Kada je vreme za jaslice/vrtić?

odgovora

Objavljeno

Sad sam zbog Mivinog posta otisla i do vrtica,da vidim da li postoje neki bodovi,pa da vidim pise li ko je ispod crte,koji smo po redu,koliko dece je prijavljeno,koliko otpalo,ali nista od toga nema.Samo istaknuta lista ko je primljen.Po kom redosledu su primali,ko je prioritet ,nista se ne zna .Trebalo bi da se zna ko je medju privima ispod crte,pa da se bar nadaju da ce upasti ukoliko neko odustane,a nista se ne zna.Videcu sutra,bicu fina i strpljiva,i reci sta imam ,pa da vidim kakav cu odgovor dobiti.a posto sam nezaposelna i sama sa detetom,meni nije tesko i svaki dan da idem da pitam ima li sta novo,jer ja nemam drugi izlaz.Ma samo mi je krivo sto je ovo velika nepravda,i videcemo sta ce biti na kraju.Nadam se ipak u pozitivan ishod svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos da napomenem i ova,da je 2011 god u Beogradu bio prioritet da prvo budu upisana deca u vrtic iz osetljivih grupa,bez obzira na zaposlenost roditelja.Sad ne znam da li se sta promenilo od tada,jer nigde nema jasno napisano nista.necu vise da vam pisem o ovome ,al eto,bas sam danas tuzna i drzi me sve ovo

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas, hitno mi treba info: danas sam saznala da nam je sin primljen u vrtić, ali je navedeno vreme sledeće nedelje da se pojavimo u vrtiću, sa detetom, na 10 minuta.... Medjutim niti ja mogu u to vreme da izadjem sa posla, niti će on biti tad u Bg-u, šaljemo i njega i ćerku na nedelju dana kod mojih.

Čemu služi to pojavljivanje u vrtiću? Svu dokumentaciju smo predali.... Da li proveravaju da li imamo dete :) ? Idem sutra da se raspitam, ali ne znam šta da očekujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice jako mi je zao, ja sam bila ubedjena da cete se upisati. Svakako treba da se zalis i pitaj ih zbog cega vas nisu primili jer vi ste i pre svih prioritet, to je nemoguce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, trazi uvid ko je sve primljen i preti im inspekcijom jer se tu sigurno "umuvalo" neko dete ciji roditelji ne rade, preko veze.

Ne verujem da se dete umuvalo, jer sve ide na nivou grada. Ali verujem da su pobrkali loncice, i da ce ispraviti sve to kad im napise molbu. Prvo molbu, ako ne uvaze , onda tuzba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas, hitno mi treba info: danas sam saznala da nam je sin primljen u vrtić, ali je navedeno vreme sledeće nedelje da se pojavimo u vrtiću, sa detetom, na 10 minuta.... Medjutim niti ja mogu u to vreme da izadjem sa posla, niti će on biti tad u Bg-u, šaljemo i njega i ćerku na nedelju dana kod mojih.

Čemu služi to pojavljivanje u vrtiću? Svu dokumentaciju smo predali.... Da li proveravaju da li imamo dete :) ? Idem sutra da se raspitam, ali ne znam šta da očekujem....

Pitacu bas mamu ujutru u cemu je stos sa tim. Ali svakako idi ako uspes bar ujutru pre posla (vrtici se otvaraju u 6h do popodne 6h, tako bar mamin vrtic radi, a mislim i svi ostali u Beogradu) i javi se da znaju o cemu se radi. Samo da oni imaju uvid da si se javila i sve ostalo, a posle ih odvedi kad budes mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitacu bas mamu ujutru u cemu je stos sa tim. Ali svakako idi ako uspes bar ujutru pre posla (vrtici se otvaraju u 6h do popodne 6h, tako bar mamin vrtic radi, a mislim i svi ostali u Beogradu) i javi se da znaju o cemu se radi. Samo da oni imaju uvid da si se javila i sve ostalo, a posle ih odvedi kad budes mogla.

Tako sam i mislila da uradim. Hvala ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugari,zalba je uspela ! Dete mi primljeno u vrtic ! Samo da podelim sa vama ovu lepu vest !Idemo u ponedeljak da se javimo u vrtic,pa cemo videti kako dalje :)

Nice, wida, Mmmoj i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.