Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Ovo je najteže, ali uvek može da se proba.

Napominjem podrška muža od 100% je najvažnija :) .

Ja često znam da kažem: Majke nisu rodile i gajile nekome snajke da oni o njih češu svoje zadnjice (da ne kažem nešto prosto).

Ako me razumete. ;)

Potpisujem.Da nisam imala podršku mog muža,da je sumnjao u moje dojenje kao i njegova majka odavno bih otišla.Pre svega da zaštitim dete.Detetu prvo treba mama pa onda baka.A baka ne treba da mu tura flašicu vještačke hrane u usta,da bi s njim duže bila.Ako znate šta hoću da kažem.

Mm je bio kategoričan,i jasno joj je rekao da nam se ne mješa u život,da razmisli šta sme a šta ne.

A ni moja majka nije postupila ništa bolje.Jednom je mm rekla ako ti je stalo do porodice uradi to i to..Nije u redu.Ivančice skroz si u pravu kad kažeš nikako da neki shvate da njihova deca više nemaju 5 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pući ćeš kad tad... I više nećeš biti fina.

Odnos sa njima takvima ima samo da se pogorša kad dođe beba. E onda ima da bude da flipneš. Najvažnije je da tm i ti ne odustajete od toga da se ne mešaju, i da budete složni u vezi toga.

Vidš Marijači je uspela :)

Ja sam mislila da će odnos tada da se poboljša,al to što kažeš mislim da govoriš iz velikog iskustva :unsure: Sve je mala maca dok ne dođe beba.Tada definitivvno podvući crtu,šta sme,šta ne.Jer jedini ko tu najviše pati je mali čovek.Radi naše dece treba da budemo oprezne i pazimo na svoje živce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ova moja sitna duša nema ni gram osećaja.. Sve ide preko m.m.a, a ja ne želim sa njim da se svađam, pa smo u žačaranom krugu! Ajoj, samo se nadam da kad ja budem bila svekrva, Bože zdravlja, da neću da budem takva! To me izluđuje! Katastrofa, mozak me boli, ne glava nego moozaaak!! :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma strasno, sad se samo suzdrzavam najvise zbog mm, inace i sad bi ja svasta rekla i uradila, ali necu zbog njega ipak i on vidi i zna sta rade, i njemu to sve smeta. Nadam se samo da nece preci sve granice, inace u tim situacijama ja nemam milosti ni prema kome.

veeecite muke sa njima i "nikad nije pravi trenutak" da se izboris i postavis sve na svoje mesto. Uvek zbog nekoga cutis, zbog nekoga trpis, zbog nekoga se kidas u sebi. Uglavnom cutis zbog muza, trpis iz postovanja prema svekrvi, a u sebi se jedes da ne bi sve prenela na bebu.

Zacarani krug iz kog moras izaci, a ja sebi necu nikad porostiti zato sto trudnocu nisam iskoristila za postavljanje svekrve i devera na svoje mesto, vec sam bila puna razumevanja za razne njihove kikseve onda kad sam imala dobru priliku da mi se sve oprosti. Na fin nacin sam mogla da iznesem sve sto mi smeta vise kod svekrve a manje kod devera i da ih postavim na svoje mesto a da mi ne uzmu za zlo pod izgovorom da me lupaju hormoni. Posto sam u trudnoci cutala i pocela da se borim za svoj mir tek kada mi je pukao film posle porodjaja, svekrva je pocela da pravi od mene idijota "cak i kad sam bila trudna nije mi smetalo sto mi ona ulazi u krevet izmedju muza i mene dok spavamo, ceprka po prljavom vesu i mnogo toga, a kad su mi se hormoni sredili posle porodjaja mama me je moja okrenula protiv svekrve".

Cutala sam zbog muza, a on je znao koliko mi to smeta. Pa sto on ZBOG MENE nije nesto preduzeo?

Sto pre postvis stvari na svoje mesto da se zna ko je u vasoj kuci ko, bicete srecniji.

Nemoj da cekas da ti toliko padne mrak na oci da ne mozes zenu da gledas ni kad je vidis na slici i cujes preko telefona koliko ti je zagorcala sve sto je bilo lepo. Meni se to desilo i sad smo u drugom problemu: ona kao kaze da bi volela da bude sve kao pre, ali meni se grlo stegne od gorcine kad god zelim da joj kazem i jednu lepu rec, bar na silu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veeecite muke sa njima i "nikad nije pravi trenutak" da se izboris i postavis sve na svoje mesto. Uvek zbog nekoga cutis, zbog nekoga trpis, zbog nekoga se kidas u sebi. Uglavnom cutis zbog muza, trpis iz postovanja prema svekrvi, a u sebi se jedes da ne bi sve prenela na bebu.

