Žene gde je....?

odgovora

Objavljeno

A zašto je Clara obrisala profil....i zašto mislite da na forumu nije isto...kao nekada :unsure:

Nije isto samim tim sto stare clanice masovno brisu profile ili se uposte ne pojavljuju, pojavile su se neke nove od kojih nemozes doci do reci. da nebi bila OT toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije isto samim tim sto stare clanice masovno brisu profile ili se uposte ne pojavljuju, pojavile su se neke nove od kojih nemozes doci do reci. da nebi bila OT toliko

Svako ko hoće da kaže nešto, ima mogućnost za to. Jako mi je žao što su neke stare članice napustile forum, Clara mi je bila posebno draga, ali ne mislim da su ih nove članice "najurile". Ovaj forum je otvorenog tipa, pa su sve nove članice dobrodošle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije isto samim tim sto stare clanice masovno brisu profile ili se uposte ne pojavljuju, pojavile su se neke nove od kojih nemozes doci do reci. da nebi bila OT toliko

Meni ipak nije jasno ZAŠTO se brišu profili i sve se tako 'teatralno' odvija....stvarno ne shvatam....jednostavno,čitaš što te zanima i ko te zanima...pišeš na temi koju izabereš,monitor trpi sve...dođeš kada ti odgovara i kada imaš vremena i to je sve....zar nije tako :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svako ko hoće da kaže nešto, ima mogućnost za to. Jako mi je žao što su neke stare članice napustile forum, Clara mi je bila posebno draga, ali ne mislim da su ih nove članice "najurile". Ovaj forum je otvorenog tipa, pa su sve nove članice dobrodošle!

mislim da me nisi razumela, drago mi je sto ima novih clanica i vecina je suer samo je par njih koje u svkoj temi i koje su dosta svadjalacki raspolozene, i dosta je neke tenzije negativne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zašto je Clara obrisala profil....i zašto mislite da na forumu nije isto...kao nekada :unsure:

Clara nije teatralno obrisala profil,ona je otišla još pre skoro mesec dana i da li je neko znao uopšte za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara nije teatralno obrisala profil,ona je otišla još pre skoro mesec dana i da li je neko znao uopšte za to.

Ja nisam rekla da je Klara teatralno otišla....govorila sam uopšteno :rolleyes: i nisam znala za to!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da me nisi razumela, drago mi je sto ima novih clanica i vecina je suer samo je par njih koje u svkoj temi i koje su dosta svadjalacki raspolozene, i dosta je neke tenzije negativne.

Slažem se da s vremena na vreme ima tenzije (sve nas povremeno prodrmaju hormoni, umor, problemi, loše raspoloženje), ali mi je neverovatno da neko ode zbog toga. Ja ne bih otišla zbog takvog razloga. Volim ovaj forum, služi mi da se opustim i popijem kafu sa vama.

Da li bi ti otišla samo zbog sukoba između nekih osoba koje nisu umele da ostave prostor za tuđe mišljenje? Ne verujem! :)

A sad će doći Filipa i pokazati nam upozorenje da je OT! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Filipa danas?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Filipa danas?????

Na poslovnom sastanku. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas nema Kikiriki i Bebe Dimić...nadam se da je sve ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na poslovnom sastanku. B)

Lepo.... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MamaSandra.Veca.Ogi????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde da ne pitamo gde je neko od clanova samo zato sto ga/je nema 2 dana.

;)

Pitam ja vas, jel video neko Comija negde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde da ne pitamo gde je neko od clanova samo zato sto ga/je nema 2 dana.

;)

Pitam ja vas, jel video neko Comija negde?

Jelena ako je neko svaki dan na forumu,a nema ga 2 dana to je za mene zabrinjavajuce..

Npr Filipa nije bila jedno pre podne pa su se svi pitali gde je. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MamaSandra.Veca.Ogi????????????????????

TU SAAAAAMMMMM!!!!!Nije mi radio net :angry: :angry: :angry: ,ali eto mene ijopet.....KISSSSSSSS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena ako je neko svaki dan na forumu,a nema ga 2 dana to je za mene zabrinjavajuce..

Npr Filipa nije bila jedno pre podne pa su se svi pitali gde je. :D

ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi pa gde nam je KIKIRIKI????Brinem za nju s0711.gif

Tu sam tu sam, samo sam poprilično prehlađena, i smlaćena pa više izigravam šniclu po krevetu. Čim živnem eto mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara nije teatralno obrisala profil,ona je otišla još pre skoro mesec dana i da li je neko znao uopšte za to.

Clara je redovna na fejsu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam tu sam, samo sam poprilično prehlađena, i smlaćena pa više izigravam šniclu po krevetu. Čim živnem eto mene.

Idi bre zeno nikako da te u`vatim,ne vidjam ti postove pa reko sta se desava s tobom :blink: :blink: ....mada si ti sad na onom temama `treci trimestar`,`porodjaj` itd.... OPRAVDANO :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi bre zeno nikako da te u`vatim,ne vidjam ti postove pa reko sta se desava s tobom :blink: :blink: ....mada si ti sad na onom temama `treci trimestar`,`porodjaj` itd.... OPRAVDANO :lol: :lol:

He he a naročito na onim strah od porođaja...ali na sexu sam još uvek redovna :D na žalost samo na temi...ko o čemu baba o uštipcima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he a naročito na onim strah od porođaja...ali na sexu sam još uvek redovna :D na žalost samo na temi...ko o čemu baba o uštipcima :D

Ustipci i utisci....al mi tetke sa foruma pricamo o tresnjicama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC :unsure:

Here I am ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.