Decoupage tehnika

odgovora

Objavljeno

ZEW_SER_EXCL_Butterfly_12.jpg

Ja imam ove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj hocu i ja bas mi se svidja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZEW_SER_EXCL_Butterfly_12.jpg

Ja imam ove.

I meni se svidjaju :))))))

Ja sam jedno vreme dolazila svaki put sa novim pakovanjem salveta iz prodavnice, dok mm nije izjavio da odbija da radi za salvete :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da okacim slike salveta koje sam vec kacila na net, ali ne da se okaciti format slika na forum.

Sad sam okacila ponovo slike, ubi me net, pa evo za pocetak nekih salveta :)

picture145x.jpg

picture150v.jpg

Salveta 10din :)

Ovo mi se dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobićuuuuuuuuuuu lavanduuuuuuuuuuuuuuu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ima li šta ljepše, nego da sa svojim ćerkama to radiš?

:wub:

Filipa daj adresu da ti posaljem salvetu sa lavandom :D Polako, bice za menjanje :D

Mna mama divno, sigurna sam da ce biti presrecne, ja sam obozavala da sa mamom pravim kojekakve zavrzlame kad sam bila mala :) Cak sam sa 6-7 god pocela da strikam barbikama haljinice :D

Siviluke mozda je ipak negde zaturena kutija? :( Ja sam drugarici dala punu kutijetinu salveta koje su skupljale moja mama i baka, posle moje sestre i na kraju ja, dala sam joj da izabere duplikate i one koje joj se svidjaju pa da mi ostatak vrati, jer bi joj trebalo 3dana sedenja kod mene da sve pregleda. Nije mi nista vratila :(

Nikolina je jako kreativna,pedantna,voli da crta,'pravi' i mislim da je Dekupaž za nju prava stvar,Anastasija je manje kreativna ,neuredna ali voli svašta-nešto.sve u svemu baš se radujem ovme svemu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. :) Moja draga sestra nasla je jednu divnu radnju i tu ce mi kupiti sve sto mi treba da vam se pridruzim. :D Inace Vanja skuplja salvete godinama.....da ih iskoristimo.

Evo link da pogledate njihovu radionicu. Modelina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo..fantastično....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fenomenalno! :)

Ja vam preporucujem da dekupaz radite sa obicnim drvofiksom i temperama, jer za pocetak ima mnogo prirodniji miris i ekoloski je. Preko toga opet neki lak na vodenoj bazi. Od kada sam pocela tako da radim mnogo mi je prijatnije jer nema smrada po celoj kuci, a mislim da je za decu mnogo lepse nego sa dekupaz lakovima, krekel lakom i slicno...

Modelina je fenomenalna radnja, u njoj sam bila kad se otvorila i posle nisam. Tamo sam kupila neke konce kojima sam radila dekupaz mindjuse, konce za vez i vunu za strikanje. Cak i neke fenomenalne perle. Sad vidim da imaju i salvete. Moracu da prosetam do te radnje, hvala ti sto si me podsetila! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad na sajtu vidim sta sve Modelina ima! Kad se udje u radnju prevelika je i sve se pretrci pogledom, ali tek sad na sajtu vidim da ima mnogo vise stvari u koje bih se zagledala... jaoj jedva cekam da odem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. :) Moja draga sestra nasla je jednu divnu radnju i tu ce mi kupiti sve sto mi treba da vam se pridruzim. :D Inace Vanja skuplja salvete godinama.....da ih iskoristimo.

Evo link da pogledate njihovu radionicu. Modelina

MAMA DY OVO JE FENOMENALNO...DIVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ovih salveta imam samo po jednu za menjanje :)

picture024ol.jpg

Odmah ovog Klimta stavljaj na moju gomilu sa salvetam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcic, takodje zelim dvoriste sa lalama i onog medu novogodisnjeg !!!

To znaci jos ukupno 3 salvete.

Ja sam tebi poslala 32, znaci dugujem ti 3 :)

Ali ih daj mojoj drugarici sve pa cu ti ja poslati jos naknado neke nove 3 koje budem imala :lol: Posto zelim odmah da ih imam, narocito Klimta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fenomenalno! :)

Ja vam preporucujem da dekupaz radite sa obicnim drvofiksom i temperama, jer za pocetak ima mnogo prirodniji miris i ekoloski je. Preko toga opet neki lak na vodenoj bazi. Od kada sam pocela tako da radim mnogo mi je prijatnije jer nema smrada po celoj kuci, a mislim da je za decu mnogo lepse nego sa dekupaz lakovima, krekel lakom i slicno...

Modelina je fenomenalna radnja, u njoj sam bila kad se otvorila i posle nisam. Tamo sam kupila neke konce kojima sam radila dekupaz mindjuse, konce za vez i vunu za strikanje. Cak i neke fenomenalne perle. Sad vidim da imaju i salvete. Moracu da prosetam do te radnje, hvala ti sto si me podsetila! :wub:

Joj draga meni je sve na bazi vode i ti dekupaz finishi i lakovi i sve boje. Ali nije ni to naivno. Znam jer mm radi sa tim. Jeste to na bazi vode ali ima tu dosta isparavanja :)

Zato mna mama nemoj da se klinke puno bakcu oko toga, ok s vremena na vreme ali ne too much. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. :) Moja draga sestra nasla je jednu divnu radnju i tu ce mi kupiti sve sto mi treba da vam se pridruzim. :D Inace Vanja skuplja salvete godinama.....da ih iskoristimo.

Evo link da pogledate njihovu radionicu. Modelina

Savrseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Savrseno.

Jeste savrseno. Nemas pojma sta si mi uradila........ tako sam se zagrejala za ovo,,,,,,,,,, a toliko obaveza, ma nesto ce da trpi. Znam. sex. hihihi. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmah ovog Klimta stavljaj na moju gomilu sa salvetam!!

Jesi citala Naslikani poljubac od Elizabet Hiki,bas je o ovoj Klimtovoj slici sa salvete :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi citala Naslikani poljubac od Elizabet Hiki,bas je o ovoj Klimtovoj slici sa salvete :rolleyes:

E nisam procitala knjigu, ali Klimta bas gotovim,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste savrseno. Nemas pojma sta si mi uradila........ tako sam se zagrejala za ovo,,,,,,,,,, a toliko obaveza, ma nesto ce da trpi. Znam. sex. hihihi. :lol::lol:

AHahahahahahahahaha. Ma dobro, valjda ce tm da razume :lol::lol:

A bas mi je drago da sam te zagrejala za ovo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nisam procitala knjigu, ali Klimta bas gotovim,

Procitaj,mozda ces i njega gledati drugim ocima :lol: OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitaj,mozda ces i njega gledati drugim ocima :lol: OT

Pa ajde prepricaj mi ukratko. Jel' neka bolestina ?! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste savrseno. Nemas pojma sta si mi uradila........ tako sam se zagrejala za ovo,,,,,,,,,, a toliko obaveza, ma nesto ce da trpi. Znam. sex. hihihi. :lol: :lol:

I ja bi da potpišem...osim ovog zadnjeg :P ,to kako god okrenem 'trpi' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako god okreneš ,šećer je za sve 'kriva' :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako god okreneš ,šećer je za sve 'kriva' :rolleyes:

Jesam priznajem i drago mi je da sam vas pokrenula da radite cool stvari. Make love not war (tako zvucim, zar ne?).Hahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' ima jos neko neke salvete za menjanje? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.