Zacarani krug iz kog moras izaci, a ja sebi necu nikad porostiti zato sto trudnocu nisam iskoristila za postavljanje svekrve i devera na svoje mesto, vec sam bila puna razumevanja za razne njihove kikseve onda kad sam imala dobru priliku da mi se sve oprosti. Na fin nacin sam mogla da iznesem sve sto mi smeta vise kod svekrve a manje kod devera i da ih postavim na svoje mesto a da mi ne uzmu za zlo pod izgovorom da me lupaju hormoni. Posto sam u trudnoci cutala i pocela da se borim za svoj mir tek kada mi je pukao film posle porodjaja, svekrva je pocela da pravi od mene idijota "cak i kad sam bila trudna nije mi smetalo sto mi ona ulazi u krevet izmedju muza i mene dok spavamo, ceprka po prljavom vesu i mnogo toga, a kad su mi se hormoni sredili posle porodjaja mama me je moja okrenula protiv svekrve".

Cutala sam zbog muza, a on je znao koliko mi to smeta. Pa sto on ZBOG MENE nije nesto preduzeo?

Sto pre postvis stvari na svoje mesto da se zna ko je u vasoj kuci ko, bicete srecniji.

Nemoj da cekas da ti toliko padne mrak na oci da ne mozes zenu da gledas ni kad je vidis na slici i cujes preko telefona koliko ti je zagorcala sve sto je bilo lepo. Meni se to desilo i sad smo u drugom problemu: ona kao kaze da bi volela da bude sve kao pre, ali meni se grlo stegne od gorcine kad god zelim da joj kazem i jednu lepu rec, bar na silu.

Jadne li njihove logike kad pored tolikog zla (u nedostatku boljeg prideva, ali obuhvata sve ružne osobine) u sebi misle da je potreban neko drugi da nas okrene "protiv njih"! Uvek je neko drugi kriv. A, ko mi dira majku, dira i mene. Čačnuta sam i ja za majku, tu sam pukla! Ali, opet sam joj fino objasnila da mi to smeta, ako je uopšte shvatila, jer je i ona nečija majka!

Za vreme trudnoće sam i ja bila budala koja pazi da nekog ne uvredi, povredi, ali da sam znala da će stvari da odu ovim putem... Čudo bih napravila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jadne li njihove logike kad pored tolikog zla (u nedostatku boljeg prideva, ali obuhvata sve ružne osobine) u sebi misle da je potreban neko drugi da nas okrene "protiv njih"! Uvek je neko drugi kriv. A, ko mi dira majku, dira i mene. Čačnuta sam i ja za majku, tu sam pukla! Ali, opet sam joj fino objasnila da mi to smeta, ako je uopšte shvatila, jer je i ona nečija majka!

Za vreme trudnoće sam i ja bila budala koja pazi da nekog ne uvredi, povredi, ali da sam znala da će stvari da odu ovim putem... Čudo bih napravila!

Nikad nije kasno. Svađom sa njima ili mužem ništa nećeš dobtiti. ;)

Moraš biti istrajna i samo pametno. Kažem ti, ako ne drugačije - onda kažeš: jes, tako je a na njene oči radiš po svom. Nekad ni to neće pomoći, al za to brate se istreseš (opet na finjaka). Ti svom detetu i mužu trebaš opuštena i zdrava - te stoga niko nije vredan da te toliko nervira....

Mogu da ti kažem, da neke stvar ilabnu, ili ti se slegnu - tek kad dete pređe godinu dana... E samo ne daj da ti dotle niknu rogovi ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veeecite muke sa njima i "nikad nije pravi trenutak" da se izboris i postavis sve na svoje mesto. Uvek zbog nekoga cutis, zbog nekoga trpis, zbog nekoga se kidas u sebi. Uglavnom cutis zbog muza, trpis iz postovanja prema svekrvi, a u sebi se jedes da ne bi sve prenela na bebu.

