Stiže novi BEBAC forum

odgovora

Objavljeno

Je l' to niko ne pise? Zasto se meni vidi samo mali broj tema na novim sadrzajima? Je li to ogranicen broj tema koje sad imamo? Hocu sve da gledam! 

 

Ni ja ne vidim tikere s moba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' to niko ne pise? Zasto se meni vidi samo mali broj tema na novim sadrzajima? Je li to ogranicen broj tema koje sad imamo? Hocu sve da gledam! 

 

Ni ja ne vidim tikere s moba.

Zato sto ti je tako podeseno. Kad udjes u nove sadrzaje imas sa leve strane "vremenski period" pa tu imas izbor da li ces izarati sve sadrzaje ili od tvoje poslednje posete.

 

Ja samo da dodam da stvarno treba povecati broj tikera, inace ima da cimam >Bepca za svako godisnje doba(dobro, skoro svako).

Margaritta i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaa, ima gore desno ko je na temi. divno!

 

(hocemo da vratite dole, kao sto je bilo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nemam tog fantoma... Ne vidim tikere... Nemam pola smajlija koje vi imate... Necu tako da se igram :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sa telefona ne mogu:

1. da postujemem, niti da šaljem pp... editor imam, ali ne reaguje (ne može ni Drina, mislim ni Pesma)

2. da idem na slećeu ili prethodnu stranu, kada kliknem na zvezdicu ili 'dugmence' ne reaguje

3. ne vidim tikere

kad se klikne na onu ikonicu za obavestenja (zvonce), da pise podRsavanje obavestenja/notifikacija

Izmenjeno od strane Schveca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, 

Da li neko moze da mi kaze gde mogu da kupim knjigu od Dr Karp-a - "Najsrecnije dete u kraju" ?

Prvo izdanje moze da se nadje ( Najsrecnija beba u kraju), ali ovo drugo nigde ne mogu da pronadjem.

Ako neko ima informaciju, neka mi javi. <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaa, ima gore desno ko je na temi. divno!

 

(hocemo da vratite dole, kao sto je bilo)

Andi,

Bebcu se učinilčo da je malo nepregledno da to bude skroz dole. Spustio/la ga je da vidite svi kako tu izgleda.
Da Bebac ostavi tu ili da mu nađe drugo mesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dole, dole! Da ne skrolujemo stranicu skroz gore kad gledamo ko je tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na tabletu sad i vidim on-line clanove dole, a ne gore. Kao sto je i ranije bilo. Mozda je tako samo na kompu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam preko mob.i online clanovi kao i oni koji su na temi su mi dole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na tabletu sad i vidim on-line clanove dole, a ne gore. Kao sto je i ranije bilo. Mozda je tako samo na kompu? 

Bebac sluša. Bebac menja. Online članovi su dole :)

Ummu, andjelita, andisam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bravo Bebac! Sada je sve odlicno.Racete da vi se pozlatat,a posebno za ove smajlije .Sta cu kad ih volim .

:baby:

Edit: i ja ne vidim tikere,jel' se to sa komp-a vide?I nikako da skontam kako da pisem samo u novi red,a ne da radim prored preko telefona?

Izmenjeno od strane Ummu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ja bih jos sugerisala da se promeni prevod za "like". "svidja" je adekvatnije, a i bolje zvuci. pazi gore, "vi i ummu volite ovo". nije da mi smeta, nego nemam sta pametnije da radim trenutno. :lol:

 

e, super sto ste omogucili da pogledamo poslednji unos bez ulaska, ali bi bilo kul da moze ponovo da se oznaci kao procitano nakon pregleda na taj nacin. 

zene, ja vam dotera' forum s bepcem. 

Izmenjeno od strane andisam
andjelita, Maricia, Ilina i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam jednu glupu primedbu :D nesto mi smeta ono sarenilo na novom sadrzaju, sto je jedna tema bela, druga obojena, prvo nisam mogla da ukapiram sto je tako, dal teme na kojima sam pisala budu obojene ili tako nesto, al onda shvatih da bas i nema neki razlog, nego je prosto sareno :huh:

Svidja mi se inace novi izgled, trebace malo vremena da se naviknemo, ali mislim da ce svakako biti bolji od stare verzije. Sa telefona je daleko preglednije, samo da se sve sitnice srede i bice super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja uopše ne znam o kom poslednjem unosu pričate. :huh: mislim, ne znam ni sa prethodne verzije foruma.

Nego, i meni se sviđa ideja da bude manje ograničenja za tikere. Šta ako budem imala četvoro dece? 

Uzgred, ni ja ih ne vidim sa telefona. Tikere, mislim. 

Izmenjeno od strane Ilina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andimistratorka :lol:B)

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe, a meni se bas svidja to sto je razlicitih boja u novom sadrzaju, jedan red bledo jedan red tamnije, nekako mi je preglednije. 

Sad je bas ok za koriscenje, kad su krenuli polako da sredjuju. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: - Andi i Bebac - sumnjiva posla . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel moze da se stavi ko sta kuva danas pored imena clanica? I to da ne unosimo mi same, nego da bebac skapira B)

Inace ja imam bas malo smajlica...nemam fantomku i pola ovih novih

Sanja 79 i Lilith volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam provalila za smajlice, moras kad kliknes na njih da odes na Categories i da izaberes ovu drugu opciju i otvorice ti se vise smajlica. 

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno, ima li ikakve šanse da meni prestanu stizati mailovi posle svakog posta, posto u podesavanjima lepo imam označena klasična obavestenja, ne mailove. Bas postaje iritantno. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.