Kako Imati Redovan Sex Pored Bebe Koja Vam Se Uselila U Krevet ...


odgovora

Objavljeno

Ja nisam mogla dugo da se opustim.Ali,to ne znači da nemam želju ni strast prema mužu.Trebalo mi je punih 8 meseci da budem opet spremna.I da,uvek sam bila iscrpjena,beba se budila često.Samo sam čekala trenutak da malo odspavam.Sva sreća pa mm sve to razume.Ne mislim da se manje volimo zbog toga.

juuuuuu..8 meseci? Kako izdrza toliko? Opustila bih se ja 108puta za tih 8meseci...

viki77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista, gurni bebi da sisa i eto ti izgovora zasto nema seksa :)

I jos ako se potrudis da ti beba sisa do 2 godine, pa jos i redovno nocu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juuuuuu..8 meseci? Kako izdrza toliko? Opustila bih se ja 108puta za tih 8meseci...

Pa ti nisi dovoljno posvecena majka! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al svaka vam cast kad ste toliko izdrzali..

nije presudna stvar,ali je ljudska prirodna potreba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Konj ili pastuv pitanje je sad ? :D

:o Svaka cast i tebi i njemu kako ste to podneli !

Ne mislim da je seks primaran u braku ali da je jako vazan to sam ubedjena ...

O da! Nikada ne bih mogla da budem sa nekim sa kim mi seks nije odličan. A samim tim kad je odličan, i upražnjava se često :D

*andjelcic*, Nina*, viki77 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno ja bih se dobro zapitala da je mm svejedno tj da se pomirio sa tim da zena nece-zasto mu je svejedno i zasto se pomirio sa tim :huh: Ne mogu oni bas toliko da trpe,pa i prva ljubav(Desanka Sakic) brzo dosadi.

Anchi-KŠ, Nina* i zvoncica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8 meseci :huh: Ja ne bi mogla toliko da izdrzim a da on tj mm zivi samnom u istoj kuci....

Naravno da sex nije najvazniji u braku ( vezi ) ali ako nekoga volim ja ga i zelim, strast, to je prirodni instikt koji se ne moze kontrolisati...

Nase dete se nama uvuklo u krevet sa 7 meseci i iskreno nepamtim kada smo to radili u krevetu .. postoji kuhinja, dnevana soba, kupatilo, sto , stolica, stepenice, orman ( na ormanu u ormanu :) )... kada nesto zelis to i uradis, mesto, vreme, nacin to je nebitno ... bitno je da se desava ... :D :D :D a ja kada volim ja onda jakooo zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno ja bih se dobro zapitala da je mm svejedno tj da se pomirio sa tim da zena nece-zasto mu je svejedno i zasto se pomirio sa tim :huh: Ne mogu oni bas toliko da trpe,pa i prva ljubav(Desanka Sakic) brzo dosadi.

A pa ima i zena dve ruke :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8 meseci :huh: Ja ne bi mogla toliko da izdrzim a da on tj mm zivi samnom u istoj kuci....

Naravno da sex nije najvazniji u braku ( vezi ) ali ako nekoga volim ja ga i zelim, strast, to je prirodni instikt koji se ne moze kontrolisati...

Nase dete se nama uvuklo u krevet sa 7 meseci i iskreno nepamtim kada smo to radili u krevetu .. postoji kuhinja, dnevana soba, kupatilo, sto , stolica, stepenice, orman ( na ormanu u ormanu :) )... kada nesto zelis to i uradis, mesto, vreme, nacin to je nebitno ... bitno je da se desava ... :D :D :D a ja kada volim ja onda jakooo zelim

Još ti imaš i svekrvu u kući :lol: :lol: :lol:

Nina* i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8 meseci :huh: Ja ne bi mogla toliko da izdrzim a da on tj mm zivi samnom u istoj kuci....

Naravno da sex nije najvazniji u braku ( vezi ) ali ako nekoga volim ja ga i zelim, strast, to je prirodni instikt koji se ne moze kontrolisati...

Nase dete se nama uvuklo u krevet sa 7 meseci i iskreno nepamtim kada smo to radili u krevetu .. postoji kuhinja, dnevana soba, kupatilo, sto , stolica, stepenice, orman ( na ormanu u ormanu :) )... kada nesto zelis to i uradis, mesto, vreme, nacin to je nebitno ... bitno je da se desava ... :D :D :D a ja kada volim ja onda jakooo zelim

e majke mi si carica...

vidis,stepenice...zanimljivo mesto... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pa ima i zena dve ruke :)))

Al te dve ruke koristi za bebu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O da! Nikada ne bih mogla da budem sa nekim sa kim mi seks nije odličan. A samim tim kad je odličan, i upražnjava se često :D

Slazem se ... prvo nikada ne bih mogla da imam sa nekim sex ako se lose ljubi i ne bih se udala za nekog sa kime mi je sex los a ako je sex dobar onda ga i zelim koliko god bili umorni za to se nadje snage :) naravno desava se ali bas toliko dugo ne znam... Iskreno ja bih se zapitala sta to nije ok ako me neko ne zeli 8 meseci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aman žene šta ste se uhvatile tih 8 meseci.... neke jednostavno ne mogu da se posvete mužu jer imaju bebu kojoj daju 100% sebe i 50% na forum... gde tu muža onda da uvrste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još ti imaš i svekrvu u kući :lol: :lol: :lol:

:D :D da da i redovan sex

e majke mi si carica...

vidis,stepenice...zanimljivo mesto... ^_^

Sta ? nisi na stepenicama ... pod hitno veceras da probas... ali ne zaboravi jastuk, zuljaju u pm :)

Al te dve ruke koristi za bebu :)

pa ne znam ja nisam bebu drzala u rukama 24 h dnevno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam rekla da mene muž nije želeo svih tih 8 meseci.Naravno da jeste,to mi je i govorio.Al ja nisam bila spremna,ne znam čemu toliko iščuđavanje.Bolje nekad čovjek da ne kaže ništa,ako se razlikuje u nečemu od većine.

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D da da i redovan sex

Sta ? nisi na stepenicama ... pod hitno veceras da probas... ali ne zaboravi jastuk, zuljaju u pm :)

pa ne znam ja nisam bebu drzala u rukama 24 h dnevno

moram dok ne bude hladno u hodniku...ako stignem veceras overavamo stepenice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam rekla da mene muž nije želeo svih tih 8 meseci.Naravno da jeste,to mi je i govorio.Al ja nisam bila spremna,ne znam čemu toliko iščuđavanje.Bolje nekad čovjek da ne kaže ništa,ako se razlikuje u nečemu od većine.

A sto nisi bila spremna? msm,jel postojao neki razlog za to ili eto nije ti se htelo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene redovan sex znaci da ga imam uvek kad mi se 'prioca'.Posto je mm uvek kao zapeta puska,mogu reci da imam redovan sex.Inace mm je bas naporan po tom pitanju,jer samo na to misli.Obicno kad je on kuci nista ne mogu da uradim,je rme samo vreba. -_-

Jos sad spavamo u odvojenim sobama sa po jednim detetom,ali to nista ne menja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja toplo preporucujem shtok od vrata ! :D

*Jagoda* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malac kad se u prvoj turi uspava spava mirno barem dva sata,ogradim ga da ne padne sa kreveta a mi u drugu sobu...Ako zaplace a to se jos nije desilo cula bi ga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink::wacko::blink::wacko:

Iznenadila se koliko novih mesta smo otkrile :D:P

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.