Prevara u braku ili vezi

odgovora

Objavljeno

A ako dodje do prevare, da li mislite da je korektnije reci ili precutati vodeci se tvrdnjom da ono sto neko ne zna, ne moze ni da ga boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam da ima, ali nece mene to june da mune :D

Sada sam se setila i one divne recenice iz Tesne koze: Jeste, Panticu, svud okolo jurcaju tramvaji puni s devize! :D :D :D

.....puni s devize umotane u prljav peškiriĆ :lol: :lol: :lol: Šojić car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ako dodje do prevare, da li mislite da je korektnije reci ili precutati vodeci se tvrdnjom da ono sto neko ne zna, ne moze ni da ga boli?

Uh, teško pitanje, mislim da je korektnije reći, ali treba skupiti hrabrost, sesti oči u oči i reći tako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i Demi je muza prevarila ne zato sto je to bio jedini nacin da dobije milion (dobila bi ga i bez seksa), vec zato sto ju je muz razocarao a Redford zaveo :rolleyes:.

Bravo. Potpisujem!

Za mene razlog vise da uzmem taj milion :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, nista me ne bi moglo bolje utesiti.

A milion ne bi nestao tek tako kod mene, jer znam fino da ukalkulisem sve sa relativno malo parica. Pravilno bih ga ulozila. Kupim dva stana i dva lokala, iznajmljujem ih i imam stalni priliv parica, ostalo po malo krckam kad zatreba, ali u sustini, zivim kao i do sada, bez nekog izivljavanja, jer nicega nisam bas tako zeljna pa da od ne znam kakvih para podivljam :D E, da, i odmah bih odvojila za skolovanje mojih malih misica :)

A ako bi vam neko priznao prevaru da li biste mogle da oprostite? I da li biste ocekivale da vam bude oprosteno ako biste vi to uradile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U vezama sam varala, ne mogu da lažem, ali mm nisam prevarila niti bih mogla.

Ako bi, ne daj Bože, on tako nešto uradio znam samo da bih bila povređena maximalno i izgubila bih povrenje i onda od nas nema više ništa...a i teško da bih posle bilo kom muškarcu mogla da verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, nista me ne bi moglo bolje utesiti.

A milion ne bi nestao tek tako kod mene, jer znam fino da ukalkulisem sve sa relativno malo parica. Pravilno bih ga ulozila. Kupim dva stana i dva lokala, iznajmljujem ih i imam stalni priliv parica, ostalo po malo krckam kad zatreba, ali u sustini, zivim kao i do sada, bez nekog izivljavanja, jer nicega nisam bas tako zeljna pa da od ne znam kakvih para podivljam :D E, da, i odmah bih odvojila za skolovanje mojih malih misica :)

A ako bi vam neko priznao prevaru da li biste mogle da oprostite? I da li biste ocekivale da vam bude oprosteno ako biste vi to uradile?

Ovo ću sve da potpišem i da odgovorim : Ako bi me mm prevario morao bi do krvi da se pokaje da bih mu oprostila, znači, malo (više) bih ga mučila da vidim koliko mu je zaista stalo da mu oprostim. Ali, i posle toga ne verujem da bi naš odnos ostao isti, verovatno bi stalno u meni čučala želja za osvetom. Mada, to su sad samo priče, nijedna od nas ne zna kako bi stvarno reagovala u takvoj situaciji. A da li bih ja očekivala da mi oprosti? Pa naravno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo ću sve da potpišem i da odgovorim : Ako bi me mm prevario morao bi do krvi da se pokaje da bih mu oprostila, znači, malo (više) bih ga mučila da vidim koliko mu je zaista stalo da mu oprostim. Ali, i posle toga ne verujem da bi naš odnos ostao isti, verovatno bi stalno u meni čučala želja za osvetom. Mada, to su sad samo priče, nijedna od nas ne zna kako bi stvarno reagovala u takvoj situaciji. A da li bih ja očekivala da mi oprosti? Pa naravno :P

Ja ću ovo da potpišem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, ja cu da ponovim svoje postove od ranije, cisto da znate da nisam promenila misljenje, niti cu. ;)

Ko 'odluta' iz braka ili duge veze sigurno nikad ne razmislja da je onog drugog partnera prevario. Da razmislja na taj nacin, mozda nikad ne bi ni uradio. To 'izletanje' u druge strastvene vode je cist egoizam koji sebi dopustimo ili ne, a najmanje se u tim trenucima razmislja da li to nekog povredjuje i sta su sve posledice.

