Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Mozes ti i na glavi da dubis, ma i na trepavicama. Sram je bilo!!! Umesto da te bar malo podrzi, jer i ona je sigurno presla tu golgotu, ona tako. Pa i ti si necije dete!!! Nije te tm nasao na ulici, ubrao na grani.

Njena kuca - da nece u grob da je nosi?! A ciji je to sin -pa njen valjda a to sto si ti njegova valjda znaci i da si njena!!!!

Oprosti na recima, ali me je bas zabolelo.[url=http://yoursmiles.org/t-rtfm.php]

:( Ma ona i mm prebacuje da je to njena kuca..ali sta cemo..ponizava me stalno, naravno ne pred mm jer pred njim ne sme.. Prosle godine kad sam se udala dobila sam kondilome. Vrv sam pokupila taj virus od muza jer mi je on bio prvi, ali ne krivim ga, nije on to namerno uradio, a ona me stalno krivi da sam ja to njemu prenela i sad mu trosim pare na spaljivanja. :( Posto me jos uvek boli sve unutra jer sam imala cak i na grlicu, ispiram kamilicom, jer nmg da imam normalno odnose, mnogo boli, a ona videla spric u kupatilu i kad sam joj rekla sta ce mi citiram sta mi rekla "e pa ako je tako vi trebate da se dogovorite jer za sta si ti onda". Bukvalno za sta ja sluzim onda..nisam mogla rec da kazem koliko me to zabolelo. I boli me jos uvek kad se setim, jer se osecam kao nepozeljna.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Ma ona i mm prebacuje da je to njena kuca..ali sta cemo..ponizava me stalno, naravno ne pred mm jer pred njim ne sme.. Prosle godine kad sam se udala dobila sam kondilome. Vrv sam pokupila taj virus od muza jer mi je on bio prvi, ali ne krivim ga, nije on to namerno uradio, a ona me stalno krivi da sam ja to njemu prenela i sad mu trosim pare na spaljivanja. :( Posto me jos uvek boli sve unutra jer sam imala cak i na grlicu, ispiram kamilicom, jer nmg da imam normalno odnose, mnogo boli, a ona videla spric u kupatilu i kad sam joj rekla sta ce mi citiram sta mi rekla "e pa ako je tako vi trebate da se dogovorite jer za sta si ti onda". Bukvalno za sta ja sluzim onda..nisam mogla rec da kazem koliko me to zabolelo. I boli me jos uvek kad se setim, jer se osecam kao nepozeljna.. :(

Ovo je i mene zabolelo kad sam procitala.

Nemoj da brines, takve su pojedine svekrve, prvo misle od zadovoljstvu njihovih sinova. I meni je moja nekoliko puta rekla da ne treba da sedim za kompom, a da mm ne treba da cita novine, nego da vodimo ljubav. A da bih ja mogla i da nosim donji ves koji sam dobila od nje (neki seksi) da bih bila vise privlacna muzu, tj njenom sinu.

ALI OVO da kaze, to stvarno mnogo boli.

A Ivana, sto si joj rekla za sta ti je spric? :( Izgleda zena ne zasluzuje da budes iskrena prema njoj. Mrzim zloupotrebu tudje iskrenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je i mene zabolelo kad sam procitala.

Nemoj da brines, takve su pojedine svekrve, prvo misle od zadovoljstvu njihovih sinova. I meni je moja nekoliko puta rekla da ne treba da sedim za kompom, a da mm ne treba da cita novine, nego da vodimo ljubav. A da bih ja mogla i da nosim donji ves koji sam dobila od nje (neki seksi) da bih bila vise privlacna muzu, tj njenom sinu.

ALI OVO da kaze, to stvarno mnogo boli.

A Ivana, sto si joj rekla za sta ti je spric? :( Izgleda zena ne zasluzuje da budes iskrena prema njoj. Mrzim zloupotrebu tudje iskrenosti.

Potpisujem. Ne treba da joj pricas nista, vidis da sve okrece u svoju korist!!!!!

Ivana strasnoo da tako neko moze biti sebican i bezobrazan..I mene je zabolilo dok sam citala a kako je tk tebi koja to dozivljavas,samo ti jedno mogu reci bez obzira sto tm nije tu kad ona vrijedja tebe,ti to sve prenesi njemu i zamoli ga da on njoj fino kaze da te pusti na miru ili da poprica s njom sta to njoj smeta,ako kaze sta nek navede primjer,svjedoke ako kaze nista onda nek prestane sa takvim ponasanjem..

