VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Pa ti si truuudnaaaa,aaaaa ❤❤❤❤❤❤❤saljem ti puno ljubavi

Hvala plusic puuuuno!!!  :wub:

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi bre ženo,rasplaka me. :D Neeeveruuuujemmmmm..... Diiiiiiiivnoooooooo......sad nas sve vuci za sobom :baby:

 

Jana jana, Plusic i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

Pa ti si truuudnaaaa,aaaaa ❤❤❤❤❤❤❤saljem ti puno ljubavi

Hvala Jassa puno!!! Sve vas vucem i cekam vase bete ko kuća! :babymommy:

Poludeo mi telefon skroz...

Izmenjeno od strane Lena 77
Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,beta mi je 1109!!!

Pa ja sam sokirana :babycrib:

citam neki dan da ti kasni i pomislih na to, a reko...mozda ko plusicu bude.. Kad ono...visoka beta!!! Bravo...:-* dao Bog da bude u redu sve ,obustavljaj stimulaciju :-)

Plusic, Lena 77 i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,beta mi je 1109!!!

Pa ja sam sokirana :babycrib:

Lena sve cestitke :) bas mi je drago..i moja prica je slicna :) priroda je cudo! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Jeco,Zoze,Venera,Vuciguraj...htela sam svima da se posebno zahvalim kao i u prethodnim postovima na zeljama ali mi poludeo telefon totalno. Kliknem na citiraj kad citiram svima odjednom :lol:

Hvala vam svima do neba na savetima,podrsci ...ma svemu. Kao sto rekoh,ne mrdam odavde dok sve ne budete trudne. Prosto verujem kako kazu ''da se cuda desavaju kad je ljubav namera''. Sigurna sam.:wub:

Jel sad kao treba malo da citam sta ima u prvom trimestru? :lol::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Leno!!! Uštedela si državi 300.000 javi Vučiću pa će da glasa za tebe :D Šalim se naravno :) Super ti je beta!!! Javljaj šta kaže uz.

jassa, Lena 77, leni i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Leno!!! Uštedela si državi 300.000 javi Vučiću pa će da glasa za tebe :D Šalim se naravno :) Super ti je beta!!! Javljaj šta kaže uz.

Hvala Kikiriki!!! A da ja njima imak trazim tih 300.000,00?  :lol: Javljam sutra uvece :wub:

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan svima :) 

jedva sam Se snasla 

stari Clan Od pre 5-6 godina . 10 godina u braku, 4 spontani i tek sad krenuli na VTO. 

Trebace mi vasa podrska . Juce sam sve vas iscitala, jako me dodirnula Lenina prica i Bas sam sretna zbog nje :) 

nadam se da ce mi svi da uspemo u Ovu godinu i selimo Se u drugu temu :) 

lep dan vam zelim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babyboom,dobrodošla! Šta god te zanima samo pitaj. Mi se ovde lepo dužimo i pomažemo jedna drugoj. Podršku ćeš svakako imati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :) 

imam Problem kad pokusam preko aplikaciju da Se ukljucim nemogu .. jedino mogu preko google i to sa moja Email adresa .. 

ako neko zna Zasto i Kako , nek mi objasni gde gresim. 

 

Da se navratim na temu ..

U sredu Imam mm termin Za SG , ja sam u cetvrak u imunoloskoj klinici( ispitujem imunoloski sistem, nadam Se da tu lezi Problem , lakse Se to resava ) Molim Boga da Nije genetika, Posto tada bi znacilo Nema leka i zatvara Se nas slucaj ! 

El em u petak sam vadila krvi( hormonski status) i tu je Bio amh koji me isto uplasio, Ali Sta je tu je ....

 

najgore je Sto sam pozitivna i presrecna Sto Smo krenuli na vto ( dugo smo razmisljali kao Aj Danas Aj sutra bice prirodnim putem, Ali eto Nije Se dogodilo nista i kad Se dogodilo , Nije lepo zavrsili ) 

i moja pozitivnost me plasi .. al Kako sto je @Lena 77 rekla desava Se nesto i To je super :) 

 

moram da napomenem da od uvek sa zeljela blizanci i mislim da cu da dobijem ! 

 

Hvala jos jedan put , znaci mi Puno vasa podrska , Posto niko ne zna da Smo krenuli na vto ! 

