Kriza godina!

odgovora

Objavljeno

U junu punim 36 godina i kako se blize cetrdesete hvata me neka panika od starosti, od bolesti, od nemocnosti...

Desi li vam se da vas nekad uhvati strah od godina? Cini li vam se da sto ste stariji godine brze lete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja u septembru punim 34 i nije baš da me hvata kriza zbog godina, ali nije mi ni svejedno... nekako mi od kad sam napunila 30 vreme baš leti... a to što su počele da mi se pojavljuju sede u kosi, e to me baš brine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao mene vec sa 20 hvata ta kriza.Jos kad sam cula da najavljuju smak sveta 2012!Ali sam malo istrazivala po netu i videla da je sve to izmisljotina!Laknulo mi je!Nije mi bilo svejedno mnogo sam se uznemirila,morala sam da pijem lekove da se smirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 26 i jos ne panicarim puno, ali kad pocnem da razmisljam o tome da mi telo stari odem na sport, u teretanu, izduvam se u igraonici sa detetom i pokazem sebi kako sam zapravo jos uvek mlada i poletna i mogu sve! Starost je po meni samo u glavi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 26 i jos ne panicarim puno, ali kad pocnem da razmisljam o tome da mi telo stari odem na sport, u teretanu, izduvam se u igraonici sa detetom i pokazem sebi kako sam zapravo jos uvek mlada i poletna i mogu sve! Starost je po meni samo u glavi! ;)

Ti i JESI mlada :lol::lol::lol:

Ja imam 33 i uopšte se ne opterećujem godinama... Ko je uspeo da zaustavi vreme??? Niko, pa neću ni ja. Uživam u svojim godinama, trudim se da lepo izgledam, redovno idem na godišnjice mature i onda shvatim da sam sam super kakvih ima :D :D :D :D Šalim se naravno...

Dont worry be happy!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u decembru prosle god napunila 34god :blink: .Ni mene godine ne plase toliko jer smatram da si mlad onoliko koliko se osecas mladim!Ali cinjenica je da posle tridesete vreme nekako ide brze!Ja dok sam se okrenula,vec sam napunila 34 i usla u 35-mislim da je ustvari strasan broj god kad ih vidis na papiru,ali se uopste ne osecam staro,da ne kazem matoro! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je skoro uhvatila ta kriza...onda sam se zapitala da li sam trebala ici na faks i zavrsiti ga ili sam se odmah posle srednje skole trebala udati i roditi decu jer sam sada stara a imam dvoje male dece...brine me ne samo to vec i cinjenica da sam pocela da zaboravljam neke banalne stvari...starimo i to je neminovno...onda se tesim cinjenicom imam decu i ona ce me cuvati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znate cega sam se ja setila? Mog pokojnog kuma (i on i zena su jako mladi umrli) koji je jednom rekao: JA SAM UVEK U NAJBOLJIM GODINAMA. Kad pogledas i tako je,svako vreme nosi nesto svoje sto ga cini lepim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti i JESI mlada :lol::lol::lol:

Ja imam 33 i uopšte se ne opterećujem godinama... Ko je uspeo da zaustavi vreme??? Niko, pa neću ni ja. Uživam u svojim godinama, trudim se da lepo izgledam, redovno idem na godišnjice mature i onda shvatim da sam sam super kakvih ima :D :D :D :D Šalim se naravno...

Dont worry be happy!!!!

Ja u maju punim 33 i u potpunosti se slažem sa tobom ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja kad vidim kakva je danasnja omladina nije mi zao sto u decembru punim 31. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napunila 30 i definitivno mislim da su to najbolje godine za zenu,tridesete.....jer da se ne lazemo....mozda jeste ono kako se osecas toliko si star, ali telo govori drugacije...ja sam zesci esteta u svakom smislu, i ok bore znaju da budu cool, ali npr kad se vrat izbora, pa onda hiljadu nekih poteskoca, telo slabi itd, nije ti bas sve jedno....

