Svekrva-noćna mora ili ne?

odgovora

Objavljeno

Kako se zove muz od zmije?

Svekar. :) :)

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.A ti jesi? :lol::lol:

2.elem,žene meni sveki još tu.ja skoknem do kompa samo da iskucam par reči,da ne bi bilo nepristojno.A ja se navukla na internet :lol: šalu na stranu,žena mi baš pomaže i divna je prema bebi,a to je sve što mi treba.

1. Ooo da, i mnogo gore <_<

2. Super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Ooo da, i mnogo gore <_<

2. Super :)

1. :(

2.da , baš sam :)

Razumem sve vas žene koje imate probleme sa svekrvama.Držite se i ne dajte na sebe.Život je jedan i kratak da bi ga trošili u nervozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se slozim sa Millar, ne treba na svaku sitnicu reagovati bas tako burno. Znas sta bi neko trebao da mi uradi da pozelim da mu probusim rupu u lobanji. To je bas velika mrznja. I mene je moja tako savetovala, ali nije to iz lose namere, vec ona misli da tako treba, pa pobogu to joj je unuce, voli ga. A samo ko hoce da prizna, i nase mame to isto rade, daju raznorazne savete, ali nam mnogo manje smeta. ;) Naravno ima izuzetaka, kao sto je sveki od andjelcic.

Saslusajte a radite po svome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se slozim sa Millar, ne treba na svaku sitnicu reagovati bas tako burno. Znas sta bi neko trebao da mi uradi da pozelim da mu probusim rupu u lobanji. To je bas velika mrznja. I mene je moja tako savetovala, ali nije to iz lose namere, vec ona misli da tako treba, pa pobogu to joj je unuce, voli ga. A samo ko hoce da prizna, i nase mame to isto rade, daju raznorazne savete, ali nam mnogo manje smeta. ;) Naravno ima izuzetaka, kao sto je sveki od andjelcic.

Saslusajte a radite po svome. :)

Kod mene bas nije tako, moja keva nam se ne mesa u zivot ni najmanje.

Niti dolazi nepozvana u goste, i vrlo je racionalna. Prihvata ne kad joj se kaze i ne namece svoje stavove i ne ucenjuje i ne drami i ne pravi nam scene.

A svekrva sve to radi, i jos mnogo toga.

A jos je moja svekrva daleko od vestica kakvih citam da ovde ima.

Tako da shvatam kad neko pukne i kaze svasta..i to sigurno nije zbog sitnice, to se skupljalo i skupljalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno da vam kazem, ja sam bas bas ogorcena svojom svekrvom, ali mnogo mi znaci da iskuliram malo kad nije tu, jer je posle mnogo lakse podnesem :)

A i morate joj naci zicu... :lol: ja sam nasla svojoj (nadam se). Sto kazu: kad je ne mozes pobediti pridruzi joj se :P

Ali sam prvo morala da naucim da iskuliram i da se ne nerviram. Posle je sve mnogo lakse. Sad kad pocne da mi prevrce po kuci, ja sasvim nonsalantno prodjem pored nje i radim svoja posla. I sad njoj nije jasno zasto ja ne ludim i ne reagujem, pa mi se cini da i ona malo ohladi.

Kad krene da mi pametuje oko rucka, sta cemo i kako cemo, ja samo kazem "moze, u pravu ste" i pustim je da kuva. Pa neka kuva zena, ja cu da imam vise vremena za sebe. Jest' da kuva ono sto ja ne jedem, ponesto i progutam, ponesto ne pojedem jer "nisam gladna", ali pustim je i ne svadjam se...

Kad krene da mi pametuje oko deteta: sta da obuce, kako da ga hranim, kad treba da spava... ja samo vicem "u pravu ste" i radim po svom. Ponesto bas i uradim po njenom, pa ona bude srecna zatos to je NAPOKON U PRAVU!

Sta god bilo i kako god bilo, poenta je u tome da se u svemu slazem sa njom, pa ako mi bas i ne odgovara ja se okrenem i radim po svom, ali joj se ne suprodstavljam u smislu da se raspravljam i da je ubedjujem da nije u pravu. Ma sta ja imam od toga, samo svadje, rasprave, nervozu, stres... a vise nemam snage za to.