Zacarani krug iz kog moras izaci, a ja sebi necu nikad porostiti zato sto trudnocu nisam iskoristila za postavljanje svekrve i devera na svoje mesto, vec sam bila puna razumevanja za razne njihove kikseve onda kad sam imala dobru priliku da mi se sve oprosti. Na fin nacin sam mogla da iznesem sve sto mi smeta vise kod svekrve a manje kod devera i da ih postavim na svoje mesto a da mi ne uzmu za zlo pod izgovorom da me lupaju hormoni. Posto sam u trudnoci cutala i pocela da se borim za svoj mir tek kada mi je pukao film posle porodjaja, svekrva je pocela da pravi od mene idijota "cak i kad sam bila trudna nije mi smetalo sto mi ona ulazi u krevet izmedju muza i mene dok spavamo, ceprka po prljavom vesu i mnogo toga, a kad su mi se hormoni sredili posle porodjaja mama me je moja okrenula protiv svekrve".

Cutala sam zbog muza, a on je znao koliko mi to smeta. Pa sto on ZBOG MENE nije nesto preduzeo?

Sto pre postvis stvari na svoje mesto da se zna ko je u vasoj kuci ko, bicete srecniji.

Nemoj da cekas da ti toliko padne mrak na oci da ne mozes zenu da gledas ni kad je vidis na slici i cujes preko telefona koliko ti je zagorcala sve sto je bilo lepo. Meni se to desilo i sad smo u drugom problemu: ona kao kaze da bi volela da bude sve kao pre, ali meni se grlo stegne od gorcine kad god zelim da joj kazem i jednu lepu rec, bar na silu.

To ceprkanje po mojim stvarima sam odavno suzbila, imala sam muke dok ih nisam naucila pameti da ono sto je moje mogu samo da dobiju uz moju dozvolu, to je tek prica za sebe.

Da mi upadne u krevet izmedju mene i muza? Pa ne znam kako bi se to zavrsilo, to je stvarno previse, nije mi jasno kako si mogla to da trpis.

Moja majka je ispala luda zena zato sto je htela da me zastiti i da im skrene paznju da ne treba da diraju u nasu intimu.

A sto se tice toga da iskoristim trudnocu da postavim stvari na svoje mesto i da mi >SASAVI HORMONI< budu krivci sve to, eeeee to ovde nije moguce, jer se moji hormoni nece ni uzeti u obzir vec ce odmah reci kako sam ja bezobrazna, nevaspitana, sebicna ili sta vec... :blink:

A ja sam vec na ivici toga da mi se grlo steze od svake pomisli na njih. Mnogo sam losih stvari dozivela sa njihove strane, a nikada nikakvu pomoc, mnogo puta smo i ja i mm bili iskorisceni i nasamareni (iako je on njihovo dete :( ), nikada ih nisam cula da bar njega pitaju kako mu je.

Jako su losi ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ceprkanje po mojim stvarima sam odavno suzbila, imala sam muke dok ih nisam naucila pameti da ono sto je moje mogu samo da dobiju uz moju dozvolu, to je tek prica za sebe.

Da mi upadne u krevet izmedju mene i muza? Pa ne znam kako bi se to zavrsilo, to je stvarno previse, nije mi jasno kako si mogla to da trpis.

Moja majka je ispala luda zena zato sto je htela da me zastiti i da im skrene paznju da ne treba da diraju u nasu intimu.

A sto se tice toga da iskoristim trudnocu da postavim stvari na svoje mesto i da mi >SASAVI HORMONI< budu krivci sve to, eeeee to ovde nije moguce, jer se moji hormoni nece ni uzeti u obzir vec ce odmah reci kako sam ja bezobrazna, nevaspitana, sebicna ili sta vec... :blink:

A ja sam vec na ivici toga da mi se grlo steze od svake pomisli na njih. Mnogo sam losih stvari dozivela sa njihove strane, a nikada nikakvu pomoc, mnogo puta smo i ja i mm bili iskorisceni i nasamareni (iako je on njihovo dete :( ), nikada ih nisam cula da bar njega pitaju kako mu je.

Jako su losi ljudi.

Počni odmah da ne misliš o tome kakva ćeš da ispadneš. U svakom slučaju će naći oni šta god da im ne valjaš - pa onda nemoj da se nerviraš. oni ispadaju svakakvi, pa nikom ništa. Jel tako? E ti lepo kako tebi odgovara radi i bez nerviranja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Počni odmah da ne misliš o tome kakva ćeš da ispadneš. U svakom slučaju će naći oni šta god da im ne valjaš - pa onda nemoj da se nerviraš. oni ispadaju svakakvi, pa nikom ništa. Jel tako? E ti lepo kako tebi odgovara radi i bez nerviranja....

