Telefon?

odgovora

Objavljeno

Fiksni nemamo,koristimo mobilni,a ja Srbiju zovem preko Skypa,pa i Nemacku takodje. Ne znam kakvi su ovde troskovi za fiksni telefon,ali mreza koju mi koristimo je jeftina.

Sto se mojih u Srbiji tice placaju pretplatu za fiksni i to je to. Koriste uglavnom mobilni,zbog besplatnih minuta im je jeftinije.

Licno smatram da mobilna telefonija ima prednost i mnogo bolje ponude od fiksne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probni period je od 30 dana od dana aktivacije usluge :rolleyes:

Jeste, probni, i ako se odlucis za uslugu, potpises ugovor i nakon drugog meseca ti uz tih 35 eura dodaju jos 25 eura za aparaturu koju su ti postavili :blink: . Da sam zadovoljna i nisam, ali bolje nisam ni mogla imati.

Pre rodjenja Alekse sam bas puno koristila i fiksni i mobilni telefon, i skajp, ma sve, sad vec mrzim zvuk telefona.... Hvala Aleksi :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim ni fiksni ni mobilni tel. a imamo tri mobilna i dva fiksna :blink:

Koristimo gazdin fiksni jer smo jos uvek podstanari, a nas smo "poneli" sa sobom iz prethodnog stana, ali tu samo placamo pretplatu. I na ovaj drugi jedva da je racun malo veci od pretplate jer ga ne koristimo nesto preterano. Preko firme sam umrezila sebe, mamu i tatu, tako da sa njima pricam besplatno.

Internet je kablovski, tako da slobodno mogu da se odreknem fiksnog telefona bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kuci imamo dva fiksna ( jedan je nas a drugi svekrvin ) i bas sam danas razmisljala kako je taj fix skroz bezkoristan, e to recimo racun nam je oko 700 a od toga potrosim oko 200 din a sve ostalo su porezi predplata i bacanje para u vazduh.

Mobilni koristim ( volim poruke ) ali sam na krediti pa ne trosim puno... inace dosta zovem preko skypa....

nekada sam volela da telefoniram ali u zadnjih par meseci ...mrzim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo mobilni.

Ne hvala,ne zelim fiksni,mm iovako ceo da zvoni mob,jos mi fali da nas zivkaju i kuci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo i fixni i mobilni ,2 mobilna ,ja moj ne koristim pitaj boga od kad ! Samo muz si uplacuje kredit i za pravo cudo ovaj mesec mu dosta trajalo iako upaltio minimalnii iznos :D Kad hocemo da zovemo Srbiju kupujemo karticu i imamo sat vremena free , placamo je 10chf , i zovemo samo na fixni ,bilo sa mob,ili fixnog .. Ranije nisamo kupovali karticu i kad nam stize racun stize nam i lista poziva pa tacno vidimo koliko smo potrosili gde , a na Srbiju najvise ,ja kriva jer zovem non stop moju nanu :D Inace ovako ne trosimo mnogo ako zovemo u Swiss ,bas je minimalno ... Skoro pa bespatno ,kao sto kazu na reklamu "TEK TOLIKO DA NIJE BESPLATNO" :D Svaki mesec kupimo jednu karticu i to nam je to ,kad je istrosimo jbg , ne zovemo Srbiju , imamo skype ,imamo bespl.poruke sa neta , pa ako nam nesto bas hitno treba a nemamo kredit e onda pozovemo ovako ne .. Nismo zavisni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo fixni i 4 mobilna u kuci :blink:

Ovog sam se leta jednog ratosiljala i dala ga mami (stara srpska kartica), a sad koristim svoj ovdasnji i jos jedan za zvanje inostranstva. Bez ovdasnjeg ne bih mogla da zivim jer ga koristim i privatno i za posao, i za net, navigaciju- za sve sto moze. Jedino sto me smara je to sto neko treba da ih puni, razmislja gde su i odakle zvone, dal' su na silent, kad treba da se iskljuce na sastanku, u pozoristu <_< ...

Fixni- skoro ga i ne uzimam u ruke i ako zvoni znam da su ili mm-ovi ili neka firma/banka isl. Nervira me kad zvoni jer imamo 4 baze i cela kuca igra kad neko zove <_< Neko to treba da iskljuci...