Kad je cula da smo Milan i ja u bolnici, ona je pocela da me zove po 10puta, da ja njoj pricam sta se desava. Na svakih sat vremena zove da cuje sta ima novo... kako da joj objasnim da ni ja nemam nikakve informacije, i da mogu da ih dobijem eventualno sa jutarnjom vizitom i da sam joj to u nasem prvom razgovoru rekla? E onda ona dolazi do misljenja da ja njoj necu da kazem, da se pravim vazna, da je iskljucujem iz porodice... (kao sto rekoh kao kinder jaje je puna iznenadjenja, nikad ne znas da li dobrih ili losih). Tako sam ja lepo pocela da joj se javljam i da joj ujutru kazem sve sto znam novo, a kad me zove svaki sledeci put, ja ponavljam istu tu pricu samo malo izmenim redosled reci u recenici, ali poenta je ista... i posle nekoliko dana valjda je zena shvatila da previse kredita trosi na slusanje istih prica, pa je pocela malo redje da me zove (6x dnevno :lol: )

I naravno, vec je stigla kod mma i devera, sad im ona pere i kuva, jer njeni sinovi ne mogu sami (37 i 41 godinu imaju...). Ko je sisa, neka im pere i kuva, bar cu ja imati manje da perem kad se budem vratila kuci.

Uzasno me iritira taj njen stav da ona glumi domacicu u mojoj kuci i ugrozava mi svaku vrstu privatnosti (skida mi posteljinu dok mm i ja spavamo, nije joj nikakav problem da nam udje u sobu i izbaci nas iz kreveta jer zeli da ukljuci masinu itd), ali se trudim da joj nametnem toliko obaveza (ja joj onda uvalim da pere i cistu posteljinu, navodno prljavu cebad...) da se umori pa da bar nekolioko sati odmori i da znam da imam malo mira...

Sve u svemu, najbitnije je: moramo biti mudrije od njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se moje mame tice...

O da, i ona voli da namece svoje misljenje, samo je razlika utome sto kad pocne da radi nesto sto nama odgovara JA kazem mojoj mami i ona poslusa. A sa svekrvom imamo 2 problema: nema ko da joj kaze (niti muz, niti dever), niti bi ona poslusala i da joj se kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcic, ti sad imas drugih, mnogo vaznijih briga od tvoje svekrve. Zato, nemoj vise ni da razmisljas o njoj. Kad te pozove, lepo se ispricajte i kraj.... Kad Milan ozdravi i bude sve u redu, onda ces vec videti sta ces i kako ces.

Moje misljenje je da u svoj toj tvojoj prici, najvise gresi tvoj muz. On treba da lepo kaze, ako treba i da vikne i da je postavi na svoje mesto.

Ali on izgleda nema m...a za tako nesto, a ti trpis zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcic, ti sad imas drugih, mnogo vaznijih briga od tvoje svekrve. Zato, nemoj vise ni da razmisljas o njoj. Kad te pozove, lepo se ispricajte i kraj.... Kad Milan ozdravi i bude sve u redu, onda ces vec videti sta ces i kako ces.

Moje misljenje je da u svoj toj tvojoj prici, najvise gresi tvoj muz. On treba da lepo kaze, ako treba i da vikne i da je postavi na svoje mesto.

Ali on izgleda nema m...a za tako nesto, a ti trpis zbog toga.

Pa da ti iskreno kazem i da nemam nikakvih briga trenutno, nemam vise snage da sa njom vodim rat protiv vetrecanjaca. Nju mozes pobediti samo ako si mudrija od nje, po dilima je niko ne moze nadmasiti...

Ali valjda coveku trebaju da se izdesavaju na zalost neke ozbiljne stvari u zivotu da bi naucio da ne gubi sebe na neke gluposti. Da mi sestra bliznakinja nije bila na hitnoj operaciji, a ja cuvala njenu decu, pa briga oko svega toga, pored toga Mika je vec tada imao temperaturu... verovatno bih se jos uvek nervirala oko svekrve. Posle sve tebrige koju sam prezivela oko sestre, a sada na kraju i sa ovim ozbiljnim Mikinim mukama, stvarno mislimda sam bila luda sto sam dozvoljavala da se trosim na zenu koja nije bas najrealnija...

Ali opet, mogu svekrvi dakazem hvala jer me je naucila necemu: da se ne nerviram za kojekakve guposti, da ne pridajem znacaju bas svacije reci, jer ne mozes zapusiti tudja usta, ali svoje usi mozes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako andjelcic, trebamo biti mudrije od njih, ipak su to starije zene a na mladjima svet ostaje. Zar ne ?

