Seks u trudnoći


odgovora

Objavljeno

hahahaha, jaaaoj , muke nase

pa evo,i ja sam nesto pri pocetku koristila vaginalete. tu je vazno da on odrzava higijenu, i imali smo sex pre nego sto je ja stavim tj. kad zavrsimo, ja odem pod tus i onda je ubacim pred spavanje najnormalnije.

kako sam ga ubedila?!

hmmm, neam pojma, right timing right place :)

ali sam pre toga drobila danima ... drobila i drobilA Kako nasoj maloj nece biti nista

jbt, bas sam DROBILA :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha, jaaaoj , muke nase

pa evo,i ja sam nesto pri pocetku koristila vaginalete. tu je vazno da on odrzava higijenu, i imali smo sex pre nego sto je ja stavim tj. kad zavrsimo, ja odem pod tus i onda je ubacim pred spavanje najnormalnije.

kako sam ga ubedila?!

hmmm, neam pojma, right timing right place :)

ali sam pre toga drobila danima ... drobila i drobilA Kako nasoj maloj nece biti nista

jbt, bas sam DROBILA :lol:

Muke,muke :-)

Meni to zvuči ok.Da li ti je to ginekolog rekao,mislim,da možeš imati odnose dok koristiš vaginalete ili si ti to na svoju ruku? Nadam se da se neće pogoršati opet stanje sa sekretom, poslije odnosa,ne bi trebalo.Kad mi je doca prepisao vaginalete,nije mi uopšte rekao da moram izbjegavati seks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, ko nije imao serklaz, taj ne zna sta je patnja apstinencije :lol::rolleyes: sve u svemu...nisam apstinenciju imala u planu :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

ja sam u braku vec tri godine, a trudna sam 5.5mjeseci. Zelju za sexom sam imala na pocetku trudnoce, ali kako vrijeme rolaze ta zelja je sve manja. Ne znam zasto? Da li je to nomlalno :unsure: ? Sto se tice ljubavi, ona je jos veca u ovom periodu. Dragi je presretan zbog bebe i to pokazuje na sve moguce naciine. Pazi me, mazi,... i to je cini jako sretnom :rolleyes:

Ja sam 7 godina u braku, te imam kćer od 7 godina i bebu dečaka od mesec dana. Trudnoća sa ćerkom bila je odlična i ja nisam imala strahove, pa sam imala želju za seksom, šta više jaču nego pre trudnoće. Sada u drugoj trudnoći sve je postalo drugačije, i kada sam mogla fizički da imam seks (trudnoća mi je od 8. meseca postala malkice rizična) ja nisam psihički bila spremna na to, te smo moj mužić i ja cimeri duže vreme, a na to smo očigledno bili spremni i za period kada dođe beba, pa nam ne nedostaje i sada. Verovatno će sve biti drugačije kada beba malkice ojača i počne više da spava, a mi budemo odmorniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uskoro ćemo morati da prekinemo sa aktivnostima..šmlc..ulazim u 8. mesec, a sa obzirom da sam pre par meseci malo prokrvarila, moramo biti oprezni :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo usli u osmi, ali ne odustajemo jos od s... aktivnosti, zapravo prvih mjeseci nismo smjeli, sada laganice, opusteno, uz vel.paznju ali uzivamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe, sada mi pade na pamet.... Otkad ja ovdje nisam nista pisala! :lol: :lol: :lol: :lol:

A sigurno i necu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe, sada mi pade na pamet.... Otkad ja ovdje nisam nista pisala! :lol: :lol: :lol: :lol:

A sigurno i necu... :rolleyes:

ajde ajde borjana uhvati se posla pre ces da se porodis :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde ajde borjana uhvati se posla pre ces da se porodis :lol:

Ako je tako, onda nema hocu-necu! :P :P :P

Samo, mora prvo mm da mi se malo udvara, pa ja da se neckam... kao nekada davno... ispali smo iz fazona, zaboravili kako i sta treba! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je tako, onda nema hocu-necu! :P :P :P

Samo, mora prvo mm da mi se malo udvara, pa ja da se neckam... kao nekada davno... ispali smo iz fazona, zaboravili kako i sta treba! :lol:

a i ja volim da se femkam,ali nemoj previse jer ih prodje volja onda :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zabranjen..u pocetku sam imala kontrakcije, pa su one stale..u 3-em mesecu sam operisala slepo crevo pa ni tad nisam smela.. u 16 oj nedelji mi je uradjen serklaz i amneo...

SeX...no no :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zabranjen..u pocetku sam imala kontrakcije, pa su one stale..u 3-em mesecu sam operisala slepo crevo pa ni tad nisam smela.. u 16 oj nedelji mi je uradjen serklaz i amneo...

SeX...no no :D

joj bas te nece :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoji i teorija da spermatozoidi koji udaraju o grlić materice čine isti slabijim ... :blink:

Da li je neka čula nešto o tome?

Ugavnom kondom je preporučljiv jer štiti od moguće infekcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja pisala ovde ali ajde...

U prvo trudnoci do 5 meseca(valjda n) nisam imala sex jer nisam ni imala s kim !!! :lol::lol::P A onda je dosao mm iz odavde ,na nedelju dana da bi uzeli stan i namestaj.. I dodje vece i mi legli ,a ja ,uplasena POCELA DA PLACEMM!!! Ma uzas ! I onda smo nekako ovo ono.. A u drugoj trudnoci ,pa ...imali smo odnose,ne cesto ,bilo je super ,malo smetao stomak... Kasnije me bolelo i doca reko da ne smem vise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Susa! :( To je bilo to. Nema sexa do daljnjeg. :) Uh, a kad prodje 2 meseca... :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a i ja volim da se femkam,ali nemoj previse jer ih prodje volja onda :lol::lol::lol:

zene, smesne smo ko bioskop...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke ja posle sinocnih 'aktivnosti' dobila upalu misica! :lol: :lol: Ma neznam sta koji me misic ne boli... :lol: :lol:

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću i ja da fizikališem bwe hehehe..moj medić se plaši zato što nam je beba jako nisko postavljena, a i ja imam povremeno neko boluckanje..ali pusta želja :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM i ja se nismo mazili rekordna dva dana od kako sam trudna :D ha ha ha Mislila sam da ce mi zelja splahnuti a ono "sve gore i gore"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću i ja da fizikališem bwe hehehe..moj medić se plaši zato što nam je beba jako nisko postavljena, a i ja imam povremeno neko boluckanje..ali pusta želja :lol: :lol:

tako vam i treba kad zabusavate :P paucina mora redovno da se paja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, ova tema mi je veoma zanimljiva!

t1560.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako vam i treba kad zabusavate :P paucina mora redovno da se paja

Hehehe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, ova tema mi je veoma zanimljiva!

t1560.gif

I meni... Samo svratim da vidim kako se ove aktivne hvale! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da vidim ima li cega novog ovde :lol: :lol: :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.