Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Ne znam da li sam već pisala ovde....

U prvoj trudnoći sam se ugojila 20kg....morala sam da mirujem. Na porod sam otišla sa 90kg. Pošto nisam sve skinula drugu trudnoću sam počela sa 76 kg i do sad (27nedelja) sam se ugojila 10-ak kg. :huh: Imm još tri meseca i verujem da će se još kg nakupiti.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 39 nedelja, znači pri kraju skroz i udebljala sam se ravno 10 kg. Doduše u startu sam imala višak kg koje sam nabacila u prvoj godini braka pa sam vodila računa da ne jedem previše ali nisam se ni nešto puno odricala hrane ali sam zato dosta smanjila slatkiše i pila sam jako puno vode oko 2l dnevno. Imala sam 69 kad mi je doktor otovrio trudnički karton a to je bilo početkom avgusta, sad imam 79 kg a po posledenjem UZ bebica teži oko 3,200 kg. Inače moja djevojačka kilaža je bila 57 kg. Ne vjerujem da ću se ikad vratiti na tu kilažu ali da mi je bar na 65 skinuti za početak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sve tri trudnoce sam se ugojila oko 10-12 kg. Brzo sam povratila liniju :).

E ono, sto se kod mene desilo posle prvog porodjaja, me je zacudilo. Oduvek sam bila debeljuca i imala vidljiv visak, medjutim, kad sam se porodila sa prvim detetom imala sam utisak da sam na porodjaju izgubila svih 18-20 kg viska (sa onih 12 dobijenih u trudnoci). Ili je to takvom brzinom nestalo, da ja nisam ni primetila. Od tada moja tezina je oko 58kg (kad nisam trudna :) ). Sada je oko 60kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se u trudnoci ugojila 9 kg, a jela sam sta sam pozelela, moja idealna tezina je 51kg, a na porodjaj sam otisla sa 60kg.

Kuci sam se vratila sa 55kg, i to sam vukla jedno 6 meseci, ali sam i to skinula. Sad imam samo mali stomacic, ali me mrzi da radim vezbe, a trebalo bi, jer strije nemam, pa bi bilo idealno da zategnem stomak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu jos malo da doguram na +7kg, dobila sam malo preko 1kg u zadnje 3 nedelje...

Ma nije to strasno, sve se to skine kasnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo Dimic, ti si super! Baš danas sam gledala vaše slike (pošto sam nova ovde pa sam htela i vizuelno da vas upoznam :) ) i kad sam videla tebe kako izgledaš u 7.mesecu(čini mi se)...stvarno extra!!! Ja se do sad ugojila nekih 10-ak kg, ali se ne primećuje toliko, najviše mi je u stomak otišlo, tako da mogu da ga zamislim kakav će biti posle porođaja, tj.kako ću ja izgledati...kao šar_pej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još stojim na 20 kg više s tim da sam bila otišla na 21.5 ali juče sam za noć izznojala 1.5 kg bila sam sva mokra ali i manja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još stojim na 20 kg više s tim da sam bila otišla na 21.5 ali juče sam za noć izznojala 1.5 kg bila sam sva mokra ali i manja :)

Pa i ja sve gledam kako je deo ovoga voda, mada sama beba je dobila 600 g u zadnje 3 nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sve gledam kako je deo ovoga voda, mada sama beba je dobila 600 g u zadnje 3 nedelje...

Ja samo da zvirnem malo ovde.Sve se zenske zalite,a izgledate super:))).Bebo Dimic,tek ti nemas prava da se zalis na kilograme,izgledas prelepo,mozes da budes mis trudnica na forumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da zvirnem malo ovde.Sve se zenske zalite,a izgledate super:))).Bebo Dimic,tek ti nemas prava da se zalis na kilograme,izgledas prelepo,mozes da budes mis trudnica na forumu!

Hvala ti :) Ali sve gledam kako mi to za ovako kratko vreme deluje puno... Dobijaala sam skoro 500g nedeljno, mada mi kazu da je to u ovom periodu trudnoce normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sve gledam kako je deo ovoga voda, mada sama beba je dobila 600 g u zadnje 3 nedelje...

Mislim da kod mene ima svega. Ima i vode, i bebe i sala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da kod mene ima svega. Ima i vode, i bebe i sala :D

Da se ne ponavljam--al,ajd...uzivkajte,uglavnom je sve to voda!Kad sam ja dodala 27 kg u trudnoci,i skinula ih skoro sve za 4 meseca,onda ne brinite..Meni sad nekako nedostaje trudnoca,jer sam govorila-ja sam debela zato sto sam trudna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se ne ponavljam--al,ajd...uzivkajte,uglavnom je sve to voda!Kad sam ja dodala 27 kg u trudnoci,i skinula ih skoro sve za 4 meseca,onda ne brinite..Meni sad nekako nedostaje trudnoca,jer sam govorila-ja sam debela zato sto sam trudna:)

