Nasa zajednicka prica

odgovora

Objavljeno

Hajde sad podji samnom vodim te...

... do čarobnog vodopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenuse sumskim puteljkom posutim liscem i princ zapoce pricu o onome sto ga muci i cini tuznim.....

Celog zivota imam sve sto pozelim ali.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...voleo bih da s nekim to mogu i da podelim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...Voleo bih da nadjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...pravu devojku za mene,da ima dugu zlatnu kosu i....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepe su vam ove bajke, ali vam u ovoj fali zaba. Mislim kad je vec ima u predhodne dve. :lol:

da ima dugu zlatnu kosu i najlepsi osmeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka čast za temu, ekstra je, a i bajke su predivne i zanimljive. Trebale bi se više uključiti u sastavljanje ovakvih bajki i priča. Ne moraju biti dugačke, recimo mogle bi smišljati priče za "Laku noć"...

Evo da nastavim ovu bajku....

Voleo bih da nadjem pravu devojku za mene,da ima dugu zlatnu kosu i najlepsi osmeh. Pošto je dinosaurus osjetio prinčevu plemenitu dušu i saslušao njegovu želju, odluči da mu pomogne da je ostvari. Ispričao mu je da u jednom začaranom zamku na kraju šume ima princeza baš kakvu bi on želio da pronadje . Ali da mora da je spasi od zle vještice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednog lepog dana, u dalekoj zemlji, ziveo je jedan mladi princ koji je bio lep kao sunce ali i jako tužan. Zato je resio da putuje po svetu, ne bi li nasao svoju srecu!

Lutao je tako po svetu, lutao...lutao u nadi da ce naci svoju srecu. I jednoga dana naisao je na bebu dinosaurusa!

Beba dinosaurusa je imala čarobni nosić koji bi svaki put pocrveneo kada bi u blizini "osetio" lisce eukaliptusa i princeve sa plemenitim srcem! Dinosaurus mu je objasnio da je to, zato sto je on magican, i zato sto je on jedini koji moze da pomogne princevima.

"Znaci sigurno ces pomoci i meni?"upita princ dinosaursa...

"Naravno da hoću"odgovori dinosaurus

Hajde sad podji samnom vodim te do čarobnog vodopada.

Krenuse sumskim puteljkom posutim liscem i princ zapoce pricu o onome sto ga muci i cini tuznim.....

"Celog zivota imam sve sto pozelim ali voleo bih da s nekim to mogu i da podelim. Voleo bih da nadjem pravu devojku za mene, da ima dugu zlatnu kosu i najlepsi osmeh."

Pošto je dinosaurus osjetio prinčevu plemenitu dušu i saslušao njegovu želju, odluči da mu pomogne da je ostvari. Ispričao mu je da u jednom začaranom zamku na kraju šume ima princeza baš kakvu bi on želio da pronadje . Ali da mora da je spasi od zle vještice.

"Put do princeze ide preko ovog jezera" reče mu beba dinosaurus. "Ali se dobro čuvaj jer je prepun prepreka. Pomoćiću ti tako što ću ti pružiti malo svoje čarolije kako bi te štitila na putu koji ti predstoji. Protrljaj moj crveni nosić i neka sreća bute sa tobom" (let the force be with you :D)

Princ se zahvali bebi dinosaurusu i uputi se ka svojoj sreći......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednog lepog dana, u dalekoj zemlji, ziveo je jedan mladi princ koji je bio lep kao sunce ali i jako tužan. Zato je resio da putuje po svetu, ne bi li nasao svoju srecu!

Lutao je tako po svetu, lutao...lutao u nadi da ce naci svoju srecu. I jednoga dana naisao je na bebu dinosaurusa!

Beba dinosaurusa je imala čarobni nosić koji bi svaki put pocrveneo kada bi u blizini "osetio" lisce eukaliptusa i princeve sa plemenitim srcem! Dinosaurus mu je objasnio da je to, zato sto je on magican, i zato sto je on jedini koji moze da pomogne princevima.

"Znaci sigurno ces pomoci i meni?"upita princ dinosaursa...

"Naravno da hoću"odgovori dinosaurus

Hajde sad podji samnom vodim te do čarobnog vodopada.

Krenuse sumskim puteljkom posutim liscem i princ zapoce pricu o onome sto ga muci i cini tuznim.....

"Celog zivota imam sve sto pozelim ali voleo bih da s nekim to mogu i da podelim. Voleo bih da nadjem pravu devojku za mene, da ima dugu zlatnu kosu i najlepsi osmeh."

Pošto je dinosaurus osjetio prinčevu plemenitu dušu i saslušao njegovu želju, odluči da mu pomogne da je ostvari. Ispričao mu je da u jednom začaranom zamku na kraju šume ima princeza baš kakvu bi on želio da pronadje . Ali da mora da je spasi od zle vještice.

