Spontani pobacaj

odgovora

Objavljeno

Budi hrabra Sanja, daće Bog, biće još bebica i sve će biti dobro sa sledećom trudnoćom.

Na mene je spontani jako teško uticao. Bila je mala trudnoća, ali opet...

Kao prvo, u Vrbasu gde su mi utvrdili da više nema bebe su se užasno poneli prema meni, tj. jedna doktorica...zatim sam išla u Sombor na intervenciju...e tek tamo što su bili grozni...ja sam plakala i vrištala na onom stolu dok su me kasapili, a one sestrice oko mene su se smejale. Tada mi je šećer od stresa skočio na 10 i tek nedavno sam uspela da ga regulišem i dovedem u normalu. I ni dan dannas nisam dobila patološki nalaz zbog čega se spontani uopšte i desio. Jedva sam se izvukla iz depresije i hvala Bogu pa imam ovako divnog muža koji je bio uz mene kad god sam imala krizu.

Teško je kroz to proći i ne bih to ni najgorem neprijatelju poželela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budi hrabra Sanja, daće Bog, biće još bebica i sve će biti dobro sa sledećom trudnoćom.

Na mene je spontani jako teško uticao. Bila je mala trudnoća, ali opet...

Kao prvo, u Vrbasu gde su mi utvrdili da više nema bebe su se užasno poneli prema meni, tj. jedna doktorica...zatim sam išla u Sombor na intervenciju...e tek tamo što su bili grozni...ja sam plakala i vrištala na onom stolu dok su me kasapili, a one sestrice oko mene su se smejale. Tada mi je šećer od stresa skočio na 10 i tek nedavno sam uspela da ga regulišem i dovedem u normalu. I ni dan dannas nisam dobila patološki nalaz zbog čega se spontani uopšte i desio. Jedva sam se izvukla iz depresije i hvala Bogu pa imam ovako divnog muža koji je bio uz mene kad god sam imala krizu.

Teško je kroz to proći i ne bih to ni najgorem neprijatelju poželela.

Dea, jako mi je zao sto to cujem :( Ovde su stvarno svi divni prema pacijentima ne mogu se pozaliti ... Najveci stres danas mi je bio intervencija koja je radjena pre mene i kojoj sam bila svedok jer su vrata od moje sobe bila otvorena a soba za intervencije preko puta i cula sam komentare doktorice i sestara koje su iskreno zalile gubitak blizanaca u 14 nedelji , decak i devojcica ... zenica je srecom bilo u opstoj anesteziji tako da hvala bogu nije prosla bar taj uzas :( Tako sam plakala :(

Mogu misliti kako ti je bilo Dea :( Ali ne vracaj se na to , uzivaj u svojoj sreci sada :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,Dea :( :(

Samo hrabro,svaki komentar je suvisan, a sve su ZENE-STENE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,Dea :( :(

Samo hrabro,svaki komentar je suvisan, a sve su ZENE-STENE!!!!

Mislim da ovo treba da bude podnaslov ove teme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje samo da vam se javim . Revizija je prosla ok, radili su mi pod opstom anestezijom i kada sam se probudila u sobi nisam bila sigurna dali sam sanjala da mi daju anesteziju ili su mi je stvarno dali jer nikakav bol posle intervenicje nisam osecala sem uzasne glavobolje ... Tako da je sve proslo ok . Za 3 nedelje cu dobiti patoloski nalaz koji ce mi kao otkriti uzrok zbog kog je doslo do spontanog mada mi je to pravo da vam kazem sad totalno nevazno jer mi to nece vratiti bebu ... Ljubim vas !!! :*

