Snizenja!

odgovora

Objavljeno

Volim da zujim po gradu i po radnjama...jos kada su snizenja, e, to posebno volim...tako je ovih dana u gradu na Nisavi u turbo limacu, magmi i doroti snizenje cak 50 % i stvarno ima da se kupi stvari po jako povoljnim cenama...jeste da su guzve, ali povedite muzeve hihihihi da stoje u redu za placanje... Ako neka zna u vasim mestima gde su snizenja neka jave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e mozda je i u merkatoru u turbo limacu snizenje,idem da vidim koliko vec danas/sutra.obozavam snizenja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e mozda je i u merkatoru u turbo limacu snizenje,idem da vidim koliko vec danas/sutra.obozavam snizenja!

U Nisu se zatvara turbo limac i zato je snizenje...ne znam odakle kuckas, valjda te nisam razocarala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Nisu se zatvara turbo limac i zato je snizenje...ne znam odakle kuckas, valjda te nisam razocarala...

pa sad,razocarenje........nema veze,bice ih letos.....nama je baba kupila prosle godine u avgustu u benetonu 5 majica sa kratkim rukavima za ovu godinu velicina,prosle se u julu rodila i taman uzela za godinu dana,svaka bila po 300din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sad,razocarenje........nema veze,bice ih letos.....nama je baba kupila prosle godine u avgustu u benetonu 5 majica sa kratkim rukavima za ovu godinu velicina,prosle se u julu rodila i taman uzela za godinu dana,svaka bila po 300din.

Bravo za babu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za babu...

TRI PUT URA ZA BABU!URA,URA,URA!!!!!!!!!!!!E,OVE GODINE KADA BI OPET,PA OPET URA,URA,URA..........ALI ICI CU IJA DA PRATIM SNIZENJCA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da je i meni jedna takva baba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da je i meni jedna takva baba...

PA,SAD.....KAKO SE UZME?!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Briselu ima uvek stvari koje su neverovatno jeftine. Ja sam npr. kupila dve jakne, pre 3-4 meseca, zimske, debele, zenske, jedna crna bez kapuljace za 3 evra, i jednu beli sa kapuljacom 1 euro. Bela je malo ostecena bila na rukavu, ja sela, dva minuta, malo konca i nista se ne poznaje. Kupila sam i crne cizme do kolena sa debljom stiklom, lakovane 3 evra. Imam brdo patika, farmerki od po 5 evra, a majcice i dukserice su od 3 do 1 euro. Sve haljine koje imam, kada bih sabirala koliko sam ih platila, nebi preslo 50 evra (osim jedne koja je original kineska nosnja, od crvene svile sa zlatnim koncem, nju sam platila 50 evra) Nikad, ali nikad nebih dala preko 10 evra za neku odecu ili obucu (osim ako me bas, bas, bas privuce, poput te haljine). Vise volim 10 majci od po euro, nego 1 od 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Briselu ima uvek stvari koje su neverovatno jeftine. Ja sam npr. kupila dve jakne, pre 3-4 meseca, zimske, debele, zenske, jedna crna bez kapuljace za 3 evra, i jednu beli sa kapuljacom 1 euro. Bela je malo ostecena bila na rukavu, ja sela, dva minuta, malo konca i nista se ne poznaje. Kupila sam i crne cizme do kolena sa debljom stiklom, lakovane 3 evra. Imam brdo patika, farmerki od po 5 evra, a majcice i dukserice su od 3 do 1 euro. Sve haljine koje imam, kada bih sabirala koliko sam ih platila, nebi preslo 50 evra (osim jedne koja je original kineska nosnja, od crvene svile sa zlatnim koncem, nju sam platila 50 evra) Nikad, ali nikad nebih dala preko 10 evra za neku odecu ili obucu (osim ako me bas, bas, bas privuce, poput te haljine). Vise volim 10 majci od po euro, nego 1 od 10.

Vodi me sa sobom u Brisel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majke mi, pricala sam sa kumom, i ona mi je rekla da je racunala i ima racuna da kupi avionsku kartu za zimski odmor, da ode u Belgiju na 7-10 dana i da se nakupuje svega tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma, kada je isla na poslovni put u Francusku kupila je dvoje pari cipela u "Bati" za 15e :blink::blink: od tada ja vise iz principa ni ne ulazim u "Bata" :angry:

A da ne pominjme sportske marke gde uvoznici stavljaju marzu koja je veca od 150% :angry::angry: .

Da najavim da sam videla da su krenuli letnji popusti B) (bar sto se tice obuce ) a takodje je u Dm-u u toku akcija babybonus :D . Jedini nedostatak je sto vazi samo za bebe koje su rodjene od 30.06.2009 pa do 31.12.2010. (evo linka ukoliko nekoga vise interesuje Babybonus u DM-u ).

