Kako smo se upoznali..

odgovora

Objavljeno

Eh taj krstaricin chat.... :lol: :lol: :lol: lepa priča..... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Chi..... :D :D :D divno....lepa priča, sva sam se raznežila...

Usput moj Aki je rođen 24.11.2008. divan datum, zar ne :P :P

Da,divan datum... :D:P

Ps:I meni je svaka pricica prelepa,sinoc sam sve iscitala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi i Ana naježih se čitajući...e kakva odlučnost! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li tvoja priča RUSKINJO?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da..na prvoj ili drugoj strani...znaš da ja kad se otvori nova tema odmah "uskačem"! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Ana, svaka mu cast!

Sjeti se toga veceras, pa mu priredi nesto specijalno, i tebi ce prijati... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Ana, svaka mu cast!

Sjeti se toga veceras, pa mu priredi nesto specijalno, i tebi ce prijati... :P

Da znas da si u pravu. Ali necu veceras (u postedi sam a i ova kijavica me bas izcrpi) i moram da imam na umu sta je i sta sve cini za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da si u pravu. Ali necu veceras (u postedi sam a i ova kijavica me bas izcrpi) i moram da imam na umu sta je i sta sve cini za mene.

Da, samo naprijed! Ja navijam iz prvih redova! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana,sad sam procitala pricu... :) Idi,beri tresnje zeno... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako....

Jun 2005 godi....

Ja tek izasla iz jedne trogodisnje katastrofalne veze, zavrsila fax i pocela da radim (kao komercijalista nabavke za jednu veletrgovinu). Od svoje prve ustedjevine kupim svoj prvi comp i kako mi je vecito bila zanimljiva ta fora "chatovanja" ja se "nakacim" na krsticinu pricaonicu... bez namere da upoznam nekog vec cist "ubijanje" vremena.

I tako klikne mene mr. Bond. Meni u startu asoricalo ne neku prepotentnu licnost i imala sam zelju da ga odmah "otkacim". Ali razgovor krenuo malo interesantnim pravcem. Ispostavilo se da je "lik" sasvim ok i cak dugovit. Jos kada je cuo da radim u nabavci, htede da mi "uvali" svinjske polutke :P (jer on je rada radio u veterinarskoj stanici). I taj prvi razgovor se zavrsio na kulturnom cao/cao (bez obaveze da se ponovo "nadjemo").

Niti sam razmisljala o njemu niti sam i pomisljala da tako nesto moze da predje u "nesto vise". Ali...

Kad god sam bila na netu, ispostavilo se da je i on tamo (posto pored toga sto je radio u veterinarskoj stanici, pre podne, popodne je sa svojim ortacima bio u njihovoj firmi koja se bavi bezicnim internetom pa je zbog proveravanja servera morao da bude online).

I tako se nasa prica nadovezivala svaki dan. Ubrzo je imao i moj broj telefona pa smo sa chata preshi na razgovor online :rolleyes:

Ja i dalje "ne vidim" nas u nekoj vezi. Ali, imao je tri osobine koje sam u glavi "definisala" da moj buduci muz treba da ima a to su duhovitost, siroka obrazovanost (znjanje) i da je ambiciozan.

Septembar on dolazi u Loznicu da pored tona imamo i sliku :lol: Jao kad sam ga videla... Licio mi je na vevericu :P ali ta veverica uspela da me "prelomi" hehehe jos taj isti dan smo i "zvanicno" u vezi a on je vec tad pricao da ce se ozeniti s'mnom. Ja ni da cujem. Svadbena zvona sigurno nisam cula u glavi. I tako malo po malo, poceli smo da se vidjamo sto u KS sto u Bg sto u Loznici. I funkcionisali smo.

U medjuvremenu ja dobijam ponudu za posao u Beogradu. Prelazim da zivim ovde i u periodu od pet meseci moj muz resava svoju "poslovnu situaciju" i prelazi u Beograd.

