Vaše telo nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

Ja sam preeeeeezadovoljna kako izgledam :D

Jos par dana i stomak ce mi biti skroz ravan, ima ga jos maaaalko, tek tek... A drugde nista nisam ni dobila, tako da nema sta da se skida... Doduse mozda malo obrascici, ali Boze moj ;)

super barbarice!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam preeeeeezadovoljna kako izgledam :D

Jos par dana i stomak ce mi biti skroz ravan, ima ga jos maaaalko, tek tek... A drugde nista nisam ni dobila, tako da nema sta da se skida... Doduse mozda malo obrascici, ali Boze moj ;)

Jeeeeej! Bravo Barbarice! Svaka cast, valjda cemo i mi iz sledece ture proci tako super kao ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam zadovoljna, valjda imam takav metabolizam, ni u prvoj ni u drugoj trudnoci se nisam ugojila uopste, trebalo bi samo zategnuti stomak :angry: , pocela sam u dva navrata sa vezbama ali se razboleh pa nista, ali ovih dana nameravam ponovo da krenem. Inace sam se hranila normalno, jela sta mi se jelo, nisam se time opterecivala, doduse puno sam se kretala, verovatno je i to imalo uticaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeej! Bravo Barbarice! Svaka cast, valjda cemo i mi iz sledece ture proci tako super kao ti :)

Dace Bog i majka priroda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako ugojices se ako dojis,xoxooxoxoxo.Ja sam izasla iz porodilista kao da se nisam porodila,nema srija,stomaka,kilograma,ali onda sam pocela da dojim i tada su poceli i kilogrami.Ne zalim se ,pa bolje je da dojim i za bebu a i za mene.Evo sad nakon devet meseci sam blizu svog savrsenstva od 57 kg i super mi je.A da i dalje dojim ali sam vise aktivna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako ugojices se ako dojis,xoxooxoxoxo.Ja sam izasla iz porodilista kao da se nisam porodila,nema srija,stomaka,kilograma,ali onda sam pocela da dojim i tada su poceli i kilogrami.Ne zalim se ,pa bolje je da dojim i za bebu a i za mene.Evo sad nakon devet meseci sam blizu svog savrsenstva od 57 kg i super mi je.A da i dalje dojim ali sam vise aktivna.

Ne mora da znaci, imam drugarice koje su dojile po godinu dana i nisu nabacile kilograme... Svako telo i organizam reaguju drugacije...!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam preeeeeezadovoljna kako izgledam :D

Jos par dana i stomak ce mi biti skroz ravan, ima ga jos maaaalko, tek tek... A drugde nista nisam ni dobila, tako da nema sta da se skida... Doduse mozda malo obrascici, ali Boze moj ;)

Svaka cast Barbarice :)

Ja sam zadovoljna, daleko od onoga sto je prije bilo ali u svakom slucaju mnogo bolje nego nakon prve trudnoce ... Stomak mi se u potpunosti vratio ali ostalo je malo sala ... *bg kada sam se puno udebljala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci, imam drugarice koje su dojile po godinu dana i nisu nabacile kilograme... Svako telo i organizam reaguju drugacije...!!!!!!

Ne mora da znaci Baebi, znam tolike zene koje su mrsavile dok su dojile, a i svuda pise da kad dojis lakse vracas kilazu na staro, tako da uzivaj ima da budes prezgodna za cas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci Baebi, znam tolike zene koje su mrsavile dok su dojile, a i svuda pise da kad dojis lakse vracas kilazu na staro, tako da uzivaj ima da budes prezgodna za cas :)

E ja sam se osusila posle porodjaja,jos dojim...malo anoreksicno djelujem...