Meni takodje dosta znaci i ovaj link SuperPopust Mozda vecina vas vec zna za ovaj sajt, ali mozda nece skoditi ako ga postavim ovde. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim da smo se prijavili za babybonus akciju i evo danas smo dobili tu "knjizicu" sa ponovima. Iskreno, malo sam drugacije ocekivala ali dobro svaka usteda je dobro dosla. Na akciji su uglavnom frutekovi proizvodi <_< ali ima i nekih drugih (npr Milupina kasica sa cerealijama - usteda 70din, bekutan krema i pavloviceva- usteda po 50 din, Aventova magicna solja - usteda 220din, Saljicev melem protiv oziljaka - usteda 200din i sl. bar je to sto je mene interesantno) i imate pravo samo jednom da iskoristite bon za jedan proizvod <_< A dobro... Hvala i za to :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Uzicu je provereno najjaftniji Kvisko. Imaju npr. ekstra pastu za izbeljivanje zuba "Denivit" 200 i nesto malo, al vredi 10 puta toliko. Ima bas bas jeftinih stvari. Kupila sam Metalovu sepricu kod njih za 200 din. Kupila sam komplet od 4 vangle i 1 korpa za hleb za 120 din. itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuuuh kako sam ljuta na sebe...obećala sam sebi da ću se suzdržavati od naših sniženja....shvatila sam da imam nezanemarljivu količinu garderobe koju baš nešto i ne nosim a kupila sam ih jer su eto bile na sniženju....inače to što je kod nas na nekom većem sniženju od 50% i više obično i ne valja....zato svečano obećavam da neću kupovati na sniženjima u Srbiji......da zaključim,da su sniženja stvarno jedna velika zamka za nas žene....al eto...

22efb9c3f5ceb4432116f3a64c53dbaf.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah ta snizenja. Ovde se neprestano moze naci sve po veoma povoljnoj ceni, a tokom velikih grupnih snizenja kakva su bila nakon pocetka ove godine ustedela sam preko 500chf za garderobu i obucu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam sezenu sniženja :P

Inače u Belgiji sam takve fenomenalne stvari kupila po niskim cijenama da sam se naprosto oduševila :P a u Italiji sam u sred ljeta kupila kožnu jaknu

hahahahaha

To je bila scena za 10 ... žena počela da se cjenka i ne da mi iz radnje dok ne kupim (a ja nisam ni imala namjeru da kupujem) i na kraju je sa 500 eura jaknu spustila na 120 eura, samo da je kupim ...i ... ebga kupim je na kraju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandale kupujem trenutno po ceni od 10chf, rasprodaja sa modelima od kojih je ostalo broj-dva. Pantalone sam zimus kupovala po ce ni od 3chf, a bile su 30-80chf. Jaknicu sam platila 12 chf, bila je 70 chf, ali to je eko koza.

U Srbiji na takva snizenja nisam nailazila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar vise niko ne voli snizenja???? Ja sam po ovom pitanju potpuni manijak, cim vidim da je SALE dosao u radnju, ja kupim i sta mi treba i ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar vise niko ne voli snizenja???? Ja sam po ovom pitanju potpuni manijak, cim vidim da je SALE dosao u radnju, ja kupim i sta mi treba i ne treba.

Ja volim ali izbegavam radnje, baš jer ne bih da kupim i šta mi ne treba...

Vratila sam kilažu i valjalo bi otići u jedan šoping... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar vise niko ne voli snizenja???? Ja sam po ovom pitanju potpuni manijak, cim vidim da je SALE dosao u radnju, ja kupim i sta mi treba i ne treba.

:lol::lol::lol:

Da li je neko sopingovao u Becu ili Segedinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Da li je neko sopingovao u Beci ili Segedinu?

NSanja radi sa stvarima, pa ako ne vidi ovde, pitaj je u spec. pitanjima - 1000 zašto :) možda može da pomogne... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Da li je neko sopingovao u Becu ili Segedinu?

Ja dosta kupujem u Becu, mm cesto tamo ide na poslovni put, pa i ja sa njim kao prikolica. Doduse, poslednji put sam bila u trudnoci, ali bas je isplativo otici, tako dobre stvari, a ponekad su cene mizerne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes li me malo uputiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Segedinu ima tržni centar Arcad i cene su dosta povoljnije nego ovde. New Yorker, H&M, C&A,...

Na tri sprata, butik do butika. Početkom decembra kreću još bolja sniženja. To je što se garderobe tiče, a što se tiče hrane najbolje je da se ide u Lidl (ne znam kako se tačno piše).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.