Spisak trudnica

odgovora

Objavljeno

Nema nijedne. I ako dobro pogledate spisak bukvalno sve žene sa spiska su porodjene i novih nema. :( valjda nikad forum nije bio bez trudnica.... 

ali forum je pust.

Macka i Пилче volite ovo

Objavljeno

Da, primetila sam :(

Tuzno :(

Ajmo trudnice, javite se, trudnoca je tako divno doba :angel:

Objavljeno

Nema nijedne. I ako dobro pogledate spisak bukvalno sve žene sa spiska su porodjene i novih nema. :( valjda nikad forum nije bio bez trudnica.... 

ali forum je pust.

Ja se ne javljam iz razloga sto ovaj forum nije vise isti i jako mi je zao...otvaranje tema u kojima se uslovljavaju postovi...ako je tako neka bude.Forum bi trebao svima da bude distupan

Objavljeno

Usla sam na forum posle skoro 5 godina i nigde nikog :o trudnice prvi trimestar jok?? Ja sam u 6oj nedelji, trudna posle 6 godina od prvog porodjaja i nemam bas sa kim o tome ovde da diskutujem o drugoj trudnoci :(

Objavljeno

Usla sam na forum posle skoro 5 godina i nigde nikog :o trudnice prvi trimestar jok?? Ja sam u 6oj nedelji, trudna posle 6 godina od prvog porodjaja i nemam bas sa kim o tome ovde da diskutujem o drugoj trudnoci :(

Čestitam!

Nažalost forum je poslednjih meseci jako slabo posećen, novih trudnica ima jako malo, ako uopšte. 

Objavljeno

Ww,cestitke! 

Da,trudnica ovde

vise nema. Svako udje i izadje i ćaskanja vise ne postoje. Mozes da caskas sa nama u ćaskanju 0-6mesdci. Tu smo sve i caskacemo drage volje :)

wonderwoman i Bralac volite ovo

Objavljeno

Ww,cestitke! 

Da,trudnica ovde

vise nema. Svako udje i izadje i ćaskanja vise ne postoje. Mozes da caskas sa nama u ćaskanju 0-6mesdci. Tu smo sve i caskacemo drage volje :)

Hvala KruelaDevil :) iskreno i nemam mnogo vremena kao u prvoj trudnoci, ali poseticu vas s vremena na vreme. 

Objavljeno

Ja pokusavama da se prikljucim, al za sada ne ide. Jos sam u cekalicama. Kasni mi 2 dana, juce radila test ali negativan. ;)

Objavljeno

Ćao svima, evo da vam se pridruži jedna trudnica. Vidim da je forum slabo aktivan ali dobro. Termin mi je 25.01.2020. Ovo mi je druga trudnoća, imam već ćerku od 5 godina. Pozdrav svima. :)

miliccam, Micili i mozza volite ovo

Objavljeno

Hvala:) malo mi je konfuzan forum, još se ne snalazim ali nadam se lepom druženju. 

Micili voli ovo

Objavljeno

Forum je ustvari mrtav,ima nas nekoliko aktivnih clanica,sve smo uglavnom u jednom caskalistu,ovde ima mnogi tema a nisu aktivne,mozda bi trebalo da otvorimo temu gde cemo svi pisati. Sta god te zanima ti pisi i uvek ce se javiti neka aktivna clanica da odgovori.

Tebi se blizi termin,sta ce biti,cura ili decko:)

Objavljeno

Hvala:wub: na kojoj ste vi temi? Ja ovaj put nosim dečaka.:wub:

Micili voli ovo

Objavljeno

Sve smo u caskalistu od 0-6 meseci ali da tamo pises moras da imas 100 postova,uslovljeno je,pisemo i u drugom trimestu,mozes tamo da predjes dok se nesto ne promeni. Jel sve spremno za porodjaj ili jos uvek ima vremena,jeste odabrali ime?

Alex1989 voli ovo

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala:)

Za bebca skoro ništa nije spremno, ne žurim, samo neke sitne stvarcice sam kupovala.

Bebac će se zvati Sergej:wub:

Izmenjeno od strane Alex1989
Bralac i Micili volite ovo

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.