Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Neno zavidim ti na prici,mazi bebe i da nam sto pre odete kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno,ti si tako hrabra zena!!!!

Posle carskog takva setnja i takav trud je za svaku pohvalu!

Ti si Uzor mama!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas se slatko nasmejah Neno dok si opisivala male andjelcice, a posebno devojcicu! :) Osecam i da ce moja biti glavna, bez obzira na velicinu, jer je aktivnija u stomaku mnogo vise nego decko. U pocetku su se mrdali naizmenicno, jedan, pa drugi, a zadnjih recimo mesec dana, otkako su verovatno dobili na kilazi, i time smanjili prostor za manevrisanje, osecam da se prva ona gurka (sto je nezna rec), a kad pretera, javi se decko sa druge strane stomaka, koga je verovatno probudila...

Znaci...vec se namece... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neni1 od srca cestitam... sve sam ispratila od kada si dosla na forum i zelim ti svu srecu ovog sveta. Ljubni male kiflice. Zelim ti brz oporavak!

NelaNS, dobrodosla medj duple trudnice!!! Bice ti ovde zabavno!

Anchi, sta se ceka vise? :lol:

Drage moje, grlim vas i ljubim vas!

Ne pisem mnogo ali znajte da vas citam. Vi ste najvece hrabrice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno1 CESTITKE I OD MENE !!!!

Congratulations-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

N ela sto se testova tice ja sam redovno radila kontrolu krvi i uriina,radila sam ultra zvuk za daunov sindrom u 12nedelji,tj merenje membrane na vratu-nisam sigurna kako se to kaze na srpskom!!! kasnije u 6 mesecu sam radila 4d ultra zvuk na kome se prati duga srca tj nacin srcanog rada i razvoj organa kod bebe! kasnije ponovo krv i urin!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac svima i da mi duuuuuuugo budete sretne trudnjace kao nasa anchy tj. Georgina-duplica :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno1, čestitke na bebicama, da su nam žive i zdrave 100 godina!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na odgovorima! :)

Ja sam radila specijalisticki u 12 nedelji i sve je bilo u redu.Za 3 nedelje idem opet na kotrolu pa cu je ovaj put pitati za te testove jer ona nista ne spominje. Moracu ja sama da odem i da uradim analizu krvi i urina,sta drugo...

Neno,mogu te zamisliti sa tim maleckim bebama,jedva cekam da i ja to dozivim!

Ovde ste sve vec poodmakle trudnice,sta ce biti kad se porodite,ko ce ostati ovde sa nama malim trudnicama? :(

Inace,da li je neka od vas isla u skolu za trudnice? Posto mi sa vise beba ne bi bas smele puno da vezbamo? Pretpostavljam da ce biti vise pricanja nego vezbanja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na odgovorima! :)

Ja sam radila specijalisticki u 12 nedelji i sve je bilo u redu.Za 3 nedelje idem opet na kotrolu pa cu je ovaj put pitati za te testove jer ona nista ne spominje. Moracu ja sama da odem i da uradim analizu krvi i urina,sta drugo...

Neno,mogu te zamisliti sa tim maleckim bebama,jedva cekam da i ja to dozivim!

Ovde ste sve vec poodmakle trudnice,sta ce biti kad se porodite,ko ce ostati ovde sa nama malim trudnicama? :(

Inace,da li je neka od vas isla u skolu za trudnice? Posto mi sa vise beba ne bi bas smele puno da vezbamo? Pretpostavljam da ce biti vise pricanja nego vezbanja. :D

Nista ne brini Nelans ima nas ovde koji vas duplice nikako ne ostavljamo,a nadam se da kad se i sadasnje trudnice porode da ce naci vremena da napisu koju rec i vama novim trudnicama!!!

ja nisam isla niukakvu skolu pa nemam pojma sta se tamo radi...mozes raditi neke vezbice ali jako jako umereno kako se ne bi puno pokretala cirkulacija u telu...najbolje se posavetuj sa svojim ginekologom oko toga!!!

ja sam recimo plivala od 5-8 meseca skoro svakodnevno ali polako i malo,jako mi je prijalo za kicmu i za nadutost u nogama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NelaNS, ja nisam bila dupla trudnica ali sam isla na vezbe za porodjaj. Treba da se dobro raspitas. Generalno, ima laganih vezbica koje sigurno mozes da radis. Malo smo pricale o tome na ovoj temi ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac svima i da mi duuuuuuugo budete sretne trudnjace kao nasa anchy tj. Georgina-duplica :D :D :D

Hehe...Georgina...funny...nema sta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NelaNS, ja nisam bila dupla trudnica ali sam isla na vezbe za porodjaj. Treba da se dobro raspitas. Generalno, ima laganih vezbica koje sigurno mozes da radis. Malo smo pricale o tome na ovoj temi ranije.

YelenaC t4804.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC t4804.gif

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno1 cestitam ti na novim bebicama i uspenom porodjaju ! Nek su decica ziva i zdrava ! Vec vidim da ce Jovanica biti mala maza, a kako i ne bi kad ima dva vejika brata :)

Ljubim vas svo troje zajedno i da se sto pre oporavite i dodjete kuci. :)

Hvala, sad treba da rastu i lepo piju mlekce inace ne pustaju kuci. Treba malo vremena... Ja cu u petak kuci, zivim 5 min peske od bolnice pa cu lako da dolazim. A i sincic me se kuci uzeleo :D. Poljubi tvoje andjelcice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos 9 dana do termina... Kako vreme sporo tece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy...tebe nema, a ja mislila ti se porodila:)

Ajd jos malo, kad si ovoliko izgurala, i ovo ce za cas da prodje...meni svaki dan kao godina...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos 9 dana do termina... Kako vreme sporo tece...

