Roditelji su velika deca?!

odgovora

Objavljeno

Da li smo mi i dalje negde duboko u nama i dalje deca ili smo zaista odrasli?

Ja za sebe ponekad volim da kazem da jos uvek dete. Uzivala sam ovih par dana dok je padao sneg u sankanju sa mojom princezom i mm. Ponovo sam se vratila u detinjstvo i bilo me je bas super. Steta sto nema jos snega.

Kako se vi osecate? Da li se i u vama kriju deca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Obozavam sankanje, skijanje, grudvanje, pravljenje snjeska i uzivam sa djecom u zimskim idilama

Obozavam da verglam pedolinu, spustam se niz tobogan i slicno

Obozavam da ludujem sa Ancicom u Luna parku, idem na balerinu, autice ...

Obozavam da je vodim u igraonice, da sa njom skacem na trombolini ...

Redovno odgledam svaki crtic sa njom

... i obozavam da budem djete, podjednako kao i ona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim i da jeste velika car roditeljstva to sto iz pocetka zivmo detinjstvo.

Ja sam jedno veliko dete i mislim da cu ovek takva i ostati. Sto kaze mm da ja uzivam npr u kupovanju igracaka i radujem se njima kao da cu ja da se igram :lol:

Jedan od primera a ima ih sto :)

Generalno mislim da je bitno da nikad ne odrastes. Tacnije da budes zreo, ali da uvek sacuvas dete u sebi, radujes se malim stvarima i uzivas u njima kao da su najbitnije na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim i da jeste velika car roditeljstva to sto iz pocetka zivmo detinjstvo.

Ja sam jedno veliko dete i mislim da cu ovek takva i ostati. Sto kaze mm da ja uzivam npr u kupovanju igracaka i radujem se njima kao da cu ja da se igram :lol:

Jedan od primera a ima ih sto :)

Generalno mislim da je bitno da nikad ne odrastes. Tacnije da budes zreo, ali da uvek sacuvas dete u sebi, radujes se malim stvarima i uzivas u njima kao da su najbitnije na svetu.

:rolleyes:

Joj da znate kako se ja igram...i sankam...i skijam....a tek igračke...ove kućice za petove...ponije prosto obožavam :rolleyes:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Joj da znate kako se ja igram...i sankam...i skijam....a tek igračke...ove kućice za petove...ponije prosto obožavam :rolleyes:B)

Cuti nista me ne pitaj. Ja uzivam sa lukom da skupljamo pixar cars autice,a da ti ne kazem da molim mm-a vec duze vreme da mi kupi neke lutke za devojcice, plus sam nasla neke papirne lutke , celo pakovanje ali su na fazon magneta, prelepe, to smekam vec duze vreme. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuti nista me ne pitaj. Ja uzivam sa lukom da skupljamo pixar cars autice,a da ti ne kazem da molim mm-a vec duze vreme da mi kupi neke lutke za devojcice, plus sam nasla neke papirne lutke , celo pakovanje ali su na fazon magneta, prelepe, to smekam vec duze vreme. :lol:

Au šećeru ti si potpuno zrela za jednu devojčicu...ma bliznakinje...pa da s eigraš do mile volje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au šećeru ti si potpuno zrela za jednu devojčicu...ma bliznakinje...pa da s eigraš do mile volje :lol:

Zrela nego sta, samo da se ne svadjam sa njima cija ce da bude lutka...haahahaha...

mogu ja i ovako da radjam sinove, a da kupujem lutke, sto da ne?! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja definitivno jesam!

Evo bar sam malopre pojela kinder jaje i sklopila igrackicu! Svakog dana pojedem po jedno jaje i skupljam igrackice... a juce sam poludela jer sam vec peti put dobila istu igracku, i to neku glupu :P:)))

Mislim i da jeste velika car roditeljstva to sto iz pocetka zivmo detinjstvo.

Ja sam jedno veliko dete i mislim da cu ovek takva i ostati. Sto kaze mm da ja uzivam npr u kupovanju igracaka i radujem se njima kao da cu ja da se igram :lol:

Jedan od primera a ima ih sto :)

Generalno mislim da je bitno da nikad ne odrastes. Tacnije da budes zreo, ali da uvek sacuvas dete u sebi, radujes se malim stvarima i uzivas u njima kao da su najbitnije na svetu.

Bas tako!

Moj je beban dobio tigra iz Vini Pua, ja sam se obradovala nenormalno, jer obozavam Vini Pua i sve junake iz tog crtaca!

Zrela nego sta, samo da se ne svadjam sa njima cija ce da bude lutka...haahahaha...

mogu ja i ovako da radjam sinove, a da kupujem lutke, sto da ne?! :P

Jeeeej! I ja imam brdo lutaka! Donela sam svoje lutke sa sobom u miraz! :DDDDDD I bas sad sam se setila da mi je kod mame i tate ostao Praslin, sad sam zvala setru da mi ga nadje i donese danas kad bude dolazila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja definitivno jesam!

Evo bar sam malopre pojela kinder jaje i sklopila igrackicu! Svakog dana pojedem po jedno jaje i skupljam igrackice... a juce sam poludela jer sam vec peti put dobila istu igracku, i to neku glupu :P:) ))

Bas tako!

