koncerti i dete?

odgovora

Objavljeno

drage moje,

jako cesto sam vidjala ljude sa malom decom po koncertima i sad mi je zao sto nisam bolje obracala paznju. :) zanimaju me vasi stavovi glede toga: koliko dete treba veliko da bude da bi ga odvele na koncert na otvorenom. to podrazumeva, naravno, neke zadnje redove, dalje od ozvucenja, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bas razmisljala o ovome..posto mm i ja idemo po koncertima, tacnije isli smo :D

Pre nego sto se rodila, mislila sam bicemo od onih cool roditelja sto vode malu decu i na koncerte, pa sta fali, stavis ih da ramena i samo dalje od bine i guzve..al opet..ne znam, sad sam malo promenila misljenje, dok je beba svakako je necemo voditi..mozda kad malo poraste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za unplugged ne bismo imali dileme. :D

hellen, moj muz i dalje ide, a ja, posto se ne usudjujem dete da ostavim nikome, sedim kuci. on mi samo donosi majice i cegere s koncerata za utehu. <_< e sad, bice depeche mode sledece nedelje na uscu, pa nesto razmisljamo da idemo i mi, a ne samo on, pod geslom "ozenjen sam kao momak zivim". :lol:

ja bih volela da me ubedite da idemo, :D jer sam ja dosad uvek odustajala. sad mi je ta varijanta, kazem, s vodjenjem deteta prihvatljivija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da što se tiče samog koncerta kao koncerta, što da ne... meni je samo malo :wacko: zbog doba dana :) Ali ako je dete od onih što ne spavaju u 21h, onda zašto da ne :)

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

on nema reda uopste. :) nije mi to toliko problematicno, bojim se buke vise. kontam da je na guzvu navikao po trznim centrima. a i nocu smo ga vodili u setnje ovih dana. buka je faktor koji me brine. a i komarci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za komarce kupiš autan :D odeš lepo, ako mu smeta i ako proceniš da je jako bučno, uvek možeš da odeš na klupicu na keju :) ili u šumicu :) ili na Kališ :)

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete ko da je rodjeno u kafani, kad se zaova porodila zet je pravio slavlje u restoranu i sad nas svi gledajus to smo dosli s detetom od 10 meseci uvece kasno...ona se toliko veselila i radovala muzici i muzicarima da bi mi prosto bilo zao da je nismo poveli...pre neko vece je s tatom bila na nekoj svirci, ono 90te u studenjaku...izdjuskala se ko velika, dosla kuci i zaspala

*andjelcic* i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za unplugged ne bismo imali dileme. :D

hellen, moj muz i dalje ide, a ja, posto se ne usudjujem dete da ostavim nikome, sedim kuci. on mi samo donosi majice i cegere s koncerata za utehu. <_< e sad, bice depeche mode sledece nedelje na uscu, pa nesto razmisljamo da idemo i mi, a ne samo on, pod geslom "ozenjen sam kao momak zivim". :lol:

ja bih volela da me ubedite da idemo, :D jer sam ja dosad uvek odustajala. sad mi je ta varijanta, kazem, s vodjenjem deteta prihvatljivija.

Ja patim za koncertima, prije me nisu mogli mimoici, a sad se vise i ne sjecam kad sam bila. Zakljucak, ja nisam za to da se djeca vodaju po koncertima, pogotovo po rock koncertima, jer tamo ima svega, krenuvsi od sutke, pa nadalje. Obicno te sutka budale budu u prvim redovima, ali ajd ga znaj. :wacko: Reklamu za Depeche Mode i ne gledam jer mi je bolna, tako blizu, a tako daleko. :unsure::(
andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem da ce biti sutki na depeche mode. :D ja znam da ce mi biti jako bolno ako propustim. a mi bi svakako s kraja negde stali.

sto se tice kafane, mi smo ga vise puta izvodili s nama na rucak, veceru, ali u mirne ambijente. a pre nekoliko dana smo izasli s nekim prijateljima na veceru uvece. mali se uspavao u kolicima, milina. kad ono, krece ziva svirka. neki tezga bend svira hitEve i to preglasno. :rolleyes: uopste se nije ni promeskoljio, ako verujete. ja bih rekla da je detetu kafancina, kao i roditeljima, prirodno staniste. :lol: nego smo se i mm i ja uzvrpoljili bili, jeli na brzinu i odveli ga kuci.

