Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Jao,te serije....mm i ja smo se tako navukli.Non-stop skidamo i gledamo po par epizoda za redom.Bas zarazno.Gledali smo 4400,Torchwood,Lost,Fringe.Sad cekamo da se pusti lost i fringe u Americi utorkom,pa da u sredu odmah odgledamo.Ko je gledao-tamo ide poslednja.sesta sezona.Ne znamo sta bismo sad mogli da skidamo,a tek smo postali zavisnici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sojic je nezaobilazan, Dolina sunca je laka limunada za posle rucka ali moji su me navukli da gledam neku tursku seriju na FOX-u, zove se 1001 noc. I tako.... glumac je prelep ali ni glumica ne izgleda lose a zaplet je... hmmmm.... ja te jurim da te stignem, u tom fazonu. Volela sam Seks i grad, Ocajne domacice ali neprevazidjeni su mi Mucke i Prijatelji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja volim da gledam saptacicu duhovima na fox life i cari na foxu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja volim da gledam saptacicu duhovima na fox life i cari na foxu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, nista tog tipa nije legalno, samo je legalno kad se kupe ili iznajme DVD-ji... Ja ipak necu da rizikujem iako je sajt superiska ;)

Viki jel gledate 6-u trenutno? Kod nas je ove nedelje bila 10-a epizoda 6-e, jos dve i gotovo! Ja jedva cekam da vidim kraj jer sam ko na iglama od te serije. Kad se navuces nema skidanja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po ceo dan gledam Fox Life i gledam sve serije koje se pustaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na fox-u trenutno gledam 1001 noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na fox-u trenutno gledam 1001 noc

Heheheh...to moj muz ne propusta. :lol::lol::lol: Cak je na netu odgledao do kraja i to sa kolegom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Fox crime gledam Criminal minds i povremeno Bouns, pocela sam jedno vreme i Bekstvo iz zatvora, ali mi nekako sve zapetljano, lici mi na spanske serije, pa sad saram, malo gledam, malo kuliram...

Fox live - Razvedeni Gari - petkom u 10 uvece i Zivot po Dzimu - sita se ismejem, volim Domacice, Privatna praksa (mada su sad reprize), gledam Hausa (obavezno). Ma na Fox live bi mogla da napisem sta ne gledam (izbegavam one Vampire i sredom one lezbejke) a ostalo sve od 20h dolazi u obzir, ali Razvedeni Gari i Zivot po Dzimu su mi OBAVEZNI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, nista tog tipa nije legalno, samo je legalno kad se kupe ili iznajme DVD-ji... Ja ipak necu da rizikujem iako je sajt superiska ;)

Viki jel gledate 6-u trenutno? Kod nas je ove nedelje bila 10-a epizoda 6-e, jos dve i gotovo! Ja jedva cekam da vidim kraj jer sam ko na iglama od te serije. Kad se navuces nema skidanja :lol:

Ja bas sada stavila da se skida 13..Bas sam tuzna sto je kraj.A cak i u 12. nista nisu objasnili :mellow: I ja sam kao na iglama :lol: Zarazna serija skroz.Jel ti tamo ne smes da skidas serije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Fox crime gledam Criminal minds i povremeno Bouns, pocela sam jedno vreme i Bekstvo iz zatvora, ali mi nekako sve zapetljano, lici mi na spanske serije, pa sad saram, malo gledam, malo kuliram...

Fox live - Razvedeni Gari - petkom u 10 uvece i Zivot po Dzimu - sita se ismejem, volim Domacice, Privatna praksa (mada su sad reprize), gledam Hausa (obavezno). Ma na Fox live bi mogla da napisem sta ne gledam (izbegavam one Vampire i sredom one lezbejke) a ostalo sve od 20h dolazi u obzir, ali Razvedeni Gari i Zivot po Dzimu su mi OBAVEZNI.

Isti slucaj. 2-3 serije ne gledam (ove sto i ti ne gledas i ne znam da li jos neku). Zivot po Dzimu obozavam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, da... Haus, car nad carevima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas sada stavila da se skida 13..Bas sam tuzna sto je kraj.A cak i u 12. nista nisu objasnili :mellow: I ja sam kao na iglama :lol: Zarazna serija skroz.Jel ti tamo ne smes da skidas serije?

Smem da skidam, ako hocu da zaglavim zatvor zbog piraterije :lol: Ovde su zakoni strozi nego igde u EU i ljudi ih zaista postuju... Posebno su ih na temu piraterije zaostrili pre godinu-dve i otad nista osim legalnog placanja pesama preko ITune ne radimo...

Al ne zalim se jer vec 3god kako smo na pretplati za iznajmljivanje DVD-ja i to onoj da u isto vreme mozemo kod sebe imati 2 sto kosta ko iznajmljivanje 3 u DVD klubu. Ovako odgledamo nekih 10 mesecno za pare koje bi dali za 3. Super to sve funkcionise- stigne postom i u istoj pre-placenoj koverti se vraca. Laganica!