Ja sam tako rekla mm da pita svoju,kao ona je meni ovo ono rekla,samo nek navede svjedoke datum sta sam rekla gdje,posto nije imala argumente usutila je u zadnje vrijeme..

Ne daj se,nek ona gazi i tm,njemu je mnogo lakse nego tebi,to je ista krv,njemu ce ona i da oprosti neke stvari ali tebi nece ni sitnice,ne jedi sebe,nego ucini nesto konkretno..To sto vam je dala da zivite u kuci je najnormalnija stvar i nema cega da se stidite a ona da se hvali

VELIKI POTPIS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Ma ona i mm prebacuje da je to njena kuca..ali sta cemo..ponizava me stalno, naravno ne pred mm jer pred njim ne sme.. Prosle godine kad sam se udala dobila sam kondilome. Vrv sam pokupila taj virus od muza jer mi je on bio prvi, ali ne krivim ga, nije on to namerno uradio, a ona me stalno krivi da sam ja to njemu prenela i sad mu trosim pare na spaljivanja. :( Posto me jos uvek boli sve unutra jer sam imala cak i na grlicu, ispiram kamilicom, jer nmg da imam normalno odnose, mnogo boli, a ona videla spric u kupatilu i kad sam joj rekla sta ce mi citiram sta mi rekla "e pa ako je tako vi trebate da se dogovorite jer za sta si ti onda". Bukvalno za sta ja sluzim onda..nisam mogla rec da kazem koliko me to zabolelo. I boli me jos uvek kad se setim, jer se osecam kao nepozeljna.. :(

Ju ju, katastrofa :blink: I ja sam dobila kondilome dok sam bila sa bivsim, i njega je mama (inace teska alkoholicarka) ubedjivala da je to zato sto sam ga prevarila :huh: Dzaba sto sam mu prenela da mi je dr rekao da virus moze i 2 godine da bude u organizmu dok se ne ispolje kondilomi, ne, nije on odmah raskinuo sa mnom, ali videlo se da je bio hladniji, i uskoro je bilo gotovo. Bolje i tako, svasta :unsure: Ali meni je on bio samo neki tamo momcic, a tebi je ovo muz, pa ne moze se tako nesto trpeti, cuj ti nju, zas ta si ti onda!! Pitaj ti nju za sta je ona, guska jedna klimaktericna!! :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju ju, katastrofa :blink: I ja sam dobila kondilome dok sam bila sa bivsim, i njega je mama (inace teska alkoholicarka) ubedjivala da je to zato sto sam ga prevarila :huh: Dzaba sto sam mu prenela da mi je dr rekao da virus moze i 2 godine da bude u organizmu dok se ne ispolje kondilomi, ne, nije on odmah raskinuo sa mnom, ali videlo se da je bio hladniji, i uskoro je bilo gotovo. Bolje i tako, svasta :unsure: Ali meni je on bio samo neki tamo momcic, a tebi je ovo muz, pa ne moze se tako nesto trpeti, cuj ti nju, zas ta si ti onda!! Pitaj ti nju za sta je ona, guska jedna klimaktericna!! :angry: :angry:

[/quote)

Kad sam ja prvi put bila kod ginekologa, kod te privatnice kad sam primetila to, ona je bila sa mnom, kao i mm, i sama je cula da je doktorka rekla da ih nemam duze od mesec dana, a ja sam se tad vec udala i pre toga sam bila sa mm 5 meseci u vezi..a on mi veruje, jer zna da mi je bio prvi. Zamisli kad mi je rekla i da ne pomisljam na dete dok ona ne vidi sve crno na belo, tj. da nemam virus. :blink: Ona misli da moze da upravlja mojim zivotom. :huh: Nekad mi ponestane snage za sve..cutim kad me vredja, a u sebi... :( Kad sam se udala imala sam 69 kg. a sad 55.. Moji primetili da nesto nije u redu pa me stalno pitaju kako se slazem sa njom, a ja, ajde cutim zbog mm..mada moj tata nju iz prve video kakva je, jer cim je vidis odmah se vidi koliko je zla..ali sta cu..tako mi pripalo.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je i mene zabolelo kad sam procitala.

Nemoj da brines, takve su pojedine svekrve, prvo misle od zadovoljstvu njihovih sinova. I meni je moja nekoliko puta rekla da ne treba da sedim za kompom, a da mm ne treba da cita novine, nego da vodimo ljubav. A da bih ja mogla i da nosim donji ves koji sam dobila od nje (neki seksi) da bih bila vise privlacna muzu, tj njenom sinu.

ALI OVO da kaze, to stvarno mnogo boli.

