Detoksikacija organizma

odgovora

Objavljeno

Dobro sad znamo gde i cenu, a ko ce da proba prvi? :ph34r::lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sad znamo gde i cenu, a ko ce da proba prvi? :ph34r::lol:

I ja cekam ko ce prvi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zelena glina je zeolit, ili...?

Ovo za korijander je zanimljivo...

Empress voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sodubikarbonu koristim samo za pranje vesa, u predpranje :D

Od kada sam Phoenix "upoznala" o sodi imam visoko mišljenje ^_^

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

soda rules!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sad znamo gde i cenu, a ko ce da proba prvi? :ph34r::lol:

Ja sam danas prvi put probala zeolit .Moj brat je kupio pakovanje od 800 gr,kosta 500 dinara.Unutra ima i plasticna kasicica sa mericom koja obuhvata 5 gr,jer to je preporucena dnevna doza .Ukus je nikakav,ali meni nije smetalo da popijem.Valjda kad znam da je nesto zdravo,nemam problem veliki sa ukusom.E,sada moram jos da proucim koliko sme dugo da se koristi , pa cu da vidim .Samo sam danas probala,jos uvek nisam aktivni korisnik zeolita ,pa cemo videti za dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja drzim zeolit pored kreveta (mali kamen), ali se ne usudjujem jos uvek da ga pijem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zelena glina je zeolit, ili...?

Ovo za korijander je zanimljivo...

Jednom sam, greskom, kupila koriander (jer mi je u prvo vreme izgledao isto kao persun) i poveci busen gurnula u usta... :mellow: Zamalo da me strefi srcka-to je nesto najodvratnije sto sam u zivotu probala, a ovde ga stavljaju u sva jela. :wacko:

Koliko god da je zdrav, za**bi, ne mogu ja to. :D

Ivančica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za upucene:

Hocu da pocnem da pijem sodu bikarbonu. Svako jutro popijem pola limuna u casi vode i med... a posto znam gomilu dobrih stvari o njoj, hocu da je pridodam svojoj jutarnjoj kuri. :)

Ono sto sam procitala je da kuhinjska soda bikarbona ima u sebi aluminijuma :blink: i da za te zdravstvene svrhe treba piti farmaceutsku.

Ovde ni jedan farmaceut nema pojma sta je to... pa ili sam ja neupucena ili ovi nemaju pojma.

Ako iTko zna nesto o tome-dajte savet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

empress, moja prijateljica je imala problema s zelucem dok je pila taj mix limuna i meda na prazan stomak. mozda da ga pomeris za posle dorucka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

empress, moja prijateljica je imala problema s zelucem dok je pila taj mix limuna i meda na prazan stomak. mozda da ga pomeris za posle dorucka...

Andisam, ja nemam neki problem sa zelucem (jer od kad sam bila mala svako jutro pojedem kasicicu meda ujutru, pa se valjda stomak navikao), ali da mi je kiselo, vala jeste. :)

Imam jako dobar text o limunu i mislim da je bas u njemu naglaseno da se pije na prazan stomak.

Pravo da ti kazem i lakse bi mi bilo kasnije da ga pijem, jer ujutru bauljam po kuhinji i jos uvek spavam dok to pijem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poenta je da se popije na prazan zeludac i to sa toplom vodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

препоручују фармацеутску соду јер је пречишћенија.имаш је у таблетама 10 таблета 100дин...ја мрзим таблете :)

кажу треба по пола кашићице ујутру и увече, ја планирам д акренем мало чешће да је конзумирам

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uopste, vitamini se najbolje koriste kad se uzimaju na prazan stomak. zato se i preporucuje voce za dorucak. super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

препоручују фармацеутску соду јер је пречишћенија.имаш је у таблетама 10 таблета 100дин...ја мрзим таблете :)

кажу треба по пола кашићице ујутру и увече, ја планирам д акренем мало чешће да је конзумирам

A je l ima da se kupi obican prah?

Ja ne zivim u Srbiji i u par apoteka sto sam pitala, svi me gledaju kao da trazim gorivo za raketni pogon... <_<

uopste, vitamini se najbolje koriste kad se uzimaju na prazan stomak. zato se i preporucuje voce za dorucak. super.

Ja otkad sam dobila hipervitaminozu (od Oligovita, iako sam ga pila samo jedan dnevno), zamenila sam ga vocnim sokovima-ali onima koje pravim sama, u sokovniku.

Posto lekari sve lece vestackim vitaminima, jednom mi je doktorka objasnila da se sumece tablete (na pr.) piju na prazan stomak, a tablete (cvrste) na pun. Odnosno, sredina u stomaku mora da odgovara agregatnom stanju tablete. :D (objasnih ga ja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mislila da su agregatna stanja cvrsto, tecno i gasovito. znaci, ima i sumece... :D zezam se.

super se ti hranis, vidim ja. bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A je l ima da se kupi obican prah?

Ja ne zivim u Srbiji i u par apoteka sto sam pitala, svi me gledaju kao da trazim gorivo za raketni pogon... <_<

Ja otkad sam dobila hipervitaminozu (od Oligovita, iako sam ga pila samo jedan dnevno), zamenila sam ga vocnim sokovima-ali onima koje pravim sama, u sokovniku.

Posto lekari sve lece vestackim vitaminima, jednom mi je doktorka objasnila da se sumece tablete (na pr.) piju na prazan stomak, a tablete (cvrste) na pun. Odnosno, sredina u stomaku mora da odgovara agregatnom stanju tablete. :D (objasnih ga ja)

Trazila sam u apotekama taj obican prah,tj.farmaceutsku sodu bikarbonu.Isto,nemaju pojma o cemu pricam .Kupujem te tablete,10 tableta 100 dinara,i to pijem,ne svaki dan,ponekad .Ne znam da li u njoj ima aluminijuma,zato ni te tablete ne pijem svaki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prokuvana voda, limun, javorov sirup i ljuta papricica. Minimum 6 casa dnevno. Bar 10 dana. Nakon porodjaja, ne da sam se samo iscistila od svega ibsvacega sto sam jela u trudnoci, nego sam bila i na dobrom putu da smrsam. I smrsala sam :) Ja se kunem u ovu dijetu, ciscenje organizma, nazovite kako hocete. A da pritom zdravlje narusila nisam. Tesko je, ali ste preporodjeni nakon toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar je zeolit koji vidim da preporučuje većina, čitala sam o njemu ovde. Koristila sam ga jedno vreme, ali bolje rezultate su mi davali zeleni čaj kao i sok od celera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vidim ni jedan dobar razlog za uzimanje zeolita, dokazanog kancerogena koji sasvim sigurno izaziva mezoteliom.

Za detoksikaciju nam je svima dovoljna jetra.

Margaritta, Hellen i anamarija1 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jetra jeste preciscivac, ali ako organizam bombardujes glupostima kako ce jetra to da precisti

anamarija1 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.