Moj je beban dobio tigra iz Vini Pua, ja sam se obradovala nenormalno, jer obozavam Vini Pua i sve junake iz tog crtaca!

Jeeeej! I ja imam brdo lutaka! Donela sam svoje lutke sa sobom u miraz! :DDDDDD I bas sad sam se setila da mi je kod mame i tate ostao Praslin, sad sam zvala setru da mi ga nadje i donese danas kad bude dolazila :D

Hahahaha.... A mene mama skoro zove i kaze nAsla sam tvoje salvete sto si skuoljana i podrumu sta da radim sa njima...Ja se odusevila i rekla joj cim neko bude dolazio da mi ih donese. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li smo mi i dalje negde duboko u nama i dalje deca ili smo zaista odrasli?

Ja za sebe ponekad volim da kazem da jos uvek dete. Uzivala sam ovih par dana dok je padao sneg u sankanju sa mojom princezom i mm. Ponovo sam se vratila u detinjstvo i bilo me je bas super. Steta sto nema jos snega.

Kako se vi osecate? Da li se i u vama kriju deca?

Jedno veliko DA!

Čini mi se da "Malog princa" znam napamet i uvek bih mogla ponovo da ga čitam, po tim načelima se trudim da živim.

Ni malo mi nije krivo što sam ponekad infantilna. Tako je lepše, zar ne ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha.... A mene mama skoro zove i kaze nAsla sam tvoje salvete sto si skuoljana i podrumu sta da radim sa njima...Ja se odusevila i rekla joj cim neko bude dolazio da mi ih donese. :lol:

JUpiiiiiiiii :) JE l' to znaci da ce biti jos salveta za razmenu? :)

Eto, opet smo velika deca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nikada izgubila to nesto djetinjasto u sebi, i bas mi je drago zbog toga. Volim da se igram (mozda je i sramota, ali ja sam se sa barbikama igrala do osmog razreda osnovne skole, nisam htjela da odrastem).

Sa Mihailom uzivam u svakom momentu i radujem se svemu sto dobije ili sto mu kupimo. Iskreno, voljela bih da dobijem i jednu djevojcicu, pa da kupujem barbike, da ih presvlacimo, pravimo frizure, uredjujemo njihove kucice, jako mi to nedostaje.

I Misko se par puta igrao sa nekim lutkicama, ali mu nisu interesantne, pretezno ih samo malo ljuljuska, kao uspava i ostavi. :D Ali su zato tu kockice, autici i ostale igracke sa kojima se mama jako dugo igra (i tata, pa se ljuti sto mu pokvarimo avion koji napravi :P ).

Zivot nas tjera da budemo ozbiljni, namece nam brige i probleme, ali sve se lakse prebrodi kada iz vas proviri dijete koje sve to shvati kao igru, slegne ramenima i nadje nesto cemu ce se radovati.

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je super neki komentar u filmu "Monte video":nešto kao život je ozbiljan...

- Kako znaš ako si zaboravio da se igraš?...

ili tako nekako...

Ne mogu da se setim tačno kako ide beše scena :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila...ne znam kako se zove...ona stvarčica sa deterdžentom pomoću koje pravite balone duvanjem...i igrala sam se na Jakvljevo oduševljenje! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila...ne znam kako se zove...ona stvarčica sa deterdžentom pomoću koje pravite balone duvanjem...i igrala sam se na Jakvljevo oduševljenje! :lol::lol::lol:

Aha...balončići, i mi duvamo, svo troje, pa ko će više i veće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nikada izgubila to nesto djetinjasto u sebi, i bas mi je drago zbog toga. Volim da se igram (mozda je i sramota, ali ja sam se sa barbikama igrala do osmog razreda osnovne skole, nisam htjela da odrastem).

Sa Mihailom uzivam u svakom momentu i radujem se svemu sto dobije ili sto mu kupimo. Iskreno, voljela bih da dobijem i jednu djevojcicu, pa da kupujem barbike, da ih presvlacimo, pravimo frizure, uredjujemo njihove kucice, jako mi to nedostaje.

I Misko se par puta igrao sa nekim lutkicama, ali mu nisu interesantne, pretezno ih samo malo ljuljuska, kao uspava i ostavi. :DAli su zato tu kockice, autici i ostale igracke sa kojima se mama jako dugo igra (i tata, pa se ljuti sto mu pokvarimo avion koji napravi :P ).

Zivot nas tjera da budemo ozbiljni, namece nam brige i probleme, ali sve se lakse prebrodi kada iz vas proviri dijete koje sve to shvati kao igru, slegne ramenima i nadje nesto cemu ce se radovati.

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Mogla bih sve ovo da ponovim i da se odnosi na mene ;)

Skoro sam mu kupila veliki auto na daljinski i vozila ga po sobi dok mu nisam potrosila baterije, zanela sam se..t1809.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jedno veliko dete od 30 godina. Znaci sve sto radi moj sin ja ponavljam za njim vristanje, skakanje, bacanje i bre, mnogo mi je lepo. Samo neka potraje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.