Izlazak bez muza i dece?

odgovora

Objavljeno

Otprilike isto , samo znam da ne bih mogla lepo da se provedem ako mi on nije "na oku" ujutru kad ustanem pre njega , obilazim ga 2.000.000 puta i ko dete ne mogu da docekam da se probudi :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaa veceraaaaaas napokon, palim ... slavim svoj rodjendan .... MM ostaje sa njih dvoje u kuci i vidim da vec boluje u spavacoj sobi od te ideje :) :) :)

Prije bi me to nekako pogodilo a sada toliko smo se udaljili da me ne zanima ....

Ne interesuje me mada znam da cemo se posvadjati veceras 300 puta. Toliko dugo nisam izasla da me nesto zavrce u zeludcu :D

I da ... hocu da se napijem ... bar koju vise da popijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih nani kad bih mogla sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih nani kad bih mogla sa tobom.

Bilo bi divno, zar ne .... :)

I to idem na narodnjake ... odlucila sam definitivno :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja ih ne volim, ali nema veze kad popijem koju djus votku moze bilo ko da peva. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila u martu ove godine na svirci i idem, nadam se 20.oktobra na svirku. To je to za 3 godine, posto ni kao trudna nisam izlazila skoro nigde u provod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja ih ne volim, ali nema veze kad popijem koju djus votku moze bilo ko da peva. :)

Ma nisam ni ja, idem tamo gdje me niko ne zna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre trudnoce, i na pocetku trudnoce izlazila sam sa drugovima i kumom obavezno, na kafu, na svirke... Ali vec posle mesec-dva od kad sam zatrudnela pocela sam da se osecam mnogo lose da bih izlazila, a i kafe sam utanjila. Kada se budem oporavila od porodjaja, planiram da se vratim u formu i da imam nocni zivot kao i ranije naravno.

Ali zato imam "dane samo za sebe" kada provedem po ceo dan na izlozbi i to mi mnogo znaci. Naravno da i muz ima dane koje posvecuje samo sebi, i mislim da je to sasvim normalno, da svaka osoba ima potrebu da se ponekad posveti samo sebi.

Naravno, volimo da izadjemo i zajedno, nekada tamo gde ja volim, a nekada cak idemo i zajedno na utakmice jer je on opterecen sportom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od početka veze imamo dogovor oko solo izlazaka i super funkcionišemo. S vremena na vreme on ode sa drugarima u provod ( ili na vikend u vikendicu ), a ja to njegovo odsustvo iskoristim da se posvetim sebi ili kafenisanju sa drugaricama ili izlasku do sitnih sati sa svojim prijateljima. Volimo mi izaći i zajedno ali nam se muzički ukusi baš i ne poklapaju tako da nam prijaju ovi samostalni "izleti" u kafanu :D

Najbitnije je obostrano poverenje i veza bez ljubomore tako da niko nikoga ne smara oko detalja provoda i sl. i meni to zaista prija. Ako se malo više popije pa sledeći dan pevamo "...hodam sad kao zombi..." jedno drugo zezamo do iznemoglosti.

U trudnoći nisam imala baš neke želje za boemskim životom, a ni trenutno nemam želje jer treba sledeći dan funkcionisati sa malim bebironom. Mada možda bi i mogao uskoro pasti neki "lumperaj" i igranje do iznemoglosti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji izlasci bez muza i djeteta - odlazak u prodavnicu(mada ponekad i sa njima) ili na pijacu, prijavljivanje na biro i to bi bilo to. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh kako mi je prijalo sad preko leta kad sam uhvatila priliku da sa kumom posedim par sati nasamo... Nismo izasle, ja sam bila kod nje a Luna je spavala u njenoj spavacoj sobi, dok je Anita bila kod mojih, ali opet nam je bilo super... Ovako kad su klinke tu, ne mozes se k'o svet ni ispricati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imate li dan (vece) samo za sebe? Umete li da izadjete bez muza i dece u setnju ili da popijete kafu sa drugaricom?

Ja ne umem. I muz i ja izlazimo zajedno sa decom.

Imala sam ranije ritual sa kumom da svako nedeljno jutro odemo same na kafu. Do pred porodjaj je tako bilo... i evo sad smo opet krenule da kafenisemo! Me happy!

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.