VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Bravooo Oblacaaakkkk! to su divne vestiii :))))

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Oblacak cestitam, divna beta :)

@Buba82, bas mi je zao sto ovoga puta nije uspelo, ali hocu da ti kazem da mi se mnogo svidja tvoj pozitivan stav i kako razmisljas.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima drage moje,veruj te,meni je jos uvek neverica :D Sad cekamo dupliranje bete,i nadam se da sve bude dobro :babymommy: Zelim vam svima,pre svega puno zdravlja,srece i naravno da sve ugledate svoje dve crtice :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene zelim vam svima srecnu Novu Godinu i puno zdravlja, malih plusica i zamotuljaka.Sve najlepse

hvalaaa i takodje :baby: :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene  Sretna Nova Godina ,zelim vam zdravlja I da vam se ostvare najlepse zelje  , da ove godine sve ugledate svoje dve crtice, to zelim svim zenicama  isto tako zelim da se i meni ta zelja ispuni . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozzzz zeeeneeeee.....gde ste?

Pocinjemo optimisticno...krecemo sa novim analizama?O,daaaaa...daaaa krecemo...

Sutra zakazujemo kod drzavnog ginekologa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa srećna nova godina svima,znate šta vam svima želim :babycrib:Ja ću sledeće nedelje isto kod mog gin po briseve pa čekam da dobijem da uradim hormone i valjda će se do tada znati jesu produženi ugovori. Pa odma  komisije...i to će valjda biti to.

Buba82, Leptirko, Lena 77 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, vecina vas zna moju pricu, i zna koliko je nama bilo komplikovano i tesko doci do bebe. Hocu da vam kazem da slobodno ne pazite sta zelite, vec zelite najvise i od srca! Nasa Novogodisnja zelja za 2016.godinu se ostvarila. Pozeleli smo jedan paketic za Novu godinu i stigao nam je tik pred kraj godine, rodio se nas mali andjeo 26.decembra :) 

Ja vam svima zelim da vam se ostvari sve sto ste pozelele u Novogodisnjoj noci, a znam sta ste najvise pozelele!!! Zelim da do kraja ove godine, kada mi budemo slavili 1.rodjendan, vi sve dobijete svoje malene vristece paketice :)

Srecna Nova godina! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, vecina vas zna moju pricu, i zna koliko je nama bilo komplikovano i tesko doci do bebe. Hocu da vam kazem da slobodno ne pazite sta zelite, vec zelite najvise i od srca! Nasa Novogodisnja zelja za 2016.godinu se ostvarila. Pozeleli smo jedan paketic za Novu godinu i stigao nam je tik pred kraj godine, rodio se nas mali andjeo 26.decembra :) 

Ja vam svima zelim da vam se ostvari sve sto ste pozelele u Novogodisnjoj noci, a znam sta ste najvise pozelele!!! Zelim da do kraja ove godine, kada mi budemo slavili 1.rodjendan, vi sve dobijete svoje malene vristece paketice :)

Srecna Nova godina! :)

Ovo je divna vest :baby:

Čestiiiitaaaam :babymommy:

cojecoje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravoooo Oblacak, sad cekamo prvi uz pa da nazdravimo sa nekim sokicima :)

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,jedva cekam,prvi uz je 17-tog januara :wub: 

SSakovac i ti si blizu,pa da se radujemo i nazdravimo,moze i jednom casom piva,cisto zbog vitamina B :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,jedva cekam,prvi uz je 17-tog januara :wub: 

SSakovac i ti si blizu,pa da se radujemo i nazdravimo,moze i jednom casom piva,cisto zbog vitamina B :D

Da da brojimo sitno :D

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.