A Ivana, sto si joj rekla za sta ti je spric? :( Izgleda zena ne zasluzuje da budes iskrena prema njoj. Mrzim zloupotrebu tudje iskrenosti.

Veruj mi da mi u tom trenutku nista drugo nije palo na pamet..a ona je vec videla da je to vaginalni spric, nije obican.. :( Pa evo sad krijem toplomer za BT, ona i ne zna za to, inace bi mi oci izvadila.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana :))) ja ti mogu reci sto i vecina, reci tm. Ovako, ako budes trpila za mir u kuci, naj***s. Tm bi trebao da bude na tvojoj strani. Ja sam sa 59kg spala na 47kg i sad je gore sto ne mogu da jedem, trudim se i kazem da mi je nabaciti koju kilu, ali ne mogu. Osam mjeseci zivota sa njima, kostalo me i kila i zivaca i zdravlja. A sve sam cutala da se mm ne svadja ipak su mu roditelji, i bla bla. I sad sam takva, ali sad mi je lakse, nisam sa njima. Ili mu reci ili se selite. Vidis da nije normalna. Ili se ti svadjaj sa njom kad tm nije tu, ona tebi jednu ti njoj deset i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam ja prvi put bila kod ginekologa, kod te privatnice kad sam primetila to, ona je bila sa mnom, kao i mm, i sama je cula da je doktorka rekla da ih nemam duze od mesec dana, a ja sam se tad vec udala i pre toga sam bila sa mm 5 meseci u vezi..a on mi veruje, jer zna da mi je bio prvi. Zamisli kad mi je rekla i da ne pomisljam na dete dok ona ne vidi sve crno na belo, tj. da nemam virus. Ona misli da moze da upravlja mojim zivotom. Nekad mi ponestane snage za sve..cutim kad me vredja, a u sebi...Kad sam se udala imala sam 69 kg. a sad 55.. Moji primetili da nesto nije u redu pa me stalno pitaju kako se slazem sa njom, a ja, ajde cutim zbog mm..mada moj tata nju iz prve video kakva je, jer cim je vidis odmah se vidi koliko je zla..ali sta cu..tako mi pripalo..
Veruj mi da mi u tom trenutku nista drugo nije palo na pamet..a ona je vec videla da je to vaginalni spric, nije obican.. Pa evo sad krijem toplomer za BT, ona i ne zna za to, inace bi mi oci izvadila..

UZAS!!!!!!!!!!!!!!!! No comment!!!! Zlo!!!!! Nemoj cutati, samo ces sebi da napravis zlo duso.

Ivana ja ti mogu reci sto i vecina, reci tm. Ovako, ako budes trpila za mir u kuci, naj***s. Tm bi trebao da bude na tvojoj strani. Ja sam sa 59kg spala na 47kg i sad je gore sto ne mogu da jedem, trudim se i kazem da mi je nabaciti koju kilu, ali ne mogu. Osam mjeseci zivota sa njima, kostalo me i kila i zivaca i zdravlja. A sve sam cutala da se mm ne svadja ipak su mu roditelji, i bla bla. I sad sam takva, ali sad mi je lakse, nisam sa njima. Ili mu reci ili se selite. Vidis da nije normalna. Ili se ti svadjaj sa njom kad tm nije tu, ona tebi jednu ti njoj deset i tako.

POTPIS!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpis!!!!Bas tako,a mozes nam reci je li tm vjeruje tebi kad mu kazes,da li njoj kaze da te ne vrijedja itd??

Ako on ne poduzme a trebao bi,onda kao sto trmalja kaze svadjaj se i ti,pa ako ona bude govorila tm na tebe ti kazi da je prva pocela :),kad glumi dijete budi to i ti..

Veruje mi jer zna i sam kakva je ona..i brani me maksimalno, ali dzabe.. :( Evo ceo dan danas cuti od mene, a pojma nemam sto.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruje mi jer zna i sam kakva je ona..i brani me maksimalno, ali dzabe.. :( Evo ceo dan danas cuti od mene, a pojma nemam sto.. :(

Zabolete baš ;)

Nek ćuti... I bolje tako... Meni je nekad smetalo što tako ćuti i ispadne da je ljuta na treće NN lice, sad me baš briga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana :))) ja ti mogu reci sto i vecina, reci tm. Ovako, ako budes trpila za mir u kuci, naj***s. Tm bi trebao da bude na tvojoj strani. Ja sam sa 59kg spala na 47kg i sad je gore sto ne mogu da jedem, trudim se i kazem da mi je nabaciti koju kilu, ali ne mogu. Osam mjeseci zivota sa njima, kostalo me i kila i zivaca i zdravlja. A sve sam cutala da se mm ne svadja ipak su mu roditelji, i bla bla. I sad sam takva, ali sad mi je lakse, nisam sa njima. Ili mu reci ili se selite. Vidis da nije normalna. Ili se ti svadjaj sa njom kad tm nije tu, ona tebi jednu ti njoj deset i tako.