Ne znam, ali mene nikad niko nije uspeo toliko izludeti da pozelim da mu izbusim rupe u lobanji, ili da mu pozelim nesto tako grozno.

Boze, ne osudjujem nikoga i znam da su cesto ovakve reci napisane u efektu, ali ja samo zelim da kazem da zvuce jako ruzno i primitivno.

Ja mojoj nikad nisam zelela nesto lose u smislu bolesti ili sta ja znam sta, samo sam se pitala cime sam zasluzila da mi bas ona bude svekrva :lol:

Ali sam zato i dolazila do mnogo ozbiljnih odluka da sa njom nemam vise nikada nikakav kontakt, i mislim da je to najsurovije sto sam zelela vezano za nju: da je vise nikad ne vidim, da se mimoilazim sa njom, a kada zeli da vidi svoje sinove da ja odlazim negde.

Sve u svemu, kako neko ovde vec rece, njihovo vreme prolazi, a nase tek dolazi. Hvala Bogu pocela je da sadi bastu, nadam se da ce poceti i da drzi pilice, da ima malo vise obaveza i malo manje vremena da maltretira ljude oko sebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, al sam ja izazvala burne reakcije "rupa u lobanji" :D Ne bih je ja ubila ili tako nešto, nego bih joj napravila fontanelu pa da vidi zašto detetu stavljam kapu. Bila sam preterano slikovita. Ja je ne mrzim, samo mi ide na nerve, ali to je verovatno i normalno, obzirom na generacijski jaz od 40 godina.. Samo, sa mojim roditeljima sam imala prijateljski odnos, a oni nipodaštavaju i ponižavaju svoje troje dece, pa mi je to strašno čudno i nenormalno.. Žao mi je što mm nema roditelje koji ga podržavaju, nego mu postavljaju nogu.. Ali šta ćeš..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, al sam ja izazvala burne reakcije "rupa u lobanji" :D Ne bih je ja ubila ili tako nešto, nego bih joj napravila fontanelu pa da vidi zašto detetu stavljam kapu. Bila sam preterano slikovita. Ja je ne mrzim, samo mi ide na nerve, ali to je verovatno i normalno, obzirom na generacijski jaz od 40 godina.. Samo, sa mojim roditeljima sam imala prijateljski odnos, a oni nipodaštavaju i ponižavaju svoje troje dece, pa mi je to strašno čudno i nenormalno.. Žao mi je što mm nema roditelje koji ga podržavaju, nego mu postavljaju nogu.. Ali šta ćeš.

Tako sam nesto i ja shvatila da si htela reci, al reko da se ne mesam..a ne da bi joj pucala u glavu boze sacuvaj

Ovo poslednje te razumem potpuno. Ja sam mislila da su svi roditelji kao moji, da podrzavaju sopstvenu decu i stavljaju ih ispred sebe.

Ali shvatila sam koliko sam samo u zabludi. Ima gomilu sebicnih roditelja, koji zagorcavaju zivot svojoj deci, i gledaju samo svoje dupe.

Moja s stavlja sebe ispred svih, pa i ispred svog sina...on se ceo zivot bori sa njenim smaranjem. I to nije moje subjektivno misljenje, sam to kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam nesto i ja shvatila da si htela reci, al reko da se ne mesam..a ne da bi joj pucala u glavu boze sacuvaj

Ovo poslednje te razumem potpuno. Ja sam mislila da su svi roditelji kao moji, da podrzavaju sopstvenu decu i stavljaju ih ispred sebe.

Ali shvatila sam koliko sam samo u zabludi. Ima gomilu sebicnih roditelja, koji zagorcavaju zivot svojoj deci, i gledaju samo svoje dupe.

Moja s stavlja sebe ispred svih, pa i ispred svog sina...on se ceo zivot bori sa njenim smaranjem. I to nije moje subjektivno misljenje, sam to kaze.

:D Pa da robijam ko za čoveka :D Ma, ja zaista nikom ne želim zlo, ali kad nekog precrtam - precrtan je. Zna ona da je ne mrzim, isto tako zna i da je ne volim, ja to ne umem da glumim. To je što je. Manipulator, neiskrena osoba i licemer.

