Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Hvala Vam cure :)

Temperaturu mjerim svako jutro u isto vrijeme u 7:20h, tako da tačkice nisu zbog toga, već što sam nešto pogrešno stavila u unosu podataka :D

Alex- to što je sada minus, ne znači da neće biti +za koji dan :) Bitno je da se temp. ne spušta :)

Meni se recimo prošli ciklus temp. spustila i odmah sam taj dan i dobila...Tebi želim svu sreću da temp. počne da raste i da ugledaš veliki plusić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim bebu, dobro nam došla i brzo otišla odavde :)

Evo da se izbacim svoj novi graf -_- ovaj ciklus ću samo pratiti da vidim kakva mi je O i kada će biti, iksića neće biti zbog terapije (negde sam to već napisala, da se ne ponavljam).

ejp-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najo pa ti dobila....

ja se nadam da mi procuri..ako je o0vo bila ovulacija dobit cu prekosutra...mozda sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najo pa ti dobila....

ja se nadam da mi procuri..ako je o0vo bila ovulacija dobit cu prekosutra...mozda sutra...

Da, došla je veštičara..

Držim palčeve za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo verovala ili ne vise mi je krivo kad vidim da je neko drugi dobio nego kad sam ja dobila! Nadam se da ce se to sa lecenjem sto pre zavrsiti i da ce brzo proci vreme dok ne pocne merenje sa ixicima :wub:

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo verovala ili ne vise mi je krivo kad vidim da je neko drugi dobio nego kad sam ja dobila! Nadam se da ce se to sa lecenjem sto pre zavrsiti i da ce brzo proci vreme dok ne pocne merenje sa ixicima :wub:

Hvala ti što se saosećaš sa mnom. :wub: Brzo će proći, selimo se uskoro u novi stan, pa eto taman dok prodje to vreme, a i možda nas potera sreća tamo u novom krevetu :D heheh ja se nadam da hoće. :)

Sve u svemu, biću tu i pratiću temu. Ma moram da vas sve tu oteram tamo u Prvi trimestar pa onda da povučete i mene :)

VelNes i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sackili, finooo. Vidim iksići su tu, super. Još malo pa prava akcija kreće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo :( Ajd' Jovo nanovo i da je ovaj poslednji!

Alex gde ti je graf? :) Cekam onaj pozeleneli zavrsetak grafa... :) Javljajte kad je projekcija :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sackili, finooo. Vidim iksići su tu, super. Još malo pa prava akcija kreće :)

da da sada je zagreavnje :D uzela sam jeftino preko neta i lh trake pa smo u pripravnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo :( Ajd' Jovo nanovo i da je ovaj poslednji!

Ovaj sigurno neće biti poslednji,neće biti iksića ali dobro,ja se nadam da će posle ovog biti presudan. Ma mora! Što želim i tebi.

Sackili, super za trakice,pomoći će ti. Nestrpljivo čekam šta će biti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mog jutros...mjerila sam kao i uvijek u 7:20...nakon toga sam nastavila da spavam, i ponovo izmjerim oko 10:30 temp. 37...al sam unijela onu prvu, jer sam stalno mjerila u 7:20

post-66041-0-31301700-1369478463_thumb.p

učiteljica, MaliCrv i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim bebu, ove temperature deluju baš obećavajuće. Još dva dana ako ostanu gore temp, možeš uraditi i testić :)

Želim bebu i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex javi se!

Zelim bebu nadam se da ces uskoro da se preimenujes u Cekam bebu!

Najo kako ide lecenje?

Meni treci dan za redom 36.55 cekam i radim :D i dalje

Želim bebu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me...opet cekanje...sad sam na antibioticima,imam helicobacter u zeludcu....jbg...

a7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo kako ide lecenje?

Meni treci dan za redom 36.55 cekam i radim :D i dalje

Ej evo ide nadam se ok. Meni još 5 dana ostalo (jer smo ipak odlučili da i ja pijem antibiotike zbog njegove ureapl. iako sam negativna) a dragi je danas završio i za mesec dana treba da radi kontrolne briseve a do tada ništa. Mislim, ne možemo da imamo iksiće -_- to mi najteže pada. Mislim, možemo sa kondomom, ali onih pravih iksića ne možemo. Ali dobro, moram biti strpljiva.

Aha, znači tebi O samo što nije. Neka, samo ti i tvoj dragi radite :D pa ćemo videti.

Alex, pfff gde sad da te uhvati ta helico..baš bez veze. Koliko primećujem opet su ti temp kao predprošli ciklus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

au Alex pa od cega se to stvori? koliki su inace tebi ciklusi? Jel ti inace O 30.dana?

Najo nadam se da ce suzdrzavanje od pravih ixica da dovede do veceg elana i najlepseg rezultata taman da napravite nekog tvrdoglavog ovnica za ili bikcica za april ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo nadam se da ce suzdrzavanje od pravih ixica da dovede do veceg elana i najlepseg rezultata taman da napravite nekog tvrdoglavog ovnica za ili bikcica za april ;)

Hehe, to sam i ja pomislila :D mali baksuz će biti garant hehhe. I ja se nadam svemu tome :)

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li kada je test crta na OPK Lh traci maaaaaaaalkice svetila od contol crte to moze da se racuna kao pozitivan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li kada je test crta na OPK Lh traci maaaaaaaalkice svetila od contol crte to moze da se racuna kao pozitivan?

Mislim da treba da bude ista. Ali ako ti već sledeći dan bude svetlija od te sada onda je O tada nastupila sa tom što je maaaaalkice svetlija od kontrolne crte. :)

Ne znam da li sam ti pomogla išta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesi hvala!videcu i sutra ujuto da li ima skoka ili ne to je ipak najmerodavnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, nadam se da ste mi sve dobro :)

post-66041-0-50162900-1369722532_thumb.p

MaliCrv i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ces raditi test?Ovo je pu pu da se ne urekne!

Hvala, hvala :) Danas mi je 23dc, mislim da je još rano za test...obično dobijem 26dc, al ja ću ipak sačekati bar do 3 juna ;) jer sam prošli put dobila 29dc...a sve nešto mislim da mi je pogriješio dan O, mada sam ja osjetila bol u jajnicima i bilo je dva dana eggwhite, al opet neću puno da se nadam poslije ovoliko mjeseci i čekanja da ugledam pozitivan test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.