Moram da priznam da je to bilo izuzetno hrabro sa njegove strane. "obrisao" je sve iza sebe, ostavio majku koja nije bila zdravstveno dobrog stanja i sa njihovom podrskom otisao za Beograd da bi krenuo ovde sve iz pocetka.

I tako 2006 septembra, pocinjemo da zivimo zajedno a ostalo je "istorija"

Jao Anči super priča :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo se upoznali u kaficu, te noci me je pozvala drugarica da idem sa njom jer ce se sastti sa drugovima pa da ne bude sama...kada smo stigle u kafic odmah mi je zapao za oko visok, zgodan, crn, krupan, momak ali tada mi na kraj pameti nije bilo da sam se i ja njemu svidam...htjeli su da nas isprate kuci i on je pokusao da me poljubi ali ja sam mu odbrusila da se kontrolise...i na tome je ostalo gledali smo se kroz grad ali nista samo cao za cao...sudbina nas je spoila opet na casovima vozackog i on je sjedio iza mene , od te noci je sve bilo drugacije, potrudio se nasao mi broj i pocelo je dopisivanje i dopisivali se 20 dana :rolleyes: jer se bojao da necu izaci sa njim na osnovu moje prve reakcije :lol: izasli smo i to je trajalo 2 godine dok se nismo uzeli on mi je bio prvi i bio mi je sve...naravno i jos je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod tebe bokice čista sudbina...divna priča... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne su vam price ,zenske...Meni,em je ona oko upoznavanja obicna,a o sexu na cudnim mestima nemam sta ni da kazem :( .E,jedino mi ostaje da ostarim,pa poludim :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne su vam price ,zenske...Meni,em je ona oko upoznavanja obicna,a o sexu na cudnim mestima nemam sta ni da kazem :( .E,jedino mi ostaje da ostarim,pa poludim :lol: :lol: :lol:

E, kraljice! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U principu znali smo se od malena ali posto je mladji od mene nikada mi nije padao na pamet u tom smislu (isto naselje, iste kafane, ista OŠ, ista SŠ, prijatelj od mog brata ...)

Jedno vece smo "pomalo nacugani" plesali kao ludi u klubu, poslije toga se malo ljubili (nije bilo sexa) i izbjegavali jedno drugo nekih 6 mjeseci .... tek kasnije za Novu god. smo se smuvali. Valjda nam je oba puta bio potreban alkohol da bi mogli da pridjemo jedno drugom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je prijatelj decka moje bivse cimerke. Rade u istoj firmi u Svajcarskoj i aprila 2009. god su dosli zajedno u Srbiju. Dosli svi kod mene na slavu,pa ga je tu odmah citava rodbina upoznala. Vratila se ja u nedelju u grad,opusteno vece,hteo bi on nesto ali je stidljivko. Inace tada,a isada jos uvek,razgovaramo na engleskom. Ja vec nervozna,pa ga pitah da li uvek tako mnogo prica i nista ne preduzima. On se jos vise zbunio,ali se brzo povratio,poljubac pao i proveli smo divnu sedmicu. Dosao je nakon mesec dana opet i vec planirao da ja odem kod njega,sta da cekamo,ja se neckam i nakon zajednckog odmora Viki rece da :D .

Jos i pre nego sto je dosao svi su mi nabacivali da ce medju nama nesto biti,a i ja sam nekako jedva cekala da dodje iako ga nisam poznavala,ni sliku mu nisam videla,dok je on znao kako ja izgledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, svaka prica ( i tvoja) ima svoj car i svaka je podjednako lepa jer je svaka od njih ima lepe zavrsetak "i ziveli su srecno i veselo do kraja zivota" :wub:

A reci mi jel makar ta drugarica bila kuma?! Jer ipak bez nje niceg nebi bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo, ovako to bese xD...

Jedno vece u kaficu kod druga zapazim ja jednog lika... Simpatican reko decko, taman mi treba neko da prebolim bivseg... Navatam ja broj sutradan od druga njegovog, ali nista... Tu sve stalo...

Par dana kasnije, ja se rasplakala zbog bivseg, cmizdrim u wc-u kad on izlazi, video da placem, pa se vrati i da mi maramicu :) I to tako ostade

Srpska Nova godina, on doso sa "devojkom"... Ja se napila kao dupe :rolleyes: ...