Pa da, i mm to kaže, a vidim da ga to i boli.. Ne znam, ja bih za svoje dete život dala, a kamoli nešto drugo.. Ljudi koji razmišljaju drugačije su bezosećajni, sebični i samoživi! Vole oni njega, ne kažem, ali ga unižavaju i sabotiraju.. Ne razumem zašto, a i drago mi je da ne razumem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, al sam ja izazvala burne reakcije "rupa u lobanji" :D Ne bih je ja ubila ili tako nešto, nego bih joj napravila fontanelu pa da vidi zašto detetu stavljam kapu. Bila sam preterano slikovita. Ja je ne mrzim, samo mi ide na nerve, ali to je verovatno i normalno, obzirom na generacijski jaz od 40 godina.. Samo, sa mojim roditeljima sam imala prijateljski odnos, a oni nipodaštavaju i ponižavaju svoje troje dece, pa mi je to strašno čudno i nenormalno.. Žao mi je što mm nema roditelje koji ga podržavaju, nego mu postavljaju nogu.. Ali šta ćeš..

Ne volim ovakve roditelje, ako ne mozes pomoci bar ne poturaj nogu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Pa da robijam ko za čoveka :D Ma, ja zaista nikom ne želim zlo, ali kad nekog precrtam - precrtan je. Zna ona da je ne mrzim, isto tako zna i da je ne volim, ja to ne umem da glumim. To je što je. Manipulator, neiskrena osoba i licemer.

Pa da, i mm to kaže, a vidim da ga to i boli.. Ne znam, ja bih za svoje dete život dala, a kamoli nešto drugo.. Ljudi koji razmišljaju drugačije su bezosećajni, sebični i samoživi! Vole oni njega, ne kažem, ali ga unižavaju i sabotiraju.. Ne razumem zašto, a i drago mi je da ne razumem!

Ovo sam i ja mislila i do sada je ovo uvek bilo kod mene pravilo: kad vidim da mi neko nije na istoj talasnoj duzini ne petljam se vise sa njim, ali eto svoju svekrvu sam precrtavala i brisala vec vise puta zbog strasnih situacija koje sam sa njom prezivljavala, i opet mi nije precrtana.

Sta da radim kad je ona majka mog muza, status je sam po sebi vraca u listu onih neprecrtanih posle izvesnog vremena i ponovo ide sve iz pocetka. Ni ja nikad ne bih volela da dodje dan kad ce mm precrtati moje roditelje (u tom slucaju i ja bih se sama ubacila na njegov spisak precrtanih) pa se zato trudim da i njemu sto manje otezavam. Ni mmu nije sve jedno sto ima majku kakvu ima, posebno jer je nije birao i sam zna kakva je.

Moramo se izboriti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam i ja mislila i do sada je ovo uvek bilo kod mene pravilo: kad vidim da mi neko nije na istoj talasnoj duzini ne petljam se vise sa njim, ali eto svoju svekrvu sam precrtavala i brisala vec vise puta zbog strasnih situacija koje sam sa njom prezivljavala, i opet mi nije precrtana.

Sta da radim kad je ona majka mog muza, status je sam po sebi vraca u listu onih neprecrtanih posle izvesnog vremena i ponovo ide sve iz pocetka. Ni ja nikad ne bih volela da dodje dan kad ce mm precrtati moje roditelje (u tom slucaju i ja bih se sama ubacila na njegov spisak precrtanih) pa se zato trudim da i njemu sto manje otezavam. Ni mmu nije sve jedno sto ima majku kakvu ima, posebno jer je nije birao i sam zna kakva je.

Moramo se izboriti!

Pa, da. U pravu si.. Ja nešto prećutim, a nešto i ne mogu.. Znam da mm.a stavljam u ružan položaj.. Ali oni hoće da se j.... preko njega sa mnom! I stalno mu pune glavu, pa mi posle razgovaramo o tim glupostima, i opet se složimo, pa ispočetka... Ne volim da se "dopisujem" s njima preko njega, on najviše ispašta a oni ispadaju gospoda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, da. U pravu si.. Ja nešto prećutim, a nešto i ne mogu.. Znam da mm.a stavljam u ružan položaj.. Ali oni hoće da se j.... preko njega sa mnom! I stalno mu pune glavu, pa mi posle razgovaramo o tim glupostima, i opet se složimo, pa ispočetka... Ne volim da se "dopisujem" s njima preko njega, on najviše ispašta a oni ispadaju gospoda..

Mrzim taj zacaran krug.

Milana i mene su na 3 dana pustili na otsustvo iz bolnice, s' tim da svaki dan dolazimo na terapiju. Dakle mi smo kod mojih jer oni zive u Bgdu, a svekrva je otisla kod mma i devera da im opere, skuva, ispegla... bla bla truc. Mnogo me nervira sto ona i dalje ima stav kao da su to njena decica a ne dva odrasla muskarca od 37 i 41 godinu, pa onda mozes misliti kako mene smatra nezrelom klinkom koja imam 25...