:):):) Pa upravu si, sta uopste treba da me zanima kakva cu ispasti, desilo se to pre ili kasnije isto ce da mi bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad nije kasno. Svađom sa njima ili mužem ništa nećeš dobtiti. ;)

Moraš biti istrajna i samo pametno. Kažem ti, ako ne drugačije - onda kažeš: jes, tako je a na njene oči radiš po svom. Nekad ni to neće pomoći, al za to brate se istreseš (opet na finjaka). Ti svom detetu i mužu trebaš opuštena i zdrava - te stoga niko nije vredan da te toliko nervira....

Mogu da ti kažem, da neke stvar ilabnu, ili ti se slegnu - tek kad dete pređe godinu dana... E samo ne daj da ti dotle niknu rogovi ;):D

Maa, ako niknu, njima ću da bodem, možda bude efektnije :)

Bitno mi je samo moje dete, podršku od muža imam, sve bi bilo idealno da eto nema tog mešanja i zazlivanja.. Ali, šta ćeš..

A ja u suštini ne volim da se svađam, i čak sam odrasla vaspitana da otvoreno govorim o svemu sa svojim roditeljima, bez svađe, zato mi je sve ovo tako čudno i nenormalno.. Licemerje me najviše od svega izluđuje, a baš tu osobinu poseduje dotična!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neces joj valjati sta god da radis... Onda bar radi po svom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O da se i ja upisem da je moja sveki uspela da me iznervira. Bili popodne do njih, uzivali lepo predvece u dvoristu, sve super. Pred polazak krene ona sa Elenom u kucu da mi donese nesto, ja sve spakovala u kola, pokupila soljice i ostalo da unesem u kuhinju kao i svaka dobra snajka, kad unutra mrak, nema ih. Nista odem iza u bastu garant beru cvece ( posto je to sad elenina omiljena radnja ) nema ih ni tamo. Pitam Branka gde su, on je viknu par puta da nije negde oko kuce, nema, izadje ispred nema ih do kraja ulice. Svekar popizdeo krenuo da ih trazi gde su, jer zurimo do 8 da stignemo do neke radnje. Kad ona zenska izasla na zadnji izlaz iz dvorista da mi nismo ni skontali i otisla kod sestre u ulicu iza da isprate neke njihove goste :blink: Kad se vratila naravno uzela sam joj dete iz ruku, rekla da to vise nikad nije uradila i jos malo pocastila, posedali u kola i otisli. Mislim daleko bilo nije problem nek izadju i nek odu do tetke samo nek mi kaze hej idemo mi, a ne da ide u kucu pa da mi tako smugne iza ledja, to je moje dete i ima da mi kaze kad je vodi negde, a pogotovo pet minuta pre nego sto treba da krenemo. Mislim nije to neka stvar, ja sam u principu vec i zaboravila na to, nego u tom momentu kad zuris nije mi do jurnjave za svekrvom po selu. A branko mi se samo smeje, po stoti put me je pitao kad cu da skratim jezicinu - i uvek dobije isti odgovor - kad mi ne bude vise trebala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O da se i ja upisem da je moja sveki uspela da me iznervira. Bili popodne do njih, uzivali lepo predvece u dvoristu, sve super. Pred polazak krene ona sa Elenom u kucu da mi donese nesto, ja sve spakovala u kola, pokupila soljice i ostalo da unesem u kuhinju kao i svaka dobra snajka, kad unutra mrak, nema ih. Nista odem iza u bastu garant beru cvece ( posto je to sad elenina omiljena radnja ) nema ih ni tamo. Pitam Branka gde su, on je viknu par puta da nije negde oko kuce, nema, izadje ispred nema ih do kraja ulice. Svekar popizdeo krenuo da ih trazi gde su, jer zurimo do 8 da stignemo do neke radnje. Kad ona zenska izasla na zadnji izlaz iz dvorista da mi nismo ni skontali i otisla kod sestre u ulicu iza da isprate neke njihove goste :blink: Kad se vratila naravno uzela sam joj dete iz ruku, rekla da to vise nikad nije uradila i jos malo pocastila, posedali u kola i otisli. Mislim daleko bilo nije problem nek izadju i nek odu do tetke samo nek mi kaze hej idemo mi, a ne da ide u kucu pa da mi tako smugne iza ledja, to je moje dete i ima da mi kaze kad je vodi negde, a pogotovo pet minuta pre nego sto treba da krenemo. Mislim nije to neka stvar, ja sam u principu vec i zaboravila na to, nego u tom momentu kad zuris nije mi do jurnjave za svekrvom po selu. A branko mi se samo smeje, po stoti put me je pitao kad cu da skratim jezicinu - i uvek dobije isti odgovor - kad mi ne bude vise trebala :lol:

:@

bolje da ne pisem sta bih ja mojoj rekla osim da vise necu ostavljati dete... Mada moja to zna da joj i ne kazem (zna da je zasluzila) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze, oprosti covek je mrtav, nista mu ne znaci sad da li ces da dodjes ili ne. a da maltretiras bebu 3 sata busom, no way. iskreno ne bih ni razmisljala da li da idem ili ne, jer na jedan dan da se cimas na tamo i nazad i to sve busom je too much. uzivaj sa sestrom i opusti se.

