Decoupage tehnika

odgovora

Objavljeno

http://imageshack.us/photo/my-images/545/picture022b.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/816/picture019u.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/851/picture014xw.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/692/picture015sr.jpg/

Hocu i ove !!!

Sve sto sam navela, i one prethodne i ove sad hocu po 2 komada!

A ovih dana ti saljem adresu gde da posaljes, ili da se nekako iskombinujemo sa preuzimanje. Ali u svakom slucaju, ove mi odmah izdvoj da mi se ne bi prodale!!!

22 salvete, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ovih sto sam postavila u prva dva posta imam po 20tak komada, a ovaj treci post (sto nisam uspela lepo da postavim...) neke imam po 2-3 kom, a neke po celu kesu :)

Trebala si ih sve zajedno slikati, da ne gubis vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispravka, Andjelcic sve hocu po 3 komada. Znaci ukupno 33 salvete!

Jel' to ok???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace veceras sam uradila set od 4 case ali ne za vino, vec obicne samo malo manje. Ali uradila sam ih isti fazon kao one za vino. Ok su ispale, mada da su lepse case lepse bi ispalo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcic ovo su moje salvete za dekupaz koje imam duple. Ako ti se nesto djasvi moze da padne i razmena :)

tom-001.jpg

sa7-002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu nigde da nadjem dvokomponentni krekele. Da li iko zna gde da ima u srbiji?

U onoj radnji preko koje sam narucila salvete mikazu da nemaju dvokomponentni vec da imaju antique 1 i 2. Da li je to to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcic ovo su moje salvete za dekupaz koje imam duple. Ako ti se nesto djasvi moze da padne i razmena :)

tom-001.jpg

sa7-002.jpg

Jaoj super! :)

Hocu da se menjam! :)

Prvo da ti kazem, od svake salvete imam po 3 osim od

http://imageshack.us/photo/my-images/545/picture022b.jpg/ od kojih imam samo 2 duplikata :)

A tvoje salvetice hocu sledece:

Sa prve hocu salvetu sa skoljkama, sa kivijem i sa kafom (skroz dole desno).

Sa druge slike ljubicastu iz prvog reda, salvetu sa kafom i salvetu sa kolacicima.

Od svake bih po 5kom, ili koliko imas :) Ostale do 32kom moze po tvom izboru, jer su mi sve mnogo lepe, ali ove izabrane su me ocarale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu nigde da nadjem dvokomponentni krekele. Da li iko zna gde da ima u srbiji?

U onoj radnji preko koje sam narucila salvete mikazu da nemaju dvokomponentni vec da imaju antique 1 i 2. Da li je to to?

Ja krekel nisam ni kb upovala jer mi je bio jako skup, ali sam radila krekel tehniku i bez tog laka. Mogu se raspitati pa cu ti javnuti gde ima dvokomponentni krekel, a sto se ovog antique iz Kreatinasa tice nemam pojma :(

Raspitacu se i javljam sto pre stignem :*

Samo da se pohvalim da sam danas uradila dekupaz na 12 kutija od bebelaka i nes kafe, za jednu jako dobru prijateljicu. Treba samo jos da ih lepo ocistim i izlakiram, pa cu slikati pre nego sto joj ih urucim! Bas sam srecna! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok andjelcic, saljem ti ove salvete za srbiju vec ove nedelje pa se dogovaramo za razmenu gde i kako :)

Ako su po 5 komada, onda je to sve ukupno 30 komada, plus 2 cu izabrati jos da dodam.

Ajde slikaj te bebelac kutije sto si radila za drugaricu bas me interesuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi :))))))

I posalji mi adresu da ti ja posaljem svoje salvetice :)

Ne znam jesam li napisala da su sve salvete dimenzija 33x33, osim dve (andjelcic koji d rzi zvezdu i zelene sa jelkicama) koje su malo manje, dimenzija 25x25cm :)

Jaoj divno divno, mnogo se radujem salveticam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi :) )))))

I posalji mi adresu da ti ja posaljem svoje salvetice :)

Ne znam jesam li napisala da su sve salvete dimenzija 33x33, osim dve (andjelcic koji d rzi zvezdu i zelene sa jelkicama) koje su malo manje, dimenzija 25x25cm :)

Jaoj divno divno, mnogo se radujem salveticam :)

Ok ako su te dimenzije. Moje su sve 33 x 33. U kom si delu bgda?

