Najlepši crtani filmovi

Koje crtaće vaše dete najviše voli da gleda   180 votes

  1. 1. Koji je od navedenih crtanih filmova najomiljeniji vašem detetu

    • pepa prase(tv ultra)
      54
    • Nody(happy tv)
      35
    • Mala princeza(happy tv)
      6
    • Kliford(happy tv)
      4
    • Fifi ne zaboravi me (tv ultra )
      8
    • Sunđer Bob(b92)
      15
    • Majstor bob(happy tv)
      6
    • elenin svet(tv ultra)
      1
    • Diznijevi crtaći
      32
    • Tuli(baby tv)
      6
    • popiz(baby tv)
      3
    • pitch and potch(baby tv)
      10
  2. 2. koliko vremenski(u toku dana)vaše dete provede gledajući crtane filmove?

    • 15min-30min
      38
    • 30min-60min
      26
    • 1h-2h
      23
    • duže
      10
  3. 3. Da li i vi sa vašim mališanima sednete i gledate crtane filmove

    • Da
      79
    • Ne
      17

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Upravo sam skinula CARS 2 jedva čekam da dođem kući i gledam :lol: :lol: :lol:

Jel sa srpskim titlom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel sa srpskim titlom

ne mogu da ga otvorim... neki fejk fajl... ali od sutra je u bioskopima tako da će ga biti uskoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi gledamo Nodija, Rorija i Tomasa. To su nam trenutno aktuelni crtaći.

Ponekad gledam sa njim, ali najčešće mi je to vreme da odradim nešto po kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zlatni ste...volimo Garfilda,Lenji grad,Jagodica bobica,Rori,Pepa prase(nezaobilazna) a tu su nam i Spijunke,Bakugan i Plavi zmaj-joj kad krene da vristi po kuci kao plavi zmaj bolje da bezis....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi volimo Lenji grad, Pepu, Mehaničku družinu i Rorija. Meni je smešna što voli Rorija, a Jagodica bobica je ne zanima, iako je devojčica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad otprilike krecu sa gledanjem crtanih filmova? Kad ste poceli da ih pustate deci? Ja jedva cekam... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sta nam se jutros desilo. Gledala je Palcicu i pocela je da place kada se se Palcica izgubila i dozivala svoju mamu. Plakala je i kada se Palcica vratila mami. Ovo su prvi izlivi emocija pri gledanju crtanih filmova. Dusa majkina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sta nam se jutros desilo. Gledala je Palcicu i pocela je da place kada se se Palcica izgubila i dozivala svoju mamu. Plakala je i kada se Palcica vratila mami. Ovo su prvi izlivi emocija pri gledanju crtanih filmova. Dusa majkina.

o srce malo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nodi,Pepa,Tomas i Tri praseta su glavni kod nas,i nece nista drugo da gleda. Malo su me smorile sve te epizode,znam ih napamet koliko se vrte,ali kad voli sta cu... :lol: kad se zagleda mogu nesto i po kuci da uradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa 25 meseci samo TOM & JERRY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana obozava da gleda dugometrasne crtice i to zvoncicu sva tri dijela, Simbad moremplovac, Kako dresirati zmaja i Sasvim uvrnuta prica su trenutno aktuelni a dok joj nije dosadilo bilo je Potraga za Nemom kao i sve i jedan dio Barbi crtica

meni je najdrazi Planet sa blagom, obozavam ga i Put u El Dorado :)

A inace radije cu pogledati dobar crtic nego otici da zujim na kafu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno bas imamo problem sa Pepom i njonom porodicom :) Una bi, cini mi se, po ceo dan mogla da ih gleda. Marko je jos uvek mali...gleda sta mu se ponudi :)...tj. sta seka kaze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledamo Nodija najčešće (pepu i sunđer boba neće da gleda i ništa ne propušta)

Tomasa i drugare voli, ranije bilo na TV-u ujutro kad ustane, sad skidamo sa neta ;)

---

Meni su najleši crtani oni stari dugometražni - bajke, koje smo mi gledali kad smo bili mali... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nase zlato staro godinu i 21 mesec ponekad voli i uspeva da odgleda cele epizode Bumbe i Teletubiess-a, sto i nije neki uspeh, s obzirom da traju oko 10-15min.