*andjelcic* i wida volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem da ce biti sutki na depeche mode. :D ja znam da ce mi biti jako bolno ako propustim. a mi bi svakako s kraja negde stali.

sto se tice kafane, mi smo ga vise puta izvodili s nama na rucak, veceru, ali u mirne ambijente. a pre nekoliko dana smo izasli s nekim prijateljima na veceru uvece. mali se uspavao u kolicima, milina. kad ono, krece ziva svirka. neki tezga bend svira hitEve i to preglasno. :rolleyes: uopste se nije ni promeskoljio, ako verujete. ja bih rekla da je detetu kafancina, kao i roditeljima, prirodno staniste. :lol: nego smo se i mm i ja uzvrpoljili bili, jeli na brzinu i odveli ga kuci.

e i nama se slicno desavalo, ona zaspi i nema pojma gde je a mi sve cekamo ko na iglama kad ce da krene da place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta znam, moje dete nije neko tesko sa bukom, tj, koliko sam primetila ne smeta mu, tako da ako bi bio bas neki koncert na koji zelim da odem ceo zivot a bas ga nemam gde ostaviti povela bih ga svakako s tim sto bih isla na mesta gde nije velika stiska. Svakako je prakticnije ne voditi dete na koncerte sto zbog njihovog reda spavanja sto zbog svoje komocije, da se moze malo opustenije uzivati :D ali ko vec nema gde da ostavi a detetu ne smeta buka, nisam protiv.

mna mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kad dete spava,ako je buka,čak i da se ne budi,ne može imati kvalitetan san.Ja mislim da je mali da ga vodiš :unsure: .Viđala sam ja na Egzitu ljude sa bebom,al meni to ne ide.Al neko je navikao i sebe i dete tako.

Pri tom ja ne bih bila opuštena,iako obožavam Depeche Mode,da pored mene Sofija leži u kolicima.Ne znam,to je samo moje mišljenje i osećaj.

Možeš nekako da ga uspavaš kod kuće,pa da neko od tvojih ostane s bebom dok se vi ne vratite?On ionako spava.

Jelena P. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svuda sa decom :D Sto se mene tice, ubedjujem te da ides :D Jos ako je na otvorenom...ma milina :) Ne vidim nijedan razlog da odustanete :) Uostalom videcete kako ce se ponasati, u svakom trenutku mozete da odete, nece vas niko tuci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam danas pricala sa suprugom o ovome tj da li da Strahinju vodimo na koncert Djordja Balasevica. Ipak smo odustali jer je bas mali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za komarce kupiš autan :D odeš lepo, ako mu smeta i ako proceniš da je jako bučno, uvek možeš da odeš na klupicu na keju :) ili u šumicu :) ili na Kališ :)

Samo da dodam da pazite koji autan koristite.Onaj standardni se ne sme prskati/mazati deci ispod dve godine.Ja sam pred prvi maj kupila Chicco-v,on je namenjen za decu od treceg meseca i na prirodnoj je osnovi sa limunom,provereno deluje.Kosta oko 700 din :)

paper_moon i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svuda sa decom :D Sto se mene tice, ubedjujem te da ides :D Jos ako je na otvorenom...ma milina :) Ne vidim nijedan razlog da odustanete :) Uostalom videcete kako ce se ponasati, u svakom trenutku mozete da odete, nece vas niko tuci :lol:

koji si ti my man, covece! :lol: znas da kazes pravu stvar u pravom trenutku. :D

sad sam procitala tvoj post mm-u, a on kaze miji "vodimo te na koncert, srce". ispade da si ti presudila. :lol:

Ivana84 i MatroNadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isto htela na Depeche, ali ispada da niko od mojih ne ide, pa verovatno necu ni ja..ali isla bih bez bebe

Nju ne bismo jos vodili, rano mi je..i zbog buke i zbog guzve, i zbog toga sto leze u 21.

Ne secam se koliko je glasno ozvucenje tamo, ja sam isla na koncert Obojenog u petak, doduse to je zatvoreni klub, i usi mi odzvanjaju vec dva dana..odvikla sam se skroz..

Ali kad bude imala recimo 2 godine, sto da ne..ali opet ne kasno nocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hellen, mi cemo te voditi na depeche mode. i ti si my man, cim na obojeni program ides.

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema sanse da bi vodila malo dete u toliku guzvu I buku ma koliko Imala zelju da idem, nisu takve stvari za malu decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koji si ti my man, covece! :lol: znas da kazes pravu stvar u pravom trenutku. :D

sad sam procitala tvoj post mm-u, a on kaze miji "vodimo te na koncert, srce". ispade da si ti presudila. :lol:

Samo si čekala da ti neko kaže da ideš :lol:

Trmalja, paper_moon i MatroNadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo si čekala da ti neko kaže da ideš :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema sanse da bi vodila malo dete u toliku guzvu I buku ma koliko Imala zelju da idem, nisu takve stvari za malu decu

jes vala, a i ima i drogosa!

MatroNadja, Schveca i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andisam, jesi bila? Kako proslo, vodili i njega ili? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene zanima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema sanse da bi vodila malo dete u toliku guzvu I buku ma koliko Imala zelju da idem, nisu takve stvari za malu decu

Apsolutno se slazem!Nema sanse da bi ih razvlacila po koncertima.Mislim da to nikako nije za malu decu.Mene je otac sa 5 godina odveo na koncert i bili smo daleko od bine,ali su me posle toga vodili u bolnicu jer su me bolele usi.Ili bih organizovala nekog da ih pricuva,ili ne bih isla,ili bih sacekala neku drugu priliku kad mi deca porastu,nece oni zauvek biti mali.

Trmalja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.