Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Hahaha...vidim ovde mnogo drugova.

I kod nas je tako, za sada. Na početku nisam imala želju, pa sam prokrvarila i dobila kontrakcije tako da nam tada sex ni padao na pamet nije, sad zbog AC od pre nekoliko dana imamo zabranu od najmanje 2 nedelje...

Sreća pa je sex kao vožnja biciklom - ne zaboravlja se stečeno znanje :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E meni se vratila zelja i cini mi se jaca nego sto je bila pre..naravno ovo samo u trenucima kad nemam mucnine

Ali dr mi sad rece da izbegavam dok koristim utrogestan..ne znam zasto, nemam bolove ni krvarenje, imala sam samo jedan dan braon sekret pa su mi dali utrogestan ali od tad sam ok i sad ne znam da li stvarno moram da apstiniram i dalje..i dokle :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E meni se vratila zelja i cini mi se jaca nego sto je bila pre..naravno ovo samo u trenucima kad nemam mucnine

Ali dr mi sad rece da izbegavam dok koristim utrogestan..ne znam zasto, nemam bolove ni krvarenje, imala sam samo jedan dan braon sekret pa su mi dali utrogestan ali od tad sam ok i sad ne znam da li stvarno moram da apstiniram i dalje..i dokle :(

Pa verovatno da Utrogestan i ona stvar nisu dobra kombinacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa verovatno da Utrogestan i ona stvar nisu dobra kombinacija ;)

:D za boldovano

Da, moguce..zaboravih da je pitam jel ok kad prestanem da ga uzimam da nastavim normalno sa odnosima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E meni se vratila zelja i cini mi se jaca nego sto je bila pre..naravno ovo samo u trenucima kad nemam mucnine

Ali dr mi sad rece da izbegavam dok koristim utrogestan..ne znam zasto, nemam bolove ni krvarenje, imala sam samo jedan dan braon sekret pa su mi dali utrogestan ali od tad sam ok i sad ne znam da li stvarno moram da apstiniram i dalje..i dokle :(

Utrogestan zaustavlja kontrakcije, a ona stvar ih stvara, tako je meni rekao cika doca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam citla temu od pocetka, ali jesam li ja ovde jedina koja nema zelju za sexom? :blink: Kako sam ostala trudna, mislim da smo dva puta i to jedva. Stvarno nemam zelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam citla temu od pocetka, ali jesam li ja ovde jedina koja nema zelju za sexom? :blink: Kako sam ostala trudna, mislim da smo dva puta i to jedva. Stvarno nemam zelju.

Ma kakvi jedina... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da se ne prepadnete - NISAM TRUDNA

Ali kad jesam bila - bila sam kao zečica - non stop bi (kao da se sad to pa promenilo :lol: )

ali mom dragom bila frka, a i žao mene pred kraj trudnoće sa stomakom - kaže ne možeš ni da ustaneš bez krana, još bi i da se sexaš

beše pao jedan pred porođaj, jad i beda - ali i to je bilo pod ''nagovorom'' lekara jer mi čp bio tvrd, pa doktor preporučio malo akcije da smekšamo :lol: :lol: :lol:

to je bio jedan od odgovora - zašto mi nismo imali sex pred kraj trudnoće

a da sam imala želju - jesam i to ogromnu, no, opet, bila trudna ili ne - to je kod mene konstanta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto..ti se onda ne računaš :P ..dakle žene, ona je ekstrem! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POZ

Ja sam imala sex sa muzem do 5. meseca. Posle on nije smeo, plasio se zbog bebe mukica :lol:

Inace meni su babice i doktorke (u Nemackoj) rekle da je u 9 mesecu sex od pomoci, pogotovo sperma, kazu da olaksava porodjaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POZ

Ja sam imala sex sa muzem do 5. meseca. Posle on nije smeo, plasio se zbog bebe mukica :lol:

Inace meni su babice i doktorke (u Nemackoj) rekle da je u 9 mesecu sex od pomoci, pogotovo sperma, kazu da olaksava porodjaj...

A zato meni nije bio tezak porodjaj :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to je bilo dva puta, ajd da ti udovoljim. Bilo je lijepo dok je trajalo, a kad se zavrsilo imala sam osjecaj da me pregazio kamion. Legnem umorna, ustanem umorna, ma kome je jos do sexa u takvoj situaciji :lol: ? Nekad nisam silazila, a sad nikako da se popnem, k'o da cu na Mont Everest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam citla temu od pocetka, ali jesam li ja ovde jedina koja nema zelju za sexom? :blink: Kako sam ostala trudna, mislim da smo dva puta i to jedva. Stvarno nemam zelju.