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

Sanja ,svaka cast na hrabrosti ,drzi se.... Kad vidim koliko snage imas prosto me je stid sto sam jos uvek ovoliko slaba ..... I sto jos uvek ovoliko tugujem ,iako to nece vratiti bebu, a ni vreme ... Ja nikako da se smirim,zaboravim ,onda me neko podseti i ja sam opet :( ... Vreme leci sve,bice beba,dace Bog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanja svaka cast na hrabrosti,naprosto ti se divim,zasluzujes veliko postovanje kao jedna jaka zena.s0801.gif..ja sam dugo patila nakon toga iako sam imala vec jednu bebu...ja vam svima zelim da cim doktor to odobri da iz prvog pokusaja ostanete trudne i dobijete svoje male mrvice.....veliki zgrljaj svimat4623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje mada ja sebe ne smatram nista hrabrijom od vas ... Mozda to sto sam strasno realna osoba koja ulazi uvek u kostac sa problemom mi je i pomoglo u svoj ovoj muci .

natyyy, ne treba da te bude stid , svako svoju muku prezivljava na svoj nacin , neko cuti , neko prica, neko kuka , vazno je da se pregrmi a kao sto ste vi za mene bile tu kad ste mi trebale tako smo i za tebe sve tu , slobodno placi , kukaj i sve sto te oslobadja stresa ti radi a mi smo tu da te saslusamo ! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno da je sve prošlo u redu što se tiče intervencije, sad će ti biti koliko god surovo zvučalo malo lakše jer znaš da je sve gotovo. Idemo dalje t4843.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno da je sve prošlo u redu što se tiče intervencije, sad će ti biti koliko god surovo zvučalo malo lakše jer znaš da je sve gotovo. Idemo dalje t4843.gif

Naravno suncokret draga , evo za mene si ti mnogo hrabra zena koja ne gubi vedrinu i pozitivan stav bez obzira na probleme ... ja tebi, sto se kaze, skidam kapu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno suncokret draga , evo za mene si ti mnogo hrabra zena koja ne gubi vedrinu i pozitivan stav bez obzira na probleme ... ja tebi, sto se kaze, skidam kapu !

t4847.gif moram, zacrtala sam sebi bebu i TAČKA :D jednu za početak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t4847.gif moram, zacrtala sam sebi bebu i TAČKA :D jednu za početak :)

Tako treba steno moja :wub: Ti si zena za primer !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t4847.gif moram, zacrtala sam sebi bebu i TAČKA :D jednu za početak :)

:rolleyes: kad vidim ovakvu vedrinu bolje mi je ... necu vise da kukam .... mislim da mi je bilo tesko sto sam sama prosla kroz ovo moja ljubav je na putu :( ali sada je mnogo bolje uz vasu podrsku i njegovu :rolleyes: Sanja i Suncokret ,drage unosite mi vedrinu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako treba steno moja :wub: Ti si zena za primer !

potpisujem.........sta si sve prosla covek samo moze da ti se divi na hrabrosti i vedrini...t48108.gifuskoro ces i ti u narucju imati malenu mrvicu...ja ti od srca zelim da to bude sto pre.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako treba steno moja :wub: Ti si zena za primer !

Ma hvala ti puno na ovim divnim rečima :)

:rolleyes: kad vidim ovakvu vedrinu bolje mi je ... necu vise da kukam .... mislim da mi je bilo tesko sto sam sama prosla kroz ovo moja ljubav je na putu :( ali sada je mnogo bolje uz vasu podrsku i njegovu :rolleyes: Sanja i Suncokret ,drage unosite mi vedrinu... :D

Eto, drž'mo se svi zajedno i biće nam lakše da prebrodimo ono što nas je na žalost snašlo...... Šta da se radi, ko zna zašto smo baš mi izabrane... znaš kako se kaže" "Bog bira samo one za koje zna da će uspešno prebroditi nedaće" ;)

potpisujem.........sta si sve prosla covek samo moze da ti se divi na hrabrosti i vedrini...t48108.gifuskoro ces i ti u narucju imati malenu mrvicu...ja ti od srca zelim da to bude sto pre.......