P&P

Sad se vec pitam zasto je mma prosla zena STVARNO ostavila...

Bas sam odvratna!

Nisi odvratna a i znas odgovor ;)

Ju, jos jadna zena imala nekoliko spontanih... dok su ziveli zajedno sa sveki...

Boze oprosti mi, ja nisam normalna sta pisem... mislim da je vreme da idem da spavam...

Mucenica!!! I ja sam imala jedan dok smo bili kod s&s, tako da je razumem

Tu je i dete, dvomesečno. Pa, da ludim od njenih komentara da ću detetu da zeznem nešto ako mu čistim slinice iz nosa, ili ako mu slučajno voda pri kupanju dođe do ušiju! Pa onda što ovo, što ono...

A kao ne živimo zajedno, nego smo "samo" u istom dvorištu! Na početku braka je bilo: "Nećemo da se mešamo" a sad... Poludeću od nje, odgrizla bih joj vratnu arteriju u sekundi! Ma ne znam dal su sve iste, ali ova je "mučenica" katastrofa! Ne mrzim je ali ću početi!

Uh kada se dodje u tu fazu. Devojko draga pa ti si onda preturila brdo njenih govana preko glave!!!

meni je postavila dijagnozu "gusto mleko".. Kad je nisam pljunula tad!

Ma, čuće već ona mene, ima vremena. A to što se jedem, to je jače od mene. Što si veći čovek ispadaš veća budala! Ne znam stvarno kako s njom, ali sigurno da trpim još dugo neću. Đubrence jedno minijaturno!

Kada sam bila mala moj ujak je "pocastio" moju ujnu, od muke naravno kako je ona eto djubre i to vestacko. I kadgod sam u zivotu naisla na nekoga zbog koga bih se u sebi tresla od jeda (srecom nema puno takvih ljudi) odmah se setim toga, nasmejem se i bude mi i lakse oko srca i lakse u dusi, kako je eto neko toliko los da ne moze da bude ni domace djubre, vec je vestacko.

Probaj i ti, mozda i tebi bude lakse

ti si jos gora od mene, ja sam uglavnom vikala da znaaaaam da je dobronamerno, hvaaala na saaavetu i tako...

Sad je posteno ignorisem, pao mi je mrak i svaki put kad pomislim na nju zeludac mi se prevrce. Cak i na pomisao na nju mi se prevrce zeludac, a kad joj cujem glas (prenemaganje i pametovanje u kombinaciji) dobijem aritmiju...

Uh andjelcicu, kad se samo setim, kada je cujem da silazi niz stepenice (oni su bili u stanu iznad nas) pocinjem da se tresem

Joooooj koliko bih jos mogla da pisem i o cemu sve..... Za 3,5 godine mog braka svasta bih mogla ispisati, ne bi poverovali da je neko sve to trpeo.

Draga verujem ti!!!!!!!!!!!!!!!1 I ja sam se za ovo kratko vreme napatila. AKo ti je lakse pisi na pp, tuj sam.

O da se i ja upisem da je moja sveki uspela da me iznervira. Bili popodne do njih, uzivali lepo predvece u dvoristu, sve super. Pred polazak krene ona sa Elenom u kucu da mi donese nesto, ja sve spakovala u kola, pokupila soljice i ostalo da unesem u kuhinju kao i svaka dobra snajka, kad unutra mrak, nema ih. Nista odem iza u bastu garant beru cvece ( posto je to sad elenina omiljena radnja ) nema ih ni tamo. Pitam Branka gde su, on je viknu par puta da nije negde oko kuce, nema, izadje ispred nema ih do kraja ulice. Svekar popizdeo krenuo da ih trazi gde su, jer zurimo do 8 da stignemo do neke radnje. Kad ona zenska izasla na zadnji izlaz iz dvorista da mi nismo ni skontali i otisla kod sestre u ulicu iza da isprate neke njihove goste :blink: Kad se vratila naravno uzela sam joj dete iz ruku, rekla da to vise nikad nije uradila i jos malo pocastila, posedali u kola i otisli. Mislim daleko bilo nije problem nek izadju i nek odu do tetke samo nek mi kaze hej idemo mi, a ne da ide u kucu pa da mi tako smugne iza ledja, to je moje dete i ima da mi kaze kad je vodi negde, a pogotovo pet minuta pre nego sto treba da krenemo. Mislim nije to neka stvar, ja sam u principu vec i zaboravila na to, nego u tom momentu kad zuris nije mi do jurnjave za svekrvom po selu. A branko mi se samo smeje, po stoti put me je pitao kad cu da skratim jezicinu - i uvek dobije isti odgovor - kad mi ne bude vise trebala

