Uši- upale, ispiranje, bolovi, zapušene uši itd


odgovora

Objavljeno

Moja tetka je dr ORL ...i citam ovde i ne verujem kako neki ljudi zbog sopstvenog straha pishu gluposti....Imala sam velikih problema sa ushima jedna stvar koja mi je tada recena je da usi niposto ne cistim stapicima , zbog bakterija i ostalih stvari koje se vrlo lako prenose tom vatom(fatom) ....i da je mnoogo bolje ako vec hoces da odrzis higijenu usiju uspricash 3% hidrogen i drzis tako 3min..zavisnosti koliko je prljavo uho...i tako tri puta ispirash...jer to ti rade gde god da odes..prvo ti ciste toplom vodom i ispiraju hidrogenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja tetka je dr ORL ...i citam ovde i ne verujem kako neki ljudi zbog sopstvenog straha pishu gluposti....Imala sam velikih problema sa ushima jedna stvar koja mi je tada recena je da usi niposto ne cistim stapicima , zbog bakterija i ostalih stvari koje se vrlo lako prenose tom vatom(fatom) ....i da je mnoogo bolje ako vec hoces da odrzis higijenu usiju uspricash 3% hidrogen i drzis tako 3min..zavisnosti koliko je prljavo uho...i tako tri puta ispirash...jer to ti rade gde god da odes..prvo ti ciste toplom vodom i ispiraju hidrogenom...

Na sta konkretno ovde mislis da su gluposti?

Sto se hidrogena tice, razlicita su misljenja. Moj dr ORL kaze da nikako ne sme da se na svoju ruku sipa hidrogen, zato sto moze da se osteti sluzokoza unutar uva i da se uniste one pozitivne bakterije u uvu, a tako se stvori idealna podloga za gljivice. I sta onda uraditi?

To sto si napisala super su metode, ali kada radi dr, ja nikada nikome ne bih preporucila da to sam sebi radi kod kuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.