Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

Replika na moj post od danas...nema ga vise...nasao drugu, petu, sedmu...bem li ga koju!!! Bebac i ja smo ostali sami :blink:

:huh: Huh! Glavu gore, zivot je pun malih vrata koja se pred nama otvaraju kada je to potrebno, ne daj se draga, tu smo da te saslusamo i posavetujemo, bebac i ti ste sada najvazniji na svetu, i tu ljubav ti niko ne moze oduzeti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa tako je i kokice onako male sa cubicama su premije za ove. Nisam lepotica, ali sam realna i kada vidi lepu i zgodnu devojku, zenu ja to i kazem, ali ove su...!!! Zaista da prevare sa nekom dooobrom cicom, pa i da mi nam kao ne bude krivo....ovako...sramota me je sto su me ljudi koje pozznajem vidjali sa njim...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam zasto svaka zena kaze JA NIKAD NE BIH OPROSTILA PREVARU......ne zna covek sta sve moze da izdrzi.

Smatram da su dvoje ljudi sami krivi za to, jer osim ako muskarac nije kreten koji trci za svakom suknjom, oseti se neka dosada, neka rutina, nema seksa, neznosti i sl.... E tu ne treba pustiti, vec se potruditi da se vrati romantika.

Danas je vreme takvo da muskarac nije musko ako nije prevario. Mnogo oni vole i da pricaju i preuvelicavaju. Nemojte nikad da zaboravite svakome prija mala paznja i lagani flert, da muskarac vas ne voli odavno bi vas ostavio. Te bedne devojcice se prodaju za jednu vecericu i parfemcic, pravi muskarac koji drzi do sebe i iznad svega porodice nikad nece dozvoliti da ga uhvatite.

Po meni najlakse i najgluplje je pogotovo kad imate dete pokupiti stvari i otici. Pa vi njemu olaksavate stvar. Dete ide kod vas, on zivi kao momak, moze da nadje drugu kad god zeli (devojku nikad lakse nije bilo naci, bukvalno se male droljice mude) a vi drage moje? Vi cete morati da idete kod svojih ili same u stan, da rintate po ceo dan, da cuvate dete raspadate se od posla, jurite njega za alimentaciju dok se on zabavlja...Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nikako......ja mu to zadovoljstvo ne bih priustila.

Naravno ja ovo govorim za normalne muskarce koji eto mozda jednom to urade, a ne za kretene koje je ipak bolje ostaviti.

Prema tome, nista nemojte unapred pricati..Nikad se ne zna.

Jedan savet mogu da vam dam, kada vas muz zove da setate, nemojte odbijati zbog sudova i slicnih gluposti posle treceg puta nece vas vise ni zvati...Taj savet sam dobila od iskusnih zena, naravno u prenesenom smislu i sto posto su u pravu...

Dok ste vi zauzete sa kuhinjom i kucnim poslovima eto njemu druge zabave.

natave voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene , citam vase postove i jako mi je zao sto prolazite kroz sve to i tako tesko podnosite ... JA sam mozda nekad surovo realna ali nikad ne placem za nekim ko je pokusao da me namagarci , mogu da placem samo za nekim koga sam izgubila svojom krivicom ili nekim bez koga sam ostala nicijom krivicom a ko je prema meni bio uvek i samo dobar... izgubila sam najboljeg druga u saobracajnoj nesreci u novembru 2000 godine i posle toga nikad vise za nekim ko je pokusao da me majmunise nisam plakala , jer sam shavtila da se bez svakog ,moze ziveti ...

One koje imaju decicu imaju pored sebe nekog ko ce ih ceo zivot voleti bez mita , bez uslova i bezgranicno tako da one imaju prednost u odnosu na ove sto su same , mada i jedne i druge ne treba da klonu duhom jer od goreg uvek ima gore i ona stara , izlizana i pametna fraza KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO , mozda vas vasa sreca ceka na nekoj sasvim drugoj strani do koje ne bi mogle doci sa KRETENIMA pored sebe koji VAS NE ZASLUZUJU cim se tako ponasaju prema vama ...

GLAVU GORE ZENE MOJE !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene , citam vase postove i jako mi je zao sto prolazite kroz sve to i tako tesko podnosite ... JA sam mozda nekad surovo realna ali nikad ne placem za nekim ko je pokusao da me namagarci , mogu da placem samo za nekim koga sam izgubila svojom krivicom ili nekim bez koga sam ostala nicijom krivicom a ko je prema meni bio uvek i samo dobar... izgubila sam najboljeg druga u saobracajnoj nesreci u novembru 2000 godine i posle toga nikad vise za nekim ko je pokusao da me majmunise nisam plakala , jer sam shavtila da se bez svakog ,moze ziveti ...