"Put do princeze ide preko ovog jezera" reče mu beba dinosaurus. "Ali se dobro čuvaj jer je prepun prepreka. Pomoćiću ti tako što ću ti pružiti malo svoje čarolije kako bi te štitila na putu koji ti predstoji. Protrljaj moj crveni nosić i neka sreća bute sa tobom" (let the force be with you biggrin.gif)

Princ se zahvali bebi dinosaurusu i uputi se ka svojoj sreći......

Koračao je tako širokim putem, veseo išao ka svojoj sreći i sretne zeku koji plače.

Kad ga je princ upitao zašto plače, zeka je odgovorio kako je izgubio svoju amajliju, a samo sa njom ože da se vrati u zamak u kom živi prelepa princeza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuu ja bi volela da je muz nadje :D Ali ako bas mora da se bira, onda da se uda, bolje i to nego da i ona i dete budu robovi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nek se uda,taj gospodin ce je ceniti i postovati,a onaj njen muz kad je napokon nadje i vidi udatu odseci ce sebi nogu kojom je sutnuo i proklinjace i ljubomoru i drugare kojima je verovao! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nek se uda,taj gospodin ce je ceniti i postovati,a onaj njen muz kad je napokon nadje i vidi udatu odseci ce sebi nogu kojom je sutnuo i proklinjace i ljubomoru i drugare kojima je verovao! :lol: :lol:

Bravo Joko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom na to da je njen muž bio nasilan, lakoveran i nije čak svojoj ženi dao ni mogućnost da išta kaže, neka se ona lepo uda za dobrostojećeg gospodina! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom na to da je njen muž bio nasilan, lakoveran i nije čak svojoj ženi dao ni mogućnost da išta kaže, neka se ona lepo uda za dobrostojećeg gospodina! ;)

Al ona njega voli :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al ona njega voli :unsure:

Što u poređenju sa ljubavlju i brigom za bebu u stomaku i nije tako bitno, naročito ako se uzme u obzir da je živu zakopao. B)

Мислим да треба да убеди тог јадног, побожног човека да Бог не воли кад неко држи робове, да их пусти и ослободи а она да нађе срећу са неким новим ко није лаковеран и насилан.

Jekić, bravo, ovo je najbolji scenario! ;)

Maybe, kako bi ti završila ovu priču?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nek se uda,taj gospodin ce je ceniti i postovati,a onaj njen muz kad je napokon nadje i vidi udatu odseci ce sebi nogu kojom je sutnuo i proklinjace i ljubomoru i drugare kojima je verovao! :lol: :lol:

S obzirom na to da je njen muž bio nasilan, lakoveran i nije čak svojoj ženi dao ni mogućnost da išta kaže, neka se ona lepo uda za dobrostojećeg gospodina! ;)

Ovo ja POTPISUJEM :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мислим да треба да убеди тог јадног, побожног човека да Бог не воли кад неко држи робове, да их пусти и ослободи а она да нађе срећу са неким новим ко није лаковеран и насилан.

Ali je ovo ipak najbolji scenario :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što u poređenju sa ljubavlju i brigom za bebu u stomaku i nije tako bitno, naročito ako se uzme u obzir da je živu zakopao. B)

Jekić, bravo, ovo je najbolji scenario! ;)

Maybe, kako bi ti završila ovu priču?

Pa dobro cela prica je ne realna, ipak je ljubav ljubav, al bi joj sigurno bilo bolje sa ovim bogatim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ха ха победила сам :lol:

A-ha....ovo je u stvari neki konkurs..a :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A-ha....ovo je u stvari neki konkurs..a :lol:

Izgleda literarni,ali ko ce pobediti maybe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сад сам тужна :( победа ми је била надомак руке :( а сад морам да чекам Мејби да озваничи.

Što si bre tužna ...maybe jo nije ništa rekla :lol: ..aaaaaaaa pa ti reče da si pesimista...aaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не знам, ја само знам да сам ја победила :lol: :lol: :lol:

Ma definitivno pobednicaaaaaaaaaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam ja na njenom mestu nikada se ne bi udala za tog gospodina,vec bi bila rob i svom detetu pricala ko mu je otac.I nikada se ne bi udala za nekog ko ne volim samo da bi sebi obezbedila buducnost,vec bi ucila dete da treba da ima ponosa i ne pada pod tudje uticaje,zarad imucstva.

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam ja ta djevojka, odnosno žena, zaboravila bi svog prvog muža/zlostavljača :D i okrenula se ovom novom...koji mi drži "kao kap vode na dlanu"...znači ima svoju istoriju, neće me nikada "probadati" što sam već bila nečija...

A ovaj prvi, razbojnik...jok, kad tad će me opet udariti, neće vjerovati da je to njegovo dijete...itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mešavina turske, španske i balkanske serije ;) ;) ;) ;)

Ja čekam rasplet :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.