Ma kakvi jedina, ni ja do skoro nisam imala zelju ni u najavi...nego mi se samo vratila odjednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujem se ovima bez zelje. Inace mi je u trudnoci bas smanjena, da ne kazem zamrla. A sad jos imam i jako bolove u ledjima, pa mi nikako ne prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj i kod mene ista prica

ovaj moj se vec smrtno zabrinuo da mi slucajno ne ostane to raspolozenje i posle trudnoce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim buducim mamama! :rolleyes: Ja sam u 6-oj nedelji i prilicno se bojim da imam sex... Ovaj moj jadnicak naskace na mene kao zec,a ja ne smem. Keva mi rece da ako nisko nosim,ne bih smela. A kad sam bila na UZ,samo su mi potvrdili trudnocu,zakazali za Maj i za Jun ekspertni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim buducim mamama! :rolleyes: Ja sam u 6-oj nedelji i prilicno se bojim da imam sex... Ovaj moj jadnicak naskace na mene kao zec,a ja ne smem. Keva mi rece da ako nisko nosim,ne bih smela. A kad sam bila na UZ,samo su mi potvrdili trudnocu,zakazali za Maj i za Jun ekspertni...

Ako je trudnoća uredna, nema potrebe da se suzdržavate od sexa... :) samo napred, opusti se i ne razmišljaj previše, bebu ne možeš povrediti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali seksualne odnose skoro do kraja sedmog meseca, imala sam bas lepu trudnocu bez ikakvih komplikacija. E posle vise nisam mogla a i suprug je rekao da semalo odmorimo hahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je trudnoća uredna, nema potrebe da se suzdržavate od sexa... :) samo napred, opusti se i ne razmišljaj previše, bebu ne možeš povrediti :)

To je,ja ne znam nista... Bila je guzva i doktorka me je otperjala za 5 minuta,tako da nista ne znam... Samo sam videla mesak i neku malu tufnicu koja bi trebala da bude moja beba... :D No,pokusacu... Pa sta bude. :rolleyes: Hvala ti puno! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

madahjte zene nije da nemate volju,sve je to u vasoj glavi to je u stvari strah da ne povredite bebu,so nikako ne moze da se desi.ja sam imala odnose do nedelju dana pred porodjaj i sve je bilo ok!i zadnju nedelju bi ja imala odnose ali nije vise mogao da mi pridje od stomaka nikako a i stomak mi je u to vreme bas natezao pa smo tu jednu nedelju odmorili!

i naravno sa mojom curicom je sve ok!

opusteno i samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam bas jaku volju,muz ne,ko da je on trudan....a i dr nam zabranio od samog pocetka,tako da 6 meseci nema nista i tako ce biti do porodjaja.....samo neznam kako da se izborim sa zeljom kad muz bezi od mene,da hoce bar da se mazimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam bas jaku volju,muz ne,ko da je on trudan....a i dr nam zabranio od samog pocetka,tako da 6 meseci nema nista i tako ce biti do porodjaja.....samo neznam kako da se izborim sa zeljom kad muz bezi od mene,da hoce bar da se mazimo :lol:

Verovatno muz ima strah, pogotovo ako vam je lekar zabranio. A sto se tice ostalog, najbolje bi bilo da porazgovarate sa njim i da mu kazete sta vam nedostaje. Razgovor je najbolji lek..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas i nemam zelju, odnosno vise me je strah i ako znam da bebu ne mogu da povredim!! Ipak, s vremena na vreme imamo sex i tad pokusavam da se opustim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao trudnice i stomacici :) Ja sam u 27.nedelji,vidim da je puno onih kojima je sex kao i meni zabranjen.Iskreno tesko mi pada to a i mom muzu,jer do pre samo 2 nedelje sve je bilo normalno.Koristim utrogestan i progesteron injekcije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je u pocetku bio zabranjen sex zbog utrogestana ali sad i kad mozemo ja nesto ne ludujem bas, cak mi ne prija ni mazenje toliko jer mi je konstantno muka. Kad pomislim samo na akciju meni se jos vise slosi :rolleyes: Mada, moram priznati da sam 2-3 puta startovala muza u ranim jutarnjim casovima jer mi je tada najmanje muka da ga mucenog malo obradujem. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.