Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala Maro na recima podrske, valjda ce sve biti ok, nego negomilalo mi se u roku od nekoliko meseci od pobacaja, preko problema oko uspostavljanje menstruacije, do ovoga sad. Nikako da izdjem vise iz lekarskih cekaonica, pa sam vise psihicki izmorena od toga. Gledajuci kolposkopski nalaz, dr je odlucila da idem sutra na biopsiju jer smatra da ce tako jedino znati sta je tacno u pitanju. Javljam rezultate cim saznam. Da li i ti isla ovim putem - tj. da se radi biospija ili si na neki drugi nacin resila taj problem? Da li ti se ranica povukla posle poradjaja? I ja cu nadam se tvojim stopama, cim ovo resim - bebica :rolleyes:

Da,radili su mi biopsiju,to je siguran nacin da se utvrdi.Posle su mi radili loop,gde su skinuli povrsinski sloj grlica,ocistili sve te lose celije.U trudnoci mi se javio polip(idi na temu http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...polip+na+grlicu ),sa istim nalazom CIN-a,ali smo ga skinuli i pratili.Posle trudnoce mi je izasla zlezda neka na grlicu,koja jos uvek stoji,iako je nalaz bio dobar.Sad je doslo vreme opet da radim Papa test,pa videcemo.Dakle,i pored svih problema,moguce je doneti bebu na svet:)Ne gubi nadu,bilo sta da je.Ima ovde mama koje su imale slicne probleme,ako ne i teze,pa su dobile bebe:)

A,to okapavanje po cekaonicama,jaooo,znam,meni su se zgadile bolnice i ispitivanja do kraja zivota!Ipak,kada znas zasto to radis,i imas veru,uspeces sigurno,kao i sve buduce mame ovde:)

P.S. ja sam cekala na bebu oko 3 godine,i na kraju se isplatilo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena, ja opet imam pitanje u vezi ovulacije :D

Prema folikulometriji i BT ovulacija mi je bila prekjuce, a mene je juce boleo stomak (ne nesto jako, vise kao pritisak), a sekret mi je bio nekako roze, kao da je bilo malo krvi kroz njega. Jel to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena, ja opet imam pitanje u vezi ovulacije :D

Prema folikulometriji i BT ovulacija mi je bila prekjuce, a mene je juce boleo stomak (ne nesto jako, vise kao pritisak), a sekret mi je bio nekako roze, kao da je bilo malo krvi kroz njega. Jel to normalno?

Moja drugarica je u jednom periodu svaku ovulaciju prolazila tako.Bol,braon sekret..normalno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena, ja opet imam pitanje u vezi ovulacije :D

Prema folikulometriji i BT ovulacija mi je bila prekjuce, a mene je juce boleo stomak (ne nesto jako, vise kao pritisak), a sekret mi je bio nekako roze, kao da je bilo malo krvi kroz njega. Jel to normalno?

Da, normalno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,radili su mi biopsiju,to je siguran nacin da se utvrdi.Posle su mi radili loop,gde su skinuli povrsinski sloj grlica,ocistili sve te lose celije.U trudnoci mi se javio polip(idi na temu http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...polip+na+grlicu ),sa istim nalazom CIN-a,ali smo ga skinuli i pratili.Posle trudnoce mi je izasla zlezda neka na grlicu,koja jos uvek stoji,iako je nalaz bio dobar.Sad je doslo vreme opet da radim Papa test,pa videcemo.Dakle,i pored svih problema,moguce je doneti bebu na svet:)Ne gubi nadu,bilo sta da je.Ima ovde mama koje su imale slicne probleme,ako ne i teze,pa su dobile bebe:)

A,to okapavanje po cekaonicama,jaooo,znam,meni su se zgadile bolnice i ispitivanja do kraja zivota!Ipak,kada znas zasto to radis,i imas veru,uspeces sigurno,kao i sve buduce mame ovde:)

P.S. ja sam cekala na bebu oko 3 godine,i na kraju se isplatilo:)

Stvarno mi je mnogo lakse kada sam sve ovo podelila ovde s vama...Puno znaci kada vidis da nisi jedina u nekoj nevolji i da se, kao tebi, sve lepo zavrsilo. Bas mi je drago. Javi rezultate kad resis na ponove preglede. Pozz tebi i bebcu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla sam da oprasim babydustneededhere.gif

a i da vas kritikujem bando cekalica pa gde su vam parole `hocemo bebe` kakve ste vi to cekalice cccccc????

Batine za sve thkids_fighting.gif

mnogo ste mi se opustile!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla sam da oprasim babydustneededhere.gif

a i da vas kritikujem bando cekalica pa gde su vam parole `hocemo bebe` kakve ste vi to cekalice cccccc????

Batine za sve thkids_fighting.gif

mnogo ste mi se opustile!!!!

OVO MI SE SVIDJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he I MENI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, držim ti palčeve :)

A vidim i cicana ima novi tiker :D jeeej

Kod mene sve po starom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, svaka ti cast na strpljenju, ja bih verovatno svaki dan radila po jedan test :D , sto naravno tebi ne preporucujem, u svakom slucaju je bolje biti strpljiv. :)

Jaooo trenutno sam okupirana opremanjem dragstora ali ovde kad dodjem odmah se setim.Zato nisam jos uvek kupila test,bolje je,inace bih ga odmah uradila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, držim ti palčeve :)

A vidim i cicana ima novi tiker :D jeeej

Kod mene sve po starom...

