Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

znala sam,cestitam! Mozes odmah na uzv jer ti dosta kasni tako da odmah zakazuj :D

Hvala puno :) Zakazala sam odmah danas :)

 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima, imam dosta simptoma prva sedmica poslije odnosa sa dragim grudi su mi otekle i bile bolne i sad se javlja cudna bol u grudima a bradavice su bile osjetljive, bol u donjem dijelu kicme i danas osjecam, mucnina mi je bila samo do danas, pritisak mi je pao i dosta nizak u odnosu na prije, sad mi se vise spava inace nisam spavalica, imala sam grceve u stomaku ali samo dok sam imala neko blago krvarenje koje je bilo slicno menstrualnom ali nije menstruacija, sad sve nedelje poslije imam non stop potrebu da jedem nesto, ukratko osjecam da mi se nesto sa tjelom desava cudno. Ne znam kako da znam jesam li trudna za test mi je prerano? A da primjetila sam i da mi je koza drugacija na izgled nekako sam drugacija u licu sama sebi ali i drugima. Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima, imam dosta simptoma prva sedmica poslije odnosa sa dragim grudi su mi otekle i bile bolne i sad se javlja cudna bol u grudima a bradavice su bile osjetljive, bol u donjem dijelu kicme i danas osjecam, mucnina mi je bila samo do danas, pritisak mi je pao i dosta nizak u odnosu na prije, sad mi se vise spava inace nisam spavalica, imala sam grceve u stomaku ali samo dok sam imala neko blago krvarenje koje je bilo slicno menstrualnom ali nije menstruacija, sad sve nedelje poslije imam non stop potrebu da jedem nesto, ukratko osjecam da mi se nesto sa tjelom desava cudno. Ne znam kako da znam jesam li trudna za test mi je prerano? A da primjetila sam i da mi je koza drugacija na izgled nekako sam drugacija u licu sama sebi ali i drugima. Hvala :)

kada ti je bila poslednja menstruacija i kada je bio taj odnos?

Malo si nepovezano sve napisala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odnos sam imala 31 avgusta, a menstruacija je vec trebala biti ali je nema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muke s' nama cekalicama, svaki mesec smo "trudne" haha Kad su nekom neredovni ciklusi kao meni npr. onda covek ne moze a da se ne ponada iz meseca u mesec. Poslednja mens. je bila 5. avgusta. 22. avgusta mi je gin. rekao da bi kroz 2-3 dana jajna celija trebalo da bude zrela. 25. 26. 27. smo radili na bebi. Grudi me ne bole i nemam nikakve simtome. 40-ti dan kako ne dobijam. Mislim da je rano za test, juce sam radila i naravno negativan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni jednoj ni drugoj nije rano za test...

Cim kasni test moze da se radi...

Prva jutarnja mokraca i to je to...

Srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni jednoj ni drugoj nije rano za test...

Cim kasni test moze da se radi...

Prva jutarnja mokraca i to je to...

Srecno

Radila sam malopre, doduse nije jutarnja, ali je test osetljivosti 10 i negativan je. Imam jos jedan, pa cu kroz 2-3 dana ponovo. Daco87, ja ni ne znam je l' kasni, jer su mi neredovni ciklusi. Prosli put sam 37. dan dobila, a pre toga 29. Vise nista ne mogu da pohvatam kad i kako. Ali sad je 41. dan i nikakve naznake, cak me ni grudi ne bole. Povremeno imam glavobolje na par dana..Hvala ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' zna neko npr. koliko vremenski je potrebno da prodje da bi test pokazao? Ili je to relativno...? Jer ako mi je ovulacija bila 25. 26. ili 27. npr. ako je i doslo do oplodnje zar test vec ne bi trebao da pokaze? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' zna neko npr. koliko vremenski je potrebno da prodje da bi test pokazao? Ili je to relativno...? Jer ako mi je ovulacija bila 25. 26. ili 27. npr. ako je i doslo do oplodnje zar test vec ne bi trebao da pokaze? :/

ako sumnjas da ti je ovulacija bila 25-27 test bi trebao da pokaze tako da moj savet odi kod gin i vidi sta se desava

postoji mogucnost da ti je o kasnila pa jos nemoze da pokaze

odi sutra i uradi beta hcg bices sigurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako sumnjas da ti je ovulacija bila 25-27 test bi trebao da pokaze tako da moj savet odi kod gin i vidi sta se desava

postoji mogucnost da ti je o kasnila pa jos nemoze da pokaze

odi sutra i uradi beta hcg bices sigurna

Nisam u mogucnosti da odem, nisam trenutno u Srbiji u tome je stvar. A zakazala sam i dobila termin ovde tek 10. oktobra. Imam jos jedan test, uradicu ga za par dana. Jedan sam uradila i drugarica vidi drugu crticu koju ja ne vidim uopste i ne zelim da se nadam bez osnova. Hvala Ivanice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj ti nama sliku da izvecamo ima li crtice ili ne:D

