Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Slazem se sa mna!

Mislim da su stokke kolica samo za voznju po trznim centrima, izgledaju toliko nestabilno pa nisam sigurna kako bi se izborili sa rupama na trotoaru.

to da.jos da vidis gde se ja provlacim sa lukom kolicima,i preko kakvih rupa prelazimo,kakav crni strokee. a i nikad 800 evra dati zo kolica mi je glupost,narocito sto ne znas ni da li ce dete hteti u njih. mi smo uzeli peg perego i do smo krenuli u voznje,imao je 2 meseca,tad nije hteo ni pod razno u kolica,vristao je i pistao kao lud. a onda smo u 7.mesecu kupili kisobran kolica light way koja su mogu da potpisem najizxrzljivija kolica na svetu :lol:

tako da su nam prva kolicA ostala nova.a tolika frka jebila koja kupiti, a niko ti ne kaze da ta kolica koristis fakticki samo 4-5 meseci da posle kupujes kisobran <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to da.jos da vidis gde se ja provlacim sa lukom kolicima,i preko kakvih rupa prelazimo,kakav crni strokee. a i nikad 800 evra dati zo kolica mi je glupost,narocito sto ne znas ni da li ce dete hteti u njih. mi smo uzeli peg perego i do smo krenuli u voznje,imao je 2 meseca,tad nije hteo ni pod razno u kolica,vristao je i pistao kao lud. a onda smo u 7.mesecu kupili kisobran kolica light way koja su mogu da potpisem najizxrzljivija kolica na svetu :lol:

tako da su nam prva kolicA ostala nova.a tolika frka jebila koja kupiti, a niko ti ne kaze da ta kolica koristis fakticki samo 4-5 meseci da posle kupujes kisobran <_<

Tačno..ček' kakao se utrpati u auto sa njima....treba ono čudo od korpe skinuti posebno ionda onaj ogromni deo donji spakovati u gepek :unsure: ...i to ajd' kada si sa mužem ili nekim od svojih...a u taxi sa svom tom sklamerijom :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam pa sam vec pomislila koja sam ja beda. 800e za kolica :blink: , pa i da ih imam ne bi ih dala. Ali oni koji mogu nek kupuju sta zele, njihova stvar.

ja sam nasla sasvim solidna kolica- pegolini za nekih 140-150 e, pa cu njih uzeti. Pitala sam i par njih koji ih imaju i svi su zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Pegolini play ljubicasta.Platili ih 11 500din.I super su.Dobili uz njih torbu i navlaku za hladno vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si ih kupila Maki25?

Kod nas nema ispod 15000, a nasla sam na kupindu-izgleda da prodavnica prodaje, po 11000 ista takva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo nova "letnja" kolica

Lagana su i mogu lako da se sklope, a imaju 3polozaja: lezeci, polulezeci, sedeci.

Na slici su skroz podignuta u sedeci polozaj, bas su malecka kad se sklope. Violeta, ako ti se svidjaju, da pitam sestru gde ih je kupila...

Siva leva kolica su nasa nova letnja kolica, a desna kolica su sestrina, koja se mogu namestiti za novorodjence, ili u letnja, ali su se brzo raspala (sto se da primetiti...)

imo-Photo0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si ih kupila Maki25?

Kod nas nema ispod 15000, a nasla sam na kupindu-izgleda da prodavnica prodaje, po 11000 ista takva.

U Valjevu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiram da kupim mothercare extreme kolica sa tri tocka, ako ih neka od vas ima, zahvalna bih vam bila da mi kazete par reci o njima i kako su se pokazala.

http://www.google.rs/imgres?num=10&hl=...C7CQ&zoom=1

Joj, meni se ova na tri točka nikako ne dopadaju, možda je lakše za manervisanje, ali mi ima asocijaciju na nešto ružno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, meni se ova na tri točka nikako ne dopadaju, možda je lakše za manervisanje, ali mi ima asocijaciju na nešto ružno.