One koje imaju decicu imaju pored sebe nekog ko ce ih ceo zivot voleti bez mita , bez uslova i bezgranicno tako da one imaju prednost u odnosu na ove sto su same , mada i jedne i druge ne treba da klonu duhom jer od goreg uvek ima gore i ona stara , izlizana i pametna fraza KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO , mozda vas vasa sreca ceka na nekoj sasvim drugoj strani do koje ne bi mogle doci sa KRETENIMA pored sebe koji VAS NE ZASLUZUJU cim se tako ponasaju prema vama ...

GLAVU GORE ZENE MOJE !!!

Lepo rečeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj me pogresno shvatiti,ali mislim da je i bolje sto je otisao...

da sam na tvom mjestu ne bih ga vise primila nazad vec bih podnijela papire za razvod i promijenula bravu na vratima...

takav covjek ti moze biti samo los uzor djetetu,,,i nikada neces biti sretna uz njega...a to ti ne treba...

Mazo, oni nisu venčani, a njen dragi joj je i našao taj stan...

Zavisi od mnogo faktora, i komplikovana situacija, sa kojom se MojBebac stojički bori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Replika na moj post od danas...nema ga vise...nasao drugu, petu, sedmu...bem li ga koju!!! Bebac i ja smo ostali sami :blink:

Zao mi je sto to cujem bebac :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A u mom sluaju doticna "dama" nije ni znala da ja postojim i masa tih pacenica nemaju pojma da su oni zauzeti, ozenjeni itd.

A masa njih zna i nije im problem. Mislim, kakva osoba moras biti da ti se muva bas ozenjen sa decom?!A pri tom si devojka, mlada, mozes da biras. Kao da nema niko slobodan ili vec... Ja to uopste ne razumem. Ali mozda nisam na tom nivou...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A masa njih zna i nije im problem. Mislim, kakva osoba moras biti da ti se muva bas ozenjen sa decom?!A pri tom si devojka, mlada, mozes da biras. Kao da nema niko slobodan ili vec... Ja to uopste ne razumem. Ali mozda nisam na tom nivou...

Nazalost imas devojaka kojima je to uzivanje...dodje joj to kao izazov...voli da rastura pa to ti je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A masa njih zna i nije im problem. Mislim, kakva osoba moras biti da ti se muva bas ozenjen sa decom?!A pri tom si devojka, mlada, mozes da biras. Kao da nema niko slobodan ili vec... Ja to uopste ne razumem. Ali mozda nisam na tom nivou...

Nazalost imas devojaka kojima je to uzivanje...dodje joj to kao izazov...voli da rastura pa to ti je

Nikada neću da razumem takve osobe. Kako im ne padne na pamet da kako tako ti muški varaju ženu, da će i njih jednog dana isto prevariti, pa da se ne upuštaju?

Ja kapiram da i jedni i drugi mogu da izazovu prevaru (i te fufe kako ih zovete, ali i oženjeni), ali da upravo treba ignorisati osobu koja sve inicira.

Još kad čujem da šatro upadnu u zamku - grrr - nema opravdanja, ni izgovora. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se da ni za muskarce nema opravdanja, ne moze jedna strana da bude kriva, ali iskreno mislim da muskarac koji voli svoju zenu ne bi padao u iskusenje da vara ili sto ga eto muva tamo neka . Mislim da problem treba traziti u vezi samoj a ne u muskarcu koji je poceo da vara, moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se da ni za muskarce nema opravdanja, ne moze jedna strana da bude kriva, ali iskreno mislim da muskarac koji voli svoju zenu ne bi padao u iskusenje da vara ili sto ga eto muva tamo neka .

Sa ovim se slažem.:)

Mislim da problem treba traziti u vezi samoj a ne u muskarcu koji je poceo da vara, moje misljenje.

Ovo bih izdvojila, znam primere gde je brak super ona njega voli i ugađa mu, a on švrlja.

Tačnije - nemaju problem, al eto njemu dunulo.

Htedoh reći ima raznih slučajeva, a samim tim ni naši generalni stavovi o ovoj temi ne mogu da pokriju sve.

