Utisak dana

odgovora

Objavljeno

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/2131464/Још+један+напад+на+Србе+на+Косову%2C+нема+повређених+.html

Ali, pazi ovo, Рано јутрос на подручју Гораждевца код Пећи непознате особе албанске националности извршиле су више оружаних напада 

Kako znate da su albanske nacionalnosti ako su nepoznate osobe !?

Inače je ovo strašno, ne mogu ni da zamislim agoniju života u tim "enklavama", gde svaki dan možeš da budeš otet, prebijen, ubijen ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolji mi je lik koji kaze da odrastanje na takvim pricama prirodno utice na nacin na koji razmisljamo. so true!

Kate Kapetanica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas, mislim poznato je da smo mi ljudi skloni dvostrukim arsinima, ali kad ovako slikovito to neko i dokaze, samo covjek bez mozga ne postane makar malo samokriticniji, da ne kazem bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj znam te popuste.

Redovno i pitam prodavacice o cemu se radi. Ovo trzisna inspekcija treba da kaznjava po pravilu NO zemlja Srbija...pa mozemo kako hocemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se ne varam, ako nema mogućnost da ti vrati tačan iznos, odnosno obmane kupca, u obavezi je da ti artikal da bez naknade :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

akcija-kulen-zlatiborac.jpg

Evo prilike da se uštedi. :D

E ovo jos nikad ne vidjeh :lol:

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma daj bezi, samo kontam koliko je covek nezadovoljan onim sto ima pa ti nekako pravo dodje da si lupiš šamarčinu kad pročitaš ovako nesto. Pomoci ce se ovoj decici materijalno sigurno kao sto su dobri ljudi pomogli i drugima ali oni nemaju onog ko im najvise treba. E živote...

Strelac84 i Kate Kapetanica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma daj bezi, samo kontam koliko je covek nezadovoljan onim sto ima pa ti nekako pravo dodje da si lupiš šamarčinu kad pročitaš ovako nesto. Pomoci ce se ovoj decici materijalno sigurno kao sto su dobri ljudi pomogli i drugima ali oni nemaju onog ko im najvise treba. E živote...

Cuj samarcinu?! Dodje mi da uzmem motku i za mene i za ove moje... Strasno i zalosno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemooooo da promovišete nasilje B) to je rezervisano za mene :angel:

Jadni ljudi. Na žalost, puna je Srbija takvih porodica, ali, tako valjda mora . . .  ništa čudno. Dekretom Kralja Aleksandra, posle prvog svetskog rata, DOZVOLJENO JE RATNIM VOJNIM INVALIDIMA DA PROSE, možeš misliti DOZVOLJENO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba doci do njihove adrese i odneti im sve sto je covek u mogucnosti. Nekad se kvadratura kruga bavila takvim porodicama i pomagala. Gledajuci sta je uradila nasa poznata nazovi humanitarka,prosto se plasim da taj novac nece zaci u prave ruke i da nece adekvatno se utrositi. 

Bilo bi dobro saznati adresu i svako od nas da pokupi sta moze i da im se posalje. Tacno bi tukla mm kupio sinu kamion u metrou slep sluzbe od 5000din ako ne i jace. A slomio a za 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde da okacim. 

Juce naleteh na emisiju na TLC labor games.:o

Dodju tv kamere kod zene u boks ( u Americi u sobu, dakle konfornije) gde je u ovom slucaju zena bila otvorena 6 prstiju i ima kontrakcije na 5 min. i postavljaju pitanja i moze da osvoji nagrade.

HIT!!!

garant je na lekovima posto se sve vreme smeska. Kao sacekaj malo, sad je kontrakcija i tad kao malo izdahne uz veliki osmeh i nastavljaju dalje s pitanjima i caskanjem.

E vala sta sve nece izmisliti.

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li postoji neka sansa da bebac prikupi pomoc za ovakve ili slicne porodice-u naturi recimo posto novac vec moze da se uplacuje preko fondacija a i to povlaci  razne komplikacije u smislu transparentnosti donacija i slicno.

 

Ali mogli bi mozda na jedno mesto da saljemo-ostavljamo hranu, odecu, obucu, igracke...sto bi se slalo njima potom?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijaci treba da oduvamo maglu da bi mogli da gledamo kisumeteora,ili da cekamo avgust iduce godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.