Kazu da su na tri tocka najstabilnija, a kod nas u gradu ima jako puno rupa i trotoari su dosta neravni pa mi se svidjaju ovi veliki tockovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, meni se ova na tri točka nikako ne dopadaju, možda je lakše za manervisanje, ali mi ima asocijaciju na nešto ružno.

potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa kolica su kostala 7500 din :lol: Da vam kazem gde su sve bila, ne biste mi verovale (izmedju ostalog i u Pompeji, po starorimskoj dzadi). Jos uvek u njima vozimo Lunu, a nekad i Anitu i dobra su kao i prvog dana ;)

Danas sam videla nesto fenomenalno-kolica za dvoje dece, ali takva da deca mogu da se gledaju! Odusevila sam se! Mnogo mi je to lepse od onih kolica gde sede jedno pored drugog ili jedno iza drugog pa ne mogu da se vide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa kolica su kostala 7500 din :lol: Da vam kazem gde su sve bila, ne biste mi verovale (izmedju ostalog i u Pompeji, po starorimskoj dzadi). Jos uvek u njima vozimo Lunu, a nekad i Anitu i dobra su kao i prvog dana ;)

Danas sam videla nesto fenomenalno-kolica za dvoje dece, ali takva da deca mogu da se gledaju! Odusevila sam se! Mnogo mi je to lepse od onih kolica gde sede jedno pored drugog ili jedno iza drugog pa ne mogu da se vide :)

Da, videla sam ih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, meni se ova na tri točka nikako ne dopadaju, možda je lakše za manervisanje, ali mi ima asocijaciju na nešto ružno.

Joj Neuhvatljiva, i ja delim tvoje mišljenje u potpunosti. Svaki put se naježim kada ih vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je malopre u Nisu kupio neka Bertoni kolica za 6.900 din :blink: cisto sumnjam da je to dobro, ali ajde... Eto sta se desi kada muskarca pustis samog <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ova na tri tocka su mi nekako...ma nimalo mi se ne dopadaju. I slazem se sa mna, sto laksa kolica. A sto se tice stabilnosti..pa da li je iko prevrnuo bebu iz kolica? Sad cu da stavim sliku nasih, fenomenalna su, jos uvek ih koristimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

5165.jpg

Samo su nasa teget- svetlo plava i nacrtani diznijevi junaci.

Laka su, lako se sklapaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Dy leeepa kolica :)))

Mi smo danas prepesacili nasim kolicima pa ja mislim jedno 10km, presli smo 3x zemunski kej, pa smo onda isli do merkatora... kolica su pregazila sve redom, nisu stucnula ni zapela ni jednom. A o tovaru koji su nosila necu ni da pricam... nosila sam kod sestre serpicu i povrcke da kuvam za bebca, i jos gomilu cuda, cebe... :P sve su to kolica gurala, samo sto su se prevrnula kad smo izvadili bebu :P to im je danas bila jedina mana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni se ovi trotockasi bas svidjaju... :wub:

Nekako su mi neobicna kolica skroz, a sto vas podsecaju na nesto ruzno? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni se ovi trotockasi bas svidjaju... :wub:

Nekako su mi neobicna kolica skroz, a sto vas podsecaju na nesto ruzno? :(

Ne znam, meni su bas super, moderna. ne znam na sta ruzno ih podsecaju. Najlaksa za upravljanje i najudobnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se isto navikla na trotockase u pocetku su mi bila ruzna, sad ih svakodnevno vidjam ima ih vise nego na 4 tocka tako da su mi savim ok cak sto vise postala su lepa :)...ali opet kazem da sad biram moj izbor bio Stokke :wub: definitivno naj, naj...

Ja ih svakog dana gledam na netu. Prelepa su, ali je cena FUJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Cam combi family trio,nije los.Sklapaju se u kisobran jedino sa jajetom nisam zadovoljna.Bila su 350 e na snizenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, meni su bas super, moderna. ne znam na sta ruzno ih podsecaju. Najlaksa za upravljanje i najudobnija.

I meni su bas simpa, mozda bih ta kupila da smo kupovali koilca.

Hvala bogu, mi nismo imali potrebe da ih kupujemo, dobili smo i ona glomazna za novorodjence, i letnja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi pomogne u odabiru kolica za bebu,nesto se dvoumim izmedju pomenute dve marke kolica?gledala sam chipolinova DAKOTA kolica i od pierre cardin model PS 646,jel imao neko dobra ili losa iskustva sa pomenutim kolicima?hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.