VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Pazim,ne jedem vec 3 godine brasno secer ni mlecne proizvode...takozvana paleo ishrana. A pusim i pijem crna vina :huh: To bas volim...a jbg od neceg se mora umreti :lol: Smanjicu u samom procesu a u trudnoci,dace Bog i prestati... dacu sve od sebe. Prestajala sam 2 puta po 1,5 godinu...sto znaci da mogu kad se zainatim a zarad ovog cilja hocu sigurno

Ako ces da prestanes da pusis uradi to sada zbog nervoze. Kasnije posle aspiracije nervoza moze da bude gora od koje zapaljene cigarete. Prvi VTO pusila po koju, drugi prestala, hranila se zdravo i jbg. . .

Meni je Tabeks pomogao da lakse preguram napade nervoze i nikotinske krize

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazim,ne jedem vec 3 godine brasno secer ni mlecne proizvode...takozvana paleo ishrana. A pusim i pijem crna vina :huh: To bas volim...a jbg od neceg se mora umreti :lol: Smanjicu u samom procesu a u trudnoci,dace Bog i prestati... dacu sve od sebe. Prestajala sam 2 puta po 1,5 godinu...sto znaci da mogu kad se zainatim a zarad ovog cilja hocu sigurno

Ako ces da prestanes da pusis uradi to sada zbog nervoze. Kasnije posle aspiracije nervoza moze da bude gora od koje zapaljene cigarete. Prvi VTO pusila po koju, drugi prestala, hranila se zdravo i jbg. . .

Meni je Tabeks pomogao da lakse preguram napade nervoze i nikotinske krize

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si Zoze,moja drugarica kad je ostala trudna prirodno,nije iz nase price,a pusila je pre trudnoce kutiju dnevno,ginekolog joj je savetovao da smanji u trudnoci,ali da ne prestaje odjednom da je to veci sok za organizam nego ispusiti po koju

zozefinabalerina i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu sad prestajati...kazu da nista naglo ne treba a posebno u procesu vto a ni same trudnoce. Videcu...ako sam mogla ranije bez njih,ostavicu ih postepeno kad saznam da sam trudna. Necu da pravim sok za organizam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad gledam nalaze za komisiju,meni pise na onim nalazima za hiv i to VDRL-TPHA,a mom muzu samo pise TPHA na njegovom nalazu,to nema veze,to je to jel tako?Isto mi pise na hormonima svi su u redu sem Anti thyroid peroxidase koji je 49,ref vrednosti do 34?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad gledam nalaze za komisiju,meni pise na onim nalazima za hiv i to VDRL-TPHA,a mom muzu samo pise TPHA na njegovom nalazu,to nema veze,to je to jel tako?Isto mi pise na hormonima svi su u redu sem Anti thyroid peroxidase koji je 49,ref vrednosti do 34?

Jano koliki ti je Tsh?

Sto se tice Vdrl-a....i vasih nalaza...mislim da je to...ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tsh mi je 2,3 ili 2,4 nisu mi pri ruci sad nalazi.Uglavnom samo to mi odstupa sto se tice stitne,ostali su mi ok na zlatnoj sredini:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam, <1..idemo dalje ;)

Mia baš mi je žao. Al samo pozitivno i biće nema predaje. Možda je izgubljena bitka ali ne i rat... :babymommy:

Mia-ns i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusic gde si ? Kad je aspiracija?

Nema je nešto. Plusić javi seeee 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad gledam nalaze za komisiju,meni pise na onim nalazima za hiv i to VDRL-TPHA,a mom muzu samo pise TPHA na njegovom nalazu,to nema veze,to je to jel tako?Isto mi pise na hormonima svi su u redu sem Anti thyroid peroxidase koji je 49,ref vrednosti do 34?

Jano to znaci da imas Hasimoto,povecana su ti anti tpo tela. Nazalost. To prati obavezno i stitnu ubuduce. Nije puno ali je znak da imas,ta antitela stvaraju upalu u crevima koja kasnije napadaju stitnu zlezdu. Samo prati. Za antitela je dobar selen,atioksidans. Uzmi u apoteci jaci tj od 100 ili 200...malo googlaj. 

