Zašto beba mrda glavom levo-desno?

odgovora

Objavljeno

Moja bebica ima 7 meseci i mrda glavom levo desno brzo,nekoliko puta na dan,inace je vesela bebica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto radi i moj bebac koji ima deset i po meseci. Dr kaze da su to tikovi i da je to normalno. Neke bebe udaraju glavom o pod npr, neke cimaju ruku, nogu, sve je to faza u razvoju, bez brige. Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto radi i moj bebac koji ima deset i po meseci. Dr kaze da su to tikovi i da je to normalno. Neke bebe udaraju glavom o pod npr, neke cimaju ruku, nogu, sve je to faza u razvoju, bez brige. Pozz

:blink: :blink: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam i ja reagovala kada mi je to rekla :unsure: . Nije mislila da beba udara glavom jako, da se povredjuje, nego onako usput ali da to ponavlja. Navela je i uvijanje u ramenima kao jedan od tikova. Inace dr je izuzetan strucnjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je beba-dete zdravo ovo je stvarno faza u razvoju koja je POŽELJNA jer se tako razvijaju određene i prekopotrebne sinapse u mozgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Ana, to sam zaboravila da dodam. Mozda smo iz iste struke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Ana, to sam zaboravila da dodam. Mozda smo iz iste struke :rolleyes:

Jesmo i to iz one najslađe, obe smo mame ;)

Frljam se ovim izrazima jer sam malo isčitavala po netu ;) inaće nisam dipl.ekonomista

Ja bih eto da iskoristim priliku da dodam i da kada se dete vrti u krug i kada skače po krevetcu/krevetu, ne treba braniti već samo omogućiti da to radi u što bezbednijem okruženju. Sve je to normalno za zdravo dete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.