Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

devojke nesto mi nije jasno dobla sam 12 stog i trajalo mi do danas sto znaci ukupno dva dana ...nerzumem zasto??? :blink: dali vam se ovo desavalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simptomi trudnoce:U mom slucaju,normalna temperatura 36.6,blage vrtoglavice koje su pocele skoro,sada sam u 7 nedelji,mucnina ali jako retka,bolne grudi i bradavice,povecan apetit,povecan sekret i grcevi kao u pms...Moji simptomi i nisu bili drugaciji vec isti kao pms... :) To je valjda tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke nesto mi nije jasno dobla sam 12 stog i trajalo mi do danas sto znaci ukupno dva dana ...nerzumem zasto??? :blink: dali vam se ovo desavalo?

može da se desi da to nije menstruacija :) uradi test ili idi kod doktora, čisto da budeš sigurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke nesto mi nije jasno dobla sam 12 stog i trajalo mi do danas sto znaci ukupno dva dana ...nerzumem zasto??? :blink: dali vam se ovo desavalo?

To moze da bude i trudnoca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naime, imam jedno pitanje. dobila sam 11 septembra, a odnos sam imala 21 septembra. kolika je vjerovatnoca da sam ostala u drugom stanju? hvala puno na odg pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi koliko ti je redovan ciklus i znas li tacno kada su ti plodni dani. Ali ipak postoji velika verovatnoca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ciklus mi je na svkih 22 dana. hvala punoooo,nadam se da jesam...:****************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da se nadas da nisi. :) Bolje ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da se nadas da nisi. :) Bolje ovako.

Ovo nam je prvo,pa smo malo nestrpljivi :)) hvala punoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj kako bih volela nista sutra cu da ujutru radim test pa javljam sta je bilo... :wub: HVALA VAM NA ODGOVORIMA PUNOO MI ZNACI! :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ipak nije...uradila sam test negativan je... :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ipak nije...uradila sam test negativan je... :(:(

sve sto vise budes razmisljala o tome da zatrudnis sve su manje sanse.Ja govorim iz svog iskustva.Mm i ja smo 9 meseci pokusavali,a onda kad se desila jedna tragedija,nismo ni pomislili da cu zatrudneti kad ono BHCG preko 300 :rolleyes:

I pored svih simptoma mucnina,nagle promene raspolozenja,pripisivala sam svemu samo ne onom pravom-trudnoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kasni a i nemam nikakve simptome da cu da dobijem :huh::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kasni a i nemam nikakve simptome da cu da dobijem :huh::huh:

Ma nani imala si stresove zadnjih dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam velike nesvestice desetak dana pre nego da saznam da sam trudna, ali sam sve to prepisivasla vrelim danima. Vrtoglavice su trajale samo par dana. Stomak mi se grcio kao i inace pred ciklus. A jaaaake mucnine su pocele tek u petoj nedelji. To su moji prvi simptomi. Bez bolova u grudima, bez nadutosti ali sam jaaaako placljiva :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno pozdrava svima!

Poslednjih 6 meseci koliko se trudimo da radimo na bebi, pratim desavanja na forumu i iz meseca u mesec se tesim i trudim da sledim glavni savet i ne opterecujem se :)

Danas vam se javljam sa posebnim razlogom, treci dan je kasnjenja i jutros se na testu pojavila jaaako bleda crtica, ali je tu :) Bila sam toliko ushicena da sam morala da budim muza da mi kaze da je nisam umislila :)

Molim vas za savet kako da budem sigurnija, da li da cekam koji dan i ponovo radim test ili da uradim analizu Beta HCG? Da li se ta analiza mora raditi ujutru?

Bila bih puno zahvalna na pomoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno pozdrava svima!

Poslednjih 6 meseci koliko se trudimo da radimo na bebi, pratim desavanja na forumu i iz meseca u mesec se tesim i trudim da sledim glavni savet i ne opterecujem se :)

Danas vam se javljam sa posebnim razlogom, treci dan je kasnjenja i jutros se na testu pojavila jaaako bleda crtica, ali je tu :) Bila sam toliko ushicena da sam morala da budim muza da mi kaze da je nisam umislila :)

Molim vas za savet kako da budem sigurnija, da li da cekam koji dan i ponovo radim test ili da uradim analizu Beta HCG? Da li se ta analiza mora raditi ujutru?

Bila bih puno zahvalna na pomoci :)

Cestitam Sunflower! Verujem da ce B-hcg samo da potvrdi trudnocu. Ja sam B-hcg radila ujutru ali iz razloga sto u bolnici krv moze da se da samo do 9h ujutru. Ne znam da li privatno mozes u drugo vreme da das krv. Javi rezultate! I dobrodosla na forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno pozdrava svima!

