Kako ste dragom saopštili lepu vest?

odgovora

Objavljeno

Mali andjele, divno... Nadam se da ce vam se zelja napokon ispuniti, i da cete uzivati sa svojom bebicom... :wub:

Jeko, neka si oduzila, kada je tako lijepo. :wub:

Divan ti je ticker, i stalno mi mami osmijehe! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secam se da je bio januar i da je bilo uzzzasno hladno. Ja danima imala temperaturu 37,2 i grceve kao da cu svakog casa da dobijem. I posle par dana mogu kukanja i proklinjanja toga sto sam zensko, mm ode i kupi test. Nekako ja izdrzim do ujutru, ustanem u 6 da bih isla na posao i rekoh sebi ajde sad hrabro pa cemo da vidimo. Nakapam na onu plocicu i cekam, cekam, buljim u test...prvo se pojavila jedna linija i taman kad sam htela da kazem sebi da sam odlepila pojavila se i ona druga al onako bledo i stidljivo....umijem se par puta da se opasuljim i onako zbunjena nit da se radujem nit da ga bacim...ajd reko da probudim muza sto je inace umetnost posto se totalno oduzme kad spava....ja ga prodrmusam par put i poturim mu onu plocicu pod nos, on se namrsti na mene u fazonu *pusti me da spavam* , ali posto sam nastavila da masem onom plocicom onako u polusnu je poceo da trazi okolo gde su mu naocare...tek kad je nasao oci skapirao je sta mu pokazujem i odmah se rasanio...odlucili smo da uradimo jos jedan test da vidimo jel jeste ili nije...posto je jos uvek bilo rano , a apoteke rade tek od 8 cupkao je na onoj hladnoci ispred cekajuci apotekarku ko ozebo sunce....kuci se vratio s dva ralicita testa i kaze ajd sad opet...morala sam da se na silu nalivam vodom da bih mogla da piskim...druga dva testa su pokazala tamnije crtice al on je ipak morao da zove apotekarku da je jos jednom priupita jel to sigurno...kasnije me je tog dana odvukao u na betahcg da konacno utvrdimo jer zaboga 3 pozitivna testa nisu dovoljna...posto je rezultat bio oko 1800 napokon smo se uvreili da jesam trudna....kad smo se preracunali skapirali smo da je praznicna beba jer nismo planirali ali se desilo...par dana posle toga i moja kuma je skapirala da ima iste simptome i da je i ona trudna...evo sad smo u 28. nedelji i cekamo nasu Ivu koja mi upravo seta tastaturu koliko se rita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Vido...super priča, nasmijala sam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.... Pošto ja imam redovan ciklus, i dobijam 28. dan, što znači nema poklapanja datuma mora da je ranije, dođe i taj dvadeseti i ništa ceo dan.

Odma sam rekla da sam trudna, na šta se mm nasmejo i reko, ma daj čekaj 24. + 7 dana... Ma jok, ti kažem ja da sam trudna. Pri tom smo tog meseca rekli - ajmo u akciju... I to samo jedan dan - i upali...

I tako ja pričam jesam, on meni da sačekamo još malo - plašio se da ću dobiti pa ću da se razočaram...

Dođe 01. i ništa a ja sve simptome da ću dobiti, al nema ništa. Kupim posle podne test, ujutro pre posla kapljem na traku - odma se pojaviše dve crvene... Ja ne vidim tel da mu javim, jer je već otišao da radi...

Šaljem mu SMS - bićemo tata i mama, sam ti rekla. Zove me i sreći nema kraja...

Našli smo se prvo pre mog posla da se izljubimo, pa posle.... mmmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na najgluplji nacin saopstila mom dragom da sam u drugom stanju :)

