Stiže novi BEBAC forum

odgovora

Objavljeno

bebac, mojne da se foliraš :D

pilsali smo nekoliko puta, sa nekih telefona, kod nekih članica, uključujući mene, drinu, moju pesmicu, svejedno, ne radi editor

ne vidimo ni tikere

i ne mogu da idem na prethodnu i sledeću stranu

pisala sam i pp i na ovo dole KONTAKTIRAJTE NAS, što ste metli, ali izgleda da ne radi ni to, il se pravite ludi

mene generalno i zabole, ja bih volela da proćaskam sa starim drugarima, ali ako ne može, ne može, imam fb, viber, whaap... pa ono, snaći ću se

i slažem se sa bgb, ovo je jedini forum  na kom sam ikada bila, a aktivan sam forumaš 10 godina, gde nema dnevno prisutnog i u sve teme i dileme upućenog moderatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac se izvinjava :)

Radimo da popravimo, nemoj da se ljutite na Bebca

Brezica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima moderatora a niko ne zna ko su...ili bar vecina :) . I meni je to bilo cudno uvek,obicno se na forumima vidi ko je moderator i
ko sta radi,a ovde ne.Koliko ja vidim i ovde na ovoj temi samo se "Bebac" javlja,a niko iz moderacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili su prije admini koji su piskarali zajedno sa nama al koliko sam skontala da su neki bas uzeli maha pa su se clanovi pobunili i sad je ovako kako je. Mada ja dok sam prije bila aktivna bilo je super, mislim admini su bili super(ne ulizujem se :P), al et nije ni ovako lose da ne znamo ko su, samo da su malo aktivniji i da rade svoj posao :D

Stari admini su bar radili ko na spinatu :D dok je car/ica spavao/la i kitio/la se tudjim perjem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje ne vidim tikere i vise pojma nemam cije dijete koliko godina ima :huh:

Drinoo,gdje sii?Falis..

Tikeri se vide sa kompjutera. Ne vide se sa mobilnog telefona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko se sećam, zbog konstantnog prozivanja, tražile su da se identitet sakrije i da piše samo Admin !, Admin 2 itd.

Da, i onda im vise nije bilo zanimljivo da rade. Bez veze...:-/

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I dalje ne mogu kuckam s fona :) pozzzzzzzzzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog cega i dalje imamo ogranicen broj like-ova? t1940.gif Trebam da cekam da prodje 24h da bih ponovo mogla da like-ujem?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac moj je Nokia N6 i bas je sve kako je i Sveca napisala.Katastrofa,ne moze se na drugu stranu,tikeri se ne vide...bedak bas.A za like-ove smo molile jos odavno da ih ne ogranicavate :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice, Sveco, Drino, tesko da je do modela telefona. Do brausera je. U Hromu lepo radi.

Osim sto nema tikera, ne vidi se poslednje aktivna tema nego samo podforum, ne vidi se ko je pisao po niku nego samo  po avataru.

 

Drina i bikica85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fale tikeri sa fona <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos jednom da napisem da mislim da je najbolje da stoji odnos broj lajkova/broj postova u procentima. To je nekako najbolji pokazatelj, ako vec neki mora da stoji.  A moze ispod i broj postova, sto da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a bebac bi trebalo da radi na tome da se vidi sta treba na svim telefonima i pretrazivacima.

nije do naseg izbora telefona ili pretrazivaca, vec do toga sto je pustena nova verzija foruma, a da nije dovoljno prethodno testirana i doterana.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam utisak da Bebac koristi laptop/desktop za forumašenje pošto ne zarezuje primedbe nas sa telefona, niti išta odgovara. Vidim da ne shvata koliko su iritantne ove stvari koje s telefona ne funkcionišu. 

Drina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

Ocigledno to nam je sto nam je - samo prvih dana je radjeno nesto a sad ni glasa od nadleznih. Kontam da se Bebac ne javlja jer i ona kuca s telefona.

<_<

Izmenjeno od strane andisam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac nema tikere, pa ga baš briga!

Jecy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim Chrome, ali vidim i avatare i nikove preko telefona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da li vidis tikere? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tikere ne vidim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos jednom da napisem da mislim da je najbolje da stoji odnos broj lajkova/broj postova u procentima. To je nekako najbolji pokazatelj, ako vec neki mora da stoji.  A moze ispod i broj postova, sto da ne.

Nema potrebe da se ta opcija uvodi jer oba podatka možete videti ako mišem pređete preko avatara ili korisničkog imena člana levo od posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet mi koji ulazimo s tel.izostavljeni. 

Onda bar sklonite ovo "odgovora" radi estetike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet mi koji ulazimo s tel.izostavljeni. 

Onda bar sklonite ovo "odgovora" radi estetike.

Sa telefona, ti podaci se vide kad pogledate profil clana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sad ozbiljno, meni je suvisna ta info o relativnoj reputaciji. a navikla sam i pozeljni su mi broj postova i "svidjova" da se vide.

ako bih morala da biram sta da se vidi od ta dva, izabrala bih broj postova.

Anchi82, *TJ* i Sanja 79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se slazem sa Svejedno

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.