Jao Anchy bas sam razmisljala o tebi i da li si se porodila!!?? Pa ti si pravi junak svaka ti cast! Ne mogu ni da zamislim kako ti je,da li mozes da spavas i td..??? meni vec postaje tesko iz dana u dan,stomak mi je kao lopta i svakim danom sve veci a ova vrucina nikako da nas ostavi na miru,dodatno otezava stvari...ajde zelim ti najlaksi porodjaj i zdrave bebce!!! pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Zilijen :) Mada, ja bih dodala da je svaka zena junak, koja zna sta je trudnoca i prolazi kroz njene chari...

Juce mi je nestala kisela voda, pa kad je krenula gorusica...nisam znala cime da je zaustavim! Cele noci sam se budila...A bebice mrdaju li mrdaju! Tek su u stomaku, a vec se vidi razlika u karakteru - decko miran, spava veci deo dana i noci...tek pomalo se mrdne, javi da je tu, malo stucne, namesti se blizu srca i iskulira sve. A ona! - mali akrobata! Samo sto ne probusi stomak i izadje negde blizu pupka. Osecam da ce nam biti zanimljivo... :)

A kako su vase bebice? Javljaju se? Kako tece trudnoca?

kisses :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy...tebe nema, a ja mislila ti se porodila:)

Ajd jos malo, kad si ovoliko izgurala, i ovo ce za cas da prodje...meni svaki dan kao godina...:P

Ma osecam se kao da sam ceo zivot trudna. Kad se zavrsi sve ovo, bice mi cudno bez ogromnog stomaka i nedostajace mi to sto ne mogu da cucnem i ustanem normalno, ili da se popnem na stolicu... hehe...kad bi smo se salili... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Zilijen :) Mada, ja bih dodala da je svaka zena junak, koja zna sta je trudnoca i prolazi kroz njene chari...

Juce mi je nestala kisela voda, pa kad je krenula gorusica...nisam znala cime da je zaustavim! Cele noci sam se budila...A bebice mrdaju li mrdaju! Tek su u stomaku, a vec se vidi razlika u karakteru - decko miran, spava veci deo dana i noci...tek pomalo se mrdne, javi da je tu, malo stucne, namesti se blizu srca i iskulira sve. A ona! - mali akrobata! Samo sto ne probusi stomak i izadje negde blizu pupka. Osecam da ce nam biti zanimljivo... :)

A kako su vase bebice? Javljaju se? Kako tece trudnoca?

kisses :)

heheheh...i ovi su skroz razliciti sto se aktivnosti tice.

Na pocetku je prvo devojcica bila mala opasnica pa se mrdala non stop, a sada samo nocu pomalo.

Deckonja je poludeo skroz, stalno se mrda, skace, okrece, ko zna sta radi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma osecam se kao da sam ceo zivot trudna. Kad se zavrsi sve ovo, bice mi cudno bez ogromnog stomaka i nedostajace mi to sto ne mogu da cucnem i ustanem normalno, ili da se popnem na stolicu... hehe...kad bi smo se salili... :D

Mogu misliti kako je tebi kad ja vec sada imam osecaj da sam oduvek bila trudna. sve mi zivo ispada a ne mogu da se sagnem, nervira me sto nista ne mogu sama da uradim, sredim...jedino sam sva happy kad se ovi malisani mrdaju i jedva cekam da ih vidim:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene je devojcica nekako aktivnija bar za sad,ponekad imam osecaj da ce da mi prsne deo stomaka koliko se devojcica digne, a decko kao da je sateran u stranu...od ove vrucine i vene su mi upaljene danas mi je dr. prepisao fraxsiparin kaze da imam povrsinsku trombofiliju,moram 5 dana da primam dva puta dnevno i posle moram da nosim carapu! Uzas! moracu i pred porodjaj i nakon da primam tu terapiju! Sta cu, samo sve da se zavrsi kako treba! pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene je devojcica nekako aktivnija bar za sad,ponekad imam osecaj da ce da mi prsne deo stomaka koliko se devojcica digne, a decko kao da je sateran u stranu...od ove vrucine i vene su mi upaljene danas mi je dr. prepisao fraxsiparin kaze da imam povrsinsku trombofiliju,moram 5 dana da primam dva puta dnevno i posle moram da nosim carapu! Uzas! moracu i pred porodjaj i nakon da primam tu terapiju! Sta cu, samo sve da se zavrsi kako treba! pozzz

Ma bice to sve ok, ova vrucina mnogo utice...meni su se vene smirile poslednjih par nedelja a sad vec par dana su opet otecene, ali mi bar noge vise ne oticu.

Samo da temperatura malo padne pa ce biti lakse!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim napredujete duplice :D. Svaka cast. Drzite se sto duze. Eto vam anchy Kao primer. Ja evo visim i dan i noc na ovoj pumpi, slabo mi ide mlekce ali se nadamo boljem. Bebice su kao secercici, mazimo se stalno. Malo po malo pa ce nauciti da piju na flasicu celu porciju. Sisanje jos ne funkcionise a i nema bas puno mleka . Nesto me sad zeza pumpa, pisacu drugi put. Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.