Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

Joj, Milence, sto volim sto si dosla! :D

:D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a i posle trudnoce ce biti manje sexa... beba nocu place treba je dojiti ili joj napraviti bocicu :) umorne ste..svaka minuta kad beba spava i vi cete najverovatnije :)

e zbog ovoga se, verovatno, ja ponasam ko da sam na seksualnom maratnonu :) :)

...sad dok jos uvek to zavisi samo od toga dal nam se oce ili nece, mora da nam se oce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zbog ovoga se, verovatno, ja ponasam ko da sam na seksualnom maratnonu :) :)

...sad dok jos uvek to zavisi samo od toga dal nam se oce ili nece, mora da nam se oce :D

:lol: :lol: dobra si ;) samo napred mami nedaj se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zbog ovoga se, verovatno, ja ponasam ko da sam na seksualnom maratnonu :) :)

...sad dok jos uvek to zavisi samo od toga dal nam se oce ili nece, mora da nam se oce :D

:lol: :lol: :lol: U pravu si. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da i ja dodam..oće nam se :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... uvek! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se u trudnoći osećam ženstveno kao nikad u životu. Srećna sam i osećam se posebno što sam trudna.

Moja drugarica koja ima dete kaze da hormoni zaglupljuju trudnice kako ne bi bile svesne horora koji ih čeka posle porodjaja pa do kraja života... Elem, ako već dolazi horor (pelene, nespavanje, dojenje, pelene, nespavanje, dojenje... - teško da će nam tada biti do seksa i maženja), onda je bolje da uživamo sada.

Ja bih se stalno mazila. Uostalom, to mi je jedina konkretnija fizicka aktivnost. Da mi nije seksa, stvarno bih se osećala kao bolesna, što, hvala Bogu, nisam...

Mm i ja tako delimo radost :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uživajte ženske, kada god možete..ovaj period je idealan za to :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz i ja prva 3 meseca gotovo nijednom nismo imali sex, sto zbog toga sto sam imala ogromnu vodenu cistu koja me je uzasno bolela, sto zbog onog pocetnog divljanja hormona koji uticu na sve i svasta.

Postali smo intimniji od 4. meseca kada sam pocela dobro da se osecam i od tada imamo sex sve cesce i cesce. Sad sam u 6. mesecu i imamo sex jedno 2-3 puta nedeljno, sto verovali ili ne nije bio sluca ni pre trudnoce dosta vremena... Iskreno, ne bih to povezala sa trudnocom, vec mislim da nam je samo dosao takav period.

Jedino sto mi malo kvari sve je moj manjak samopouzdanja. I ne nije u pitanju sve veci stomak, ni to sto se osecam debelo (jer sam jos uvek mrsavija nego sto zelim i treba da budem), vec odvratni celulit i mlitavost koji su mi zaposeli telo (a da, i pojacano lucenje sekreta), pa vise nemam hrabrosti da ga zavodim kao nekada.

A za posle porodjaja stvarno ne znam kakva ce biti situacija, verovatno mnogo gora nego sada, ali verujem da je to sve normalno zbog obaveza oko deteta. Ali dogovorili smo se da cemo ponekad zamoliti moje, koji zive u blizini, da pricuvaju dete da odvojimo koji sat da budemo sami. Nadam se da to nece ispasti sebicno sa nase strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam mislila da samnom nesto nije u erdu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Tek je trinaesta nedelja a ja "gora" nego ikada .... :D

Uzivam u svakom momentu, dodiru, cak je nekada dovoljan i samo jedan njegov "cudan" pogled ad me navede na pomisao o sexu .... na kraju je jadnice poceo a bjezi od mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj decko uopste ne zeli samnom da spava!!!!!!

ja sam u 30. nedelji, nemamo odnose vec 2 meseca :ph34r:

on se plasi!!!!!!!!!

kad vidi stomak oseca se " kao manijak"..........

kad citam ovo sto pisem ni sama ne verujem, osecam se kao da sam negde u renesansi a ne u 21. veku.....

ali ne vredi, sta god ja kaem, on se i dalje PLASI................ :((

ETO, DEVOJKE, I TO POSTOJI!!!

u sred centra beograda ..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To često čujem...ništa strašno.