Kasnilo je meni nekoliko dana, ja nervozna, boli me stomak, stalno idem u wc i buljim u onaj papir, svaki put beo, a svakog casa sam imala osecaj da cu dobiti , cak sam nekoliko dana setala ulozak medju nogama za svaki slucaj :) Totalno ubedjena da cu dobiti, doduse svaki put kad vidim onaj papir beo u meni zatreperi nesto, koliko god sam mislila da cu dobiti, zelela sam obrnuto. On me je tih dana konstantno zezao, sta ce ti taj ulozak, ti si trudna, ili ne nadaj se, neces dobiti, i smejao mi se svaki put kad izadjem iz wc-a :D Sizela sam i od toga i od njega, bas sam bila nervozna. Rodjena sestra samo sto je zavrsila vantelesnu, cekala onaj period od 7 dana i ja nestrpljivo sa njom. Inace dobijamo u isto vreme, i zove ona mene u subotu, kaze dobila sam :(, ceo svet mi se srusio, ja rekoh, mozda meni kasni zbog vremena, sad cu i ja.. I u ponedeljak odem u prodavnicu i usput do klinike koja je odmah tu blizu da izvadim krv, cisto da ubijem crvice u glavi, mrzim kad u nesto nisam sigurna, volim da znam na cemu sam ! Izvadim betu, posalju meni oni rezultat na mail, beta 6932, samo je pocelo srce da mi upa, nikakva druga reakcija :) Odmah sam javila sestri (drugoj, ne onoj sto je radila vantelesnu, njoj sam imala problem jos jedno nedelju dana da saopstim) A dragi je dobio tako glupu poruku i to sigurno jedno 6h kasnije (a ja sam osoba koja za neke stvari ne moze da cuti duze od 5min) nesto u fazonu "ako opstane bices tata" nisam htela da ga zovem jer nisam bila raspolozena za ono njegovo, sta sam ti rekao i to haha, a i bio je na poslu, a znam da ne moze da prica dok je na poslu , ali..... dosao je on sa posla hehehehe tad je pocela prava bujica osecanja ! A tako ruzna poruka zbog predhodna 2 spontana....i sve moje nervoze....

Tako je to odprilike bilo kod mene :) Udavih vas ja !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto mm ne voli da cita, htela sam da mu kupim knjigu Sta ocekivati dok cekate bebu i da mu kazem nek mu to bude prva knjiga svojevoljno procitana. Medjutim nije bilo knjige a mene mrzelo da cekam, pa sam mu dala cestitku sa tekstom Beba cestitamo, a unutra zalepila test :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vec negde napisala svoj dozivljaj, sve u svemu, zajedno smo uradili test na moje insistiranje i pre nego sto sam trebala da dobijem jer sam tacno znala da sam trudna. Mm mi se jos drao sto trosim pare na test :lol: smesno mi je sto sam mu rekla (kao neka nadzak baba) kada su sepojavile dve crtice, etooooooooooo jel sam ti reklaaaaaa??? Bicemo mama i tata! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnu vest smo saznali zajedno...

Posto smo se dugo nadali bebi, i taj mesec kao i ranije bila sam ubedjena da je pravi. Vec par dana nakon plodnih dana dobila sam progesteronsku temperaturu i svaki dan sam kukala da hocu test... ali muz naravno nije hteo ni da cuje, da se ne bi radovao u napred...

I posto mi je menstruacija bila tacna u dan, odmah nakon jednog dana kasnjenja naterala sam ga da kupimo test koji smo zajedno pratili i bio negativan. Odmah smo zajedno otisli da uradimo betaHCG, i zajedno culi vesti da je test pozitivan. Muz je bio presrecan a ja sokirana jer nisam mogla da verujem da je to napokon moguce... (jer sam pre toga 12 godina lecila jajnike i bila ubedjena da ipak nikad necu imati dece...).

Tek nekoliko meseci kasnije mi je doktor rekao da je bilo nemoguce da mi kucni test bude pozitivan, jer on reaguje tek da tezinu od 50+kg, a ja sam imala 42 kada sam zatrudnela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnu vest smo saznali zajedno...

Posto smo se dugo nadali bebi, i taj mesec kao i ranije bila sam ubedjena da je pravi. Vec par dana nakon plodnih dana dobila sam progesteronsku temperaturu i svaki dan sam kukala da hocu test... ali muz naravno nije hteo ni da cuje, da se ne bi radovao u napred...

I posto mi je menstruacija bila tacna u dan, odmah nakon jednog dana kasnjenja naterala sam ga da kupimo test koji smo zajedno pratili i bio negativan. Odmah smo zajedno otisli da uradimo betaHCG, i zajedno culi vesti da je test pozitivan. Muz je bio presrecan a ja sokirana jer nisam mogla da verujem da je to napokon moguce... (jer sam pre toga 12 godina lecila jajnike i bila ubedjena da ipak nikad necu imati dece...).

