Torba za porodilište

odgovora

Objavljeno

a jel smeju papirne kese....xexexex:)

Ma gde znam... Ludaci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gde znam... Ludaci :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

a tema jetorbe za porodiliste

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba je promeniti u : KESE ZA PORODILISTE, PAPIRNE IL' PLASTICNE, PITANjE JE SAD... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba je promeniti u : KESE ZA PORODILISTE, PAPIRNE IL' PLASTICNE, PITANjE JE SAD... xD

:lol: :lol: :lol: :lol: xexex bas tako ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba je promeniti u : KESE ZA PORODILISTE, PAPIRNE IL' PLASTICNE, PITANjE JE SAD... xD

:lol: :lol: :lol: :lol: BAS TAKO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama sad na pripremama rekoše da ne uzimamo torbu već kesu jer kad čistačice čiste one malo pređu krpom koja je bila na raznim mestima..khm khm ne baš lepim pa da ne vračamo svu tu lepotu na torbi kući, već da samo bacimo tu kesu kad se vratimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama sad na pripremama rekoše da ne uzimamo torbu već kesu jer kad čistačice čiste one malo pređu krpom koja je bila na raznim mestima..khm khm ne baš lepim pa da ne vračamo svu tu lepotu na torbi kući, već da samo bacimo tu kesu kad se vratimo.

:huh::lol: :lol: STRASNO... FUJ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVo ja sam danas prepakovala iz torbe u KARTONSKU kesu :lol:

I je*** danas gledam u bolnici one zene sto su dolazile, vuku kesa kao da idu na mesec dana, a meni sve u jednu vecu stalo... Wtf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je sramota da vam kazem sta sam sve nosila u porodiliste,a jojjjjjjjjjj i to u putnickoj torbi...:) :) :) Jos ja pametna spakovala bade mantil na 30c,pa neke pidzame,a nista od toga mi nije trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je sramota da vam kazem sta sam sve nosila u porodiliste,a jojjjjjjjjjj i to u putnickoj torbi... :):):) Jos ja pametna spakovala bade mantil na 30c,pa neke pidzame,a nista od toga mi nije trebalo...

Ja sam nosila 2 putnicke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako napredujete sa pakovanjem, devojke? Nemojte kao ja da zaboravite da spakujete i čepiće za klistiranje. Mislim da se zovu mikroklizma ili tako nešto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako napredujete sa pakovanjem, devojke? Nemojte kao ja da zaboravite da spakujete i čepiće za klistiranje. Mislim da se zovu mikroklizma ili tako nešto!

:blink: CEMU TO SLUZI? d127677cee415b2d24d94f172b299d69.gifLJUDI NEMOJTE DA MI SE SMEJETE JA STVARNO NE ZNAM...0202ebd03739d32e76499b9fe8b39118.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: CEMU TO SLUZI? d127677cee415b2d24d94f172b299d69.gifLJUDI NEMOJTE DA MI SE SMEJETE JA STVARNO NE ZNAM...0202ebd03739d32e76499b9fe8b39118.gif

to ti je ciscenje creva,pred porodjaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to ti je ciscenje creva,pred porodjaj...

ZNAM DA JE KLISTIRANJE PRAZNJENJE CREVA A TI CEPICI.... TO...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZNAM DA JE KLISTIRANJE PRAZNJENJE CREVA A TI CEPICI.... TO...

Neznam kako kod tebe u porodilistu ali kod nas te oni klistiraju vodom i s cim vec,pa sam ja ponela svoju klizmu i zamolila ih da mi stave Mikrolax mislim da se zove, amislim da imaju i cepici da se kupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NISAM CULA DA SU OVDE PORODILJE KOJE ZNAM NESTO NOSILE ZA KLISTIRANJE... NEMAM POJMA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NISAM CULA DA SU OVDE PORODILJE KOJE ZNAM NESTO NOSILE ZA KLISTIRANJE... NEMAM POJMA...

Mislim da su baš retke bolnice gde to moraš da poneseš. Stvarno čisto sumnjam da je to u obavezi porodilje da nosi sa sobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije obavezno, ali neke mame kažu da je bolje. Meni ih je drugarica preporučila, ona je za prvi porađaj imala klasično klistiranje, a za drugi je imala čepiće, ali ja sam zaboravila da ih kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NISAM CULA DA SU OVDE PORODILJE KOJE ZNAM NESTO NOSILE ZA KLISTIRANJE... NEMAM POJMA...

Da,da obavezno.Bolje da ti daju mikroklizmu nego da te klistiraju njihovim crevom kojim svakog klistiraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JOOOOJJJ JA SAM SKROZ ZABORAVILA NA KLISTIRANJE..... :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukuuuuu, najgori deo, po mom misljenju xD I ja cu onda da kupim te cepice pa njih da stavim, svakako bolje nego to neko crevo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukuuuuu, najgori deo, po mom misljenju xD I ja cu onda da kupim te cepice pa njih da stavim, svakako bolje nego to neko crevo :D

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada mislim da to nije nista strasno :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada mislim da to nije nista strasno :):P

KAZU DA NIJE... VIDECEMO... TJ VIDECES PA CES DA MI PRENESES DA ZNAM STA ME CEKA..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila u Narodnom Frontu 18. jan, i zaista svima mogu da kazem da klistir uopste nije nista strasno. Verujte u trenutku kada vam krene porodjaj o tome necete ni rasmisljati vec cete kroz to da prodjete kao kroz jedan stepenik do upoznavanja sa vasim bebanom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.