Izdrži još 10-tak nedelja :)

U mojoj trudnoći ja sam bila manijak...nisam mu dala da mi priđe...eto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaha, znaci prihvati ga takvim kakav jeste!!!!!

jaaaaaaaaaaoj, nisam ni stupila u brak, a vec pocinju kompromisi :DDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje da prihvatiš taj kompromis...šta ćeš kada tebi ne bude do sexa(kao meni sad), tada imaš opravdanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha... :lol: :lol: :lol: :lol: Joxy,Jellena bas ste dobre... :lol: :lol: :lol: :lol:

Meni je ceo dan do sexa,ali kad padne mrak i ja bih najradije padala u slatke snove,nesto sam mnogo umorna ovih dana... Lenja sam i za sex... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim sex i rado ga se sećam..šmlc hehehe..igramo se kao i ranije, ali sve teže postaje..muke su to :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim sex i rado ga se sećam..šmlc hehehe..igramo se kao i ranije, ali sve teže postaje..muke su to :lol: :lol:

Vi ste jos dobri, ja nisam smela CEEELUU trudnocu, pa jos dva meseca posle porodjaja, pa ti vidi :( Ajd, meni i nije toliko falilo koliko mom muzicu ali izdzali smo zarad naseg malog bogatstva :rolleyes: I opet cemo ako bude treebalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi ste jos dobri, ja nisam smela CEEELUU trudnocu, pa jos dva meseca posle porodjaja, pa ti vidi :( Ajd, meni i nije toliko falilo koliko mom muzicu ali izdzali smo zarad naseg malog bogatstva :rolleyes: I opet cemo ako bude treebalo!

Naravno.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa moj muzic i ja i dalje imamo odnose,a ja sam pre par dana usla u 8 mi mesec......ja recimo imam zelju :lol: .................... a on je stvarno divan i nezan i hval mu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma drugog tromesecja je bilo najbolje...ubedljivo najbolji...uf kad se samo setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa i ovaj moj je nezan,

ali jbg previse...........

eee, ali eto, pre neki dan sam ga ubedila i bilo je EXTRA ......... mukica, kaze da je zaboravio kako je

hahahaha

jubilarno posle skoro 2 meseca :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa i ovaj moj je nezan,

ali jbg previse...........

eee, ali eto, pre neki dan sam ga ubedila i bilo je EXTRA ......... mukica, kaze da je zaboravio kako je

hahahaha

jubilarno posle skoro 2 meseca :))

Nova sam,pa mi je super da ima sličnih iskustava.Ja sam sad u 33. nedjelji i u zadnje vrijeme nemamo odnose,a meni baš,baš prijaju u trudnoći.Upravo ono,muž iz nekog straha ne smije,mada smo ga imali skoro,pa redovno do kraja sedmog mjeseca.Doca mi je rekao da ga mogu upražnjavati,ako mi prija,ali budući da sam veći dio trudnoće imala problemčića sa pojačanim sekretom i kako sam koristila vaginalete,bilo nam je bzvz da hga tokom terapije imamo.sad mi se stanje sa sekretom stabilozovalo,pa se suprug tzek sad ne usuđuje,mada želi,da ima odnos.Ne znam koliko se smije upražnjavati seks ukoliko se vaginalete koriste!?Kakva su vaša iskustva?Kako ti svog muža ubjedi? :-)Pozdrav svim forumašicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam,pa mi je super da ima sličnih iskustava.Ja sam sad u 33. nedjelji i u zadnje vrijeme nemamo odnose,a meni baš,baš prijaju u trudnoći.Upravo ono,muž iz nekog straha ne smije,mada smo ga imali skoro,pa redovno do kraja sedmog mjeseca.Doca mi je rekao da ga mogu upražnjavati,ako mi prija,ali budući da sam veći dio trudnoće imala problemčića sa pojačanim sekretom i kako sam koristila vaginalete,bilo nam je bzvz da hga tokom terapije imamo.sad mi se stanje sa sekretom stabilozovalo,pa se suprug tzek sad ne usuđuje,mada želi,da ima odnos.Ne znam koliko se smije upražnjavati seks ukoliko se vaginalete koriste!?Kakva su vaša iskustva?Kako ti svog muža ubjedi? :-)Pozdrav svim forumašicama!

ja trenutno korisitm vaginalete,1 na svaka 3 dana..ali mi dr nista posebno nije naglasio moze se ili ne moze...a kako ubediti muza??? :lol: e ,tu ne znam sta da kazem !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.