Hvala Kiki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo trenutno sam okupirana opremanjem dragstora ali ovde kad dodjem odmah se setim.Zato nisam jos uvek kupila test,bolje je,inace bih ga odmah uradila :)

Joj Sanja ja bi do sad uradila vec 10 :lol: :lol:

Mi na bebi radimo od kad je Stasa napunila 4 meseca, znaci oko 6 meseci, ne nadam se znam da to kod mene ne ide tako lako <_< <_< , al opet mislim kad bi mi zakasnila i dan da bi odma radila test, nestrpljiva sam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Sanja ja bi do sad uradila vec 10 :lol::lol:

Mi na bebi radimo od kad je Stasa napunila 4 meseca, znaci oko 6 meseci, ne nadam se znam da to kod mene ne ide tako lako <_<<_< , al opet mislim kad bi mi zakasnila i dan da bi odma radila test, nestrpljiva sam :lol:

Radila sam ja test kad mi je jedan dan kasnilo,druga crta jedva vidljiva.Nakon sat vremena stigla vestica.I nije bila uobicajena,nego kratka i nije bila obilna.Mozda je lazna i to me sad kopka...Strah me da vadim betu,tj da vadim krv jer sam davala non-stop za hormone.A da nateram mm da ode do dezurne apoteke po test? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam ja test kad mi je jedan dan kasnilo,druga crta jedva vidljiva.Nakon sat vremena stigla vestica.I nije bila uobicajena,nego kratka i nije bila obilna.Mozda je lazna i to me sad kopka...Strah me da vadim betu,tj da vadim krv jer sam davala non-stop za hormone.A da nateram mm da ode do dezurne apoteke po test? :unsure:

Uradi ti sutra jos jedan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Terala sam mm da ode da kupi test a njega mrzi :angry: A da osetila sam da mi mleko nadolazi,ima kapljica...Mada kad god stisnem ide po malo onog gustog mleka ali sam danas osetila da nadolazi.Strah me da vadim betu :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Terala sam mm da ode da kupi test a njega mrzi :angry: A da osetila sam da mi mleko nadolazi,ima kapljica...Mada kad god stisnem ide po malo onog gustog mleka ali sam danas osetila da nadolazi.Strah me da vadim betu :huh:

Sanjice sacekaj ti jos malo pa vadi betu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Terala sam mm da ode da kupi test a njega mrzi :angry: A da osetila sam da mi mleko nadolazi,ima kapljica...Mada kad god stisnem ide po malo onog gustog mleka ali sam danas osetila da nadolazi.Strah me da vadim betu :huh:

Joj, pa sta cekas vise, ja sam nestrpljiva na tvoj red... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, samo opusteno, ako te je neko pogresno razumeo njegov problem ;)

Dva crte a beta niska? To se nesto bas cesto desava cini mi se... Bas mi je zao, probaj da malo proredis iksice sledeci mesec :rolleyes: Mozda tako upali.

Ja sve nesto mislim da smo omasili, pa se i ne nadam mnogo, mada je na kraju ispalo kako smo i planirali svaki drugi dan, videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89, svaka tebi cast na strpljenju, jel' jos uvek krvaris, ili je prestalo?

jekic, zao mi je, opet te stigla ta grozota <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма Звонка шансе су ми мале за то, да нисам вадила бету и ја бих мислила тако али ово је сувише мало, чекам да добијем сутра па ћу пробати што каже Анчи да смањим х можда је то био проблем, и Мејби ми је рекла да треба ипак мало ређе да се ударају х јер нису пливачи баш тад толико активни...

I ja isto mislim da bi bilo dobro malo prorediti, mi smo bili odlucili da malo pauziramo i ne mislimo sta ce biti, pa ne znam dal smo imali sex 5 puta taj mesec , kad mi je kasnilo tad ni nisam htela da radim test posto sam bila ubedjena da nisam trudna, jel ni sama nisam znala kako jedino od svetog duha :lol: :lol: al smo uboli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89, svaka tebi cast na strpljenju, jel' jos uvek krvaris, ili je prestalo?

Ne,bas je bilo malo i kratko je trajala...Moguce da je bila lazna...Ja sam se pomirila s tim da ni ovog meseca nema bebe,jer znam da mi je dr rekao da ce ici teze zbog hormona i tek mi je treca vestica bez izazivanja orgametrilom.Mislim da cu ponovo otici kod njega ovih dana jer ono sto mi on kaze to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89 nadamo se da ce ti ipak reci lepe vesti...

Jekic, drzim palceve da ipak bude beba, a ako vec kojim slucajem nije, ostajemo ovde svi djuture da iscekujemo izostanak kalasture sledeceg meseca... :rolleyes:

Kissic svim cekalicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic i Sanja89, sta se desava kod vas? Sanja89, zasto ne bi uradila jos jedan test pre nego sto odes kod dr.? jekic, jel' krenula dosadnjakovicka ili se sve zavrsilo na roze sekretu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic a da uradis ti testic za koji dan ako jos nisi dobila?

Nesto mi taj roze sekret sumnjiv,tako sam ga i ja imala(bio nesto roze bronkast),pa prvi test kada sam uradila bio negativan a drugi pozitivan.

Da vas i ja malko oprasim buduce trudnice :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.