Hvala Bogu jos sam mlada, pa je sve na svom mestu :)......i jos se ne opterecujem mnogo, ali se plasim da ne bude ono "probudis se jedno jutro i shvatis da imas 60 godina"....uf uf uf.....

mada ne bih se menjala sa nekim ko ima 19 ili 20 godina, jer to neiskustvo i zatupljenost ne boh mogla opet da podnesem :)

ali sa nekim ko ima 24 godine bih se rado zamenila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napunila 30 i definitivno mislim da su to najbolje godine za zenu,tridesete.....jer da se ne lazemo....mozda jeste ono kako se osecas toliko si star, ali telo govori drugacije...ja sam zesci esteta u svakom smislu, i ok bore znaju da budu cool, ali npr kad se vrat izbora, pa onda hiljadu nekih poteskoca, telo slabi itd, nije ti bas sve jedno....

Hvala Bogu jos sam mlada, pa je sve na svom mestu :)......i jos se ne opterecujem mnogo, ali se plasim da ne bude ono "probudis se jedno jutro i shvatis da imas 60 godina"....uf uf uf.....

mada ne bih se menjala sa nekim ko ima 19 ili 20 godina, jer to neiskustvo i zatupljenost ne boh mogla opet da podnesem :)

ali sa nekim ko ima 24 godine bih se rado zamenila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja kad vidim kakva je danasnja omladina nije mi zao sto u decembru punim 31. :)

:lol: Cim pocnemo da kritikujemo omladinu, to je znak da starimo, tako kazu.

LM, ko sto neko od vas pametno rece, niko nije zaustavio vreme, pa necu ni ja.

Ne sekiram se zbog godina, tacno je da vreme sve brze prolazi sto si stariji, ali tu se nista ne moze. Pored toga, uopste nisam bila srecnija kad sam bila mladja, naprotiv, pa ne vidim za cim imam da zalim.

"Prodje leto trideseto, godina mi zao nije.."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja uzivam i uopste ne brojim godine,jer kad se setim koliko imam - u maju 34 - i ju otkud tolike godine. Ja se uopste ne osecam kao da imam toliko godina,pogotovo od kad sam rodila svoju cicu. Imam drugaricu koja svaki svoj rodjendan odplace,luda zena. Na godine pomislim samo kad se preracunavam kad ce druga beba ,ovako,jok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u decembru prosle god napunila 34god :blink: .Ni mene godine ne plase toliko jer smatram da si mlad onoliko koliko se osecas mladim!Ali cinjenica je da posle tridesete vreme nekako ide brze!Ja dok sam se okrenula,vec sam napunila 34 i usla u 35-mislim da je ustvari strasan broj god kad ih vidis na papiru,ali se uopste ne osecam staro,da ne kazem matoro! :P

i ja sam tacnije 10 decembra napunila 34 god i zaista se super osecam i istina je kada sretnem neke skolske drugarice i vidim kako su se zapustile i kako izgledaju dobijem snagu i volju da se borim ali najveca je istina od kada sam dobila moju cicku podmladila samse i sve je stanje uma netreba da klones duhom jer star si onako kako se osecas zato glavu gore i samo napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja uzivam i uopste ne brojim godine,jer kad se setim koliko imam - u maju 34 - i ju otkud tolike godine. Ja se uopste ne osecam kao da imam toliko godina,pogotovo od kad sam rodila svoju cicu. Imam drugaricu koja svaki svoj rodjendan odplace,luda zena. Na godine pomislim samo kad se preracunavam kad ce druga beba ,ovako,jok

i ja isto tako.Planiram drugo u 33oj,pa moram da pozurim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napunila 30 i definitivno mislim da su to najbolje godine za zenu,tridesete.....jer da se ne lazemo....mozda jeste ono kako se osecas toliko si star, ali telo govori drugacije...ja sam zesci esteta u svakom smislu, i ok bore znaju da budu cool, ali npr kad se vrat izbora, pa onda hiljadu nekih poteskoca, telo slabi itd, nije ti bas sve jedno....