Poslednjih 6 meseci koliko se trudimo da radimo na bebi, pratim desavanja na forumu i iz meseca u mesec se tesim i trudim da sledim glavni savet i ne opterecujem se :)

Danas vam se javljam sa posebnim razlogom, treci dan je kasnjenja i jutros se na testu pojavila jaaako bleda crtica, ali je tu :) Bila sam toliko ushicena da sam morala da budim muza da mi kaze da je nisam umislila :)

Molim vas za savet kako da budem sigurnija, da li da cekam koji dan i ponovo radim test ili da uradim analizu Beta HCG? Da li se ta analiza mora raditi ujutru?

Bila bih puno zahvalna na pomoci :)

Cestitam!!! Sada se opusti i uzivaj,ako je,makar i bleda crtica tu-to je to. :rolleyes:

Beta ce ti najtacnije pokazati,pa ti uradi ako si nestrpljiva,i ne mora da se radi ujutru,ne zavisi od jela i pica.Ja sam radila popodne.

Ako radis privatno,rezultati ce ti biti gotovi za 3-4 sata.

Sto se tice prvog uz,mislim da se preporucuje da odes otprilike kad ti bude kasnilo oko dvadesetak dana,tada ce sigurno moci sve lepo da vide,ali ako si nestrpljiva,mozes i ranije,nego ce ti svejedno reci da dodjes ponovo za dvadesetak dana.

Uzivaj i mazi stomacic! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam!!! Sada se opusti i uzivaj,ako je,makar i bleda crtica tu-to je to. :rolleyes:

Beta ce ti najtacnije pokazati,pa ti uradi ako si nestrpljiva,i ne mora da se radi ujutru,ne zavisi od jela i pica.Ja sam radila popodne.

Ako radis privatno,rezultati ce ti biti gotovi za 3-4 sata.

Sto se tice prvog uz,mislim da se preporucuje da odes otprilike kad ti bude kasnilo oko dvadesetak dana,tada ce sigurno moci sve lepo da vide,ali ako si nestrpljiva,mozes i ranije,nego ce ti svejedno reci da dodjes ponovo za dvadesetak dana.

Uzivaj i mazi stomacic! :rolleyes:

Upravo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno svima na podrsci i na savetima :)

Poslusala sam vas i izvadila krv, ocekujem rezultate do kraja dana. Jos sam u neverici, kada se nesto sa tolikom zeljom iscekuje, tesko je poverovati da se ostvaruje.

Cekam rezultate i javljam se...

Hvala jos jednom svima na toploj dobrodoslici, divne ste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam na kojoj temi bih mogla da se pohvalim pa evo ovde ...Imacemo jos jednu bebicu! t4537.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam na kojoj temi bih mogla da se pohvalim pa evo ovde ...Imacemo jos jednu bebicu! t4537.gif

h13006.gif ČESTITAAMMMM!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli rezultati, beta je 344 :D

Jos nisam potpuno svesna, nekako mi jos uvek sve to deluje neverovatno... Narednih dana cu da pokusavam da shvatim sta mi se desilo :)

Hvala puno svima na podrsci i zelim svima koji zele i iscekuju lepe vesti da im se te divne zelje ostvare.

Sanja, cestitam, sjajne vesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno svima na podrsci i na savetima :)

Poslusala sam vas i izvadila krv, ocekujem rezultate do kraja dana. Jos sam u neverici, kada se nesto sa tolikom zeljom iscekuje, tesko je poverovati da se ostvaruje.

Cekam rezultate i javljam se...

Hvala jos jednom svima na toploj dobrodoslici, divne ste :)

O, jedva čekamo rezultate :wub: :wub:

ne znam na kojoj temi bih mogla da se pohvalim pa evo ovde ...Imacemo jos jednu bebicu! t4537.gif

Čestitam, mila moja!!! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli rezultati, beta je 344 :D

Jos nisam potpuno svesna, nekako mi jos uvek sve to deluje neverovatno... Narednih dana cu da pokusavam da shvatim sta mi se desilo :)

Hvala puno svima na podrsci i zelim svima koji zele i iscekuju lepe vesti da im se te divne zelje ostvare.

Sanja, cestitam, sjajne vesti :)

Ja sam kod tebe i očekivala pozitivnu Betu, jer ti je kućni test bio pozitivan, nema veze što je bleda crta, crta je crta :) ČESTITAM :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.