Da li biste se ponovo udale za vase muzeve?

odgovora

Objavljeno

Brezo, sta se sad desilo ?

Pa aktivirala se ova tema,cini mi se na njoj nisam ranije postovala...samo sam iznela svoje misljenje.Bez ikakvih dodatnih objasnjenja i neiziiritirana nikakvim posebnim dogadjajem.Zivotne greske se prave ili ne...isprave ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da se samo ja ovde ne bih udavala. Ne za mm-a, jer nije on los, vec ni za koga.

Ili da imam na svake 3 godine novog muza tj decka. :lol::lol:

Ali udaja, NO!Ali deca YES! :rolleyes:

Evo i mog odgovora :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da da da da da da da da da..........

U crkvi smo dobili zabranu za razvod tako da necemo da se vencamo ponovo, ali da mogu vencala bih se opet! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tebe razumem u potpunosti. Drzi se brezo moja, kazu da nije nikom do jutra gorela, valjda ce se i kod nas nesto promeniti.

:(

Mozda su to samo neki trenuci ili periodi kji ce da se poboljsaju... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad mi dodje da ga maljom puknem po glavi(kao ovih dana recimo),ali sve u svemu bez razmisljanja opet bih uradila isto :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad mi dodje da ga maljom puknem po glavi(kao ovih dana recimo),ali sve u svemu bez razmisljanja opet bih uradila isto :wub: :wub:

:D :D :D isto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas kao i predhodni odg, tako je i moj, nekad bih a nekad ne. Ali ipak na vagi bi mi prevagnulo ono "ne", jer ima tu sitnica koje mi smetaju. Mozda gresim, ali ipak mislim da sam donekle u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada malo bolje razmislim BI ali samo iz jednog razloga .... da nije bilo njih ne bi bilo ni ovih anđela a bez njih život mi ne bi imao smisla. Kada bi ponovila svoj život od svoje 18. god pa na dalje ništa ne bi mjenjala, ni prvog muza ni razvod ni ovog drugog ni ove probleme ... sve je upravo onako kako treba da bude ... u svakom slučaju uvjek mogu da promjenim tu situaciju pa ne budem više "udata" za tu osobu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada malo bolje razmislim BI ali samo iz jednog razloga .... da nije bilo njih ne bi bilo ni ovih anđela a bez njih život mi ne bi imao smisla. Kada bi ponovila svoj život od svoje 18. god pa na dalje ništa ne bi mjenjala, ni prvog muza ni razvod ni ovog drugog ni ove probleme ... sve je upravo onako kako treba da bude ... u svakom slučaju uvjek mogu da promjenim tu situaciju pa ne budem više "udata" za tu osobu ...

Potpuno si u pravu i to je jedini pravilan nacin razmisljanja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada malo bolje razmislim BI ali samo iz jednog razloga .... da nije bilo njih ne bi bilo ni ovih anđela a bez njih život mi ne bi imao smisla. Kada bi ponovila svoj život od svoje 18. god pa na dalje ništa ne bi mjenjala, ni prvog muza ni razvod ni ovog drugog ni ove probleme ... sve je upravo onako kako treba da bude ... u svakom slučaju uvjek mogu da promjenim tu situaciju pa ne budem više "udata" za tu osobu ...

Ja imam svog andjela, a nisam se udala. Deca se ne prave udajom vec nekom drugom radnjom :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam svog andjela, a nisam se udala. Deca se ne prave udajom vec nekom drugom radnjom :lol::lol::lol:

Koliko znam nije ni Topaz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam svog andjela, a nisam se udala. Deca se ne prave udajom vec nekom drugom radnjom :lol::lol::lol:

Koliko znam nije ni Topaz ;)

Pa sada, po meni brak počinje onog momenta kada se dvoje kljudi odluči na zajednički život, zajedno dijele tanjir, postelju i troškove života ... zajedno naprave život ... za mene papir ne predstavlja brak ... zato i nisam ništa potpisala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da da da da da da da da da..........

U crkvi smo dobili zabranu za razvod tako da necemo da se vencamo ponovo, ali da mogu vencala bih se opet! <3

A kako ste to u crkvi dobili zabranu za razvod? Zbog cega se to dobija? :unsure:

Nekada razmisljam sta bi bilo kad' bi bilo, ali kada stavim na vagu sve sto sam dobila udajom za mm-a, i ono sto bih dobila da se nisam udala, definitivno bih mnogo vise izgubila. To ne kazem samo zbog Mihaila, nego i zbog mnogo drugih stvari.

Udala sam se iz ciste ljubavi, i rekla da je to za cijeli zivot. I sada mislim tako, jer, iako naidje period razmirica, teskih momenata, pobijedi ono dobro sto smo imali i sto se trudimo da ocuvamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako ste to u crkvi dobili zabranu za razvod? Zbog cega se to dobija? :unsure:

Nekada razmisljam sta bi bilo kad' bi bilo, ali kada stavim na vagu sve sto sam dobila udajom za mm-a, i ono sto bih dobila da se nisam udala, definitivno bih mnogo vise izgubila. To ne kazem samo zbog Mihaila, nego i zbog mnogo drugih stvari.