Zavisi od slučaja do slučaja, ne dao bog nikome tako što. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma čudni su hormoni kod tih naših muškaraca...ja ih ponekad posmatram kao "pse"(jao samo da mm ne pročita ovo)...naiđe period "kada im se tjera"...pa u tom momentu naiđe zgodna, mlada željna avanture pa pomuti razum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne krivim ni klinke ni te kako kazete "fufice" ( ne volim da koristim te reci jer sam i sama zena ) ni te "otimacice" ... Ne moze meni njega niko oteti ako to nisam dozvolila ja ( svojim ponasanjem ) ili on svojom zeljom ... Prema tome , mislim da svako svoj brak treba da cuva i PRVENSTVENO NEGUJE da bi on opstao onakav kakav treba da bude ... Ja nikad ne bih krivila te zene , bolece njih uvo za tvoj brak , sto bi ona mislila na to kad tvoj muz ne misli ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne krivim ni klinke ni te kako kazete "fufice" ( ne volim da koristim te reci jer sam i sama zena ) ni te "otimacice" ... Ne moze meni njega niko oteti ako to nisam dozvolila ja ( svojim ponasanjem ) ili on svojom zeljom ... Prema tome , mislim da svako svoj brak treba da cuva i PRVENSTVENO NEGUJE da bi on opstao onakav kakav treba da bude ... Ja nikad ne bih krivila te zene , bolece njih uvo za tvoj brak , sto bi ona mislila na to kad tvoj muz ne misli ?!

Slazem se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja krivim te zene podjednako kao i muskarce, gade mi se cak mozda i vise nego oni .... Prvi brak mi se zbog toga raspao, On me je prevario, ja oprostila, kada je to uradio opet ostavila sam ga. Kada jednom to uradi uradice opet, na zalost ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok,ovo je moje gledanje stvari , svi smo mi razliciti , ne bi ni bilo dobro da smo svi isti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja ma znam, i ja sam prije razmisljala na taj nacin u fazonu on treba da misli da ima porodicu sta nju boli briga ali onda krenes od sebe i zapitas se kakva bi ti osoba bila da nekom svjesno se umjesas u brak i rasturis ga tj ne brak nego cijelu porodicu razoris ... zato meni te zene nisu jasne, nije mi jasno da moze biti toliko hladnokrvna, samo to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jbg imas takvih osoba jako puno , imas osoba koje svojim najboljim drugaricima otmu muza , koje ne vodi moral i etika nego ... da ne preterujem sa psovkama :) PA sto bi onda neko ko te i ne poznaje bio bolji ... Opet kazem ima nas raznoraznih ali za mene je njegova rec i obecanje ZAKON ako ga je prekrsio onda je samo on kriv i niko vise na ovom belom svetu ako sam ja sve radila kako treba i nisam ga svojim ponasanjem oterala drugoj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prevaru nikada ne bih oprostila, kao sto nikad ne bih ni prevarila.

Bila sam u takvoj situaciji da je moja prva veza trajala 6godina, a od toga 2 godine zajednickog zivota. I posle toga dozivim prevaru. Iako sam tada mislila da je on jedina osoba koju bih mogla da volim i da me cak niko drugi nece hteti, prevaru nisam mogla da oprostim. Posle toga sam godinu dana bila sama i nezainteresovana za vezu bilo kakvog tipa, jer sam njega jos uvek volela, ali nisam mogla da mu oprostim.

Ipak sam se srecno udala i to mnogo srecnije nego sto bih bila da sam ostala u toj vezi.

MIslim da nemam dovoljno vremena u zivotu da bih oprastala neoprostive stvari, ali isto tako i da nemam dovoljno dugacak zivot da bih se kockala njime i prevarila, a time izgubila sve ono divno sto sam stvorila u njemu zarad jedne noci zabave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prevaru nikada nebih oprostila, kao sto nikad ne bih ni prevarila.

Bila sam u takvoj situaciji da je moja prva veza trajala 6godina, a od toga 2 godine zajednickog zivota. I posle toga dozivim prevaru. Iako sam tada mislila da je on jedina osoba koju bih mogla da volim i da me cak niko drugi nece hteti, prevaru nisam mogla da oprostim. Posle toga sam godinu dana bila sama i nezainteresovana za vezu bilo kakvog tipa, jer sam njega jos uvek volela, ali nisam mogla da mu oprostim.

Ipak sam se srecno udala i to mnogo srecnije nego sto bih bila da sam ostala u toj vezi.

MIslim da nemam dovoljno vremena u zivotu da bih oprastala neoprostive stvari, ali isto tako i da nemam dovoljno dugacak zivot da bih se kockala njime i prevarila, a time izgubila sve ono divno sto sam stvorila u njemu zarad jedne noci zabave.

Kako je ovo lepo i divno receno,svaka cast na takvom razmisljenju.Definitivno sam istog stava! .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam zasto svaka zena kaze JA NIKAD NE BIH OPROSTILA PREVARU......ne zna covek sta sve moze da izdrzi.