A, ako neko 'odluta' i zaljubi se... to je onda pitanje nedostatka tog braka ili veze.

Oprastati ili ne? Pitanje je sa gubimo, a sta dobijamo.

Ja smo mogu da kazem da je flert najveca umetnost, a to niko ne smatra za ozbiljno povredjivanje. Ponekad flert ozivi osobu koja je utonula u monotoniju zivljenja i dodje kao lek na ranu, a ponekad bude koban za onog koji ne ume tu umetnost pametno da koristi.

Sta vam je zene?! Ispasce da i ja googlujem postove :D:D:D:D

Ne volim rec 'prevara' i mislim da nije adekvatna. ;)

Mm moze da me prevari na raznorazne nacine: da slupa pare i da nas odvede u propast, ja mogu da ga prevarim i da ga napravim na budalu a da pri tome nema veze sa drugom osobom. To mogu da budu prave prevare i zlo.

Ovo, sexulano 'varanje' je ipak lutanje za mene. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi u rodbini imamo jednu takvu koja je razvela oca dvoje dece. Nemam nista lepo da kazem na to. Jeste on ucestvovao, ali, sad hoce da je smatramo gospodjom. Mislim, pa u narodu se takve drugacije zovu...a i takvi muskarci... Da je postujem, ne mogu i nikad necu ni moci.

Ja sam definitivno od onih zena za koje je muz jedan jedini na svetu.Ne kazem da ce to biti do kraja zivota,jer nikad se ne zna,ali on je za mene svetinja,nikada ne bih ni pogledala drugog muskarca u "tom smislu" a kamoli nesto drugo.On i ja smo istog misljenja,sto vazi i za jedno i drugo.

Ali enav ova tvoja konstatacija je mnogo smesna i primitivna.Pogotovo ovo "u narodu se takve drugacije zovu" :lol: .

I kakve veza ima npr da li cu ja postovati nekoga ili ne,jer je ta neka rasturila nekome brak.Nikakvo merilo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa.. ne znam. iskreno ne verujem da bi se iko pojavio sa takvom ponudom pa mi je lako da kazem MA NEMA SANSE :lol::lol::lol:

Meni je na kipru nudjena bas ta cifra,ali da se udam, i frajer je bio mnogo dobar. Ali sto kaze maybe mnogo je to mala cifra, a i ja zaista nisam u tom fazonu..... ne daj Boze da ce to da mi spasi dete, za sve ostalo, no way...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ako dodje do prevare, da li mislite da je korektnije reci ili precutati vodeci se tvrdnjom da ono sto neko ne zna, ne moze ni da ga boli?

Sve zavisi, neki ljudi ne vole da cuju istinu, a i nekad je pametno precutati istinu. Ja ne znam kako bih, nije doslo do toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa frajer je Robert Redford! :lol:

A ona je Demi Mur... :lol:

Jel ste gledale taj film?

Nije poenta prevariti i dobiti pare, vec kako posle ziveti sa tim!

kako....dzaba mi posle svi silni milioni,kad više štete nego koristi a tek dostojanstvo što kaže maybe, a ne-nikako...parama se mnogo šta može kupiti...ali definitivno ne sve ;) ....da je milion potreban za nešto što ne smem ni da izovorim onda DA u protivnom NE-NIKAKO,ne verujem da bi ikoga time 'obezbedila' jer je milion 'trošan' <_< ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako....dzaba mi posle svi silni milioni,kad više štete nego koristi a tek dostojanstvo što kaže maybe, a ne-nikako...parama se mnogo šta može kupiti...ali definitivno ne sve ;) ....da je milion potreban za nešto što ne smem ni da izovorim onda DA u protivnom NE-NIKAKO,ne verujem da bi ikoga time 'obezbedila' jer je milion 'trošan' <_< ...

Slažem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Manje više tačno razmišljam da nađem sebi ljubavnika :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako....dzaba mi posle svi silni milioni,kad više štete nego koristi a tek dostojanstvo što kaže maybe, a ne-nikako...parama se mnogo šta može kupiti...ali definitivno ne sve ;) ....da je milion potreban za nešto što ne smem ni da izovorim onda DA u protivnom NE-NIKAKO,ne verujem da bi ikoga time 'obezbedila' jer je milion 'trošan' <_< ...