Udala sam se iz ciste ljubavi, i rekla da je to za cijeli zivot. I sada mislim tako, jer, iako naidje period razmirica, teskih momenata, pobijedi ono dobro sto smo imali i sto se trudimo da ocuvamo.

Posto je razlika u godinama vise od 14god, pred crkvom se to smatra kao brak iz koristi, a ne iz ljubavi. U tom slucaju mora da se pise molba Patrijarhu da odobri brak, onda da se obavi veridba pre vencanja, a brakovi koji su posle zahteva odobrenjem od Patrijarha ne mogu da se razvedu. Inace brak moze da se razvede u crkvi ako se dokaze proneverje, koristoljublje, ako u tom braku nije moglo da bude dece i jos par razloga.

I da, kad smo popunjavali formular za vencanje, pita nas svestenik hocemo li da nam "dotera" po jednu godinu, meni gore, mmu dole, pa da se uklopimo u tih dozvoljenih 14godina razlike, da bismo mogli da se razvedemo... ali kontam da mi u tom slucaju ne bismo ni bili vencani, zar pred Bogom da lazemo? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo toliko slicni da se osecam kao da sam se udala za samu sebe,sto ne valja...ne znam da li bih se udala ali bebuskice bih svakako napravila!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre braka je bio super. Od kako smo poceli da imamo problem sa njegovima, i ja sam videla da on nema hrabrosti da ih postavi na svoje mesto, jako me je razocarao.

Kada bih znala u kakvu kucu dolazim da zivim, ne bih se udala.

Ali bih sigurno, kada bi imali mogucnosti da zivimo sami. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dugo bili zajedno u vezi,znali smo ko kako dise,ali kad smo se uzeli sve se promjenilo,prosli smo kroz jako lose trenutke,ne zbog nas sto se ne volimo vec sve zbog drugih,dok nismo sazreli oboje i sve oterali do vraga.Naidju i sad neki trenuci svadje,ali ljubavi jos uvjek ima i to je najbitnije,jer ona sve pobjedjuje :wub: i da, vise nikoga ne slusamo i ne osvrcemo se ,bitni smo samo nas dvoje i nase dve princezice...da udala bi se ponovo...za mm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre braka je bio super. Od kako smo poceli da imamo problem sa njegovima, i ja sam videla da on nema hrabrosti da ih postavi na svoje mesto, jako me je razocarao.

Kada bih znala u kakvu kucu dolazim da zivim, ne bih se udala.

Ali bih sigurno, kada bi imali mogucnosti da zivimo sami. :(

:( jednog dana cete imati svoj mir i znaces zasto si se udala bas za njega!

Ja sam sve u nekoj dilemi... prodje mi ponekad kroz glavu: da se nisam udala za mm, sada ne bismo bili u ovim teskim trenucima u kojim jesmo oboje, neki zbog njega, neki zbog mene, ali sto kazu delicemo i dobro i zlo. A kad se izvucemo iz ovog kriznog perioda zajedno (a izvucicemo se jer moramo da budemo jaki!) znam da ce da me grize savest zasto sam uopste ikada dovodila u pitanje to da li bih se ponovo udala za mm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nismo vencani.Ovo je trinaesta godina kako smo zajedno,cetvrtu vec zivimo zajedno i uvek kazem on i samo on i niko drugi.Imamo i krizne trenutke i nekad imamo puuuno para,nekada ni dinara,ali prosto ne znamo da zivimo jedan bez drugog.

Moj odgovor je DA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je razlika u godinama vise od 14god, pred crkvom se to smatra kao brak iz koristi, a ne iz ljubavi. U tom slucaju mora da se pise molba Patrijarhu da odobri brak, onda da se obavi veridba pre vencanja, a brakovi koji su posle zahteva odobrenjem od Patrijarha ne mogu da se razvedu. Inace brak moze da se razvede u crkvi ako se dokaze proneverje, koristoljublje, ako u tom braku nije moglo da bude dece i jos par razloga.

I da, kad smo popunjavali formular za vencanje, pita nas svestenik hocemo li da nam "dotera" po jednu godinu, meni gore, mmu dole, pa da se uklopimo u tih dozvoljenih 14godina razlike, da bismo mogli da se razvedemo... ali kontam da mi u tom slucaju ne bismo ni bili vencani, zar pred Bogom da lazemo? :blink:

Cuj iz koristi... Tvoje ili njegove? :lol:

A pop je lik zesci! :D

MM i ja smo se salili na racun razvoda, i nismo mogli da se dogovorimo kod koga bi Mihailo bio. :rolleyes: Na kraju sam rekla da me se nece moci tako lako rijesiti, i da cu mu biti priljepak dok je svijeta i vijeka! :lol: Mislim da mu i sada te rijeci odzvanjaju u glavi. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih, bez razmisljanja..ipak je ljubav presudna, bitnija od svega..a volim ga i on voli mene i generalno smo srecni zajedno

Doduse mi smo jos sveze vencani :D PItajte me ponovo za 5 godina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da da da... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bih, jer bez obzira što me nekad dovede do tačke ključanja, mi smo zajedno mnooogo toga prošli i uvek smo bili najjači kad je bilo najteže. A naši momci su posebno dobar razlog da moj odgovor uvek bude DA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo cu opet da se udam za mog muzica.Vencali smo se u opstini a uskoro cemo i u crkvi. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.