Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Moon bez sekiracije,tm je najveci krivac,trebao je on sam da kaze i da te podrzi.

Slažem se i zato mi nije ni malo žao što ga grize savest. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje da se ljute oni nego da dijete ispasta..

Odlucila sam i ja sa svojom otvoreno,ako vec mm nece ili ne moze da se svega sjeti prvom prilikom kad odem njoj cu da kazem sto mi na srcu lezi,bolje vec da vas tusim tu i punim stranice o njoj a do nje to ne dopire..Bez svadje i galame,kulturno pa ako shvati dobro je ako ne mijenjamo metode hehe

Joj sto ovo volim,a spustis joj na finjaka.ho ho ho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj te svekrive t123001.gif

milankaaa, užasno su sebični ako misle da samo kod njih morate da dolazite, svašta :angry: ko moja svekrva, kaže mm, "nećeš češće da dolaziš kod svoje majke (naravno, faca - tužna)" a mm joj lepo kaže, i u pravu je, " Što da dolazim češće kad vi dodjete 4-5 meseca u toku meseca kod nas, dovoljno se vidjamo" :lol::D Pa stvarno, najbolje da ću svakog vikenda da idem tamo kad oni ionako često doalze kod nas B)

buhla, katastrofa, u top da je staviš! Ako sad ne presečeš osetiće slobodu da stalno to radi, ne sme ona da odlučuje ništa u vezi tvog deteta :angry: kako me ljute takve stvari!

moonlight užas, sad jadno dete ispašta zbog bezobrazluka! Složiću se sa my baby, bolje da se oni ljute nego da deca ispaštaju!

Svekrve su k'o margarin - u sve se mešaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sto si zlocesta.... :lol: :lol: :lol:

Živa istina t123012.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ne mogu ni da zamislim facu kad joj ovo kaze

Ovako nešto :lol: :lol:

Ansikte%20mot%20Ansikte.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta sam ja napisala? 4-5 meseca u toku meseca :mellow: 4-5 puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe je li ona ovo desno ili lijevo :lol: :lol: ,jao sad mi zao zene,vidi kako tuzno gleda..

Ev mm se psihicki sprema za susret s mamom nakon mjesec dana,jao koje visinske pripreme izvodiii :lol: (zao mi ga)

Levo, levo :D Ja nju i razumem, mm je jedinac i kaže ona često" Videćeš kad budeš imala svoje" Sve mi to razumemo, ali isto tako i ona mora da razume, ne može da očekuje da se vidjamo svaki drugi dan, malo je boring B)

:lol: :lol: Je l' stao pred ogledalo da vežba govor, kao Pantić? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosto ne mogu da verujem da je uopste mogla da vas pozove na rucak i da vam NE KAZE da je svekar bolestan. Ja bih je sada celu noc zvala i izvestavala o visini detetove temperature, pa cak i da on nema temperaturu ja bih je zvala celu noc da bih je maltretirala. Jadno dete neduzno... :(

Upravo tako... ispituju granice kao mala deca i konstantno pokusavaju da ih pomere...

Još si me nasmejala sa ovom idejom! :lol:

Ali ne bih ja to mogla.

Međutim, kad me prođe ljutnja, planiram da joj objasnim lepo da to nije u redu i da sledeći put pokuša da malo bolje i šire sagleda situaciju, za dobrobit svog unuka i u cilju očuvanja dobrih porodičnih odnosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcicu jel ona to opet dosla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja generalno ne mogu da radim takve stvari, ne mogu ni da skrenem paznju nekome na gresku... ali kad mi pukne film onda vise nemam nikakvog ustrucavanja, prosto vise nema finog, ako taj neko nije mogao da ispostuje sve moje fino ponasanje, nemam vise potrebe da budem fina...

Kada bi mi se to desilo sa svekrvom a da se pre toga stvarno trudila da bude korektna prema meni verovatno bih precutala jer bih znala da je sama videla sta je uradila, ali kada bi mi se to desilo sa svekrvom koja je vec pre toga i imala kikseve verovatno ne bih precutala.

Recimo svojoj sam svekrvi precutala to sto je pala odmah pored nalozenog sporeta sa bebom u narucju iako tada nije imao ni dva meseca. Ali sada ne mogu da joj precutim ni najmanju sitnicu, prosto mi se nakupilo i pukao mi je film...

Moja ima periode kad se baš trudi da bude korektna, ali i one kad ređa ispade jedan za drugim. Kakve je ispade imala kad se V. rodio, sad je čak i super. A i kod mene je specifična situacija, ona po godinama može da mi bude baba (mm koji je dosta stariji od mene, mlađe je dete u porodici), pa joj zbog toga dodatno prelazim preko raznih gluposti, ali ponekad stvarno imam utisak da ću da eksplodiram. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prelazim preko raznih gluposti, ali ponekad stvarno imam utisak da ću da eksplodiram. :(

ovo ko da sam ja pisala :) mada moja sveki kada mi cuva dete ne brinem nista! nahranjena, presvucena, uspavana :) milina. zato i imam vremena i za treninge i da izadjem sa mm... ali zato ima situacije kada ona zna najbolje... mada ko zna kakva cu ja biti kad budem bila u njenim godinama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo ko da sam ja pisala :) mada moja sveki kada mi cuva dete ne brinem nista! nahranjena, presvucena, uspavana :) milina. zato i imam vremena i za treninge i da izadjem sa mm... ali zato ima situacije kada ona zna najbolje... mada ko zna kakva cu ja biti kad budem bila u njenim godinama :D

E ja više ne smem da ga ostavljam. :(

Poslednji put nije primetila da se upiškio, toliko da su i pantalonice bile mokre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj, i moja meni moze biti baba... mm je od mene stariji 16godina, jos malo pa bi i on meni mogao biti otac :P Mislim vise je on stariji od mene, nego sto su moji mama i tata od njega :P

Pa tako nekako je i kod nas, možda koja godina više. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj, i moja meni moze biti baba... mm je od mene stariji 16godina, jos malo pa bi i on meni mogao biti otac :P Mislim vise je on stariji od mene, nego sto su moji mama i tata od njega :P

Moja je od mene starija 17 godina :P ali je puna otrova,ostarila je prije vremena.Juče sam se tresla kakve mi je poruke poslala.Sve sam pokazala mm,bio je besan.Žena je toliko zagrezla u zlu,da se čovjek uplaši.Na kraju sam joj napisala da smo završili za sva vremena.I da joj sam Bog pomogne,jer ne vidim ko drugi može.

mm je sve prepisao depresiji,ali teško da je ona u depresiji kada može da pita koliko je moj otac dao para bebi.Sramota,moj otac se nikad ne bi ni zapitao koliko novca su oni ostavili.Kao da je to na kraju krajeva bitno.Posebno osobi koja je u depresiji.

Eto,završih ja sam mojom sveki.Mm kaže od davnina,se svekrva i snajka ne slažu,ne uzbuđuj se mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.