He he ja se bojim onog...Bila je trudna, debela i slatka, sad je samo debela... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa Masom sam se ugojila 22kg,strasno,do 7.meseca 10kg,a u 8 i 9 sam dobila 12kg.Iz bolnice sam izasla sa 83kg,i posle par meseci ostala trudna tako da nisam mogla na dijetu,sa Lenom sam nabacila samo 3kg za ovih osam meseci,ne jedem toliko slatko kao u prvoj trudnoci,ali opet sam ko tenk,treba da omrsam 30kg da bih dosla do svoje idealne tezine,samo ne znam kako cu to izvesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verovatno sam negde ranije pisala..

ovako .. od prve trudnoce mi je ostalo puuuno kg, prvenstveno od pre trudnoce sam se ugojila i to je ostalo.. sad sam ostala rudna sa 82kg i sve je bilo super do januara, dobila sam za 5meseci nekih 5-6kg, a onda samo u januaru 4,4kg!!! sad sam 27nedelja+3dana i imam + 10kg u odnosu na pocetak, tacnije danas sam se merila i imam 91,6kg :(

sta da se radi, to nije nesto sto me raduje, ali stvarno mi je bitno da je beba u redu i mogu samo da se nadam i jos vise trudim kad se porodim da se nekako resim STO VECEG BROJA KG!!!

a nije da sam neka zdera, jos kao i vodim racuna ove 2-3 god i kg nikako da odu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 15+4 i do sada sam se udebljala 3,5 kg. Mislim da je to ok kilaza, za sada! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 15+4 i do sada sam se udebljala 3,5 kg. Mislim da je to ok kilaza, za sada! :)

He he, ti si super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(Ivana :) @ 23.02.2011, 23:42)

verovatno sam negde ranije pisala..

ovako .. od prve trudnoce mi je ostalo puuuno kg, prvenstveno od pre trudnoce sam se ugojila i to je ostalo.. sad sam ostala rudna sa 82kg i sve je bilo super do januara, dobila sam za 5meseci nekih 5-6kg, a onda samo u januaru 3,5kg!!! sad sam 27nedelja+3dana i imam + 10kg u odnosu na pocetak, tacnije danas sam se merila i imam 91,6kg

sta da se radi, to nije nesto sto me raduje, ali stvarno mi je bitno da je beba u redu i mogu samo da se nadam i jos vise trudim kad se porodim da se nekako resim STO VECEG BROJA KG!!!

a nije da sam neka zdera, jos kao i vodim racuna ove 2-3 god i kg nikako da odu!!!

Joj cuti meni neki dan rekla da manje jedem ma svira imam 94 :))))))

He he braćo tuljani

oes-x18819.jpg

ali čim se porodim ja krećem u akciju, a pozivam i vas da mi se pridružite pa da se prijavimo na takmičenje za misis sveta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Me3ni već malo fali da se osećam kao sexy ženska, i da me gledaju i da mogu da vidim kako se neko okreće za mnom...čak počinju i građevinci da mi nedostaju...a kad oni krenu da ti nedostaju, mislim da je to poslednja faza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo ste slatke,drage trudnice,bas mi dodje da ostanem trudna odma' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Me3ni već malo fali da se osećam kao sexy ženska, i da me gledaju i da mogu da vidim kako se neko okreće za mnom...čak počinju i građevinci da mi nedostaju...a kad oni krenu da ti nedostaju, mislim da je to poslednja faza!

Mnogo ste slatke,drage trudnice,bas mi dodje da ostanem trudna odma' :)

hehehe...

nekad su za nama okrecali glave a sad izgleda doslo vreme da okrecu glave od nas !!!

zvoncice 79, pa mi smo tu negde, pratimo se u stopu i sa terminom i sa kg.. nedam ti se ja !!!

ne gine nam druzenje u betaniji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He, he,he, slatko me nastejaste moje dame, ja se drzim sa +4 , ali obzirom da sam bila kao tenk, sem stomaka nista se ni ne vidi, ali ima da ih smlatim sve cim se porodim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 18 nedelja ,trudnocu sam pocela sa 54 kg (idealna kilaza za mene)i do sada nisam dobila ni jedan kilogram.

doktorka kaze da je to odlicno,jer krv cesto vadim i rezultati su u granicama normale tako da nema potrebe korigovati ishranu.

smatram da je najbitnije dnevno uneti dosta voca i povrca i naravno ciste vode,cega se bas pridrzavam,za sada:)

hehe ali imam ja jooos vremena do porodjaja,mozda i budem gospodja buci-maci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he, ti si super...

Za sada! A polako mi se apetit povecava...pa cemo da vidimo! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove što su nabacile manje od 20kg, sa njima ne razgovaram. Samo ću tiho da im zavidim :P

Šalim se naravno. Svačije telo je drugačije, i ako je sve ok sa bebom, koliko god da smo dobile sve je super, svakako smo u drugom stanju, a ne zove se ono drugim za džabe. Devojke, vi koje strte dobile malo, samo tako nastavite!!! To je najzdravije tako, manje opterećenje na telo i manje preznojavanja kasnije, a mi kapitalci..uh pa posle porođaja ćemo morati da otvorimo temu "Koliko ste kila skinuli posle porođaja" he he pa da tamo bodrimo jedna drugu :D :D B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.