Moj veliki POTPIS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po ovom pitanju i vasim odgovorima, rekla bih da se potpuno slazem sa Yelenom C.

sve zavisi od toga kako nas zivot i cemu nauci, kada nas i gde slomi. zivotno iskustvo me je naucilo da cenim ovo blago koje imam pored sebe, mm, i zaista-vec sam i pisala, mislim da ne postoji ni jedan razlog da ga prevarim. mentalno sam dovoljno zrela osoba da znam sta mi je on u zivotu a nikada ne bih dozvolila da neka trenutna strast (ako bi kojim slucajem i postojala mada totalno mi deluje nemoguce) ugrozi nasu porodicu. ne bih time prevarila mm, mislim da bih tako prevarila samu sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po ovom pitanju i vasim odgovorima, rekla bih da se potpuno slazem sa Yelenom C.

sve zavisi od toga kako nas zivot i cemu nauci, kada nas i gde slomi. zivotno iskustvo me je naucilo da cenim ovo blago koje imam pored sebe, mm, i zaista-vec sam i pisala, mislim da ne postoji ni jedan razlog da ga prevarim. mentalno sam dovoljno zrela osoba da znam sta mi je on u zivotu a nikada ne bih dozvolila da neka trenutna strast (ako bi kojim slucajem i postojala mada totalno mi deluje nemoguce) ugrozi nasu porodicu. ne bih time prevarila mm, mislim da bih tako prevarila samu sebe.

Onda ja ili sam teska radodajka ili ne volim dovoljno mm, mada se ni u jednom od to dvoje ne pronalazim, jer kao sto rekoh, ja bih pristala. Mislim, ako me voli sad, volece me i sa milionom vise, a znam da mm nije ljubomorno stvorenje i da mi ne bi oprostio samo da se zaljubim u nekog drugog, a ovakvu stvar bez problema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Manje više tačno razmišljam da nađem sebi ljubavnika :lol:

;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne pricam sad samo o tih milion..

sex je mala stvar ako su misli negde drugde, ako je zelja negde drugde. u tom slucaju je najmanje bitno da li ce do svrsenog cina i doci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne pricam sad samo o tih milion..

sex je mala stvar ako su misli negde drugde, ako je zelja negde drugde. u tom slucaju je najmanje bitno da li ce do svrsenog cina i doci..

I nije rec o milionu, to je olaksavajuca okolnost. MIslim da se ne moze poistovecivati prevara koja se desi, jednom se desi i nikada se vise ne ponovi, i ona koja traje, ponavlja se, i u koju se uplicu emocije. Prva mi je nekako i oprostiva, a druga nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po ovom pitanju i vasim odgovorima, rekla bih da se potpuno slazem sa Yelenom C.

sve zavisi od toga kako nas zivot i cemu nauci, kada nas i gde slomi. zivotno iskustvo me je naucilo da cenim ovo blago koje imam pored sebe, mm, i zaista-vec sam i pisala, mislim da ne postoji ni jedan razlog da ga prevarim. mentalno sam dovoljno zrela osoba da znam sta mi je on u zivotu a nikada ne bih dozvolila da neka trenutna strast (ako bi kojim slucajem i postojala mada totalno mi deluje nemoguce) ugrozi nasu porodicu. ne bih time prevarila mm, mislim da bih tako prevarila samu sebe.

Ovo kao da sam ja pisala... uvek sam tako mislila - ne vara taj neko mene, ja mirno spavam, on vara sebe jer ne zna gde je, sa kim je i sta posle... isto tako ja ne bih varala mm nego sebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ljudi, ostala sam zapanjena... STA SE DESILO SA JEKOM? Porodila sam se pre 4 meseca i uopšte nisam svraćala na bebac. Sad mi je toliko zao. Nisam joj nijednu reč utehe pružila. Sta je s njom? Zna li iko nešto o njoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ljudi, ostala sam zapanjena... STA SE DESILO SA JEKOM? Porodila sam se pre 4 meseca i uopšte nisam svraćala na bebac. Sad mi je toliko zao. Nisam joj nijednu reč utehe pružila. Sta je s njom? Zna li iko nešto o njoj?

Jeka je samo jednog dana napustila forum, svi njeni postovi su obrisani, ostali su svi citati. Svi verujemo da je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka je samo jednog dana napustila forum, svi njeni postovi su obrisani, ostali su svi citati. Svi verujemo da je dobro.

I ja se nadam da je dobro. Jekooooooooooooooooo potvrdi nam to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.