Devojke sorry za OT :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi se dopada ovo sto radite. Secer i Filipa svaka vam cast, super je to sto ste napravile. Andjelce necu ni da komentarisem, ona je vec majstor. Sve mi se nekako cini da cu se i ja oprobati u ovome, khm <_<

Hvala Milar, ajde cekamo i tebe da nam se pridruzis :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke , ovo je bozanstveno. Obozavam kreativnost i od nicega napraviti nesto, a ovde je bas to na delu. Divno! (sad znam sat cu sa salvetama starijim i od mene :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa dajte jos slika vasih rukotvorina, sto ste sebicne.... Bas mi se svidja to sto radite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj hvala Milar! :) Nisam nikakav profesionalac, nista bolja nego Filipa i secer :) Mnogo mi je drago ti i Sivilike zainteresovale, bas bih volela da vidim i vase radove :)

Baca pridruzi nam se, lepo je i korisno :D

Nikako da zavrsim nove kutije, sad cu da sliknem nezavrsene, treba da ogulim visak salvete i da izlakiram, ali sliknucu ih ovako nezavrsene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj hvala Milar! :) Nisam nikakav profesionalac, nista bolja nego Filipa i secer :) Mnogo mi je drago ti i Sivilike zainteresovale, bas bih volela da vidim i vase radove :)

Baca pridruzi nam se, lepo je i korisno :D

Nikako da zavrsim nove kutije, sad cu da sliknem nezavrsene, treba da ogulim visak salvete i da izlakiram, ali sliknucu ih ovako nezavrsene :)

Heh, nacekaces se :) Imam trista nekih drugih ideja na druge teme..Inace , stvarno volim da pravim, prepravljam..mislim da negde na temi moj hobi ili tako nesto mozes videti neke moje kreativnosti..

No, da se vratim na decoupage, divne si stvari napravila a i salvete mi se mnogo svidjaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sutra da vam slikam kutije i case sto sam pravila i odmah sve ide u prodaju :rolleyes:

NIsam ovih dana nista pravila jer sam bas bila bolesna pa nisam bila raspolozena ni zasta.ali ovih dana krecem punom parom.

Andjelcic ja cekam jos salveta da postavis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ovih salveta imam samo po jednu za menjanje :)

picture024ol.jpg

picture023od.jpg

picture022se.jpg

picture021g.jpg

picture020z.jpg

picture019qs.jpg

picture018ga.jpg

picture017xs.jpg

picture016gp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lavanda ...ajoooooooooooooooooooj...... :wub: Ja nemam ništa za mjenjanje... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću danas pokušati da uhvatim barem sat vremena da me niko ne vuče,ne pita nešto,ne zove mama i sednem sa mojim velikim ćerama da pogledam sve ovo što ste pisal,ja sma juče 'preletela' i opasno mi se dopalo,moja n>ikolina će biti oduševljena,mislim d mi sledi nabavka 'opreme' :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače,pre 2 godine sam na tavanu u mojoj kući u HN-u našla kesu sa salvetama koje sam skupljala kao devojčica,joj ,nadam se da mi je tata to sačuvao i ove 2 godine,jer tek sad mi trebaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ima li šta ljepše, nego da sa svojim ćerkama to radiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajaooo.andjelcicu, neke od ovih su bozanstvene i..bas me inspirisu..vidim da ce lenjaguza :lol: da mrdne sledece nedelje..samo da mi Jana krene u vrtic.. Prvo da odem do svoje zalihe na vrhu ormana, a onda da kupim lak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače,pre 2 godine sam na tavanu u mojoj kući u HN-u našla kesu sa salvetama koje sam skupljala kao devojčica,joj ,nadam se da mi je tata to sačuvao i ove 2 godine,jer tek sad mi trebaju :)

E to i mene brine, da nisam ja pre par godina kada sam pravila ultra-mega-el grande veliko spremanje bacila svoju kutiju .. :(

Sad sam proverila...nema je ..znaci bacena t23105.gif

Pa ima li šta ljepše, nego da sa svojim ćerkama to radiš?

Bas tako.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa daj adresu da ti posaljem salvetu sa lavandom :D Polako, bice za menjanje :D

Mna mama divno, sigurna sam da ce biti presrecne, ja sam obozavala da sa mamom pravim kojekakve zavrzlame kad sam bila mala :) Cak sam sa 6-7 god pocela da strikam barbikama haljinice :D

Siviluke mozda je ipak negde zaturena kutija? :( Ja sam drugarici dala punu kutijetinu salveta koje su skupljale moja mama i baka, posle moje sestre i na kraju ja, dala sam joj da izabere duplikate i one koje joj se svidjaju pa da mi ostatak vrati, jer bi joj trebalo 3dana sedenja kod mene da sve pregleda. Nije mi nista vratila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.