Ja tako kazem da necu vise da joj cutim i onda kad mi nesto kaze, ja nemam snage da se branim.. Juce mi rekla za mog svekra, citiram "kad sam ja njemu pricala i pricala kakva si ti, on mi nije verovao, e pa sad se uverio" :( Ko zna sta mu napricala sve, a ja njega stvarno volim, uvek je bio dobar prema meni. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruje mi jer zna i sam kakva je ona..i brani me maksimalno, ali dzabe.. :( Evo ceo dan danas cuti od mene, a pojma nemam sto.. :(

Zabolete baš ;)

Nek ćuti... I bolje tako...

Bas tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabolete baš ;)

Nek ćuti... I bolje tako... Meni je nekad smetalo što tako ćuti i ispadne da je ljuta na treće NN lice, sad me baš briga :D

Ma bolje neka cuti, nego da me stalno napada. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da se moj s&s razvode,a mm je veoma tužan zbog majke.Ona je otišla kod svoje majke,i sama j e izgubljena,mnogo joj je sve teško palo.Ceo život ga je trpela,a on se poneo užasno.Mm bi voleo da ode i poseti majku,ali ne može zbog posla.Tako da sam mu predložila da je zovne kod nas.Ona dolazi,znam nismo baš u najboljim odnosima ali trudim se svim silama da mm učinim srećnim.Istrpeću koliko god,jer razumem da ni njoj nije lako.

Uh,nadam se da će sve biti kako treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi bas lepo od tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruje mi jer zna i sam kakva je ona..i brani me maksimalno, ali dzabe.. :( Evo ceo dan danas cuti od mene, a pojma nemam sto.. :(

I bolje da cuti. Kada cuti bar ne siri otrov oko sebe.

Izgleda da se moj s&s razvode,a mm je veoma tužan zbog majke.Ona je otišla kod svoje majke,i sama j e izgubljena,mnogo joj je sve teško palo.Ceo život ga je trpela,a on se poneo užasno.Mm bi voleo da ode i poseti majku,ali ne može zbog posla.Tako da sam mu predložila da je zovne kod nas.Ona dolazi,znam nismo baš u najboljim odnosima ali trudim se svim silama da mm učinim srećnim.Istrpeću koliko god,jer razumem da ni njoj nije lako.

Uh,nadam se da će sve biti kako treba..

Bas si dobra Marijachi. Super je sto si je pozvala, jer i njoj zeni je verovatno ovo najgori period u zivotu i treba joj podrska. Pomozi joj ako i koliko mozes. Znace to da ceni, veruj mi. Obicno ljudi kada dodju u neku tesku situaciju (teska, mislim na emotivnom planu pre svega) shvate koliko im neki ljudi znace. Tako da budi tu za nju, mm ce biti drago i jos ce tebe vise postovati.

A sada ti saljem puno pozitivne energije da sve ispadne super i najbolje moguce za tebe t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I bolje da cuti. Kada cuti bar ne siri otrov oko sebe.

Bas si dobra Marijachi. Super je sto si je pozvala, jer i njoj zeni je verovatno ovo najgori period u zivotu i treba joj podrska. Pomozi joj ako i koliko mozes. Znace to da ceni, veruj mi. Obicno ljudi kada dodju u neku tesku situaciju (teska, mislim na emotivnom planu pre svega) shvate koliko im neki ljudi znace. Tako da budi tu za nju, mm ce biti drago i jos ce tebe vise postovati.

A sada ti saljem puno pozitivne energije da sve ispadne super i najbolje moguce za tebe t4801.gif

Hvala,trebaće mi.Kad samo pomislim da će mm biti sretan i biće mu lakše imam više snage i volje da nešto učinim.A i ona zaslužuje da uživa u svom unučetu,stalno pita za nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uvek za sve krive, zbog toga se ne jedi nego radi ono sto mislis da je najbolje. Sta god da uradis ispasces kriva, a ovako znas da si dala sve od sebe i da to nema veze sa tobom.

U mom slucaju isto, koliko god se trudis niko to ne ceni i ne postuje. Znaci- dzaba se ja trudim!

