Nocni zivot bracnih drugova

odgovora

Objavljeno

Bogami...ja se sinoć sredila i to sam baš bila zadovoljna sobom...dobro se provela...dobro se najela....i danas mamuram....

bravosmiley.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM ne voli bas izlaske, ni kao momak ih nije pretjerano volio. Ja sam prije vise izlazila, ali kada sam njega upoznala, vise mi se svidjalo da sjedimo kuci i gledamo filmove nego da idemo u kafice.

Sada, kako je Mihailo veci, ponovo mi se javlja zelja za izlascima, pa sam par puta izasla sa mm-om i nekim drustvom, a i bez njega, jer mu se nije islo.

Nemam nista protiv da on povremeno izadje, cesto ga nagovaram, ali on ne zeli, rijetko ide cak i na kafu sa nekim od drugara.

Ne bih voljela da on izlazi svaki vikend i da se vraca kasno nocu, to bi mi sigurno smetalo. Ali, zato takvog nisam ni birala za muza. :P

Sto se tice cuvanja djeteta:

Ja idem sa drugaricama, pretezno prije fitnesa na kaficu, pa on Miska cuva tri puta sedmicno po tri sata najmanje. Vjerovatno mu se u nekom trenutku i "popne na glavu", ali tim vise zna da cijeni to sto ja sa M. ostajem po 10 sati dnevno i druzimo se fantasticno. :D Ja sam majka, ali i on je otac, sa svim pravima i obavezama koje to "zvanje" donosi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice cuvanja djeteta:

Ja idem sa drugaricama, pretezno prije fitnesa na kaficu, pa on Miska cuva tri puta sedmicno po tri sata najmanje. Vjerovatno mu se u nekom trenutku i "popne na glavu", ali tim vise zna da cijeni to sto ja sa M. ostajem po 10 sati dnevno i druzimo se fantasticno. :D Ja sam majka, ali i on je otac, sa svim pravima i obavezama koje to "zvanje" donosi. ;)

POTPISUJEM! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je dobro ohladio :lol: .... sada izadje jednom - dva puta mjesečno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.