Bas me je smorilo kad sam cula da ona odmah mora da doleti kod njih, ali nije bitno, precutala sam i iskulirala sam. Samo sam je jos i zamolila da opere i bebine stvari, jer nam je sve prljavo i treba nam.

Mm i sveki su danas dosli kod mojih da vide Miku i mene. Ne mogu ti opisati kako je ona pametovala, objasnjavala mojoj mami da ne treba da joj stoje zavese na kuhinji dok ima malu decu u kuci, da treba da izbaci gornji tepih iz dnevne sobe jer je puno da ima dva tepiha, da ne treba da se ukljucuje klima u kuci da deca ne bi dobila infarkt (?!)... to za klimu razumem u slucaju da deca setaju napolje-unutra, ali Milanu je super jer je bukvalno ceo dan u kuci da ima klimu koja odrzava temperaturu i da ne prezivljava vrucincinu koja je napolju.

I na svu ovu muku oko Mikine urinarne infekcije, peskom u bubrezima (najverovatnije) ona je njemu skinula pelenu i stavila ga na pod golog da puzi i da mu se pisa vuce po tepihu po kome ona gazi u sandalama kojim je prosetala kroz ceo grad.

Sve me je to jako nerviralo, ali iskulirala sam, a ona je tako fina i ljubazna da se us**es...

Otisli su kuci, ona nas je sve izljubila, izgrlila sva vazna, a kad su otisli ja sam prvo uzela Miku i dooooooobro ga oprala i stavila mu pelenu.

Ej, ko jos pusta dete da bez pelene puzi po kuci, da bi "se oladilo" u prostoriji u kojoj klima i ovako drzi na 25 stepeni?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzela bih dete i obukla pelenu. Ako bi pitala zasto sam mu obukla pelenu, slozila bih ovakvu facu :huh: i rekla da "nisam".

:P pa sta, ako ona moze da bude luda, mogu i ja da se pravim, ne? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzela bih dete i obukla pelenu. Ako bi pitala zasto sam mu obukla pelenu, slozila bih ovakvu facu :huh: i rekla da "nisam".

:P pa sta, ako ona moze da bude luda, mogu i ja da se pravim, ne? :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzela bih dete i obukla pelenu. Ako bi pitala zasto sam mu obukla pelenu, slozila bih ovakvu facu :huh: i rekla da "nisam".

:P pa sta, ako ona moze da bude luda, mogu i ja da se pravim, ne? :lol:

Ja znajući sebe rekla bih da ju je verovatno sam obukao, jer to redovno radi kad ja nisam blizu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I na svu ovu muku oko Mikine urinarne infekcije, peskom u bubrezima (najverovatnije) ona je njemu skinula pelenu i stavila ga na pod golog da puzi i da mu se pisa vuce po tepihu po kome ona gazi u sandalama kojim je prosetala kroz ceo grad.

:(:angry:

Uzela bih dete i obukla pelenu. Ako bi pitala zasto sam mu obukla pelenu, slozila bih ovakvu facu :huh: i rekla da "nisam".

:P pa sta, ako ona moze da bude luda, mogu i ja da se pravim, ne? :lol:

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim taj zacaran krug.

Milana i mene su na 3 dana pustili na otsustvo iz bolnice, s' tim da svaki dan dolazimo na terapiju. Dakle mi smo kod mojih jer oni zive u Bgdu, a svekrva je otisla kod mma i devera da im opere, skuva, ispegla... bla bla truc. Mnogo me nervira sto ona i dalje ima stav kao da su to njena decica a ne dva odrasla muskarca od 37 i 41 godinu, pa onda mozes misliti kako mene smatra nezrelom klinkom koja imam 25...

Bas me je smorilo kad sam cula da ona odmah mora da doleti kod njih, ali nije bitno, precutala sam i iskulirala sam. Samo sam je jos i zamolila da opere i bebine stvari, jer nam je sve prljavo i treba nam.