Hehehe ajde vi iskusne, zaprasite nas malo! Mislim da drugarica umislja! Pokusacu ponovo, ne uspeva mi da ubacim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe ajde vi iskusne, zaprasite nas malo! Mislim da drugarica umislja! Pokusacu ponovo, ne uspeva mi da ubacim.

prebaci sliku u negativ,tako se najbolje vidi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prebaci sliku u negativ,tako se najbolje vidi :)

 

Nece da je ubaci uopste! Kako da prebacim u negativ? Svaku caku znate haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo 

ja saa na forumu pa bih vas nesto pitala.. Imala sam 15.5.2016 spontani i posle toga redovna M, na 26 dana.. Zadnja M je bila 24.8.... I vec sedam dana idem viseputa na wc, bolne grudi, otezane.. Par puta dnevno me zabole krsta ali onako nista strasno.. Posle tog nesretnog slucaja imam jos vecu zelju za bebom.. E, sad da li da uradim test ili ne.. M treba da stigne (a daj Boze da ne stigne) 18.9.....

kazite mi svoje misljenje.. Hvala puno i druzicemo se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo 

ja saa na forumu pa bih vas nesto pitala.. Imala sam 15.5.2016 spontani i posle toga redovna M, na 26 dana.. Zadnja M je bila 24.8.... I vec sedam dana idem viseputa na wc, bolne grudi, otezane.. Par puta dnevno me zabole krsta ali onako nista strasno.. Posle tog nesretnog slucaja imam jos vecu zelju za bebom.. E, sad da li da uradim test ili ne.. M treba da stigne (a daj Boze da ne stigne) 18.9.....

kazite mi svoje misljenje.. Hvala puno i druzicemo se :)

Pa najbolje da sačekaš datum kad bi trebalo da dobiješ ,što se simptoma tice pošto si imala već iskustvo sa nažalost izgubljenom trudnoćom verovatno možeš lakše da raspoznas kako si u pms sw osećala a ksko kad si bila trudna. Ja samo hocu da te podržim što opet pokušavaš jer ja sam juče imala spontani i bas se pitam kada ću se ponovo nakaniti na to...

Maajaa:) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo

ja saa na forumu pa bih vas nesto pitala.. Imala sam 15.5.2016 spontani i posle toga redovna M, na 26 dana.. Zadnja M je bila 24.8.... I vec sedam dana idem viseputa na wc, bolne grudi, otezane.. Par puta dnevno me zabole krsta ali onako nista strasno.. Posle tog nesretnog slucaja imam jos vecu zelju za bebom.. E, sad da li da uradim test ili ne.. M treba da stigne (a daj Boze da ne stigne) 18.9.....

kazite mi svoje misljenje.. Hvala puno i druzicemo se :)

meni je ginekolog rekao da mogu da radim testvdva dana pre ocekivane tako da mozes i sutra ali ko sto jeca rece mozes i 18.

Pa najbolje da sačekaš datum kad bi trebalo da dobiješ ,što se simptoma tice pošto si imala već iskustvo sa nažalost izgubljenom trudnoćom verovatno možeš lakše da raspoznas kako si u pms sw osećala a ksko kad si bila trudna. Ja samo hocu da te podržim što opet pokušavaš jer ja sam juče imala spontani i bas se pitam kada ću se ponovo nakaniti na to...

naravno da ces pokusavati dalje jeco ko sto sam ti rekla vreme ce uciniti svoje ljudi prodju svasta u zivotu pa ne gube nadu

sve sto nas ne ubije...ojaca nas :babymommy:

Jeca 90 i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa najbolje da sačekaš datum kad bi trebalo da dobiješ ,što se simptoma tice pošto si imala već iskustvo sa nažalost izgubljenom trudnoćom verovatno možeš lakše da raspoznas kako si u pms sw osećala a ksko kad si bila trudna. Ja samo hocu da te podržim što opet pokušavaš jer ja sam juče imala spontani i bas se pitam kada ću se ponovo nakaniti na to...

e problem je u tome sto ja i tad nisam osecala neke bitne promene, vec sam se setila da nesto bas kasni M, a inace sam pre toga imala neredovne cikluse.. 