Hvala Bogu jos sam mlada, pa je sve na svom mestu :)......i jos se ne opterecujem mnogo, ali se plasim da ne bude ono "probudis se jedno jutro i shvatis da imas 60 godina"....uf uf uf.....

mada ne bih se menjala sa nekim ko ima 19 ili 20 godina, jer to neiskustvo i zatupljenost ne boh mogla opet da podnesem :)

ali sa nekim ko ima 24 godine bih se rado zamenila :)

Dobro si ovo rekla :)

Ja sam napunila 32 god i sa svakom novom bebom ja se osećam sve bolje...tako da planiram još jedno za godinu-dve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro si ovo rekla :)

Ja sam napunila 32 god i sa svakom novom bebom ja se osećam sve bolje...tako da planiram još jedno za godinu-dve....

ma zezas me???!!!!da si napunila tek 32 i vec 4.dece!!!!svaka ti cast!!!ti si moj idol!!! :)

kad ce peto??? :)

i kako sve postizes bre zeno???

jel te drzava srbija nagradjuje za toliko rodjene dece ili je kao i sve ostalo, okaci macku o rep??? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U novembru punim 33 i ne osećam se uopšte staro niti razmišljam o svojim godinama. Kažu da izgledam mlađe bar 5 godina što mi takođe ide u prilog. Jedino sam mm rekla da rodim ovu bebu živu i zdravu i odmah hoću drugu, pa i treću, jer nemam 15 godina pa mogu nešto da čekam i da pravim neku razliku u godinama među decom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U novembru punim 33 i ne osećam se uopšte staro niti razmišljam o svojim godinama. Kažu da izgledam mlađe bar 5 godina što mi takođe ide u prilog. Jedino sam mm rekla da rodim ovu bebu živu i zdravu i odmah hoću drugu, pa i treću, jer nemam 15 godina pa mogu nešto da čekam i da pravim neku razliku u godinama među decom!

Nema vremena za gubljenje Anchi samo napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema vremena za gubljenje Anchi samo napred...

Nema, Micika moja, nema :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napunila 22...još sam mlada..ali kada pogledam kako vreme leti...već me neka jeza hvata pri pomisli šta će biti kada napunim 40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije vazno koja nam je godina proizvodnje, vec kako se osecamo. Ako brojimo, lose cemo se osecati jer smo svake godine sve starije. Gledajte svoju decu kako rastu, vreme leti, a ni oni vise nikad nece imati 5 meseci, 10, jednu godinu. Da li onda treba da brojimo godine? Ne, zene! Uzivajte u zivotu koliko god mozete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znate cega sam se ja setila? Mog pokojnog kuma (i on i zena su jako mladi umrli) koji je jednom rekao: JA SAM UVEK U NAJBOLJIM GODINAMA. Kad pogledas i tako je,svako vreme nosi nesto svoje sto ga cini lepim...

imas pravo...svi mi govore kako trideseta menja sve,svi nesto kao strepe od nje...ja cu da ih napunim u decembru,ali cu u oktobru postati mama :) ako bog da da sve bude u redu...nemam vremena da se opterecujem staroscu,imacu najvecu srecu na svetu :) kao sto je alexa rekla,,ko moze da zaustavi vreme??``ne moze,guras dalji i dajes sve od sebe..trudios se da budes sretna i zadovoljna sobom,lepa i sredjena......budes dobar primer svojoj deci i drugima...i to ti je to,malo srece,malo placa i prodje zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi se plaše tridesetih, a meni su one mnogo bolje od onih prošlih. Sa trideset i više, znaš šta je bitno, a šta ne, ne pogađaju te više gluposti, mnogo si samouvereniji, manje ti znači mišljenje drugih, sujeta popušta, stabilniji si... Nikad se ne bih vratila u dvadesete ili u one tinejdžerske, pubertetske.

Imam 35 godina i super se osećam :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.