e9461fe4105f5a5e1183c253f8686cb3.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci Baebi, znam tolike zene koje su mrsavile dok su dojile, a i svuda pise da kad dojis lakse vracas kilazu na staro, tako da uzivaj ima da budes prezgodna za cas :)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ups.Kako mi je taj post dosao ovde-pojma nemam,bilo je za sasvim drugu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok,ja sam rekla da je sve to individualno,ali znam da tad treba da se jede kvalitetno.U svakom slucaju vratis liniju kad tad.Ja sam zadovoljna 100%.t3440.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navodno zena naglo izgubi kilazu onog momenta kada prestane da doji, te sto se debljaju nije salo nego, kako mi je moja doktorica objasnila, da se ne opterecaavm ako se "udebljam" jer i dojenje takodje moze da izazove efekat zadrzavanja tecnosti u organizmu - što je na neki način i logično .... tjelo pravi zalihu u slučaju da ne unesemo dovoljnu količinu tečnosti taj dan ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navodno zena naglo izgubi kilazu onog momenta kada prestane da doji, te sto se debljaju nije salo nego, kako mi je moja doktorica objasnila, da se ne opterecaavm ako se "udebljam" jer i dojenje takodje moze da izazove efekat zadrzavanja tecnosti u organizmu - što je na neki način i logično .... tjelo pravi zalihu u slučaju da ne unesemo dovoljnu količinu tečnosti taj dan ....

ima odmah sve da skines...trcaces za velikim detetom,jurices oko bebe,dojices!!!!!!!!neces ni da primetis kg ima da odlaze!!!ja sam dobila blizu 30 kg u trudnoci-porodila se u oktobru i sad imam 4kg manje nego kad sam ostala trudna!!!!samo nemoj tome pridavati veliki znacaj,tj nemoj se opterecivati,jer sto vise razmisljas o tome teze se desi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sam se osusila posle porodjaja,jos dojim...malo anoreksicno djelujem...

e9461fe4105f5a5e1183c253f8686cb3.gif

Sto mi je ovo pooooznatoooooooooo!!! Da te utesim: vratila sam kilazu pre manje od mesec dana. Sad sam opet svoja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci,povratak mi sledi!

56af0f90b6f7cac37282fcde61a27562.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se više i ne sećam kakva sam bila pre trudnoća :lol: mada "novim", malo bucmastijim izgledom sam zadovoljna... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci,povratak mi sledi!

56af0f90b6f7cac37282fcde61a27562.gif

Sledi, ali ne bi bilo lose da pijes i sad B kompleks vitamina i Mg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre prve trudnoce sam imala 45 kilograma i bila prezadovoljna,sada samo mogu da mastam o tih 45 kilograma,ali godinama sam se privikla pa mi vise i ne smeta toliko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre prve trudnoce sam imala 45 kilograma i bila prezadovoljna,sada samo mogu da mastam o tih 45 kilograma,ali godinama sam se privikla pa mi vise i ne smeta toliko :(

45kg???? Koliko si ti visoka, zeno? Koliko sad imas kg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha....ja sam Yelena jedna mala zena..."visoka" sam 160cm a sada imam 62 kg :( .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha....ja sam Yelena jedna mala zena..."visoka" sam 160cm a sada imam 62 kg :( .....

Dobro, ali i sa 160cm mi 45kg zvuci bas malo. Ja sam visoka 165 i najbolje se osecam sa 56kg. Ima jos vremena da skines koje kilce. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja sam se bas super osecala sa tih mojih 45 kg....ali...U prvoj trudnoci sam se nagojila i nakon porodjaja jako tesko mrsavila,taman sam se dovela u red,opet ostadoh u drugom stanju :rolleyes: ,sada imam manje kilograma nego pre druge trudnoce :),ali radim na tome da jos koje kilce ode dole,bas bi mi prijalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini, vratice se to na svoje. Sad je bitno da sacuvas zdravlje, a to uz rigorozne dijete ne moze.

Ja sam visoka skoro 160 cm i sad imam 45 kg. Tako sam i posle prve trudnoce i nisam se gojila do sad. A nikad pre nisam imala tako malo kg, imala sam do 50, ali ne i 45 i nekad i ispod.

Napor oko dece, dojenje, budjenje nocu, problemi sa kojima se susrecemo, pa onda i nase licne obaveze, na kraju odrade svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sledi, ali ne bi bilo lose da pijes i sad B kompleks vitamina i Mg.

To da pijem zbog imuno sistema ili da povratim kilograme?!Meni bas prija kad sam mrsavica!

45c76ad66b665dc972cf888dd5bcee17.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.