Ovde telefonija nije skupa- mi smo na ugovorima, pretplate ne placamo i imamo pakete sa besplatnim minutima, porukama i netom i na mobilnim i na fixnom. Sve to sbog konkurencije i toga sto ima vise od 1-2 kompanije ko u Sr koje bi da drze monopol! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi od raspolozenja, nekad bih visila po pola sata ili sat na telefonu, a nekada da ga ne vidim, kroz prozor bih ga bacila.. :lol: A poruke mrzim da kucam.. :P:D

isto.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaki dan se cujem sa mamom i sestrom.. to nekad bude i dva puta na dan. mama obavezno zove, nije u NS kao ni sestra pa je to bukvalno pod obaveznim .. KAKO JE LUKA SPAVAO, STA RADITE...

prosecno telefoniram, zovem samo s mobilnog 250 min potrosim i pred kraj meseca zovem i sa mm.. fiksni slabije, sem kad sa prijateljicom pricam to bude vise 1h razgovora..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve su vaše navike što se tiče telefoniranja? Koje usluge više koristite, fiksne ili mobilne telefonije?

Ponukana novim poskupljenjima pretplatA smatram da je fiksni telefon nepotreban...

Koristila fiksni pa kad se na njihovu glupu pretplatu doda i potroseno... scared000.gif I ja i muz sad samo mobilni. Postpejd preko telenora i super nam je... Ali samo telenor je br.1 ostalo po meni... Za fiksni samo pretplatu placamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom koristim mobilni i to za kuckanje poruka. :D

Fixni imamo, ali ga slabo koristimo. Inače, ne volim dugo da pričam telefonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fiksni trenutno nemamo,a mobilni koristimo i to baaas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom koristim mobilni i to za kuckanje poruka. :D

Fixni imamo, ali ga slabo koristimo. Inače, ne volim dugo da pričam telefonom.

Eh...juče sam 3,5h pričala sa drugaricom iz O.Š. koju nisam čula više od 10 godina, a u subotu ćemo se videti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mobilni je zakon...fixni nama više treba zbog neta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mob. za pozive i poruke (net i aplikacije ne koristim), a fiksni ne pamtim kad sam uzela u ruke (možda nekad kad ostanem bez krede..:D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi od doba dana :) Mob mi se zgadio na bivsem radnom mestu , imala sam tri i na sva tri sam morala da se javim kad god zazvone a zvonili su non stop ... od tada bljak telefon ,... sad mi je zvono stalno ugaseno i ne gledam ga dok meni nesto ne zatreba pa ako mi se prica ja uzvratim poziv :) A za mm imam poseban samo on i moji imaju taj broj, umrezen i uvek dostupan :) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaaoj, telefoni me mnogo nerviraju, ali sudeci da mnogo volim da pricam, a i da imam 3 rodjene sestre koje su kao i ja udate, telefon je najlaksi nacin da sam svakodnevno u kontaktu sa njima. Nema tih besplatnih minuta koje ja ne mogu da potrosim, a tu su i omiljeni brojevi... :) Pa plus prica sa mamom... mislim da cu morati i na muzevom telefonu da registrujem jedan svoj omiljeni broj, da bih mogla sa svima da pricam "za dzabe" :P:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim da pricam, ali ne podnosim preduge razgovore od kojih mi se znoje usi. Sta ja znam, ja nesto verujem da je telefon sredstvo za kratka saopstenja, a da se za price od 'Kulina bana' nadjes sa nekim, pijes kafu i cantras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S' obzirom da mi je javljanje na telefon oduvek bilo u opisu radnog mesta...... ne volEm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa danas sam bez telefona, muž žurio da se vrati na posao i odneo mi telefon sa sobom :lol: :lol: Ako ga večeras vrati.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa danas sam bez telefona, muž žurio da se vrati na posao i odneo mi telefon sa sobom :lol: :lol: Ako ga večeras vrati.... :D

ahahahahhaa :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ni malo ne volim da pricam tel,samo sa muzem i mamom,kad treba nekog da zovem bilo sta to je citava frka u kuci...tako da i ginekoloske preglede mi zakazuje muz...mozda je sramota :( al ja to ne mogu da objasnim...neko se boji lifta,visine...a ja mrzim telefon,samo porukice dolaze u obzir :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.