Tek nekoliko meseci kasnije mi je doktor rekao da je bilo nemoguce da mi kucni test bude pozitivan, jer on reaguje tek da tezinu od 50+kg, a ja sam imala 42 kada sam zatrudnela...

:blink: Pa, sad moram pitati koliko si visoka...moja ćerka (9 godina) ima više kilograma od tebe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Visoka sam 169, inace sam imala 47kg, ali sam pre trudnoce imala stomacni virus od kog sam smrsala 5kg.

Inace sam se ugojila u trudnoci 25kg, a na porodjaju mi je spalo 15kg, tako da sam sad taman u normali... ali osetim da mi i tih 10 ostalih kg polako nestaje... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Visoka sam 169, inace sam imala 47kg, ali sam pre trudnoce imala stomacni virus od kog sam smrsala 5kg.

Inace sam se ugojila u trudnoci 25kg, a na porodjaju mi je spalo 15kg, tako da sam sad taman u normali... ali osetim da mi i tih 10 ostalih kg polako nestaje... :(

A, dobro...a imaš temu Antidijeta (za devojke koje hoće da se ugoje), PA MOŽDA TI POMOGNE DA NE IZGUBIŠ TIH 10...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako sam i ja saznala da sam trudna :wub: 7 meseci smo radili na tome,ali zbog mog preopterecenja,tj prevelike zelje da imam bebu,nismo uspevali...a prvu trudnocu smo izgubili polovinom decembra,tako da sam se ja dobro opteretila a testovi bili negativni :angry: Medjutim obavim ja sve analize u julu,i sve bude u redu,i kazem sebi:Dobro je,nemamo problem i opustim mozak na pasu :) :) :)19 septembra,nakon 15 dana kasnjnja ja uradim test-POZITIVAN! :D Mojoj sreci stvarno nije bilo kraja,nisam mogla da poverujem :D Upadam u sobu kod mm,on je spavao jer radi nocu...I palim svetlo!Moja dusa otvara oci i pita me sa osmehom:POZITIVAN???Ja skacem od srece,grlim ga i placem od radosti!Eto to je nasa prica :wub::D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako sam i ja saznala da sam trudna :wub: 7 meseci smo radili na tome,ali zbog mog preopterecenja,tj prevelike zelje da imam bebu,nismo uspevali...a prvu trudnocu smo izgubili polovinom decembra,tako da sam se ja dobro opteretila a testovi bili negativni :angry: Medjutim obavim ja sve analize u julu,i sve bude u redu,i kazem sebi:Dobro je,nemamo problem i opustim mozak na pasu :) :) :)19 septembra,nakon 15 dana kasnjnja ja uradim test-POZITIVAN! :D Mojoj sreci stvarno nije bilo kraja,nisam mogla da poverujem :DUpadam u sobu kod mm,on je spavao jer radi nocu...I palim svetlo!Moja dusa otvara oci i pita me sa osmehom:POZITIVAN???Ja skacem od srece,grlim ga i placem od radosti!Eto to je nasa prica :wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako sam i ja saznala da sam trudna :wub: 7 meseci smo radili na tome,ali zbog mog preopterecenja,tj prevelike zelje da imam bebu,nismo uspevali...a prvu trudnocu smo izgubili polovinom decembra,tako da sam se ja dobro opteretila a testovi bili negativni :angry: Medjutim obavim ja sve analize u julu,i sve bude u redu,i kazem sebi:Dobro je,nemamo problem i opustim mozak na pasu :) :) :)19 septembra,nakon 15 dana kasnjnja ja uradim test-POZITIVAN! :D Mojoj sreci stvarno nije bilo kraja,nisam mogla da poverujem :D Upadam u sobu kod mm,on je spavao jer radi nocu...I palim svetlo!Moja dusa otvara oci i pita me sa osmehom:POZITIVAN???Ja skacem od srece,grlim ga i placem od radosti!Eto to je nasa prica :wub::D:rolleyes:

Jao, divno, suze su mi krenule... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo naše priče...još nije potvrđeno od strane dr-a, ali jesu 2 testa,a devojke na Plusićima hoće da čuju što pre...uradim ja jutros test, kad ono odmah se pojaviše 2 jake crte, u isto vreme u roku od 2-3 sekunde! Ja gledam onaj test, ne verujem, zbunjena, izgubljena, šta to znači, da li je moguće da je to-to (a uopšte se nisam nadala, uradila sam ga na vaš nagovor :P ), i dalje mislim na one antibiotike što sam pila, haos u glavi! A onda rešim, bez obzira na sve, da sprovedem plan, koji sam isplanirala još pre par meseci...imala sam odštampano na papiru poruku za mm-a i spremljenu kovertu, na kojoj je pisalo kompjuterski njegovo ime i adresa i zamrljan pečat, da ne vidi odakle je :P pa sam još i voskom zapečatila kovertu...u poruci je pisalo "Čestitamo, osvojili ste glavnu nagradu-pa zalepljen test-bićete TATA!!!" Evo sličice:

gfn-DSC033.jpg

Ruke su mi drhtale od uzbuđenja, jedva sam sve to zalepila, nisam mogla da verujem da je najzad došlo vreme da plan sprovedem u delo, jer sam toliko puta u glavi to zamišljala!!! I pozovem ja njega da dođe, bio je napolju, ostavim mu kovertu na krevetu i kažem da je juče nešto stiglo za njega, ali da sam zaboravila da mu dam. Uzme on, gleda, pita me šta je to, ja kao ne znam, otvara...prvo vidi ono "Čestitam, osvojili ste glavnu nagradu..." jer je tako bilo savijeno, pa onda test, gleda me zbunjeno, ništa mu nije jasno, a onda ono "Bićete tata!!!"...samo me je pitao "Stvarno?" :huh: Ja sam se nasmejala i rekla "Da!", zagrlio me je počeo da ljubi, nije mogao da veruje! Ja sam nastavila da pričam 100 na sat, a on je samo gledao u onaj test na krevetu, blenuo u njega, sa blentavim osmehom i mislim da me više ništa nije ni čuo...ja pričam, on pogleda u mene, pa u test i samo se kezi...ceo dan je takav, samo me gleda i smeje se...mnogo mi je sladak :wub: Posle smo odradili zajedno još jedan test i kad su se opet brzinski pojavile dve crte, izgubio se ponovo, nije mogao da izađe iz kupatila, lupio je u vrata :lol:

Zotja i LUKA I MASA volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Leno, divno!! Mnogo ste mi slatki i sigurna sam da cete biti divni roditelji cim ste vec sada tako brizni i srecni zbog bebe!! Joj jadnicak kako se pogubio :lol: Saljemo mu svu mogucu podrsku i cestitamo do neba, kao i tebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno :wub: bas originalno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To uvek bude tako izgleda-mesec kad se najmanje nadas :rolleyes:

Stvarno orginalna ideja,ja kad sam videla moje dve crtice odmah sam strcala dole kod mm iako je dvoriste bilo puno musterija :D Svaka cast za smirenost :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo,Lenocka,tek sada vidim lepu vest!cestitam od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo naše priče...još nije potvrđeno od strane dr-a, ali jesu 2 testa,a devojke na Plusićima hoće da čuju što pre...uradim ja jutros test, kad ono odmah se pojaviše 2 jake crte, u isto vreme u roku od 2-3 sekunde! Ja gledam onaj test, ne verujem, zbunjena, izgubljena, šta to znači, da li je moguće da je to-to (a uopšte se nisam nadala, uradila sam ga na vaš nagovor :P ), i dalje mislim na one antibiotike što sam pila, haos u glavi! A onda rešim, bez obzira na sve, da sprovedem plan, koji sam isplanirala još pre par meseci...imala sam odštampano na papiru poruku za mm-a i spremljenu kovertu, na kojoj je pisalo kompjuterski njegovo ime i adresa i zamrljan pečat, da ne vidi odakle je :P pa sam još i voskom zapečatila kovertu...u poruci je pisalo "Čestitamo, osvojili ste glavnu nagradu-pa zalepljen test-bićete TATA!!!" Evo sličice:

gfn-DSC033.jpg

Ruke su mi drhtale od uzbuđenja, jedva sam sve to zalepila, nisam mogla da verujem da je najzad došlo vreme da plan sprovedem u delo, jer sam toliko puta u glavi to zamišljala!!! I pozovem ja njega da dođe, bio je napolju, ostavim mu kovertu na krevetu i kažem da je juče nešto stiglo za njega, ali da sam zaboravila da mu dam. Uzme on, gleda, pita me šta je to, ja kao ne znam, otvara...prvo vidi ono "Čestitam, osvojili ste glavnu nagradu..." jer je tako bilo savijeno, pa onda test, gleda me zbunjeno, ništa mu nije jasno, a onda ono "Bićete tata!!!"...samo me je pitao "Stvarno?" :huh: Ja sam se nasmejala i rekla "Da!", zagrlio me je počeo da ljubi, nije mogao da veruje! Ja sam nastavila da pričam 100 na sat, a on je samo gledao u onaj test na krevetu, blenuo u njega, sa blentavim osmehom i mislim da me više ništa nije ni čuo...ja pričam, on pogleda u mene, pa u test i samo se kezi...ceo dan je takav, samo me gleda i smeje se...mnogo mi je sladak :wub: Posle smo odradili zajedno još jedan test i kad su se opet brzinski pojavile dve crte, izgubio se ponovo, nije mogao da izađe iz kupatila, lupio je u vrata :lol:

Ja poceh da placem...Strasno,kao da sam ja ostala trudna opet... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Lenocka carica si , kakva ideja :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo naše priče...još nije potvrđeno od strane dr-a, ali jesu 2 testa,a devojke na Plusićima hoće da čuju što pre...uradim ja jutros test, kad ono odmah se pojaviše 2 jake crte, u isto vreme u roku od 2-3 sekunde! Ja gledam onaj test, ne verujem, zbunjena, izgubljena, šta to znači, da li je moguće da je to-to (a uopšte se nisam nadala, uradila sam ga na vaš nagovor :P ), i dalje mislim na one antibiotike što sam pila, haos u glavi! A onda rešim, bez obzira na sve, da sprovedem plan, koji sam isplanirala još pre par meseci...imala sam odštampano na papiru poruku za mm-a i spremljenu kovertu, na kojoj je pisalo kompjuterski njegovo ime i adresa i zamrljan pečat, da ne vidi odakle je :P pa sam još i voskom zapečatila kovertu...u poruci je pisalo "Čestitamo, osvojili ste glavnu nagradu-pa zalepljen test-bićete TATA!!!" Evo sličice:

gfn-DSC033.jpg

Ruke su mi drhtale od uzbuđenja, jedva sam sve to zalepila, nisam mogla da verujem da je najzad došlo vreme da plan sprovedem u delo, jer sam toliko puta u glavi to zamišljala!!! I pozovem ja njega da dođe, bio je napolju, ostavim mu kovertu na krevetu i kažem da je juče nešto stiglo za njega, ali da sam zaboravila da mu dam. Uzme on, gleda, pita me šta je to, ja kao ne znam, otvara...prvo vidi ono "Čestitam, osvojili ste glavnu nagradu..." jer je tako bilo savijeno, pa onda test, gleda me zbunjeno, ništa mu nije jasno, a onda ono "Bićete tata!!!"...samo me je pitao "Stvarno?" :huh: Ja sam se nasmejala i rekla "Da!", zagrlio me je počeo da ljubi, nije mogao da veruje! Ja sam nastavila da pričam 100 na sat, a on je samo gledao u onaj test na krevetu, blenuo u njega, sa blentavim osmehom i mislim da me više ništa nije ni čuo...ja pričam, on pogleda u mene, pa u test i samo se kezi...ceo dan je takav, samo me gleda i smeje se...mnogo mi je sladak :wub: Posle smo odradili zajedno još jedan test i kad su se opet brzinski pojavile dve crte, izgubio se ponovo, nije mogao da izađe iz kupatila, lupio je u vrata :lol:

krasno lenočka draga,puno to0ga lijepoga sad vas ceka ovo je tek početak jedne divne priče

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja opet plačem :) Mogu samo da zamislim kako je tek njemu

e118.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast za originalnost i cestitam jos jednom!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenockice trudnjacice, fenomenalna ideja! Udario u vrata :lol: dodje mi da i njega t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.