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle koliko dana ste dobile pozivno posmo od poziva sa klinike? Kao sto znate zvali su me iz Ferone prosle nedelje i zakazali za 22.02. a ja jos nisam dobila pozivno pismo. Rekli su mi za par dana...brinem se da necu stici uzeti uput od ginekologa i overiti u socijalnom. Jedino ako sutra stigne :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle koliko dana ste dobile pozivno posmo od poziva sa klinike? Kao sto znate zvali su me iz Ferone prosle nedelje i zakazali za 22.02. a ja jos nisam dobila pozivno pismo. Rekli su mi za par dana...brinem se da necu stici uzeti uput od ginekologa i overiti u socijalnom. Jedino ako sutra stigne :huh:

I meni se isto to desilo....dolazi na vreme ne brini...:D

U ostalom....ne verujem da ce te u Feroni odbiti....i onako ti je taj dan samo kratka konsultacija...tako da ces do pocetka postupka imati sve potrebne papire...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se isto to desilo....dolazi na vreme ne brini...:D

U ostalom....ne verujem da ce te u Feroni odbiti....i onako ti je taj dan samo kratka konsultacija...tako da ces do pocetka postupka imati sve potrebne papire...

Super,hvala. Iz Ferone su mi rekli da ponesem to sa sobom,valjda nece praviti frku pa cu kasnije doneti. Koji dan se pocinje sa stimulacijom? Idem kod njih u sredu a treba da dobijem u nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,hvala. Iz Ferone su mi rekli da ponesem to sa sobom,valjda nece praviti frku pa cu kasnije doneti. Koji dan se pocinje sa stimulacijom? Idem kod njih u sredu a treba da dobijem u nedelju...

Pa zavisi koju semu ces doboliti....ako je kratka uglavnom se krece drugi dan ciklusa.....a ako je duga,onda uglavnom pocinje 21.dan od ciklusa :D

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se isto to desilo....dolazi na vreme ne brini...:D

U ostalom....ne verujem da ce te u Feroni odbiti....i onako ti je taj dan samo kratka konsultacija...tako da ces do pocetka postupka imati sve potrebne papire...

meni doslo 23.1,a konsultacija 4.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad su me zvali iz Socijalnog da je stiglo jutros pozivno pismo kod njih,zamolila me da dodjem jer ako posalju postom necu stici da odem do ginekologa i overim kod njih. Vidi da imam zakazano 22.02. u Feroni.  Poslala coveka po pismo :D Jeeeeeeee,spremna sam k'o puska :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad su me zvali iz Socijalnog da je stiglo jutros pozivno pismo kod njih,zamolila me da dodjem jer ako posalju postom necu stici da odem do ginekologa i overim kod njih. Vidi da imam zakazano 22.02. u Feroni.  Poslala coveka po pismo :D Jeeeeeeee,spremna sam k'o puska :P:D

bravooo.Idemmmoo,puno srece:***

zozefinabalerina i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Lena kad si ti prošla drugostepenu komisiju?

Izmenjeno od strane jassa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad su me zvali iz Socijalnog da je stiglo jutros pozivno pismo kod njih,zamolila me da dodjem jer ako posalju postom necu stici da odem do ginekologa i overim kod njih. Vidi da imam zakazano 22.02. u Feroni.  Poslala coveka po pismo :D Jeeeeeeee,spremna sam k'o puska :P:D

Bravo Lena srecnooooo

Lena 77 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena kad si ti prošla drugostepenu komisiju?

Prosla 27.01.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravooo.Idemmmoo,puno srece:***

Hvala hvala :babymommy:

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitam jer sve u glavi računam kad bi odprilike mene mogli da zovu za konsultacije. Drugostepenu imam 9.03. pa se nadam da bi početkom aprila možda već išla na konsultacije ^_^

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.