Mm i sveki su danas dosli kod mojih da vide Miku i mene. Ne mogu ti opisati kako je ona pametovala, objasnjavala mojoj mami da ne treba da joj stoje zavese na kuhinji dok ima malu decu u kuci, da treba da izbaci gornji tepih iz dnevne sobe jer je puno da ima dva tepiha, da ne treba da se ukljucuje klima u kuci da deca ne bi dobila infarkt (?!)... to za klimu razumem u slucaju da deca setaju napolje-unutra, ali Milanu je super jer je bukvalno ceo dan u kuci da ima klimu koja odrzava temperaturu i da ne prezivljava vrucincinu koja je napolju.

I na svu ovu muku oko Mikine urinarne infekcije, peskom u bubrezima (najverovatnije) ona je njemu skinula pelenu i stavila ga na pod golog da puzi i da mu se pisa vuce po tepihu po kome ona gazi u sandalama kojim je prosetala kroz ceo grad.

Sve me je to jako nerviralo, ali iskulirala sam, a ona je tako fina i ljubazna da se us**es...

Otisli su kuci, ona nas je sve izljubila, izgrlila sva vazna, a kad su otisli ja sam prvo uzela Miku i dooooooobro ga oprala i stavila mu pelenu.

Ej, ko jos pusta dete da bez pelene puzi po kuci, da bi "se oladilo" u prostoriji u kojoj klima i ovako drzi na 25 stepeni?!

Meni samo nije jasno zasto majka dozvoljava da joj drugi odredjuje sta ce i kako ce njeno dete da radi?Zasto ti sve to gledas i cutis.Verovatno vam i jeste tako,zato sto same to dozvoljavate.

Moja sveki moze dasmo da se igra sa decom i toliko.Ja sam im majka i Bog sa nebesa da sidje ne moze pogaziti moju rec ,sto se njih tice i tacka.Ja se za svoju decu pitam i apsolutno mi se niko ne mesa,pa ni da im ocisti nos,sem mm naravno koji se brine podjednako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Cicana je rekla bas ono sto sam ja krenula da pisem :D

Same ste krive sto vam se sve to dogadja, stavite tacku i presecete, andjelcicu ti si sama rekla da je tvoja svekrva luda, a i vidi se da jeste, pa sto joj onda dozvoljavas da se toliko petlja oko TVOG deteta.

I zene nije mi jasna ova recenica vecine "da se nebi svadjala sa muzem" pa za koga ste se vi udali sa muza ili za njegovu mamu i ostalu rodbinu. Kad se na vreme presece posle je lako. Imala sam ja problema sa mojoj sveki, imam i sad al mnoooogo manje, zato sto joj NE dozvoljavam da se petlja i mesa svuda, prvo sto se dece tice ona je baba i samo to ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma *ebo te takav muz kad ce zbog mamice da se svadja sa zenom.Najbolje je i da spava sa njom.Ne shavatjte ovo licno ,ovo se odnosi na primere iz mog okruzenja,kako je kod vas ne znam,samo sam jedan post procitala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa svojom svekrvom sad nemam problema. dok se nisam porodila nije htela da cuje za mene jer bolujem od epilepsije. ja je razumem jer i ja mozda nebih bila bolja,ali ja nisam kriva zbog toga.moj muz je od prvog dana znao za to i bio je uz mene. kada je videla da nema sanse da nas razdvoji,e onda je pocela da prica sve i svasta za mene, da sam sa njim zbog pare(jer on zivi u inostranstvo) da su mene moji naterali da budem sa njim da bi im slao pare,kao ja cu da ga iskoriscavam,a i sama zna da to nije tacno, pa kako mnogo trosim vodu i struju i slicno.zbog nervoze i stresa imala sam spontani. ja sam sve to trpela i cutala dok jedan dan nisam pukla i posvadjala se sa njom. koliko sam vikala na nju to ne mogu da vam opisem. posle toga nas je isterala iz kuce, skoro dva meseca bili smo u hotel dok nismo nasli stan. odma posle sam ostala trudna,moj muz nije hteo da joj kaze.saznala je kada sam bila u 6. mesecu.kada sam se porodila i kada joj je sin rekao da je postala baka zvala nas je da iz bolnice dodjemo pravo kod njih i evo nas i danas tu. mnoge ce da kazu da sam luda posle svega sto sam se vratila, ali ona je sada sasvim druga osoba. prvih meseca posle porodjaja pomagala mi oko dete,isli smo kod njih( oni su na spret) da jedemo...ja sam samo cuvala dete.ne mesa nam se, vaspitavamo dete kako mi hocemo. sve sto mi sada kaze misli mi je dobro.sad imamo takav odnos kao da se nikada nismo posvadjale. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.