Jedno vreme smo povecali i na 3 u isto vreme, al nikako nismo stizali sve ih odgledati pa smo smanjili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Harperovo ostrvo,Zlocinacki umovi,Prijatelji,Istrazitelji iz Majamija,LAs Vegasa i ostalih Americkih gradova........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

volela sam da gledam Uvod u anatomiju... gledam CSI... gledala sam i seriju Porodično pravo... obožavam i Red i zakon... od domaćih serija ne gledam baš ni jednu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CSI znam napamet. :) Toliko sam primljena na tu seriju, da sam i igrice skidala i svaki deo sam premotala u roku od dva dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sada rekoh za bekstvo iz zatvora...da nije Sara ubijena...ali jeste Majkl,to je 5 sezona specijal...Super je serija

postoji i film o njima mislim da se zove konacno bekstvo. sara je u zatvoru i majkl treba da je spase. naravno uspeva ali na kraju on umire, i moli brata da mu cuva klinca kog sara nosi. mnogo je dobar, skinuli smo sa neta. a ceo serijal sam obozavala on je strava lik:)

volele sam ranije da gledam i smollvill, klark kent i njegov zivot. ima oko 7 sezona i takodje ih imam na disku zanimljiva je ko voli takve serije.

a prijatelji su nezaboravni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

postoji i film o njima mislim da se zove konacno bekstvo. sara je u zatvoru i majkl treba da je spase. naravno uspeva ali na kraju on umire, i moli brata da mu cuva klinca kog sara nosi. mnogo je dobar, skinuli smo sa neta. a ceo serijal sam obozavala on je strava lik:)

volele sam ranije da gledam i smollvill, klark kent i njegov zivot. ima oko 7 sezona i takodje ih imam na disku zanimljiva je ko voli takve serije.

a prijatelji su nezaboravni...

A kako skidate serije ili filmove sa neta.....ako neko od vas ima SERANOVE neka mi se obrati...to nigde ne mogu da nadjem...ustvari ima ceo serijal u video klubu ali kosta 3500,00hiljade dinara....a stvarno mi se ne daje toliko para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako skidate serije ili filmove sa neta.....ako neko od vas ima SERANOVE neka mi se obrati...to nigde ne mogu da nadjem...ustvari ima ceo serijal u video klubu ali kosta 3500,00hiljade dinara....a stvarno mi se ne daje toliko para

ukucaj na guglu gappon udji na taj sajt i potrazi.Inace skini program free rapid downloader i ukljuci ga.Kada nadjes epizodu ides desni klik-copy link location i skidas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smem da skidam, ako hocu da zaglavim zatvor zbog piraterije :lol: Ovde su zakoni strozi nego igde u EU i ljudi ih zaista postuju... Posebno su ih na temu piraterije zaostrili pre godinu-dve i otad nista osim legalnog placanja pesama preko ITune ne radimo...

Al ne zalim se jer vec 3god kako smo na pretplati za iznajmljivanje DVD-ja i to onoj da u isto vreme mozemo kod sebe imati 2 sto kosta ko iznajmljivanje 3 u DVD klubu. Ovako odgledamo nekih 10 mesecno za pare koje bi dali za 3. Super to sve funkcionise- stigne postom i u istoj pre-placenoj koverti se vraca. Laganica!

Jedno vreme smo povecali i na 3 u isto vreme, al nikako nismo stizali sve ih odgledati pa smo smanjili...

Hoces da ti prepricam 11.,12. i13? :lol: :lol: :lol: Neko je pitao za skidanje....meni je najjednostavnije preko torrent sajtova-pustis uvece i do ujutru mogu da ti se skinu 3-4 filma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas dosta stvari da nadjes i na Rapid share i Rapid serbia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, da... Haus, car nad carevima :D

DA,DA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Fox crime gledam Criminal minds i povremeno Bouns, pocela sam jedno vreme i Bekstvo iz zatvora, ali mi nekako sve zapetljano, lici mi na spanske serije, pa sad saram, malo gledam, malo kuliram...

Fox live - Razvedeni Gari - petkom u 10 uvece i Zivot po Dzimu - sita se ismejem, volim Domacice, Privatna praksa (mada su sad reprize), gledam Hausa (obavezno). Ma na Fox live bi mogla da napisem sta ne gledam (izbegavam one Vampire i sredom one lezbejke) a ostalo sve od 20h dolazi u obzir, ali Razvedeni Gari i Zivot po Dzimu su mi OBAVEZNI.

Isto gledam i ja. Moram da dodam Uvod u anatomiju.

Od naših serija tj. hrvatskih volim da gledam Bitange i princeze, evo jednog inserta

http://www.youtube.com/watch?v=HnO5i3QdhYw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr HOUSE i Uvod u Anatomiju.Mucke i Svi vole Rejmonda su kod nas u kuci omiljene komedije...domace bas i ne gledam...volela sam i serije tipa CSI Las VEgas,samo njih vise nema ,.ni na jednom kanalu koji ja imam...a ostale serije tog tipa mi nisu zanimljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno RANJENI ORAO I GREH NJENE MAME....to sam inace i citala kao i njene ostale knjige dok sam isla jos u osnovnu skolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.