Zato sam ja lepo okrenula novi list, totalno sam samostalna po svakom pitanju i nikom ne polazem racune niti pruzam neku posebnu paznju. Mogu vam reci, mnogo mi je bolje.

Nisam nista izgubila (nikad nisam imala od s&s neku korist) a dobila sam na svom miru! Bar donekle... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U mom slucaju isto, koliko god se trudis niko to ne ceni i ne postuje. Znaci- dzaba se ja trudim!

Zato sam ja lepo okrenula novi list, totalno sam samostalna po svakom pitanju i nikom ne polazem racune niti pruzam neku posebnu paznju. Mogu vam reci, mnogo mi je bolje.

Nisam nista izgubila (nikad nisam imala od s&s neku korist) a dobila sam na svom miru! Bar donekle... <_<

Tako i treba, samo cepaj - što se kaže.

Mene moja i sad zna da izbaci iz takta, al ja nekad odbrusim korz kez a nekad joj se samo iskezim u facu bez reči i teram po svome - samo ne dam da vidi da me je iznervirala - jer joj je to duševna hrana <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U mom slucaju isto, koliko god se trudis niko to ne ceni i ne postuje. Znaci- dzaba se ja trudim!

Zato sam ja lepo okrenula novi list, totalno sam samostalna po svakom pitanju i nikom ne polazem racune niti pruzam neku posebnu paznju. Mogu vam reci, mnogo mi je bolje.

Nisam nista izgubila (nikad nisam imala od s&s neku korist) a dobila sam na svom miru! Bar donekle... <_<

t2762.gif t2015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da se moj s&s razvode,a mm je veoma tužan zbog majke.Ona je otišla kod svoje majke,i sama j e izgubljena,mnogo joj je sve teško palo.Ceo život ga je trpela,a on se poneo užasno.Mm bi voleo da ode i poseti majku,ali ne može zbog posla.Tako da sam mu predložila da je zovne kod nas.Ona dolazi,znam nismo baš u najboljim odnosima ali trudim se svim silama da mm učinim srećnim.Istrpeću koliko god,jer razumem da ni njoj nije lako.

Uh,nadam se da će sve biti kako treba..

Bas lepo od tebe, nadam se da ce sve ispasti kako treba, i da se tm nece jos vise rastuziti kad vidi nju tuznu :( Samo obezbedi sebi neko mesto da ipak mozes da se osamis kad ti se nakupi negativna energija (a verujem da hoce, ipak ona ne dolazi tu na odmor, vec na lecenje duse). Ljubac i srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepo od tebe, nadam se da ce sve ispasti kako treba, i da se tm nece jos vise rastuziti kad vidi nju tuznu :( Samo obezbedi sebi neko mesto da ipak mozes da se osamis kad ti se nakupi negativna energija (a verujem da hoce, ipak ona ne dolazi tu na odmor, vec na lecenje duse). Ljubac i srecno!

Ja se nadam da će ona uz unuku biti pozitivnija,koliko god je to moguće.Prošlo je godinu dana kako je izgubila sina,a sad je i ovo snašlo.Ljuta sam na svog svekra,kako samo čovjek nije imao obzira.Nešto me strah da je ostavim samu sa bebom jer je na teškim lekovima,nije da ja njoj ne vjerujem,jednostavno je žena bolesna.Meni majka sve kaže ma šta možeš ostaviti bebu pa otići do trgovine,ali ja se plašim.Možda su to moji nerealni strahovi,al radije bih ja nju poslala da trguje.Ipak ja dojim bebu,a Sofija je što se tiče dojenja u zadnje vrijeme kao neka gladnica,non stop traži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da će ona uz unuku biti pozitivnija,koliko god je to moguće.Prošlo je godinu dana kako je izgubila sina,a sad je i ovo snašlo.Ljuta sam na svog svekra,kako samo čovjek nije imao obzira.Nešto me strah da je ostavim samu sa bebom jer je na teškim lekovima,nije da ja njoj ne vjerujem,jednostavno je žena bolesna.Meni majka sve kaže ma šta možeš ostaviti bebu pa otići do trgovine,ali ja se plašim.Možda su to moji nerealni strahovi,al radije bih ja nju poslala da trguje.Ipak ja dojim bebu,a Sofija je što se tiče dojenja u zadnje vrijeme kao neka gladnica,non stop traži.

Marijachi ti si bas dobar covek,kada si primila svekrvu kod vas,posle svega.To pokazuje i da jako volis svog muza i da ga postujes,svaka cast.Ne znam u kakvom je stanju tvoja svekrva,ali ako ti ne uliva poverenje nemoj ostavljati dete sa njom,barem dok se malo ne oporavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.