Nemoj da gubis nadu, kazem ti iz iskustva.. Kao sto rece ivanica kroz zivot se svasta prodze.. To ne sme da te ubije vec te mora ojacati i bice... Veliki pozz za sve 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e problem je u tome sto ja i tad nisam osecala neke bitne promene, vec sam se setila da nesto bas kasni M, a inace sam pre toga imala neredovne cikluse.. 

Nemoj da gubis nadu, kazem ti iz iskustva.. Kao sto rece ivanica kroz zivot se svasta prodze.. To ne sme da te ubije vec te mora ojacati i bice... Veliki pozz za sve 

hvala verujem da će proći 

a ti javi ishod testa nadamo se najboljem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco žao mi je zbog spontanog :(

Devojke, test je nekad bacanje para, ako tako kasno (40dc) test ne pokaže trudnoću uzaludno je ponavljati ga za 2-3dana, odmah raditi betu pa kod gin... 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HITNO mi je potrebna pomoc!!!
Imala sam odnos sa momkom 31. avgusta nezasticeni naravno. Sad mi se javlja problem jer sam imala simptome prve tri sedmice i blago krvarenje tri dana od 5 do 8 septembra ali vrlo slabo. Sinoc sam tokom uriniranja izbacila neki mali komad ne znam cega, a danas mi se javlja kad se obrisem roze tj. kao da cu opet da dobijem ili krvarenje. Zanima me sta je jer test sam radila nakon dvije sedmice kucni i pokazalo je negativno. I da stalno imam simptome kao i moja sestra koja je rodila bol na desnoj strani u predjelu jajnika!? Ako moze pomoc i dali treba da se brinem ili… Pitam vas zato sto moj ginekolog trenutno nije u gradu pa da znam da li da se javim hitno nekom drugom ili da pricekam svog u ponedeljak… Hvala unaprijed..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HITNO mi je potrebna pomoc!!!
Imala sam odnos sa momkom 31. avgusta nezasticeni naravno. Sad mi se javlja problem jer sam imala simptome prve tri sedmice i blago krvarenje tri dana od 5 do 8 septembra ali vrlo slabo. Sinoc sam tokom uriniranja izbacila neki mali komad ne znam cega, a danas mi se javlja kad se obrisem roze tj. kao da cu opet da dobijem ili krvarenje. Zanima me sta je jer test sam radila nakon dvije sedmice kucni i pokazalo je negativno. I da stalno imam simptome kao i moja sestra koja je rodila bol na desnoj strani u predjelu jajnika!? Ako moze pomoc i dali treba da se brinem ili… Pitam vas zato sto moj ginekolog trenutno nije u gradu pa da znam da li da se javim hitno nekom drugom ili da pricekam svog u ponedeljak… Hvala unaprijed..

Ako imaš bol, idi do ginekologa, ne čekaj nikakav ponedeljak. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam napisem moje simptome,nakon sedam dana od O celi dan sam imala grceve u stomaku,onda par dana pred M potpuno isti simptomi kao u pms-u,ucestalo mokrenje,bol u stomaku,jela non stop,e jedino nisam bila nervozna,kada mi je bio 28 i 29 dan kada inace dobijam,stomak me potpuno isto boleo,cak sam i uloske nosila,od 29-og dana uvece krenule su mi mucnine i evo vec par dana mi je bas muka,kada sam uradila test nisam mogla da verujem da je pozitivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima... nemam nikakve posebne simptome, barem ne neke koje mi smetaju,. zadnju m. imala  sam 28.10. posto mi je redovna, na svakih 28 dana, trebala sam dobiti 24.11. medjutim, to se nije dogodilo. nije cak bilo ni pms simptoma,.nekih tri dana su me bolela ledja, malo pojacani mirisi,i cesce trckaranje do wc.a.,blagi bolovi u stomaku, ali to sve na kratko..jedino sto mi smeta je sto mi se brada napunila bubuljicama heheheh... juce sam uradila test i odmah je pokazao negativno. sta mislite sta se desava? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.