Smatram da su dvoje ljudi sami krivi za to, jer osim ako muskarac nije kreten koji trci za svakom suknjom, oseti se neka dosada, neka rutina, nema seksa, neznosti i sl.... E tu ne treba pustiti, vec se potruditi da se vrati romantika.

Danas je vreme takvo da muskarac nije musko ako nije prevario. Mnogo oni vole i da pricaju i preuvelicavaju. Nemojte nikad da zaboravite svakome prija mala paznja i lagani flert, da muskarac vas ne voli odavno bi vas ostavio. Te bedne devojcice se prodaju za jednu vecericu i parfemcic, pravi muskarac koji drzi do sebe i iznad svega porodice nikad nece dozvoliti da ga uhvatite.

Po meni najlakse i najgluplje je pogotovo kad imate dete pokupiti stvari i otici. Pa vi njemu olaksavate stvar. Dete ide kod vas, on zivi kao momak, moze da nadje drugu kad god zeli (devojku nikad lakse nije bilo naci, bukvalno se male droljice mude) a vi drage moje? Vi cete morati da idete kod svojih ili same u stan, da rintate po ceo dan, da cuvate dete raspadate se od posla, jurite njega za alimentaciju dok se on zabavlja...Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nikako......ja mu to zadovoljstvo ne bih priustila.

Naravno ja ovo govorim za normalne muskarce koji eto mozda jednom to urade, a ne za kretene koje je ipak bolje ostaviti.

Prema tome, nista nemojte unapred pricati..Nikad se ne zna.

Jedan savet mogu da vam dam, kada vas muz zove da setate, nemojte odbijati zbog sudova i slicnih gluposti posle treceg puta nece vas vise ni zvati...Taj savet sam dobila od iskusnih zena, naravno u prenesenom smislu i sto posto su u pravu...

Dok ste vi zauzete sa kuhinjom i kucnim poslovima eto njemu druge zabave.

Slazem se do nekle sa tobom, ali me briga da mu toliko titram. ja kad ne mogu nema sanse da se cimam mnogo, nema tog muskarca koji je bitniji od mene , a isto ne postoji ni taj brak koji je bitniji od mene. Imam ja ovde drugarice koje mnogo titraju muzevima ,tacnije sve rade da ih slucajno ne zapostave pa da ovaj to ne trazi sa strane, pa opet ne prolaze dobro. Neko ko je svaler, ko god da je pored njih, trazi nesto novo. Mozda nedostatak adrenalina, who knows?!

Ja uvek kazem mm-u, gledaj da nadjes neku bogatu svalerku da nas malo izvadi iz krize. :lol:

On se krsti naravno na moje price.

Ma jednostavno ne razbijam glavu oko toga. Ne kazem da ne bih oprostila, ne znam zaista, mozda i bih, ali isto tako ne garantujem da cu celoga zivota biti verna.Cudni su putevi...... A i mm ako je lud da izgubi porodicu u jednom danu, onda <_<<_<<_<

Stroga sam, zna se sta se moze a sta ne, ali to se ne govori , to se podrazumeva :lol: . U prevodu jedan pogled, hiljadu reci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, sto manje znam, manje me glava boli. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel zna ko sta se zbilo dalje sa marininom pricom za brata???

Ja sam tek sad videla ovo,evo da odgovorim: Pokusala sam na sve moguce nacine da ga urazumim,ali moj brat(rodjeni) je definitivno takav covek kojeg ne bih pozelelaa nikome,jednostavno nije ga briga... Moja snajka kao da se pomirila sa takvim zivotom pored njega,prestala je da se cima,mislim da je i ona saznala sve to jer sa sestrom ne govori,ja njoj nista nisam mogla da kazem... Mnogo toga mi je tu nejasno,ali kao sto rece YelenaC:Sto manje znam,manje me boli glava

P.S. Promenicu nick definitivno,moja snajka pocela da prati Bebac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tek sad videla ovo,evo da odgovorim: Pokusala sam na sve moguce nacine da ga urazumim,ali moj brat(rodjeni) je definitivno takav covek kojeg ne bih pozelelaa nikome,jednostavno nije ga briga... Moja snajka kao da se pomirila sa takvim zivotom pored njega,prestala je da se cima,mislim da je i ona saznala sve to jer sa sestrom ne govori,ja njoj nista nisam mogla da kazem... Mnogo toga mi je tu nejasno,ali kao sto rece YelenaC:Sto manje znam,manje me boli glava

P.S. Promenicu nick definitivno,moja snajka pocela da prati Bebac

Nije smesno ni malo, ali morala sam da se nasmejem na ovu poslednju recenicu. Strasno, ali javljaj ako promenis nick da znamo da si ti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.