Medjutim, ono sto je svima interesantno, da vec duze od mesec dana gleda cele epizode (koje traju od pola sata do sat) "In the night garden" i "Thomas and friends" na engleskom jeziku. Nemamo pojma o cemu se radi. Ali je potpuno odlepljen za Tomasom i sada smo u fazi skupljanja kolekcije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do pre par meseci volela je Elma ali joj je to dosadilo i sada smo u drugu godinu ušli sa obožavanjem Timmy Time a od pre par dana pojavila se i moja najveća noćna mora, Pepa Prase <_< Videla je par puta na Minimaxu i sad često pominje da joj puštam na comp. Maximalno izbegavam tako da joj pustim 1-2 da odgleda i to je to.

Da li imate da postavite neke linkove sa nekim drugim crtaćima (edukativnim)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo La Piaf... na taj crtić sam skorz zaboravila :wub:

Marina ja sam ti na prvom mestu VEOMA zahvalna a za Emu kako god :lol: Ima da gledamo zajedno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo La Piaf... na taj crtić sam skorz zaboravila :wub:

Marina ja sam ti na prvom mestu VEOMA zahvalna a za Emu kako god :lol: Ima da gledamo zajedno ;)

:lol: :lol: :lol: Nema na čemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako joj "ubacujemo" da gleda i crtać pod nazivom Pocoya, pronašla sam sinhronizovan na hr. Nije pun šareniša, jednostavan je i edukativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako joj "ubacujemo" da gleda i crtać pod nazivom Pocoya, pronašla sam sinhronizovan na hr. Nije pun šareniša, jednostavan je i edukativan.

Hahhaaaa...Pocoyo....meni je on jako smiješan, a muzika mu je skroz opičena...Simaptičan crtani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi odavno gledamo Pokoyo,meni se bas cini da je to za jos mladju decicu.Ali crtac je odlican,jednostavan,ne opterecuje ih puno,sasvim dovoljno likova i desavanja za njih.Samo steta sto svi dobri crtaci nemaju sinhronizovano na srpski pa je dete pocelo da mi izgovara bog,bog ili kako vec i zlica i sl.hrvatske izraze. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahhaaaa...Pocoyo....meni je on jako smiješan, a muzika mu je skroz opičena...Simaptičan crtani.

Slažem se, ali mi je krivo (što reče Cicana) što ima samo na hr jeziku ali dobro bitno je da je iole razumljiv.

Mi odavno gledamo Pokoyo,meni se bas cini da je to za jos mladju decicu.Ali crtac je odlican,jednostavan,ne opterecuje ih puno,sasvim dovoljno likova i desavanja za njih.Samo steta sto svi dobri crtaci nemaju sinhronizovano na srpski pa je dete pocelo da mi izgovara bog,bog ili kako vec i zlica i sl.hrvatske izraze. :wacko:

Cicana, čini ti se. Možda Jana gleda taj crtać od pre ali E tek od skoro je ukazala na to da su joj neki crtaći interesantni tako da tek sad otkriva i taj svet. Mada se trudim da to sve kontrolišem ne samo po pitanju toga šta će da gleda već i koliko dugo.

E sad sam skontala da Timmy treba da izbacimo, jer nema nikakvog "konstruktivnog" dijaloga a upravo Pokoyo nam je tu došao kao "kec na deset". I Pepe ima ok dijaloge ali dete već od par emisija počela da mi grokće a još mi samo fali da krene da se valja po baricama :lol: A vidim da joj se Pepe baš sviđa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moja skici kao Emili slonica :lol:,meni nekako zao da joj ugasim posle jedne epizode,taman se zagleda lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moja skici kao Emili slonica :lol:,meni nekako zao da joj ugasim posle jedne epizode,taman se zagleda lepo.

A ta slonica je Emi još uvek neupatljiva. Više se fokusira na priču naratora. Ipak su deca različita... U svakom slučaju nemoj da ti bude žao da je uskratiš sa crtaćima... Vidi da joj odmah pružiš neku alternativu... Kod nas za sada to uspeva (napominjem za sada).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete ima termine kada su crtaci na TV. Trenutno Tom&Jerry i Pink Panter. 2puta dnevno.

Ako se zadesi Pepa prase ili Malo Kraljevstvo, odgledace, ali ne jurimo kad je na programu.

Pocoyo mu je dugo bio omiljeni i jedini koji mu je pustan preko PCa.

Pocoyo je po meni bas edukativan i sasvim jednostavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.