O cemu pricas, kako nije neka stvar. Pa kuce da mi odnese a ne kaze, dzemper ... pa nije jednostavno a ne dete!!!!! Ako si joj odbrusila i mnogo mi se dopada boldovano. CMOK za to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj Luna :(

najgore kad posle eto tako samo n pomisao ili pojavu iste pocnes da se treses... Unosi takav nemir... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj Luna :(

najgore kad posle eto tako samo n pomisao ili pojavu iste pocnes da se treses... Unosi takav nemir... :(

Sta da ti kazem draga moja kada je to istina. Tresla sam se, sva bila u grcu. Jos mi je u tom periodu tata umro. Nije ni cudo sto se desio pobacaj. KAda prva komsinica, inace jedna predivna zena, prava majcinska figura, tiha, mirna i mila, stalno kada dodjemo dole i vidi me kaze, da je mnogo dobro sto smo otisli odatle. Jednom je samo promrljala da je sveki kriva za moj pobacaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta da ti kazem draga moja kada je to istina. Tresla sam se, sva bila u grcu. Jos mi je u tom periodu tata umro. Nije ni cudo sto se desio pobacaj. KAda prva komsinica, inace jedna predivna zena, prava majcinska figura, tiha, mirna i mila, stalno kada dodjemo dole i vidi me kaze, da je mnogo dobro sto smo otisli odatle. Jednom je samo promrljala da je sveki kriva za moj pobacaj...

:( Baš mi je žao kad nešto ovako pročitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas se juče isto desila situacija zvana - problem sa sveki..

Mm i ja, posto se nismo venčali u crkvi, a oboje imamo želju da i to uradimo, odemo juče u jedan manastir i zakažemo venčanje za 02.06. Dogovorimo se da to bude intimno, samo roditelji, sestra i mm brat, i par najboljih prijatelja, sa kumovima naravno. Javim ja to mojim roditeljima, oni naravno oduševljeni-srećni.E sad, problem nastaje kad mm javi sveki. Prvo, čujem ja neku tenziju u glasu na kilometar, i vidim da mm menja facu na smrknutu :blink: I sta se desava-njen komentar je na to-zasto bas taj datum, kad je 3.06. neko tradicionalno okupljanje familije njihove (sto dodje na sutradan, i da napomenem opet-familiju i ne zovemo, i napominjem-da mm ide na to okupljanje svake prestupne godine), i zasto on nju nije konsultovao?!! :o

Ja u čudu,mm bešnjikav. Objasni on njoj kao da samo ta subota nam odgovara, i da smo tako odlučili.

Zar je moguće da ona očekuje da on nju pita za odobrenje?! Čovek od 35 godina :unsure:

Eeee, imam sreće što je mm ne ferma puno, ali mi je zao sto ga sveki "mrači"

I definitvno izmedju mm i sveki vlada neka dark sila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee, imam sreće što je mm ne ferma puno, ali mi je zao sto ga sveki "mrači"

I definitvno izmedju mm i sveki vlada neka dark sila :lol:

Ali nije svejedno kada ti neko tvoj pravi takva sr... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali nije svejedno kada ti neko tvoj pravi takva sr... :(

Gde je svejedno, bude ti krivo. Al zena je rodjena da drami, pa to ti je.

Ajd mene ne, ali svoje dete?! Ima raznih majki,pa to ti je čudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je svejedno, bude ti krivo. Al zena je rodjena da drami, pa to ti je.

Ajd mene ne, ali svoje dete?! Ima raznih majki,pa to ti je čudo.

Ima na zalost. Ne mogu ni da zamislim kakav je to spoj u glavi

;) slika govori više od reči

Bas tako!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako!!!!!

što bi naš narod rekao s kolena na koleno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

što bi naš narod rekao s kolena na koleno :lol:

b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.