00h, napolju svi, cestitamo ko kome stigo, i ja njega coknem na blic, iz cista mira, on se nasmeja... Sva sreca pa niko video nije xD

Usli mi unutra, pridjem ja njima za sto, i krenem da im pijem pelinkovac iz flase... Popih ja tu skoro sve, a jedan od ortaka njihovih me gleda onako sa puno prezira...

I krenem ja tu da se raspitujem, ko mu ova i td... Svi kao ma neka kombinacija, ko je jebe, mi za tebe neavijamo... Reko jel tako... Ok... Posle par sati kad sam se dokrajcila, pridjem ti ja njima opet, on sedi sa ribom, i ja njemu reko dodji za cas... Ustane on, ja ga odvedem pored stepenica, naslonim na zid i krenem da ga "balavim" xD

Ova njegova kad je videla, kad je skoooooooocila, kuku majko... Pocupa ona mene, ja nju gurnuh, i tu se umesase njegovi ortaci, odvedose je gore... Ode i ovaj da vidi sta se desava, vraca se pocepane majce... Ja reko sta bi... Ona gore podivljala, pocela da lomi, ne znam ni ja sta sve ne... Vrati se on meni, seli zajedno, i tu je nasa ljubav pocela...

U roku od 4 meseca smo se verili, napravili bebu, pre dva meseca uzeli, i tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarica- zena od akcije! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehheh,super prica !!! bas me nasmeja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vala, svaka ti cast!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee khm, ja sam oduvek bila sva po pravilima što se muškaraca tiče, ni slučajno sex odmah, moraš da budeš u vezi da bi ga bilo, ta veza mora da bude ozbiljna, kondom i nikako drugačije...

Moj muž i ja smo se družili nekih 6 meseci, ja sam znala da mu se dopadam ali se on meni uopšte nije dopadao. Posle nekog vremena se i on ohladio. I tako dođem ja jednom kod njega kao kod drugara da pijemo kafu. Kafa, sok napolju krene kiša ja zakasnim na poslednji autobus za kući!!! :o On se ponudi da mi da pare za taksi, ali ja to nisam htela jer sam znala da neću moći da mu vratim jer sam tad bila baš u škripcu ...a napolju hladnoooo...No, ostacu ja kod njega da spavam...a u kući hladno...pozovem ja njega posle nekog vremena da pređe kod mene da se grejemo...A ja zagorela, duugo nisam BILA ni sa kim. I mislim se ja, ma šta će da mi fali, samo da malo ono...pa posle možemo bitii drugari, a ako i ne možemo ništa strašno jbg izgubiću prijatelja ali mi je frka. Znam sigurno da nećemo ostati zajedno jer mi se ne sviđa, a i on je počeo da se pali već na neku ribu a i još jedna je u opticaju, pa bar će da bude stvarno bez obaveza na jednu noć, a ne da ja patim posle ili njemu da bude teško. Međutim...ja sam se prvo blago iznenadila na poetncijal..i odlučila da probam opet...i opet...i opet..i onda smo počeli da živimo zajedno jer sam imala neke probleme sa stanom koji sam iznajmljivala...i onda tek kada smo počeli da živimo zajedno ja sam se zatelebesala u njega kao kreten :wub: :wub: :wub: ...jer sam videla kakav je on zapravo čovek i shvatila sam da sam imala potpuno pogrešno mišljenje o njemu...i onda smo se venčali...i sad čekamo našeg mališu...da li me sutra čeka lepo ili ružno ne znam ali sam shvatila da U ŽIVOTU NEMA PRAVILA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A posto sam udata za muzicara,upoznala sam ga naravno na jednoj njegovoj svirci...

Mislio je da sam klinka koja se satire od k...,ali se prevario.Zatim se zaljubio,xexe...

I tako dalje...U braku smo i imamo dvoje divne dece....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi hi hi najlepše je kad se zezneš pa te život iznenadi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.