Znam da je sam postupak dug i trebaju zivce, Ali je Pocelo bar . Nadam Se da cu prvi rezultati da dobijem u aprilu ( Ceka Se rezultat iz imunoloske klinike do 3 nedelje ) i onda startujemo. 

Nismo Nista Pre uradili nikakve nalaze , jednostavno resili smo idemo, nazvali, dobili termin i otisli na prvi razgovor i sve cemo kod njih da radimo .. 

laku noc vam zelim i radujem se Sto Imam s kim da podelim moje tuge i radosti 

Plusic, Gagagagagaga i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav cure! 

Nova sam, i nemam trenutno previse vremena da detaljno pretrazim forum, zato vas molim za pomoc, jer vidim da je ova tema jako aktivna, a sigurna sam da imate veoma vrijedne informacije iz prve ruke.

Izvinjavam se  sto ovako upadam kao padobranac, ali hica je i ne zamjerite.

Naime imamo problem i sa muzevim i sa mojim hormonima, pa vas molim za par imena endokrinologa koji su detaljni i skloniji individualnom pristupu pacijentu, kod mene je u pitanju stitna a kod muza spolni hormoni, svaka info je dobrodosla...hvala i izvinite jos jednom :)

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav cure! 

Nova sam, i nemam trenutno previse vremena da detaljno pretrazim forum, zato vas molim za pomoc, jer vidim da je ova tema jako aktivna, a sigurna sam da imate veoma vrijedne informacije iz prve ruke.

Izvinjavam se  sto ovako upadam kao padobranac, ali hica je i ne zamjerite.

Naime imamo problem i sa muzevim i sa mojim hormonima, pa vas molim za par imena endokrinologa koji su detaljni i skloniji individualnom pristupu pacijentu, kod mene je u pitanju stitna a kod muza spolni hormoni, svaka info je dobrodosla...hvala i izvinite jos jednom :)

Pozzzz....sto se tice Novog Sada od endokrinologa je najbolja Edita Stokic...mnoge clanice su se u to uverile...medjutim,jako je tesko kod nje zakazati (ja sam pre neki dan zakazala za jun-privatno)...Inace,ja idem i kod drzavnog endokrinologa u poliklinici dr Mitrovic...ona radi i privatno u ordinaciji Brane Kovacevic..

Sto se tice urologa svi hvale dr Brzakovica koji radi u Parksu...

Nadam se da sam ti pomogla...svako dobro...

dunjarica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozzz..Babyboom...tu smo u svako doba dana i noci....sta god treba:D

Jana jana i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo uradicu ogtt,moja zaova isto ide kod dr Mitrovic i privatno i na polikliniku,ima problem sa stitnom.E sad ona ima zakazano kod nje 12.04 pa ce odneti moj rezultat kod nje cisto da vidi ako bude htela,sta mislis?Ja ne mogu pre toga dobiti termin.A ko bi mi iz Ferone dao terapiju u slucaju da ne valja nalaz i da mi dr Mitrovic ne da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram mnoooogo da pohvalim sve zene/devojke na forumu sto su u svako doba dana i noci tu da pomognu!Meni vasi saveti bas znace!Lenu i Bubu posebno!!!

SVIMA SVE NAJBOLJE!:babymommy:

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav cure! 

Nova sam, i nemam trenutno previse vremena da detaljno pretrazim forum, zato vas molim za pomoc, jer vidim da je ova tema jako aktivna, a sigurna sam da imate veoma vrijedne informacije iz prve ruke.

Izvinjavam se  sto ovako upadam kao padobranac, ali hica je i ne zamjerite.

Naime imamo problem i sa muzevim i sa mojim hormonima, pa vas molim za par imena endokrinologa koji su detaljni i skloniji individualnom pristupu pacijentu, kod mene je u pitanju stitna a kod muza spolni hormoni, svaka info je dobrodosla...hvala i izvinite jos jednom :)

Ako si iz Bgd-a dr Vesna Mijailovic, divna je . Radi u Klinickom i Alfa medic

Margaritta i dunjarica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga Bubo na brzom odgovoru, evo sad vidjeh da nisam naglasila da pitam za endokrinologa u BG. Za dr. Stokic sam cula, no na zalost ne mogu toliko cekati, jer nam je terapija potrebna prije.

Da li je neko imao iskustva sa Dr. Vesnom Mijailovic ili Dr.Mirjanom Šumarac Dumanović, da pokusam njih da kontaktiram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.