Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

ivana kad je bila poslednja veca? Kad si trebala dobiti?

Hcg se drugacije luci preko mokrace,beta iz krvi je tacnija mnogo.

Meni bas sad dr kaze da testovi ne grese. Jedino ako se urade jako rano. Verovatno je nesto bilo,ali se plod nije zadrzao. Pa zato beta negativna. Prvo opadne beta iz krvi pa tek onda iz urina. Biohemijska verovatno. Definitivno test ne treba raditi dok ne izostane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

kasni mi 10 dana. Ali sam 7.11. Imala jedan dan vrlo malo. Vec sam imala biohemijsku u septembru. Sada betu nisam radila osim priv. uz danas.

Izmenjeno od strane ivana966

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,pa trebalo bi da se vidi nesto na uz. Ja sam bila 8dan kasnjenja i videli mesak i videli mrvu unutra. Jedino betu da uradis ili opet uz za koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,pa trebalo bi da se vidi nesto na uz. Ja sam bila 8dan kasnjenja i videli mesak i videli mrvu unutra. Jedino betu da uradis ili opet uz za koji dan.

u pponedelak idem kod dr da pogleda uz,vec sam zvala. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije ni ponedeljak daleko. Ne tugu,moze da bude ok. Mozda se samo sve odigralo kasnije,mislim na O.

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam koliko kasnije moze da se odigra?- sa prvom bebom dr mi je rekao da zbog polozaja materice(zavaljena) teze je utvrditi trudnocu...? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je kasnilo 15 dana jedva su "nesto"videli i onda nagadjali dali je plod ili polip ,dok su oni tako ja prokrvarim (biohemiska)

koliko sam skontala ni oni nisu sigurni u pocetku

najbolje beta svaki drugi dan i bices sigurna

poz...

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja imam zavaljenu matericu pa problem sa utvrdjivanje trudnoce nisam imala. Dobar UZ to treba da lepo ocita.

Pa iskreno ako je O bila ranije,i ono nekad malo krvarenje,neka lazna veca,onda uveliko plod treba da se vidi. Mozda je to blago krvarenje bila O,onda je prica logicnija. Beta bi to razjasnila.

Mozemo mi sad nagadjati do sutra,u ponedeljak ce nadam se situacija biti jasnija.

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno,ponedeljak i javljam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda je to blago krvarenje implantacija :D

srecno!!!

ivana966 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana jesi radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, plod moze da se ne vidi jos uvek,ali beta je nepogresiva. Uradi betu,znaces. Videla si moj test,sve ti je jasno . Beta negativna kod mene,makar ne razbijam glavu dal je ili nije. Moj savet ti je laboratorija ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam draga uradila,nisam bila kuci ujutru isla na posao a sada mi kasno. Ujutru cu posle uz da znam sve i ovde prvo pisem :) ja mislim da zbog stresa koji imam svakodnevno da su mi hormoni se poremetili,radim 7 dana u nedelji po cak i 15 sati,i da je vrlo moguce da kod mene dodje do zaceca ali da se ne odrzi ...mozda gresim ali sada su 2 pokazala ali uz nista... u svakom slucaju sutra sam u 8 kod lekara i ovde prvo pisem :)

 

Bubu 2 i Bledalinija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali rano ujutru pre dr uradi test mora biti jaca crtica i sva tri testa odnesi kod dr,i betu radi obavezno rano je za uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ti napisem ja moj referat sa sinom:lol:Prva beta negativna,test nakon par dana od bete jedva pozitivan,to vece uz radjen zbog drugih razloga nema nista na uz dr rekao da sam umislila trudnocu,ujutru nakon uz beta pozitivna,i tek nakon par nedelja se videlo na uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam slicno iskustvo sa prvim detetom,beta negativna,uz nista a test kao jedvba druga crta... druga beta posle nedelju dana pokaze trudnocu od 4 nedelje a pre toga bila negativna,doktor mi rekao da je to nemoguce i da sam u tom periodu ostala trudna (od nedelju dana). Bas sam tada bila razocarana jer mi dete ima urodjenu anomaliju sto su tada preskocili da na silnim uz vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tačno znam kad mi je bila ovulacija, 11.11, a x smo imali 10.11.. Ne znam da li će uopšte moći nešto da se vidi na UZ u utorak?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam slicno iskustvo sa prvim detetom,beta negativna,uz nista a test kao jedvba druga crta... druga beta posle nedelju dana pokaze trudnocu od 4 nedelje a pre toga bila negativna,doktor mi rekao da je to nemoguce i da sam u tom periodu ostala trudna (od nedelju dana). Bas sam tada bila razocarana jer mi dete ima urodjenu anomaliju sto su tada preskocili da na silnim uz vide...

Joj ubi nas ovo iščekivanje, meni je to najgori deo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tačno znam kad mi je bila ovulacija, 11.11, a x smo imali 10.11.. Ne znam da li će uopšte moći nešto da se vidi na UZ u utorak?

 

 

nemoj se cuditi ako i ne vodi ali moguce je da vidi samo zumancanu kesu.

Kolibri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veruj mi i to bi mi za početak bilo dovoljno, samo da znam da je u materici, imala sam vanmateričnu, tako da koga zmija ujede i guštera se plaši...

uh da, za pocetak je to i najvaznije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ubi nas ovo iščekivanje, meni je to najgori deo...

Bas... i meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros sam vadila betu, sad čekam rezultate, javiće mi oko 12h...

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolibri videsec po beti. Moja dr kaze da mora biti 1500 da bi se nesto videlo. Takodje i po beti se moze videti da li je vm. Imali smo jednu devojku,beta jakooo visoka,a njoj kasni koji dan. Na uz se nista videlo nije,i ispostavilo se da je vm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

Devojke,tel me zeza ne mogu da kucam normalno samo da se javim,na uz je video “endimetrijum 8mm—12mm“ i dao mi betu da uradim... ne znam sta je,kada stigne beta pisem :(

 

Izmenjeno od strane ivana966

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sada normalno kuca... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.