Kada ste prvi put ostavili dete da prespava kod babe i dede?

odgovora

Objavljeno

Ne daj se Nani, da si u BG mogla bih ti pomoći, ovako... biće sve kako mora, u životu je uvek tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne daj se Nani, da si u BG mogla bih ti pomoći, ovako... biće sve kako mora, u životu je uvek tako.

Svjesna toga ..... u svakom slucaju u potrazi sam za bebisiterkom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teta danas ne moze doci a meni gori pod nogama, moram mamu da vodim kod doktora i to ce trajati citav dan ... MM radi, sveki mi nije tu, snaha u 8 mjesecu trudnoce (ni ne pomisljam na nju) a Stefana ne mogu voditi po bolnicama

Interesuje me kako se vi snalazite u ovim situacijama, kome ostavite bebu na cuvanje, pece li vas savjest, zivkate li telefonom tu osobu?

Teta ima realan i opravdan razlog a opet LJUTA sam jer bas nju briga, nazove i kaže necu doci na posao a ti se puši ....

Kad je baaaaaaaaaas hitno ostavim je mojoj mami na kratko inace ovako nema ko da je pricuva... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh šta bi ja dala da su moji mama i tata bliži...moja deca ih obožavaju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre mesec dana su obe ostale kod mojih ceo vikend,mi smo isli u svadbu kod kumova pa su morale,nije nas (Natasa) uopste trazila,vidim da joj je bilo lepo tako da ce ici opet.Sledece nedelje mm i ja idemo sami na Zlatibor na 2 dana a one ce ostati sa babama i dedama (spojice se moji i mm roditelji) i verujem da ce svi uzivati.Bojala sam se u pocetku da ih ostavljam ali secam se da sam i ja jako volela kao mala da budem kod babe i dede pa necu ni mojoj deci to da uskratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Vladana... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre mesec dana su obe ostale kod mojih ceo vikend,mi smo isli u svadbu kod kumova pa su morale,nije nas (Natasa) uopste trazila,vidim da joj je bilo lepo tako da ce ici opet.Sledece nedelje mm i ja idemo sami na Zlatibor na 2 dana a one ce ostati sa babama i dedama (spojice se moji i mm roditelji) i verujem da ce svi uzivati.Bojala sam se u pocetku da ih ostavljam ali secam se da sam i ja jako volela kao mala da budem kod babe i dede pa necu ni mojoj deci to da uskratim.

Divno Vladana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije prespavao nijednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj mica nije imao jos ni mesc dana kad je sam spavao sa mojom mamom. Nije ostao kod njih vec je mama bila sama sa bebom kod nas ceo vikend, jer sam ja bila u bolnici a mm je morao da radi...

Probili smo led, ali posle toga nije ostajao nikada bez mene nocu, a bez muza ili mene danju, tako da nam ono probijanje leda pada u vodu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put sa 2,5 meseca na dan i po,tada smo isli na sajam knjiga u Beograd.

Drugi put sa 8 meseci,tad smo spavali kod mojih,5 min. kolima da vidimo kako ce bez nas jer u maju idemo u Bec na dva dana.

Super je bila nije plakala.

Mnogo mi je nedostajala,ali nisam pravila dramu,bila je sa s&s a oni je neizmerno vole,pa sam sigurna da je u dobrim rukama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nijednom. Imam kome ali nemam potrebe trenutno da je ostavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nijednom. Imam kome ali nemam potrebe trenutno da je ostavljam.

Ovo je za mene pravi odgovor.

Cenim te Jacka do neba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ni ja nemam potrebe da ih ostavljam ali znam koliko ih babe i dede vole i secam se koliko sam ja kao mala volela da idem kod babe i dede i zbog toga pustam i svoju decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni mi Tisu nismo nikad ostavljali. Nekako mi je još privržena da bih je ostavljala, kad se noću probudi jedino ja mogu da je smirim tako što je privijem uz sebe. Ne bih bila spokojna. Jesu je čuvale babe kad mi odemo malo u izlazak, jedno tri puta za ovih devet i po meseci, ali to je na par sati tokom kojih sam 99 odsto sigurna da se neće probuditi. Evo i večeras idemo na predstavu, bićemo od 21h do 23.30 odsutni, pričuvaće je moj tata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još uvek nije prespavao nigde bez mene. Mislim da se to svakako neće desiti bar još godinu-dve.

Obožava da ide kod mojih, ali nema šanse da bi ostao da prespava.

Ovo sam napisala pre skoro godinu dana. Da pomerim granicu - još bar godinu-dve. :P

Evo prođe još godinu dana. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo prođe još godinu dana. :lol: :lol:

Ima li novog pomeranja granice? :)

Ni Vasilije nijednom nije prespavao nigde bez nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo prođe još godinu dana. :lol::lol:

Trazice sam kad bude spreman mada ti verovatno neces biti spremna. :D

Moja Natasa je prosli vikend kod mojih jako plakala kad smo kretali kuci jer je htela da ostane kod njih da spava a mi joj nismo dali.

Za 10 dana ide sa s&s na Zlatibor na tri dana a posle sa mojima u Belu Crkvu,videcemo kako ce proci ali sto se mene tice proslo je najgore sad mi nije tako tesko da je ostavim,vidim da je njoj lepo i to mi je dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni moje devojke nisu nigde prespavale bez mene. I ne planiram da ih ostavljam kod baba, tetaka i ostalih... Starija je samo tri dana bila bez mene kad sam bila u porodilistu, ali je tad tata bio tu sa njom.

Sad cemo da vidimo kako ce podneti obe kad ovaj put odem u porodiliste...meni je vec tesko pri samoj pomisli na to. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Starija prvi put Zimus kod bake, drugi grad je u pitanju, na par dana, imala je malo jace od 1,5 god

Ja neeeemam problem s tim, ona jaaako voli njih i da bude sa njima! Oni je paze onako kako ja kazem i ne brinem!

Ima ogromno dvoriste za igru, kucu, ma ...uziva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li novog pomeranja granice? :)

Ni Vasilije nijednom nije prespavao nigde bez nas.

Moja mama je sad već postala dosadna i stalno kaže da je vreme da prespava kod nje, ali ja nikako da se odlučim. Verujem da sad već ne bi bilo problema, ali eto. Možda sad jedan dan preko leta, videćemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo prođe još godinu dana. :lol::lol:

evo da potpisem i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni moje devojcice nisu dosad nigde spavale bez mene(izuzev Anje kad sam bila u porodilistu,ali spavala je kod kuce sa tatom). Kad budu same trazile,spavace kod baba i deda,a dotad neka ih sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za 10 dana ide sa s&s na Zlatibor na tri dana a posle sa mojima u Belu Crkvu,videcemo kako ce proci ali sto se mene tice proslo je najgore sad mi nije tako tesko da je ostavim,vidim da je njoj lepo i to mi je dovoljno.

Otisla je na Zlatibor sva srecna! Ja sam je bezbroj puta pitala da li hoce da ide i svaki put je govorila da hoce,na kraju se izdrala na mene,u fazonu sto sam tko dosadna kad mi je toliko puta rekla da hoce. :) Pricali smo i telefonom i bas uziva! Ne mogu da kazem da mi nije tesko ali kad vidim koliko je ona srecna ja cutim i pustam je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Petar je sada kod bake. Odvela ga je u petak i mozda ga vrati sutra, a mozda i ne. :) Ludo se zabavljaju!Ocigledno je da mu je bila potrebna promena.

Mi smo ga poslali kod bake jer krecimo. Verovatno se ne bih jos odlucila da nije nuzda. Sad vidim da bih pogresila. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.