U kupovinu sa dragim???

odgovora

Objavljeno

Ranije sam volela, ali sada ne jer nikada ne kupim sve sto mi treba. Uvek me pozurkuje <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam volela, ali sada ne jer nikada ne kupim sve sto mi treba. Uvek me pozurkuje <_<

NI ja..idem sama po cenu da teglim nekoliko kg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim soping tako da to kod mene kratko traje. Najvise se zadrzavam u radnjama sa metrazom, a posle toga sasijem sebi nesto iz snova sto inace nikad u butiku ne bih nasla.

Pokusao je mm da od mene napravi zenu i izvede me u soping, ali za mene je najvece uzbudjenje soping u farbari... pogresna mi je investicija bacanje novca na garderobu, meni treba kupiti cetke, lakove, razredjivace i smirgle... moj hobi cuda cini.

Sto se tice kupovine namirnica za kucu, obozavamo da idemo zajedno, bebu u kengura i pravo u radnju, vrlo smo konkretni i vrlo se lako dogovorimo sta cemo.

Generalno volimo da idemo zajedno u soping, jednostavno se medjusobno dopunjujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim soping tako da to kod mene kratko traje. Najvise se zadrzavam u radnjama sa metrazom, a posle toga sasijem sebi nesto iz snova sto inace nikad u butiku ne bih nasla.

Pokusao je mm da od mene napravi zenu i izvede me u soping, ali za mene je najvece uzbudjenje soping u farbari... pogresna mi je investicija bacanje novca na garderobu, meni treba kupiti cetke, lakove, razredjivace i smirgle... moj hobi cuda cini.

Sto se tice kupovine namirnica za kucu, obozavamo da idemo zajedno, bebu u kengura i pravo u radnju, vrlo smo konkretni i vrlo se lako dogovorimo sta cemo.

Generalno volimo da idemo zajedno u soping, jednostavno se medjusobno dopunjujemo...

fenomenalno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam volela, ali sada ne jer nikada ne kupim sve sto mi treba. Uvek me pozurkuje <_<

i mene moj <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim da idem u shoping sa mm... On me ne pozuruje, ali razgleda stvari, insistira da nesto probam sto se njemu svidi, pa posle i da to kupimo... kao svidece mi se kasnije. <_< Ja uglavnom poludim jer me natera da probam nesto totalno sto mi se ne svidja, pa se jos pocnemo svadjati kako mi to stoji i da obavezno moram da kupim.

E, zato ja takav njegov stav volim i vodim ga u kupovinu kozmetike. Tu nije zainteresovan, pa me pusti da biram i kad ga pitam kaze da mi je sve super i da je najbolje sve da uzmem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim da idemo zajedno, al nije mi on objektivan, ja sta god probam njemu se sve fora kao svidja, ne pozuruje me, ali on valjda misli da je to sve super, kao valjda ne bih probala da ne valja... ne daj Boze da ga pitam da mi kaze sta je bolje tipa dve majce njemu su obe savrsene. Tako da u principu svejedno mogu i sama otici onda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada da jer ne smem da nosim teške kese itd...ali inače ne. Uvek kaže: ako moram da idem sa tobom obavesti me par sati ranije da popijem persen i da malo iskuliram pa onda ću ići gde hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u nabavku za kucu uvek idemo zajedno,a i sto se namestaja tice celu kucu smo opremili zajedno,birali stvari. Kad kupujemo garderobu opet zajedno,uvek zeli moje misljenje,a zna da mu necu reci da je nesto lepo kad nije. Kad ja kupujem stvari,nekad ide samnom,nekad ja sama,ali to je uglavnom uz reci nisi kupila nesto sebi odavno,prosetaj malo i kupi nesto. A kad god obilazimo radnje zajedno,uvek me tera nesto da kupim,uvek pita jel mi se nesto svidja da mi kupi...volimo da sopingujemo zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi u kupovinu za kucu idemo zajedno, svako ima svoj spisak sta treba da stavi u korpu i kad napunimo korpe idemo zajedno na kasu. Ili on stoji u redu za kasu, dok mu ja tovarim u korpu...

A sto se kupovine garderobe tice nikad ne idemo zajedno. Ja nemam zivaca da razgledam kao on, preletim pogledom i prilazim SAMO onome sto mi je interesantno, ili utrcavam u sledecu prodavnicu, dok bi on da vidi SVE kako mi stoji... mrzim da se presvlacim po buticima... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kad god imamo prilike idemo zajedno u kupovini. Mahom sastavimo spisak namernica kuci. Namestaj smo takodje zajedno birali, plocice...A garderobu kada mi on kaze da mi dobro stoji znam da je o.k. Ponekad se i posvadjamo oko garderobe, ali posle skontam da je bio u pravu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek idemo zajedno u kupovinu.Zajedno smo birali namestaj,zavese,plocice... U nabavku namirnica redovno idemo zajedno.Ja volim da idem sa njim kad kujujem garderobu jer je uzasno iskren. ;) A biram i njemu garderobu,on samo isproba.

AK22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.