Hvala dušo na lepim rečima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace nam Bog te male slatke mrvice :rolleyes: .... Kao sto Suncokret kaze ko zna zasto smo bas mi izabrane .... Jedva cekam da se stabilizujem,da prodje sve ovo i da krenemo da radimo opet na bebici :D:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace nam Bog te male slatke mrvice :rolleyes: .... Kao sto Suncokret kaze ko zna zasto smo bas mi izabrane .... Jedva cekam da se stabilizujem,da prodje sve ovo i da krenemo da radimo opet na bebici :D:wub: :wub:

To će biti najlepše, saznanje da si spremna za novi pokušaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da mi je najvise falila podrska moje ljubavi,dao mi ja snagu kada se vratio kuci. :wub: :wub: :wub: :wub:

Tesko mi je kad se setim,boli jako ,ali trudicu se da ne mislim toliko.... Pusticemo da prodje malo vremena da se oporavim skroz i onda cemo pokusati... Nedamo se ,hocemo malu mrvicu

Ljubim vas sve ,divne ste :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da mi je najvise falila podrska moje ljubavi,dao mi ja snagu kada se vratio kuci. :wub: :wub: :wub: :wub:

Tesko mi je kad se setim,boli jako ,ali trudicu se da ne mislim toliko.... Pusticemo da prodje malo vremena da se oporavim skroz i onda cemo pokusati... Nedamo se ,hocemo malu mrvicu

Ljubim vas sve ,divne ste :rolleyes:

t4855.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naty kako si ? Ja nisam pomenula ovo od kiretaze sad me je jedno pitanje u jednoj temi podsetilo na to pa se setih da tebe ... Ja izbegavam ovu temu i ne mislim vise na to i jedva cekam sledecu priliku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, ako je jedan plod bio vanmateričan, zašto drugi, u materici nije mogao da preživi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, ako je jedan plod bio vanmateričan, zašto drugi, u materici nije mogao da preživi?

Ne znam jos uvek i ja sam se to pitala ... tek treba da idem kod mog ginekologa da mi to objasni , uglavnom evo dijagnoze : U pregledanom materijalu se nalazi krv i fragmenti deciduiformno i delom nekroticno izmenjenog endometrijuma sa zlezdama koje pokazuju Arias-Stell fenomen . Horionske resice ili delovi trofoblasta se u pregledanom materijalu ne nalaze .

Guglala sam i taj Arias-Stell fenomen je pokazatelj blizancke trudnoce ... Sve cu tacnije znati za koji dan .... NAjbitnije mi je bilo da nije neki zdravstveni problem koji mi moze smetati u nekim buducim trudnocama ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, baš me zanima šta će ti gin. reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, baš me zanima šta će ti gin. reći.

JAvljam cim odem :* Ovih dana ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cisto da se javim onim clanicama kojima sam stvarno nedostajala par dana posle pozitivnog testa imala sam spontani i bila sam i besna i ljuta sto zbog toga sto zbog svega sto se ovde desilo tako da se nisam javljala,cak sam jedno vreme svoju nesrecu pripisivala nerviranju zbog desavanja ovde ali sad shvatam da je to bilo jako glupo.Na kraju se koliko vidim ispostavilo da sam bila u pravu doticni gospodin napustio je forum cim je blokirana njemu jedina interesantna tema ,a mnogim clanicama iz istog razloga vise ovde nije interesantno.Kao i obicno navraticu samo kad mi treba neki savet a poucena onim sto se izdesavalo suzdrzacu se od komentara u besmislenim temama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cisto da se javim onim clanicama kojima sam stvarno nedostajala par dana posle pozitivnog testa imala sam spontani i bila sam i besna i ljuta sto zbog toga sto zbog svega sto se ovde desilo tako da se nisam javljala,cak sam jedno vreme svoju nesrecu pripisivala nerviranju zbog desavanja ovde ali sad shvatam da je to bilo jako glupo.Na kraju se koliko vidim ispostavilo da sam bila u pravu doticni gospodin napustio je forum cim je blokirana njemu jedina interesantna tema ,a mnogim clanicama iz istog razloga vise ovde nije interesantno.Kao i obicno navraticu samo kad mi treba neki savet a poucena onim sto se izdesavalo suzdrzacu se od komentara u besmislenim temama.

Drago mi je što si se javila. Jako mi je žao zbog spontanog... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.